Tynkowanie maszynowe w Hajnówce

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 867 172 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 552 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Hajnówka - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Hajnówka

Rek-Bud Usługi Budowlane Ewelina Kupiec

14 opinii

Jeżeli nadal poszukujesz dobrej firmy od tynku gipsowego to trafiłeś w dobre miejsce - Rek-Bud Usługi Budowlane Ewelina Kupiec jest do Twoich usług. Hajnówka i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Warsiccy Budownictwo Warsicki Dariusz - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe Hajnówka

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe Hajnówka

1 opinia

Z chwilą, gdy będziesz szukać pierwszorzędnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to Warsiccy Budownictwo Warsicki Dariusz są dla Ciebie idealni. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji Twoich wymagań z zakresu tynków maszynowych gipsowych. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

Odessa - Znakomite Tynki Maszynowe Hajnówka

Znakomite Tynki Maszynowe Hajnówka

1 opinia

Jeśli szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych to powierz tę kwestię specjalistom z Odessa. Hajnówka i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Żeby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Adex -bud adam garustowicz - Profesjonalne Tynki Maszynowe Hajnówka

Adex -bud adam garustowicz

W przypadku, gdy potrzebujesz profesjonalnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z dziedziny tynków maszynowych. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Podlasze Budowa - Porządne Tynki Maszynowe Hajnówka

Podlasze Budowa

Podlasze Budowa świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z rejonu Hajnówki i okolic. Jeśli chcesz poznać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

POL-MAR-BUD s.e.b. - Znakomite Usługi Tynkarskie Hajnówka

POL-MAR-BUD s.e.b.

Każdy, kto potrzebuje znakomitej usługi tynkarskiej powinien zgłosić się do tego tynkarza i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Arkada - Solidne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Hajnówka

Arkada

Na wypadek jeśli nadal szukasz ekspertów od tynków maszynowych cementowo wapiennych to trafiłeś w dobre miejsce - Arkada jest do Twoich usług. Hajnówka - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Dawid Leończuk - Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne w Hajnówce

Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne w Hajnówce

Gdy szukasz świetnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Dawid Leończuk są dla Ciebie idealni. Ustal pasujący termin od razu!

HOUSE-BUD - Usługi Tynkarskie Hajnówka

HOUSE-BUD

Od lat pracownicy HOUSE-BUD oferują usługi z zakresu tynkowania maszynowego, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających usług tynkarskich. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

MARKOW-BUD - Rewelacyjne Tynki Mechaniczne Hajnówka

MARKOW-BUD

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz ekspertów od tynków maszynowych to skorzystaj z kwalifikacji MARKOW-BUD. Hajnówka i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

30 Zleceń - Tynki Maszynowe Hajnówka

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 701-1000m², Trześcianka

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 701-1000m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie tynków mechanicznych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Skontaktuj się z nimi już teraz i prześlij ofertę.

 • Trześcianka

2022-09-05 do 2022-09-13

Profesjonalne Usługi Tynkarskie Hajnówka

Pragniesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania fachowiec od profesjonalnych usług tynkarskich z Podlaskiego? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Zaprezentuj wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Trześcianka

2022-08-22 do 2022-08-30

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 384 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe Hajnówka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 2800m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) ...

 • Nowa łuka

2022-08-05 do 2022-08-13

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², Hajnówka

Klient napisał "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m²". Wykonaj usługę fantastycznego tynkowania jako specjalista w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania zleceń z okolic Hajnówki i przyległych powiatów. Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Hajnówka

2022-07-20 do 2022-07-28

Najlepsze Tynki Maszynowe Gipsowe

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Zlecę tynki maszynowe, 30m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Hajnówka

2022-07-08 do 2022-07-16

Najlepsze Tynkowanie Maszynowe Hajnówka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Narew

2022-05-26 do 2022-06-03

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Hajnówka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak sipoteks Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ...

 • Narew

2022-05-24 do 2022-06-01

Tynkowanie Hajnówka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: pustak u 220 Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Narewka

2022-04-04 do 2022-04-12

Pierwszorzędne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Grodzisk

2022-06-07 do 2022-06-15

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe, 81-100m², Bielsk Podlaski

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe, 81-100m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie tynków maszynowych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Bielsk Podlaski

2022-03-20 do 2022-03-28

Zlecę tynki maszynowe, 50m², Michałowo

Remontowany budynek: obiekt przemysłowy Remontowane pomieszczenia: bud.gospod Liczba pięter do remontu: 2 Powierzchnia budynku: 50m² Zlecone prace: określony zakres prac Rodzaj prac do wykonania: prace tynkarskie Termin skor...

 • Michałowo

2022-08-06 do 2022-08-14

Tynkowanie maszynowe, 301-500m², Rafałówka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tyn...

 • Rafałówka

2022-05-25 do 2022-06-02

Szukam wykonawcy tynków, 301-500m², Kudrycze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Bloczki beton komórkowy., beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (trad...

 • Kudrycze

2022-04-24 do 2022-05-02

Szukam wykonawcy tynków, 301-500m², Zabłudów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Zabłudów

2022-06-21 do 2022-06-29

Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m², Zabłudów

Usługi tynkarskie w Twoim wykonaniu to majstersztyk? Jako idealny partner do powierzenia tynkowania skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie, które brzmi - Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m². Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

 • Zabłudów

2022-04-08 do 2022-04-16

Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informacj...

 • Zabłudów

2022-07-31 do 2022-08-08

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 277m², Kowalowce

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 277m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Tynk Knauf, brak...

 • Kowalowce

2022-03-20 do 2022-03-28

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 501-700m², Lewickie

Zlecający, który planuje zakup rewelacyjnej usługi tynkarskiej powinien niezwłocznie zgłosić się do Twojej firmy i poznać niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Lewickie

2022-07-27 do 2022-08-04

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Szymki Gm. Michałowo

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe...

 • Szymki gm. Michałowo

2022-09-13 do 2022-09-21

Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², Białystok, Bielsk Podlaski

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjn...

 • Białystok, Bielsk Podlaski

2022-06-23 do 2022-07-01

Doskonały Tynk Natryskowy

Wykonanie tynku natryskowego dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Do wykonania tynki maszynowe, 400m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Pomigacze

2022-04-12 do 2022-04-20

Tynkowanie maszynowe, 301-500m², Niewodnica Korycka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe ...

 • Niewodnica korycka

2022-07-08 do 2022-07-16

Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m²". Zrealizuj zlecenie fantastycznego tynkowania pistoletem jako specjalista w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do wykonania działalności z okolic Podlaskiego i przyległych miast. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Niewodnica korycka

2022-08-10 do 2022-08-10

Wyjątkowe Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 150m² Typ tynku: tynki cement...

 • Henrykowo

2022-09-01 do 2022-09-09

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 301-500m², Henrykowo

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Henrykowo

2022-04-19 do 2022-04-27

Wyjątkowe Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe...

 • Kuriany

2022-05-15 do 2022-05-23

Zlecę tynki maszynowe, 150m², Białystok

Usługi tynkarskie w wykonaniu Twojej firmy to prawdziwy majstersztyk? Jako idealny partner do powierzenia tynkowania maszynowego, które brzmi - Zlecę tynki maszynowe, 150m². Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie.

 • Białystok

2022-05-15 do 2022-05-23

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Jeżeli wykonujesz zlecenia na wysokiej klasy tynkowanie maszynowe w rejonie Białegostoku i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Wykonanie tynków cementowo-wapiennych renowacyjnych wewn., ok. 280m2", jest gotowy skorzystać z usług Twojej kompetentnej firmy. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Białystok

2022-05-30 do 2022-06-07

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Białystok

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Ustal pasujący termin od razu!

 • Białystok

2022-05-10 do 2022-05-18

Tanie Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Ter...

 • Białystok

2022-06-18 do 2022-06-26

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu