Tynkowanie maszynowe w Radomiu

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 937 532 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
615 775 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Radomiu

Tynki maszynowe Radom

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem

19 opinii

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze zalety firmy, której specjalnością jest tynkowanie pistoletem. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Jakub Karnik Usługi budowlane Tynkar - Pierwszorzędne Tynkowanie Radom

Jakub Karnik Usługi budowlane Tynkar

7 opinii

Szukasz tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania? Nie musisz już dłużej szukać, Ten przedsiębiorca jest świetnym wyborem. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Tynki Maszynowe FalTynk Michał Faliński - Rewelacyjne Tynki Mechaniczne w Radomiu

Rewelacyjne Tynki Mechaniczne w Radomiu

3 opinie

Potrzebujesz specjalisty od tynków mechanicznych? Zaufaj doświadczeniu Tynki Maszynowe FalTynk Michał Faliński. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

Mariusz Majek ,,Mar-Tynk ,, - Dobry Tynkarz Radom

Dobry Tynkarz

2 opinie

Szukasz wykonawcy świadczącego usługi tynkarskie? Ci tynkarze są wyjątkowi na terenie Radomia. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

FBB Bieszczad Barbara - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Radom

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Radom

1 opinia

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od tynków maszynowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom FBB Bieszczad Barbara. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Pedk - Solidne Tynki Maszynowe Radom

Pedk

14 opinii

Firma Pedk świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z miejscowości Radom i z sąsiednich miast. Już teraz zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

TOM-MAR Tynki Maszynowe - Doskonały Tynk Natryskowy Radom

TOM-MAR Tynki Maszynowe

1 opinia

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od tynku natryskowego? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom TOM-MAR Tynki Maszynowe. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Milo-Bud Michał Janas - Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe Radom

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe Radom

1 opinia

Nadal szukasz dobrej firmy od tynków maszynowych? Wykorzystaj kompetencje Milo-Bud Michał Janas. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

TDW Budownictwo Paweł Pytka - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Radom

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe

1 opinia

Uwierz fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij TDW Budownictwo Paweł Pytka. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Skontaktuj się i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

PROFF-POL SP Z OO - Najwyższej Klasy Tynkowanie Maszynowe Radom

PROFF-POL SP Z OO

3 opinie

Chcesz znaleźć najwyższej klasy tynkarza z zakresu tynkowania maszynowego? Dobrze trafiłeś, ta firma jest firmą, której szukasz. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najnowsze z 28 zleceń na tynkowanie maszynowe w Radomiu

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Radom

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: elewacja Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Radom

2023-12-06 do 2023-12-14
dodano 3 dni temu

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m², Radom

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Radom

2023-11-18 do 2023-11-26

Profesjonalne Tynkowanie Pistoletem Radom

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Radom

2023-11-14 do 2023-11-22

Tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Radom

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Radom

2023-11-07 do 2023-11-15

Porządne Tynki Mechaniczne Radom

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 820m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie tynków mechanicznych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Radom

2023-11-06 do 2023-11-14

Staranny Tynk Natryskowy Radom

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 15m² Informacje dodatkowe: Witam, Mam do zatynkowania sufit na korytarzu tylko, ok 15m2 Termin skorzystania z oferty...

 • Radom

2023-10-12 do 2023-10-20

Fantastyczni Tynkarze Radom

Zlecający poszukuje rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecę tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 501-600m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Jeśli chcesz uzyskać Klienta skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Radom

2023-10-09 do 2023-10-17

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Radom

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Radom

2023-10-02 do 2023-10-10

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Radom

To zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. usługowego, 4400m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z rejonu Radomia i z sąsiednich miast. Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Radom

2023-09-27 do 2023-10-05

Porządne Tynki Mechaniczne

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Informacje dodatkowe: Do wykonania tynk gipsowy twardy (pod malowanie) pod koniec września. Termin skorzys...

 • Radom

2023-09-05 do 2023-09-13

Tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 3000m², Radom

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj budynku: przemysłowy Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 3000 Informacje dodatkowe: Tynki Gipsowe III Kat. Lokalizacja...

 • Radom

2023-08-31 do 2023-09-08

Perfekcyjne Tynki Maszynowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Radom

2023-08-15 do 2023-08-23

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 401-500m², Radom

Ten Klient jeszcze poszukuje dobrej firmy od tynków maszynowych. Napisał ogłoszenie o treści - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 401-500m², chcąc trafić w dobre miejsce. Pokaż dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś.

 • Radom

2023-08-09 do 2023-08-17

Znakomici Tynkarze

Jako znakomity tynkarz pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista stale gotowy do pracy odpisz na to zlecenie. Ten Klient zgłosił potrzebę "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 301-400m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Radom

2023-08-03 do 2023-08-11

Tynk Natryskowy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: 2023-09-10...

 • Radom

2023-07-23 do 2023-07-31

Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Radom

2023-07-16 do 2023-07-24

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 440m², Radom

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 440 Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Radom

2023-07-04 do 2023-07-12

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ro...

 • Radom

2023-06-18 do 2023-06-26

Tynkowanie maszynowe, 501-700m², Radom

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Radomia. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Radom

2023-06-17 do 2023-06-25

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 3640m², Radom

Jeśli usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to zapytanie jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania pistoletem. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Radom

2023-05-24 do 2023-06-01

Doskonałe Tynki Mechaniczne

Wciąż masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od tynków mechanicznych. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Zakrzew

2023-05-26 do 2023-06-03

Doskonałe Tynkowanie

Klient wprowadził zapytanie "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 201-300m²". Wykonaj zadanie doskonałego tynkowania jako specjalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji działalności z okolic Mazowieckiego i przyległych powiatów. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Makowiec

2023-07-18 do 2023-07-26

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Jedlińsk

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Jedlińsk

2023-08-29 do 2023-09-06

Profesjonalne Tynki Maszynowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kruszyna

2023-09-03 do 2023-09-11

Zlecę tynki maszynowe, do 100m², Orońsko

Poszukiwane są staranne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecę tynki maszynowe, do 100m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca wykwalifikowanych fachowców do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny tynków maszynowych gipsowych, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Orońsko

2023-06-09 do 2023-06-17

Tynkowanie maszynowe, 1500m², Błędów

Zlecający szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Tynkowanie maszynowe, 1500m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Błędów

2023-05-24 do 2023-06-01

Tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Wilków Drugi

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: Podlogi w domu Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Wylanie podług w domku jednorodzinnym Termin skorzystania z oferty: ...

 • Wilków drugi

2023-08-09 do 2023-08-17

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Błędów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęc...

 • Błędów

2023-06-18 do 2023-06-26

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych