Tynkowanie maszynowe w Mińsku Mazowieckim

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 501 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 669 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Mińsku Mazowieckim

Tynki maszynowe Mińsk Mazowiecki

Green Tynk BeeSystem

215 opinii

W dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Powierz tę kwestię specjalistom z Green Tynk BeeSystem. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

BTG Usługi Budowlane - Najlepsze Tynki Maszynowe Mińsk Mazowiecki

BTG Usługi Budowlane

19 opinii

Myślisz, że najlepsze tynki maszynowe to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Jeśli chcesz otrzymać wycenę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Spec Tynk Paweł Zawrotny - Fantastyczne Tynkowanie Mińsk Mazowiecki

Spec Tynk Paweł Zawrotny

16 opinii

Po prostu zleć prace dotyczące tynkowania fachowcom firmy Spec Tynk Paweł Zawrotny z miejscowości Mińsk Mazowiecki. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i fachowością. W okolicy Mińska Mazowieckiego nie mają sobie równych. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

CAZER-BUD - Świetny Tynkarz Mińsk Mazowiecki

CAZER-BUD

11 opinii

Poszukujesz godnego uwagi wykonawcy oferującego usługi tynkarskie? Ten tynkarz jest liderem na terenie Mińska Mazowieckiego. Aby poznać wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Usługi budowlane-tynki maszynowe - Najlepsze Tynki Maszynowe Mińsk Mazowiecki

Najlepsze Tynki Maszynowe

10 opinii

Według Ciebie najlepsze tynki maszynowe to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z tej firmy poradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

LENKOR - Najlepsze Tynki Mechaniczne Mińsk Mazowiecki

Najlepsze Tynki Mechaniczne Mińsk Mazowiecki

10 opinii

Firma LENKOR oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z rejonu Mińska Mazowieckiego i okolic. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Jakub Słota - Wyjątkowe Usługi Tynkarskie w Mińsku Mazowieckim

Wyjątkowe Usługi Tynkarskie w Mińsku Mazowieckim

9 opinii

Poprzez dbałość o jakość usługi tynkarskiej Jakub Słota przewyższa konkurentów. Markę oddają opinie zadowolonych zleceniodawców. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

Posadzki miksokretem - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Mińsk Mazowiecki

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Mińsk Mazowiecki

2 opinie

Jesteś zdania, że perfekcyjne tynki maszynowe to niełatwe zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - tynkarze z Posadzki miksokretem doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Mario - Doskonałej Jakości Tynk Gipsowy Mińsk Mazowiecki

Mario

1 opinia

Jeżeli nadal poszukujesz dobrej firmy od tynku gipsowego to trafiłeś w dobre miejsce - Mario jest do Twoich usług. Mińsk Mazowiecki i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Amcor - Porządne Tynki Maszynowe Mińsk Mazowiecki

Porządne Tynki Maszynowe

1 opinia

Szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych? Wykorzystaj kompetencje Amcor. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Najnowsze z 72 zleceń na tynkowanie maszynowe w Mińsku Mazowieckim

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Mińsk Mazowiecki

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Mińsk Mazowiecki

2023-11-29 do 2023-12-07
dodano 3 dni temu

Tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Brzeziny

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Brzeziny

2023-11-22 do 2023-11-30

Wyjątkowe Usługi Tynkarskie Mińsk Mazowiecki

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kałuszyn

2023-11-15 do 2023-11-23

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Halinów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Halinów

2023-11-08 do 2023-11-13

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m², Siennica

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Siennica

2023-11-08 do 2023-11-16

Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem Mińsk Mazowiecki

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Mińsk Mazowiecki

2023-11-05 do 2023-11-13

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 501-600m², Mińsk Mazowiecki

Jeśli usługi tynkarskie w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient napisał "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 501-600m²". Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Mińsk Mazowiecki

2023-11-03 do 2023-11-11

Tynki Mechaniczne Mińsk Mazowiecki

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Mrozy

2023-11-02 do 2023-11-10

Tynk Natryskowy Mińsk Mazowiecki

Próbujesz znaleźć Klienta jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - warto.

 • Cisówka

2023-10-20 do 2023-10-28

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Latowicz

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Latowicz

2023-10-19 do 2023-10-27

Tynkowanie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 720m² Informacje dodatkowe: Tynk cementowo-wapienny, cena za m2 z materiałem. Termin skorzystania z oferty: ...

 • Okuniew

2023-10-17 do 2023-10-25

Rewelacyjne Tynki Mechaniczne

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 2500m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie tynków mechanicznych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Sulejówek

2023-10-16 do 2023-10-24

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Dębe Wielkie

Przygotowanie tynku natryskowego z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 501-600m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Dębe Wielkie

2023-10-12 do 2023-10-20

Wyjątkowi Tynkarze

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Mińsk Mazowiecki

2023-10-12 do 2023-10-20

Solidne Usługi Tynkarskie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Marianka

2023-10-06 do 2023-10-14

Rewelacyjne Tynkowanie

Klient napisał "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 401-500m²". Przyjmij usługę rewelacyjnego tynkowania jako specjalista w tej branży. Zadeklaruj gotowość do wykonania zleceń z okolic Mińska Mazowieckiego i przyległych miast. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Mińsk Mazowiecki

2023-10-05 do 2023-10-13

Perfekcyjne Usługi Tynkarskie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kałuszyn

2023-10-02 do 2023-10-10

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Cegłów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Cegłów

2023-09-12 do 2023-09-14

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Halinów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: 2024-06-05...

 • Halinów

2023-09-10 do 2023-09-18

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe

Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 800 Informacje dodatkowe: Poszukuje ekipy, która wykona tynki wew. w dwóch budynkach: Huta Mińska i Zamie...

 • Huta mińska

2023-09-10 do 2023-09-18

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 730m², Sulejówek

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 730 Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Sulejówek

2023-09-10 do 2023-09-11

Najlepsze Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Informacje dodatkowe: Potrzebuje tynków cementowo wapiennych termin na koniec września. Termin sko...

 • Makówiec duży

2023-09-04 do 2023-09-12

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 501-600m², Cegłów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Cegłów

2023-09-04 do 2023-09-12

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Kolonie Stanisławów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: 2023-10-31...

 • Kolonie stanisławów

2023-08-31 do 2023-09-08

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, 201-300m², Sulejówek

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Sulejówek

2023-08-28 do 2023-09-05

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Mińsk Mazowiecki

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Mińsk Mazowiecki

2023-08-23 do 2023-08-31

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 401-500m², Mińsk Mazowiecki

Nawiąż współpracę jako tynkarz z obszerną wiedzą w kwestii dobrych usług tynkarskich. W Twojej firmie bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to zwykła rzecz. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Mińsk Mazowiecki

2023-08-22 do 2023-08-30

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Tynkowanie maszynowe domu, 501-600m²". Wykonaj usługę perfekcyjnego tynkowania maszynowego jako ekspert w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia działalności z okolic Mińska Mazowieckiego i okolicznych powiatów. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Mińsk Mazowiecki

2023-08-17 do 2023-08-25

Wyjątkowi Tynkarze

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Siennica

2023-08-15 do 2023-08-23

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 501-600m², Chrośla

Ten Klient myśli, że profesjonalne tynki maszynowe to skomplikowany temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 501-600m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Chrośla

2023-08-11 do 2023-08-19

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Wojciechówka

Jako dobry tynkarz z olbrzymim doświadczeniem i specjalista stale gotowy do współpracy odpowiedz na zapytanie. Ten Zlecający napisał "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 401-500m²". Aby otrzymać Klienta skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Wojciechówka

2023-08-11 do 2023-08-19

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych