Tynkowanie maszynowe w Przasnyszu

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 129 538 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
550 842 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Przasnysz - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Przasnysz

Profesjonalne Tynki Maszynowe

2 opinie

Firma Usługi Ogólnobudowlane świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Przasnysza i okolic. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zobacz!

RENOMAR - Dobry Tynkarz Przasnysz

Dobry Tynkarz

1 opinia

Dobry tynkarz oferuje swoje usługi w miejscowości Przasnysz i w rejonie Przasnysza. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Daniel Kuciński - Fantastyczne Usługi Tynkarskie Przasnysz

Daniel Kuciński

3 opinie

Każdy, kto planuje zakup usługi tynkarskiej winien zgłosić się do tego tynkarza i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz oferowaną jakość. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Bracia - Świetny Tynk Gipsowy Przasnysz

Świetny Tynk Gipsowy

Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od tynku gipsowego? Trafiłeś w dobre miejsce - Bracia jest do Twoich usług. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Tynki maszynowe - Nieprzeciętny Tynkarz Przasnysz

Nieprzeciętny Tynkarz Przasnysz

Każdy, kto potrzebuje usługi tynkarskiej winien już teraz zgłosić się do tego tynkarza i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

S-BUD Tynki maszynowe - Wyjątkowe Usługi Tynkarskie Przasnysz

Wyjątkowe Usługi Tynkarskie

Ten, kto planuje kupno wyjątkowej usługi tynkarskiej powinien koniecznie zgłosić się do tego tynkarza i poznać niskie ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Kamil Kobyliński - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Przasnysz

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Przasnysz

Z chwilą, gdy będziesz szukać perfekcyjnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma Kamil Kobyliński jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z zakresu tynków maszynowych gipsowych. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

Daniel Piotrowski - Znakomity Tynkarz Przasnysz

Daniel Piotrowski

Wiele długich lat pracownicy firmy Daniel Piotrowski oferują usługi z zakresu tynkowania pistoletem, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących usługi tynkarskiej. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Zdun-bud - Porządne Tynki Maszynowe w Przasnyszu

Porządne Tynki Maszynowe w Przasnyszu

Gdy poszukujesz najlepszej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma Zdun-bud jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do sprostania Twoim oczekiwaniom z zakresu tynków maszynowych. Zarezerwuj termin już teraz!

Nie Podano - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Przasnysz

Rewelacyjne Tynki Maszynowe

Wykonanie tynków maszynowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Nie Podano ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

30 Zleceń - Tynki Maszynowe Przasnysz

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 112m², Przasnysz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 112m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesi...

 • Przasnysz

2022-08-17 do 2022-08-25

Dobrzy Tynkarze Przasnysz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Przasnysz

2022-07-27 do 2022-08-04

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 577 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe Przasnysz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gips...

 • Mącice

2022-07-26 do 2022-08-03

Świetni Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipso...

 • Przasnysz

2022-07-05 do 2022-07-13

Zlecę tynki maszynowe, budynek pow. ok. 130m², Leszno

Wykonanie tynków maszynowych gipsowych z tego zlecenia będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Zlecę tynki maszynowe, budynek pow. ok. 130m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Leszno

2022-08-22 do 2022-08-30

Szukam wykonawcy tynków, 701-1000m², Opinogóra Górna

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Te...

 • Opinogóra Górna

2022-07-16 do 2022-07-24

Szukam wykonawcy tynków, 501-700m², Poświętne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Budowa 6 dom...

 • Poświętne

2022-05-18 do 2022-05-26

Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², Poświętne

Ten Zleceniodawca w dalszym ciągu szuka dobrej firmy od tynków mechanicznych. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Poświętne

2022-07-06 do 2022-07-14

Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Zeńbok

2022-11-03 do 2022-11-11

Najlepsze Tynkowanie Maszynowe Przasnysz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Ytong, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: Cementowo-wapienny z wora, tynki cementow...

 • Maków Mazowiecki

2022-05-21 do 2022-05-29

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 200m², Maków Mazowiecki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak gazobeton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 200m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Maków Mazowiecki

2022-05-26 do 2022-06-03

Najlepsze Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia...

 • Maków Mazowiecki

2022-06-29 do 2022-07-07

Szukam wykonawcy tynków, 200m², Szydłowo

Ten Zleceniodawca potrzebuje dobrej firmy od tynku natryskowego. Napisał ogłoszenie o treści - Szukam wykonawcy tynków, 200m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Szydłowo

2022-06-26 do 2022-07-04

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Ciechanów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Gipsowo wapienne Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) ...

 • Ciechanów

2022-06-17 do 2022-06-25

Zlecę tynki maszynowe, 120m², Ciechanów

Na wypadek jeśli jako profesjonalista od tynków maszynowych gipsowych szukasz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecę tynki maszynowe, 120m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Ciechanowa bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Ciechanów

2022-09-05 do 2022-09-13

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, budynek pow. ok. 2000m², Ciechanów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Gazobeton, beton, cegła Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 2000m² Typ ...

 • Ciechanów

2022-05-24 do 2022-06-01

Profesjonalne Tynki Mechaniczne Przasnysz

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, do 100m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie tynków mechanicznych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Ciechanów

2022-08-05 do 2022-08-13

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 301-500m², Ciechanów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak, beton, cegła, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tr...

 • Ciechanów

2022-05-22 do 2022-05-30

Pierwszorzędne Tynkowanie Pistoletem Przasnysz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu mi...

 • Ciechanów

2022-05-31 do 2022-06-08

Zlecę tynki maszynowe, 1600m², Ciechanów

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty zaufania profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Ciechanowa. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Pokaż dobrą ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się już dziś.

 • Ciechanów

2022-06-07 do 2022-06-15

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 101-300m², Ciechanów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gips...

 • Ciechanów

2022-09-19 do 2022-09-27

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 200m², Wikno

Oferując usługi tynkarskie od wielu lat, przede wszystkim na obszarze Warmińsko-mazurskiego, ale także przyległych miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Wikno

2022-05-17 do 2022-05-25

Pierwszorzędne Tynki Mechaniczne

Ten Klient jest zdania, że pierwszorzędne tynki mechaniczne to niełatwe zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Tynkowanie maszynowe, 301-500m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako tynkarz posłużysz mu radą i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Nidzica

2022-06-27 do 2022-07-05

Szukam wykonawcy tynków, 200m², Wikno

Poszukiwane są profesjonalne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Szukam wykonawcy tynków, 200m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca najlepszych specjalistów do realizacji wymagań Klienta z zakresu tynków maszynowych, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Wikno

2022-05-17 do 2022-05-25

Wyjątkowi Tynkarze

Nie możesz znaleźć pasującego do Ciebie Klienta? Jako wykonawca wykonujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w Pułtusku zapoznaj się ze zleceniem o treści "Szukam wykonawcy tynków, 1200m²". Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Pułtusk

2022-05-14 do 2022-05-22

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m², Pułtusk

Ten Zlecający nadal szuka profesjonalistów od tynków maszynowych. Napisał zlecenie o treści - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Pułtusk

2022-07-12 do 2022-07-20

Perfekcyjne Tynki Maszynowe

Zapytanie o treści - Szukam wykonawcy tynków, 30m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z Pułtuska i okolic. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Pułtusk

2022-08-04 do 2022-08-12

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 701-1000m², Pułtusk

Jeśli realizujesz zlecenia na wyjątkowe tynkowanie w rejonie Pułtuska i szukasz najlepszych zleceń to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 701-1000m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Pułtusk

2022-08-21 do 2022-08-29

Świetne Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozp...

 • Durlasy

2022-09-09 do 2022-09-17

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Ostrołęka

Ten Klient jest zdania, że znakomity tynk natryskowy to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Ostrołęka

2022-07-21 do 2022-07-29

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu