Tynki maszynowe w Sochaczewie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 845 432 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 057 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Sochaczew - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Sochaczew

Jarosław Woliński

14 opinii

Jarosław Woliński zatrudnia dobrych tynkarzy - nieprzeciętne kwalifikacje i dokładność to ich atuty. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

FHU NIRWANA Marek Puchalski - Tynkowanie Sochaczew

FHU NIRWANA Marek Puchalski

13 opinii

Usługi tynkarskie w wykonaniu FHU NIRWANA Marek Puchalski to prawdziwy majstersztyk. To idealny partner do powierzenia mu tynkowania. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

M&M Tynki Maszynowe - Świetny Tynk Gipsowy Sochaczew

Świetny Tynk Gipsowy Sochaczew

6 opinii

Z chwilą, gdy będziesz szukać świetnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to MM Tynki Maszynowe są dla Ciebie idealni. Mają wykwalifikowanych fachowców do realizacji zleceń z dziedziny tynku gipsowego. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Zarebud - Profesjonalne Tynki Maszynowe Sochaczew

Profesjonalne Tynki Maszynowe

3 opinie

Jeśli szukasz rewelacyjnej współpracy to eksperci z Zarebud perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zobacz!

ErmiBud Juliusz Pierzchała - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe Sochaczew

ErmiBud Juliusz Pierzchała

3 opinie

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz dobrej firmy od tynków maszynowych gipsowych to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia ErmiBud Juliusz Pierzchała. Sochaczew i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Mają propozycję dla każdego.

Wido Wiliński Dominik - Fantastyczny Tynkarz w Sochaczewie

Fantastyczny Tynkarz w Sochaczewie

1 opinia

Klient, który planuje zakup usługi tynkarskiej powinien niezwłocznie zgłosić się do tego tynkarza i poznać dobre ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Sławomir Małaszewski - Porządne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Sochaczew

Sławomir Małaszewski

1 opinia

Jeżeli poszukujesz współpracy to specjaliści z Sławomir Małaszewski perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

BROS-BUD - Świetne Tynki Maszynowe Sochaczew

BROS-BUD

11 opinii

Nadal poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry BROS-BUD. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Usługi Budowlane - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Sochaczew

Usługi Budowlane

2 opinie

Gdy poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Usługi Budowlane są dla Ciebie idealni. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

ALWIK-BUD - Znakomite Usługi Tynkarskie Sochaczew

Znakomite Usługi Tynkarskie Sochaczew

1 opinia

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi tynkarskiej ALWIK-BUD wybija się w branży. Reputację oddają oceny szczęśliwych zleceniodawców. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

25 Zleceń - Tynki Maszynowe Sochaczew

Tynkarze Sochaczew

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe...

 • Sochaczew

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 4 dni temu

Profesjonalne Tynkowanie Pistoletem Sochaczew

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 800m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpocz...

 • Seroki-Parcela

2022-08-22 do 2022-08-30

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 384 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Tynki Maszynowe Sochaczew

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Sochaczew

2022-08-14 do 2022-08-22

Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Sochaczew

2022-08-09 do 2022-08-17

Tynki Maszynowe Gipsowe Sochaczew

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy o...

 • Sochaczew

2022-08-06 do 2022-08-14

Solidne Tynki Maszynowe

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 301-500m²". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie tynków maszynowych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Sochaczew

2022-07-30 do 2022-08-07

Tynkowanie maszynowe, 701-1000m², Sochaczew

Szukasz Zlecającego jako warty uwagi profesjonalista z zakresu wysokiej klasy tynkowania maszynowego z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Sochaczew

2022-07-27 do 2022-08-04

Tynki Mechaniczne Sochaczew

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Tynkowanie, 3500m2". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie tynków mechanicznych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Sochaczew

2022-07-25 do 2022-08-02

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczę...

 • Sochaczew

2022-07-21 do 2022-07-29

Porządne Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 60m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ...

 • Okopy

2022-07-05 do 2022-07-13

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 244m², Rokotów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła, drewno Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 244m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) ...

 • Rokotów

2022-06-16 do 2022-06-24

Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 205m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradyc...

 • Sochaczew

2022-06-10 do 2022-06-18

Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 205m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na chęć zatrudnienia tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania pistoletem. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty to najlepsze rozwiązanie. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Sochaczew

2022-06-07 do 2022-06-15

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 800m², Sochaczew

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 800m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ...

 • Sochaczew

2022-06-07 do 2022-06-15

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 500m², Sochaczew

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 500m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Sochaczew

2022-05-30 do 2022-06-07

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 101-300m², Sochaczew

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy o...

 • Sochaczew

2022-05-23 do 2022-05-31

Perfekcyjny Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Teresin

2022-05-19 do 2022-05-27

Rewelacyjny Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Sochaczew

2022-05-19 do 2022-05-27

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Sochaczew

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i realizujesz usługi z zakresu najlepszego tynkowania odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Szukam wykonawcy tynków, 101-300m² i zostało napisane przez rzetelnego Konsumenta. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Sochaczew

2022-05-04 do 2022-05-12

Utalentowani Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsow...

 • Sochaczew

2022-05-03 do 2022-05-11

Do wykonania tynki maszynowe, 236m², Sochaczew

Zlecający, który planuje zakup rewelacyjnej usługi tynkarskiej powinien niezwłocznie zgłosić się do Twojej firmy i poznać niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Sochaczew

2022-04-14 do 2022-04-22

Szukam wykonawcy tynków, 301-500m², Szymanów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Szymanów

2022-04-07 do 2022-04-15

Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy

Zlecenie o treści - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 701-1000m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z Sochaczewa oraz przyległych powiatów. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Sochaczew

2022-04-04 do 2022-04-04

Do wykonania tynki maszynowe, do 100m², Stare Paski

Jako tynkarz pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca zgłosił potrzebę "Do wykonania tynki maszynowe, do 100m²". Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby przesłać ofertę.

 • Stare paski

2022-03-29 do 2022-04-06

Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 180m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozp...

 • Wesoła rybno

2022-03-14 do 2022-03-22

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu