Tynkowanie maszynowe w Sochaczewie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 910 155 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 612 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Sochaczewie

Tynki maszynowe Sochaczew

USŁUGI BUDOWLANE- KRZYSZTOF FILIPOWSKI

38 opinii

USŁUGI BUDOWLANE- KRZYSZTOF FILIPOWSKI zatrudnia dobrych tynkarzy - nieprzeciętne kwalifikacje i dokładność to ich atuty. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

FHU NIRWANA Marek Puchalski - Profesjonalne Tynkowanie Sochaczew

FHU NIRWANA Marek Puchalski

17 opinii

Usługi tynkarskie w wykonaniu FHU NIRWANA Marek Puchalski to prawdziwy majstersztyk. To idealny partner do powierzenia mu tynkowania. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

Mini-Max Dominika Koścista - Świetny Tynk Gipsowy Sochaczew

Świetny Tynk Gipsowy Sochaczew

15 opinii

Z chwilą, gdy będziesz szukać świetnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to Mini-Max Dominika Koścista są dla Ciebie idealni. Mają wykwalifikowanych fachowców do realizacji zleceń z dziedziny tynku gipsowego. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

M&M Tynki Maszynowe - Profesjonalne Tynki Maszynowe Sochaczew

Profesjonalne Tynki Maszynowe

8 opinii

Jeśli szukasz rewelacyjnej współpracy to eksperci z MM Tynki Maszynowe perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zobacz!

JAR-BON - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe Sochaczew

JAR-BON

8 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz dobrej firmy od tynków maszynowych gipsowych to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia JAR-BON. Sochaczew i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Mają propozycję dla każdego.

Usługi Budowlano - Remontowe Zbigniew Kacprowski - Fantastyczny Tynkarz w Sochaczewie

Fantastyczny Tynkarz w Sochaczewie

2 opinie

Klient, który planuje zakup usługi tynkarskiej powinien niezwłocznie zgłosić się do tego tynkarza i poznać dobre ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

ErmiBud Juliusz Pierzchała - Porządne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Sochaczew

ErmiBud Juliusz Pierzchała

7 opinii

Jeżeli poszukujesz współpracy to specjaliści z ErmiBud Juliusz Pierzchała perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Sławomir Małaszewski - Świetne Tynki Maszynowe Sochaczew

Sławomir Małaszewski

1 opinia

Nadal poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Sławomir Małaszewski. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

BROS-BUD - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Sochaczew

BROS-BUD

11 opinii

Gdy poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z BROS-BUD są dla Ciebie idealni. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Usługi Budowlane - Znakomite Usługi Tynkarskie Sochaczew

Znakomite Usługi Tynkarskie Sochaczew

2 opinie

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi tynkarskiej Usługi Budowlane wybija się w branży. Reputację oddają oceny szczęśliwych zleceniodawców. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Najnowsze z 33 zleceń na tynkowanie maszynowe w Sochaczewie

Solidne Tynki Maszynowe Gipsowe Sochaczew

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Sochaczew

2023-11-10 do 2023-11-18

Wykwalifikowani Tynkarze Sochaczew

Poszukujesz dobranego pod Twojej firmy zapytania? Jako solidny profesjonalista realizujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy na terenie Sochaczewa zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 201-300m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Sochaczew

2023-11-10 do 2023-11-18

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Sochaczew

Oferując usługi tynkarskie od wielu lat, przede wszystkim na obszarze Sochaczewa, ale także przyległych miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Sochaczew

2023-10-21 do 2023-10-29

Perfekcyjny Tynk Natryskowy Sochaczew

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Informacje dodatkowe: https:/projektstodola.pl/produkt/projekt-stodola-exclusive/ Termin skorzysta...

 • Teresin

2023-09-12 do 2023-09-20

Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem Sochaczew

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Młodzieszynek

2023-08-31 do 2023-09-08

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m², Młodzieszyn

Ten Klient jest zdania, że doskonałe tynki maszynowe gipsowe to skomplikowane zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Młodzieszyn

2023-08-25 do 2023-09-02

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Sochaczew

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Sochaczew

2023-08-21 do 2023-08-29

Rewelacyjne Tynkowanie Sochaczew

Jeśli pracujesz od lat i wykonujesz usługi z zakresu tynkowania zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które brzmi - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m² i zostało złożone przez pewnego Konsumenta. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Młodzieszyn

2023-08-16 do 2023-08-24

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe, Sochaczew

Remontowany budynek: Stery Olender Remontowane pomieszczenia: Wewnątrz Liczba pięter do remontu: 1 Powierzchnia budynku: do 100m² Zlecone prace: generalny remont Rodzaj prac do wykonania: prace tynkarskie Dodatkowe prace i w...

 • Sochaczew

2023-08-14 do 2023-08-22

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Paprotnia

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Paprotnia

2023-08-12 do 2023-08-20

Tynki Maszynowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Sochaczew

2023-08-10 do 2023-08-18

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe

Jeżeli jako profesjonalista od tynków maszynowych gipsowych poszukujesz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Tynkowanie maszynowe domu, 101-200m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca bez wątpienia pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Teresin

2023-08-10 do 2023-08-18

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m², Teresin

Złóż ofertę jako tynkarz z wymaganym doświadczeniem z zakresu dobrych usług tynkarskich. Dla Twojej firmy uznanie wśród Klientów to rzecz powszednia. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Teresin

2023-08-09 do 2023-08-17

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 5000m², Teresin

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Zlecę tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 5000m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Teresin

2023-08-01 do 2023-08-09

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Teresin

2023-07-31 do 2023-08-08

Wyjątkowe Tynkowanie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Informacje dodatkowe: Tynki cementowo-wapienne Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Sochaczew

2023-07-27 do 2023-08-04

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 201-300m², Sochaczew

Rodzaj budynku: przemysłowy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Informacje dodatkowe: Tynki do wysokości 4,2m Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Sochaczew

2023-07-20 do 2023-07-28

Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m²". Zrealizuj zlecenie fantastycznego tynkowania pistoletem jako specjalista w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do wykonania działalności z okolic Mazowieckiego i przyległych miast. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kornelin

2023-07-19 do 2023-07-27

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m², Sochaczew

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Sochaczew

2023-07-14 do 2023-07-20

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Brochów

Próbujesz znaleźć Klienta jako godny zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Brochów

2023-07-13 do 2023-07-21

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 600m², Sochaczew

Zlecenie o treści - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 600m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z rejonu Sochaczewa i z sąsiednich miast. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Sochaczew

2023-07-11 do 2023-07-19

Staranne Tynki Mechaniczne

Poszukiwane są staranne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Tynkowanie maszynowe domu, 101-200m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca najlepszych specjalistów do realizacji wymagań Klienta z dziedziny tynków mechanicznych, poznaj szczegóły zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Sochaczew

2023-07-11 do 2023-07-19

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 700m², Nowa Sucha

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 700 Informacje dodatkowe: Dom stary remontowany, dobudowane piętro. Termin skorzystania z oferty: ...

 • Nowa Sucha

2023-07-07 do 2023-07-15

Zapytanie o tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, 2000m², Sochaczew

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 2000 Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Sochaczew

2023-07-07 do 2023-07-15

Tynkarze

Starasz się odnaleźć Klienta jako warty uwagi specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Przedłóż bezkonkurencyjną propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Iłów

2023-06-26 do 2023-07-04

Do wykonania tynki maszynowe, 265m², Sochaczew

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 265m² Typ tynku: knauf mp 75 Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesi...

 • Sochaczew

2023-06-23 do 2023-07-01

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², Sochaczew

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Te...

 • Sochaczew

2023-06-20 do 2023-06-28

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 301-500m², Sochaczew

Szukasz zlecenia do wykonania jako dobry fachowiec od wyjątkowych usług tynkarskich z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Umów się na rozmowę jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Sochaczew

2023-06-15 do 2023-06-23

Perfekcyjny Tynk Natryskowy

Jeżeli jako ekspert od tynku natryskowego szukasz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Szukam wykonawcy tynków, 101-300m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z Sochaczewa na pewno uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Sochaczew

2023-06-15 do 2023-06-23

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 220m²". Przyjmij zadanie wysokiej klasy tynkowania maszynowego jako profesjonalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji zleceń z Sochaczewa i pobliskich powiatów. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie.

 • Sochaczew

2023-06-12 do 2023-06-20

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m², Marysinek

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ro...

 • Marysinek

2023-06-08 do 2023-06-16

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych