Tynki maszynowe w Nowym Dworze Mazowieckim

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 845 065 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 045 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Nowy Dwór Mazowiecki - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Nowy Dwór Mazowiecki

Świetny Tynk Natryskowy

37 opinii

Gdy poszukujesz świetnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z zakresu tynku natryskowego. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Usługi Remontowo-Budowlane OREST TRUKHYM - Solidne Tynki Maszynowe w Nowym Dworze Mazowieckim

Solidne Tynki Maszynowe w Nowym Dworze Mazowieckim

11 opinii

Z chwilą, gdy będziesz szukać solidnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma Usługi Remontowo-Budowlane OREST TRUKHYM jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z zakresu tynków maszynowych. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie.

BEST-EW Emil Woźniak - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Nowy Dwór Mazowiecki

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Nowy Dwór Mazowiecki

10 opinii

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od tynków maszynowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom BEST-EW Emil Woźniak. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

M&M Tynki Maszynowe - Pierwszorzędny Tynk Natryskowy Nowy Dwór Mazowiecki

Pierwszorzędny Tynk Natryskowy

6 opinii

Jeśli szukasz pierwszorzędnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma MM Tynki Maszynowe jest dla Ciebie idealna. Mają niezbędne przygotowanie do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny tynku natryskowego. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zobacz!

Platforma Mieszkań - Tynki Mechaniczne Nowy Dwór Mazowiecki

Platforma Mieszkań

4 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynków mechanicznych i zatrudnij Platforma Mieszkań. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Jakub Słota - Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe Nowy Dwór Mazowiecki

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe

4 opinie

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz dobrej firmy od tynków maszynowych gipsowych to powierz tę kwestię specjalistom z Jakub Słota. Nowy Dwór Mazowiecki i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Zarebud - Staranne Tynki Mechaniczne Nowy Dwór Mazowiecki

Zarebud

3 opinie

Wciąż poszukujesz specjalisty od tynków mechanicznych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Zarebud. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

KENNER BAU Nikol Małaszewska-Dąbrowska - Tynk Gipsowy Nowy Dwór Mazowiecki

Tynk Gipsowy Nowy Dwór Mazowiecki

2 opinie

Jeśli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z KENNER BAU Nikol Małaszewska-Dąbrowska perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Leszek Bryc - Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Nowy Dwór Mazowiecki

Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne

1 opinia

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynków mechanicznych i zatrudnij Leszek Bryc. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Bud-Raf Usługi Budowlane - Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe Nowy Dwór Mazowiecki

Bud-Raf Usługi Budowlane

4 opinie

Po prostu zleć zadanie tynkowania maszynowego profesjonalistom z miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Nowego Dworu Mazowieckiego nie mają sobie równych. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

38 Zleceń - Tynki Maszynowe Nowy Dwór Mazowiecki

Rewelacyjni Tynkarze Nowy Dwór Mazowiecki

Zleceniodawca złożył zapytanie "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na zlecenie tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania pistoletem. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił, a wybór Twojej firmy jest najlepszą decyzją. Umów się na rozmowę już teraz.

 • Nasielsk

2022-09-19 do 2022-09-27

Fantastyczne Usługi Tynkarskie Nowy Dwór Mazowiecki

Jako wysoko wykwalifikowani eksperci jesteście w stanie spełnić wymagania z zakresu usług tynkarskich. Zlecenie brzmi "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m²". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Leoncin

2022-09-18 do 2022-09-26

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 384 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Dolina Nidy ...

 • Nasielsk

2022-09-04 do 2022-09-12

Szukam wykonawcy tynków, 200m², Czosnów

Chcesz znaleźć Klienta jako sprawdzony partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Czosnów

2022-08-25 do 2022-09-02

Perfekcyjni Tynkarze

Zleceniodawca złożył zapytanie "Do wykonania tynki maszynowe, 60m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na potrzebę perfekcyjnego tynkarza z zakresu tynkowania maszynowego. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty jest najlepszą decyzją. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-08-24 do 2022-09-01

Do wykonania tynki maszynowe, 701-1000m², Nowy Modlin

Starasz się odnaleźć Klienta jako sprawdzony specjalista od fantastycznych usług tynkarskich z Mazowieckiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Nowy modlin

2022-08-22 do 2022-08-30

Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², Trzciany

Przyjmij zlecenie wyjątkowego tynkowania maszynowego o treści "Zlecę tynki maszynowe, 501-700m²", jako ekspert z miejscowości Mazowieckie. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Mazowieckiego nie masz sobie równych. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Trzciany

2022-08-12 do 2022-08-20

Rewelacyjne Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 4000m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy o...

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-08-11 do 2022-08-19

Tynk Natryskowy Nowy Dwór Mazowiecki

Klient napisał zlecenie o treści "Tynkowanie maszynowe, 101-300m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie tynku natryskowego wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-08-08 do 2022-08-16

Tynkowanie maszynowe, 101-300m², Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-08-08 do 2022-08-16

Znakomite Tynki Maszynowe Nowy Dwór Mazowiecki

Starasz się odnaleźć zlecenia jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Nowego Dworu Mazowieckiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-08-01 do 2022-08-09

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Kazuń Polski

Zrealizuj usługę rewelacyjnego tynkowania pistoletem o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m²", jako profesjonalista z miejscowości Mazowieckie. Ujmij klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Mazowieckiego jesteś jednym z najlepszych. Umów się na rozmowę już teraz i prześlij ofertę.

 • Kazuń polski

2022-07-20 do 2022-07-28

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 301-500m², Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe ...

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-07-14 do 2022-07-22

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: mo...

 • Nasielsk

2022-07-13 do 2022-07-21

Tynki Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 200m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia pr...

 • Pieńków

2022-07-07 do 2022-07-15

Pierwszorzędne Tynki Mechaniczne

Ten Zlecający szuka specjalisty od tynków mechanicznych. Napisał zlecenie o treści - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 1100m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Nasielsk

2022-07-06 do 2022-07-14

Szukam wykonawcy tynków, 301-500m², Nowy Dwór Mazowiecki

Wykonanie tynków maszynowych gipsowych dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Szukam wykonawcy tynków, 301-500m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-07-04 do 2022-07-12

Najwyższej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca złożył zapytanie "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na chęć zatrudnienia tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania maszynowego. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił, a wybór Twojej firmy to dobry pomysł. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Pieńków

2022-06-28 do 2022-07-06

Szukam wykonawcy tynków, 501-700m², Cybulice Małe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dod...

 • Cybulice małe

2022-06-22 do 2022-06-30

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Czosnów

Ten Zlecający jeszcze potrzebuje specjalisty od tynków maszynowych gipsowych. Napisał ogłoszenie o treści - Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Czosnów

2022-06-20 do 2022-06-28

Szukam wykonawcy tynków, 501-700m², Czosnów

Usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania pistoletem. Zapoznaj się z treścią zapytania, które ma treść "Szukam wykonawcy tynków, 501-700m²". Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Czosnów

2022-06-16 do 2022-06-24

Doskonałej Jakości Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Gazobeton Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 600m² Typ tynku: tynki gipsowe Ter...

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-06-10 do 2022-06-18

Doskonałe Tynki Mechaniczne

Wciąż masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od tynków mechanicznych. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Leoncin

2022-06-04 do 2022-06-12

Zlecę tynki maszynowe, budynek pow. ok. 150m², Nowy Dwór Mazowiecki

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i wykonujesz usługi z zakresu tynkowania wykonaj zlecenie, które brzmi - Zlecę tynki maszynowe, budynek pow. ok. 150m² i zostało napisane przez rzetelnego Konsumenta. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby przesłać ofertę.

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-05-31 do 2022-06-08

Znakomite Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-05-24 do 2022-06-01

Usługi Tynkarskie

Klient, który planuje kupno usługi tynkarskiej winien już teraz zgłosić się do tynkarza takiego, jak Ty i poznać atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Kazuń nowy

2022-05-13 do 2022-05-21

Pierwszorzędne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe ...

 • Czosnów

2022-05-05 do 2022-05-13

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Czosnów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od...

 • Czosnów

2022-05-03 do 2022-05-11

Perfekcyjne Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe ...

 • Czosnów

2022-05-02 do 2022-05-10

Fantastyczne Tynkowanie

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na fantastyczne tynkowanie w rejonie Nowego Dworu Mazowieckiego i świadczysz usługi z najwyższej półki to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 701-1000m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej profesjonalnej firmy. Przedzwoń i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-04-27 do 2022-05-05

Szukam wykonawcy tynków, 2500m², Czosnów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 2500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac...

 • Czosnów

2022-04-19 do 2022-04-27

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu