Tynki maszynowe w Grójcu

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 844 685 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 037 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Grójec - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Grójec

Zarebud

3 opinie

Zarebud są obecni w branży usług tynkarskich od lat, szczególnie na obszarze Grójca, ale także przyległych miast. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Tynki Maszynowe FalTynk Michał Faliński - Solidne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Grójec

Tynki Maszynowe FalTynk Michał Faliński

3 opinie

Uwierz specjalistom w dziedzinie tynków maszynowych cementowo wapiennych i zatrudnij Tynki Maszynowe FalTynk Michał Faliński. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Sławomir Małaszewski - Tynki Maszynowe Grójec

Tynki Maszynowe Grójec

1 opinia

Zrealizowanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Sławomir Małaszewski ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

TOM-MAR Tynki Maszynowe - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe Grójec

TOM-MAR Tynki Maszynowe

1 opinia

Uważasz, że doskonałej jakości tynki maszynowe gipsowe to niełatwy temat? Nic bardziej mylnego - tynkarze z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Firma Remontowo-Wykończeniowa Robert Turek - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Grójec

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Grójec

28 opinii

Nadal poszukujesz specjalisty od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Powierz tę kwestię specjalistom z Firma Remontowo-Wykończeniowa Robert Turek. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

INDUSTRI CONSTRUCTION Sp. z o. o. - Porządne Tynki Maszynowe Grójec

INDUSTRI CONSTRUCTION Sp. z o. o.

5 opinii

Wykonanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. INDUSTRI CONSTRUCTION Sp. z o. o. ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

Usługi Remontowo-Budowlane - Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne w Grójcu

Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne w Grójcu

1 opinia

Uwierz specjalistom w dziedzinie tynków maszynowych cementowo wapiennych i zatrudnij Usługi Remontowo-Budowlane. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

FHU Lala Robert Zegarski - Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe Grójec

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe

1 opinia

Zleć zadanie tynkowania maszynowego fachowcom z miejscowości Grójec. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. W okolicy Grójca są w ścisłej czołówce. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Elbud Eliza Bielecka - Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe Grójec

Elbud Eliza Bielecka

Od wielu lat pracownicy Elbud Eliza Bielecka realizują usługi z zakresu rewelacyjnego tynkowania maszynowego, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Tynkowanie Maszynowe Grójec

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

Po prostu zleć prace dotyczące tynkowania maszynowego fachowcom z miejscowości Grójec. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Grójca są jednymi z najlepszych. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

25 Zleceń - Tynki Maszynowe Grójec

Najlepsze Tynki Maszynowe Gipsowe Grójec

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gips...

 • Grójec

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 5 dni temu

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, budynek pow. ok. 115m², Grójec

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, budynek pow. ok. 115m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Grójec

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 6 dni temu

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 384 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Najlepsze Tynkowanie Grójec

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 1500m²". Odpowiedz na potrzebę tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania. Przekonaj Klienta, że dobrze trafił, a wybór Twojej oferty jest najlepszą decyzją. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Grójec

2022-09-08 do 2022-09-16

Znakomici Tynkarze Grójec

Jako znakomity tynkarz pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista stale gotowy do pracy odpisz na to zlecenie. Ten Klient zgłosił potrzebę "Zlecę tynki maszynowe, 101-300m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Grójec

2022-08-16 do 2022-08-24

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m², Grójec

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozp...

 • Grójec

2022-08-12 do 2022-08-12

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Grójec

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 750m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpocz...

 • Grójec

2022-07-27 do 2022-08-04

Zlecę tynki maszynowe, do 10m², Grójec

Zlecenie o treści - Zlecę tynki maszynowe, do 10m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z rejonu Grójca i z sąsiednich miast. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Grójec

2022-07-25 do 2022-08-02

Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Suporex Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 30m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoc...

 • Grójec

2022-07-20 do 2022-07-28

Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem Grójec

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Tynkowanie maszynowe, 501-700m²". Zrealizuj zlecenie fantastycznego tynkowania pistoletem jako specjalista w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do wykonania działalności z okolic Grójca i przyległych miast. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Grójec

2022-07-10 do 2022-07-18

Wyjątkowi Tynkarze

Nie możesz znaleźć pasującego do Ciebie Klienta? Jako wykonawca wykonujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w Grójcu zapoznaj się ze zleceniem o treści "Do wykonania tynki maszynowe, 9000m²". Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Grójec

2022-07-07 do 2022-07-11

Najlepsze Tynkowanie Maszynowe

Jeśli usługi tynkarskie nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Ciebie. Opierając się na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania maszynowego. Przedłóż wyjątkową propozycję dla tego Klienta - zadzwoń jak najszybciej.

 • Belsk Duży

2022-07-07 do 2022-07-15

Staranny Tynk Natryskowy

To zlecenie o treści - Szukam wykonawcy tynków, 101-300m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z Grójca i okolic. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Grójec

2022-07-06 do 2022-07-14

Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 2500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Budziszyn

2022-07-04 do 2022-07-12

Świetni Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 780m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Witam, poszukuje ...

 • Pniewy

2022-06-15 do 2022-06-23

Tynkowanie maszynowe, do 100m², Grójec

Ten Klient uważa, że znakomity tynk natryskowy to nieproste zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Tynkowanie maszynowe, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako tynkarz pomożesz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Przedłóż dobrą ofertę temu Klientowi - skontaktuj się już dziś.

 • Grójec

2022-06-10 do 2022-06-18

Szukam wykonawcy tynków, 501-700m², Warka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Warka

2022-05-18 do 2022-05-26

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m², Grójec

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: bloczek gazobetonowy, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac:...

 • Grójec

2022-05-16 do 2022-05-24

Szukam wykonawcy tynków, 145m², Grójec

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako ekspert od tynków maszynowych gipsowych poszukujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Szukam wykonawcy tynków, 145m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Grójec na pewno dasz dowód Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Przedzwoń i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Grójec

2022-04-29 do 2022-05-07

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², Chynów

Zlecający poszukuje doskonałej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Chynów

2022-04-10 do 2022-04-18

Tynkowanie maszynowe, 301-500m², Mogielnica

Poszukiwane są staranne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Tynkowanie maszynowe, 301-500m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednie kwalifikacje do realizacji zleceń z zakresu tynków mechanicznych, poznaj szczegóły zlecenia. Dłużej nie trać czasu i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

 • Mogielnica

2022-03-29 do 2022-04-06

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Jasieniec

2022-03-27 do 2022-04-04

Fantastyczne Usługi Tynkarskie

Jako wysoko wykwalifikowani eksperci jesteście w stanie spełnić wymagania z zakresu usług tynkarskich. Zlecenie brzmi "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m²". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Mogielnica

2022-03-23 do 2022-03-31

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m², Warka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe i...

 • Warka

2022-03-22 do 2022-03-30

Świetne Tynki Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoc...

 • Warka

2022-03-21 do 2022-03-29

Doskonałe Tynki Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Ytong, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozp...

 • Chynów

2022-03-13 do 2022-03-21

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu