Tynkowanie maszynowe w Grójcu

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 634 740 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Grójcu

Tynki maszynowe Grójec

USŁUGI BUDOWLANE- KRZYSZTOF FILIPOWSKI

38 opinii

USŁUGI BUDOWLANE- KRZYSZTOF FILIPOWSKI są obecni w branży usług tynkarskich od lat, szczególnie na obszarze Grójca, ale także przyległych miast. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

ŁukTynk Łukasz Płochocki - Solidne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Grójec

ŁukTynk Łukasz Płochocki

19 opinii

Uwierz specjalistom w dziedzinie tynków maszynowych cementowo wapiennych i zatrudnij ŁukTynk Łukasz Płochocki. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

FHU NIRWANA Marek Puchalski - Doskonałe Tynki Maszynowe Grójec

Doskonałe Tynki Maszynowe Grójec

16 opinii

Zrealizowanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. FHU NIRWANA Marek Puchalski ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

NOVA FINISH - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe Grójec

NOVA FINISH

15 opinii

Uważasz, że doskonałej jakości tynki maszynowe gipsowe to niełatwy temat? Nic bardziej mylnego - tynkarze z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Serhiy Polnyy ADVENTIS - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Grójec

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Grójec

13 opinii

Nadal poszukujesz specjalisty od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Powierz tę kwestię specjalistom z Serhiy Polnyy ADVENTIS. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Jakub Karnik Usługi budowlane Tynkar - Porządne Tynki Maszynowe Grójec

Jakub Karnik Usługi budowlane Tynkar

5 opinii

Wykonanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Jakub Karnik Usługi budowlane Tynkar ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

INTERBUD - Profesjonalne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne w Grójcu

Profesjonalne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne w Grójcu

4 opinie

Uwierz specjalistom w dziedzinie tynków maszynowych cementowo wapiennych i zatrudnij INTERBUD. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Tynki Maszynowe FalTynk Michał Faliński - Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe Grójec

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe

3 opinie

Zleć zadanie tynkowania maszynowego fachowcom z miejscowości Grójec. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. W okolicy Grójca są w ścisłej czołówce. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

bau-tynk - Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe Grójec

bau-tynk

2 opinie

Od wielu lat pracownicy bau-tynk realizują usługi z zakresu rewelacyjnego tynkowania maszynowego, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Firma Remontowo-Wykończeniowa Robert Turek - Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe Grójec

Firma Remontowo-Wykończeniowa Robert Turek

50 opinii

Po prostu zleć prace dotyczące tynkowania maszynowego fachowcom z miejscowości Grójec. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Grójca są jednymi z najlepszych. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Najnowsze z 33 zleceń na tynkowanie maszynowe w Grójcu

Najlepsze Tynki Maszynowe Grójec

Poszukiwane są najlepsze usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 101-200m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca najlepszych specjalistów do realizacji wymagań Klienta z zakresu tynków maszynowych, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Michrów

2023-09-03 do 2023-09-11

Najlepsze Tynki Maszynowe Gipsowe Grójec

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 750 Informacje dodatkowe: tynk knauf diamant, obsadzanie puszek elektrycznych Termin skorzystania z oferty: ...

 • Grójec

2023-08-16 do 2023-08-24

Tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Wilków Drugi

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: Podlogi w domu Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Wylanie podług w domku jednorodzinnym Termin skorzystania z oferty: ...

 • Wilków drugi

2023-08-09 do 2023-08-17

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Warka

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Warka

2023-08-07 do 2023-08-15

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Warka

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity, elewacja Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Warka

2023-07-31 do 2023-08-08

Tynkowanie maszynowe domu, 800m², Chynów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 800 Informacje dodatkowe: Tynki cementowo wapienne Realizacja od 10.08.2023 Maksymalny czas realizacji do 30...

 • Chynów

2023-07-30 do 2023-08-07

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 301-400m², Chynów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Chynów

2023-07-23 do 2023-07-31

Tynkowanie Maszynowe Grójec

Potrzebujesz pracy jako specjalista od perfekcyjnego tynkowania maszynowego w miejscowości Mazowieckie lub na terenie Mazowieckiego? Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Warka

2023-07-07 do 2023-07-15

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Warka

Masz zamiar wykonać zlecenie na tynkowanie, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m² to świetny wybór. Żeby uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Warka

2023-06-26 do 2023-07-04

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Grójec

Oferując usługi tynkarskie od wielu lat, przede wszystkim na obszarze Grójca, ale także przyległych miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Grójec

2023-06-25 do 2023-07-03

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem Grójec

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia...

 • Nowe Miasto nad Pilicą

2023-06-25 do 2023-07-03

Zlecę tynki maszynowe, 800m², Nowe Miasto Nad Pilicą

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od tynku natryskowego. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Nowe Miasto nad Pilicą

2023-06-20 do 2023-06-28

Porządne Tynki Maszynowe Gipsowe

Ten Klient jest zdania, że porządne tynki maszynowe gipsowe to trudny temat. Wysłał zlecenie o treści "Tynkowanie maszynowe, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista pomożesz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Ustal pasujący termin!

 • Warka

2023-06-19 do 2023-06-27

Perfekcyjny Tynk Natryskowy Grójec

Jeżeli jako ekspert od tynku natryskowego szukasz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Szukam wykonawcy tynków, 101-300m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z Mazowieckiego na pewno uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Błędów

2023-06-18 do 2023-06-26

Najlepsze Tynki Mechaniczne

Zlecający szuka świetnej współpracy i pisze - Zlecę tynki maszynowe, 501-700m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Chynów

2023-06-15 do 2023-06-23

Perfekcyjne Tynkowanie

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na perfekcyjne tynkowanie w rejonie Mazowieckiego i świadczysz usługi z najwyższej półki to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Do wykonania tynki maszynowe, do 100m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej niezawodnej firmy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Warka

2023-06-12 do 2023-06-20

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 103m², Warka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 103m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Tynki twarde gipsowe ...

 • Warka

2023-06-08 do 2023-06-16

Do wykonania tynki maszynowe, 500m², Grójec

Usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które ma treść "Do wykonania tynki maszynowe, 500m²". Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Grójec

2023-06-06 do 2023-06-14

Najlepsze Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Knauf diama...

 • Grójec

2023-06-06 do 2023-06-14

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 95m², Chynów

Zlecający, który planuje zakup rewelacyjnej usługi tynkarskiej powinien niezwłocznie zgłosić się do Twojej firmy i poznać niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Chynów

2023-05-25 do 2023-06-02

Tynkowanie maszynowe, 1500m², Błędów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Cementowo-wapienne, gips Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 1500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), ...

 • Błędów

2023-05-24 do 2023-06-01

Perfekcyjne Tynki Mechaniczne

Na wypadek jeśli nadal jako dobra firma od tynków mechanicznych poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecę tynki maszynowe, 301-500m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Mazowieckie bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Józefów

2023-05-23 do 2023-05-31

Staranny Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: Knauf Diamand, tynki gipsowe Termin rozpoczęcia p...

 • Grójec

2023-05-12 do 2023-05-20

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 701-1000m², Warka

Zdecyduj się na prace dotyczące doskonałego tynkowania maszynowego od pewnych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Mazowieckie lub okolicy. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Warka

2023-05-03 do 2023-05-11

Szukam wykonawcy tynków, 150m², Michrów

Jeżeli wykonujesz zlecenia na wysokiej klasy tynkowanie maszynowe w rejonie Mazowieckiego i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Szukam wykonawcy tynków, 150m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej kompetentnej firmy. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Michrów

2023-04-27 do 2023-05-05

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Tynkowanie maszynowe, 501-700m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Ustal pasujący termin od razu!

 • Wilków pierwszy

2023-04-20 do 2023-04-28

Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², Goszczyn

Nawiąż współpracę jako tynkarz z obszerną wiedzą w kwestii dobrych usług tynkarskich. W Twojej firmie bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to zwykła rzecz. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Goszczyn

2023-04-19 do 2023-04-27

Dobrzy Tynkarze

Jako dobry tynkarz realizując się od wczesnej młodości i specjalista zawsze przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Zlecający napisał "Zlecę tynki maszynowe, do 100m²". Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Mogielnica

2023-04-11 do 2023-04-19

Doskonałe Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoc...

 • Goszczyn

2023-03-29 do 2023-04-06

Świetne Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: bloczki solbet Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ro...

 • Gaj żelechowski

2023-03-26 do 2023-03-27

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Jasieniec

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: pustaki komórkowe, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (trad...

 • Jasieniec

2023-03-25 do 2023-04-02

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych