Tynkowanie maszynowe w Piasecznie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 560 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 672 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Piasecznie

Tynki maszynowe Piaseczno

Green Tynk BeeSystem

215 opinii

Zleć usługę tynkowania pistoletem ekspertom firmy Green Tynk BeeSystem z miejscowości Piaseczno. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. W okolicy Piaseczna nie mają sobie równych. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

IMPONDERABILIA - Profesjonalne Usługi Tynkarskie Piaseczno

Profesjonalne Usługi Tynkarskie Piaseczno

37 opinii

Próbujesz dotrzeć do solidnego fachowca świadczącego usługi tynkarskie? Ci tynkarze są wyjątkowi w mieście Piaseczno. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

USŁUGI BUDOWLANE- KRZYSZTOF FILIPOWSKI - Znakomite Tynki Mechaniczne Piaseczno

USŁUGI BUDOWLANE- KRZYSZTOF FILIPOWSKI

38 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynków mechanicznych i zatrudnij USŁUGI BUDOWLANE- KRZYSZTOF FILIPOWSKI. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

BTG Usługi Budowlane - Solidne Tynki Maszynowe Gipsowe Piaseczno

BTG Usługi Budowlane

19 opinii

Właśnie wybierasz wartego uwagi partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? BTG Usługi Budowlane z Piaseczna jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

P.P.H.U. TYNKI KAROL WUKOWICZ - Najwyższej Klasy Tynkowanie Piaseczno

Najwyższej Klasy Tynkowanie

17 opinii

Zaoszczędź pieniądze i zleć swoje zadanie specjalistom od tynkowania z Piaseczna. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

Spec Tynk Paweł Zawrotny - Porządne Tynki Maszynowe Piaseczno

Spec Tynk Paweł Zawrotny

16 opinii

Myślisz, że porządne tynki maszynowe to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

Jakub Słota - Fantastyczne Usługi Tynkarskie Piaseczno

Jakub Słota

9 opinii

Każdy, kto planuje zakup usługi tynkarskiej winien zgłosić się do tego tynkarza i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz oferowaną jakość. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

JAR-BON - Najlepsze Tynki Maszynowe Piaseczno

JAR-BON

8 opinii

Według Ciebie najlepsze tynki maszynowe to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z JAR-BON posłużą radą i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

DKC Remonty i Wykończenia - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Piaseczno

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne

12 opinii

Zrealizowanie tynków maszynowych cementowo wapiennych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. DKC Remonty i Wykończenia ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zarezerwuj termin już teraz!

INTERBUD - Solidny Tynk Gipsowy w Piasecznie

Solidny Tynk Gipsowy w Piasecznie

4 opinie

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij INTERBUD. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Najnowsze z 84 zleceń na tynkowanie maszynowe w Piasecznie

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem Piaseczno

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Ustanów

2023-11-27 do 2023-12-05
dodano 5 dni temu

Zapytanie o tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 501-600m², Piaseczno

Rodzaj budynku: przemysłowy Zakres prac: sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Informacje dodatkowe: Obiekt znajduje się w Piasecznie przy ulicy Technicznej 6. Jest to przebudowa...

 • Piaseczno

2023-11-27 do 2023-12-05
dodano 5 dni temu

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 301-400m², Piaseczno

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Piaseczno

2023-11-22 do 2023-11-30

Tynki Mechaniczne Piaseczno

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Piaseczno

2023-11-22 do 2023-11-30

Staranne Tynki Mechaniczne

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Piaseczno

2023-11-20 do 2023-11-28

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 700m², Konstancin-Jeziorna

Jako nieprzeciętny tynkarz pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca nadesłał zlecenie o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 700m²". Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Konstancin-Jeziorna

2023-11-06 do 2023-11-11

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 301-400m², Magdalenka

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Informacje dodatkowe: Dzień dobry, Zlecę tynkowanie domu. Tylko ściany, bez sufitów. Powierzchnia około 350...

 • Magdalenka

2023-10-30 do 2023-11-02

Tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 5000m², Piaseczno

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 5000m² Termin skorzystania z ofert...

 • Piaseczno

2023-10-19 do 2023-10-19

Profesjonalni Tynkarze Piaseczno

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Piaseczno

2023-10-17 do 2023-10-25

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 800m², Piaseczno

Szukasz Zlecającego jako warty uwagi profesjonalista z zakresu wysokiej klasy tynkowania maszynowego z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Piaseczno

2023-10-09 do 2023-10-17

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 800m², Piaseczno

Poszukujesz klienta jako specjalista od fantastycznego tynkowania w rejonie Piaseczna lub w pobliskim rejonie? Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Piaseczno

2023-10-07 do 2023-10-09

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu typu bliźniak, 2000m², Konstancin-Jeziorna

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 2000 Informacje dodatkowe: Proszę o ofertę na wykonanie tynków cementowo wapiennych ...

 • Konstancin-Jeziorna

2023-10-05 do 2023-10-13

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. usługowego, 1000m², Wola Mrokowska

Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 1000 Termin skorzystania z oferty: 2024-03-01...

 • Wola mrokowska

2023-10-04 do 2023-10-12

Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Informacje dodatkowe: Tynki gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Piaseczno

2023-10-01 do 2023-10-05

Znakomite Usługi Tynkarskie Piaseczno

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 55 Informacje dodatkowe: Chciałbym przeprowadzić pracę jak naj szybciej. Termin skorzystania z ofert...

 • Wilcza góra

2023-09-30 do 2023-10-08

Profesjonalny Tynk Natryskowy Piaseczno

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 800m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Piaseczno

2023-09-25 do 2023-10-03

Tynki Maszynowe

Nadal jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako profesjonalista od tynków maszynowych. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Piaseczno

2023-09-21 do 2023-09-29

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu typu bliźniak, 33000m², Piaseczno

Poszukiwane są doskonałe usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu typu bliźniak, 33000m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednią kadrę do realizacji wymagań Klienta z zakresu tynków mechanicznych, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę i przedstaw ofertę.

 • Piaseczno

2023-09-19 do 2023-09-27

Solidne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Magdalenka

2023-09-08 do 2023-09-16

Perfekcyjne Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: Do zrobienia 130m tynków w 3 pomieszczeniach,w tym 50m2 sufitu. Termin skorz...

 • Czachówek

2023-09-07 do 2023-09-15

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 101-200m², Piaseczno

Jeśli usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania maszynowego. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

 • Piaseczno

2023-09-05 do 2023-09-13

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Tarczyn

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Tarczyn

2023-09-04 do 2023-09-12

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu typu bliźniak, 401-500m², Piaseczno

Szukasz zlecenia jako sprawdzony fachowiec z zakresu perfekcyjnego tynkowania pistoletem z Piaseczna? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Piaseczno

2023-09-02 do 2023-09-10

Staranne Tynki Maszynowe

Ten Klient jeszcze poszukuje profesjonalistów od tynków maszynowych. Napisał zlecenie o treści - Tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², chcąc trafić w dobre miejsce. Złóż dobrą ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Złotokłos

2023-08-28 do 2023-09-05

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 1000m², Złotokłos

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Złotokłos

2023-08-23 do 2023-08-31

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 201-300m², Konstancin-Jeziorna

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Konstancin-Jeziorna

2023-08-23 do 2023-08-31

Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Tynki na poddaszu. Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Piaseczno

2023-08-21 do 2023-08-29

Perfekcyjne Tynki Mechaniczne

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Zlecę tynkowanie maszynowe domu, do 100m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie tynków mechanicznych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Złotokłos

2023-08-10 do 2023-08-18

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Mieszkowo

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Mieszkowo

2023-08-09 do 2023-08-17

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. usługowego, 1000m², Piaseczno

Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 1000 Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Piaseczno

2023-08-05 do 2023-08-13

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, do 100m², Piaseczno

Skontaktuj się z Klientem jako tynkarz z wieloletnim doświadczeniem w temacie doskonałych usług tynkarskich. Dla Twojej firmy dbanie o zadowolenie swoich Klientów to codzienność. Zaproponuj termin od razu!

 • Piaseczno

2023-08-04 do 2023-08-12

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych