Tynkowanie maszynowe w Makowie Mazowieckim

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 268 885 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
630 520 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Makowie Mazowieckim

Tynki maszynowe Maków Mazowiecki

PATROBUDN1

14 opinii

Nie możesz znaleźć rzetelnego fachowca świadczącego usługi tynkarskie? Ten tynkarz jest liderem w Makowie Mazowieckim. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Usługi Budowlane Górski Tadeusz - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Maków Mazowiecki

Usługi Budowlane Górski Tadeusz

Przygotowanie tynków maszynowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Usługi Budowlane Górski Tadeusz ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Tynki Maszynowe Gipsowe - Świetny Tynk Gipsowy Maków Mazowiecki

Tynki Maszynowe Gipsowe

Wykonanie tynku gipsowego będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Tynki Maszynowe Gipsowe ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Zarezerwuj termin już teraz!

BALTRANS USŁUGI PRZEWOZOWO-HANDLOWE I BUDOWLANE - Porządne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Maków Mazowiecki

BALTRANS USŁUGI PRZEWOZOWO-HANDLOWE I BUDOWLANE

Potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Skorzystaj z kwalifikacji BALTRANS USŁUGI PRZEWOZOWO-HANDLOWE I BUDOWLANE. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Ppuh Mer Robert Chrzanowski - Profesjonalne Tynkowanie Pistoletem Maków Mazowiecki

Ppuh Mer Robert Chrzanowski

Powierz zadanie tynkowania pistoletem fachowcom firmy Ppuh Mer Robert Chrzanowski z miejscowości Maków Mazowiecki. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i fachowością. W okolicy Makowa Mazowieckiego nie mają sobie równych. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

RW-BUD Rafał Wawrzonkowski - Najwyższej Klasy Tynkowanie Maków Mazowiecki

Najwyższej Klasy Tynkowanie Maków Mazowiecki

Od wielu lat pracownicy RW-BUD Rafał Wawrzonkowski oferują usługi z zakresu najwyższej klasy tynkowania, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających usługi tynkarskiej. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Infrast Bud P B H Wilczewski Łukasz Wilczewski - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Maków Mazowiecki

Infrast Bud P B H Wilczewski Łukasz Wilczewski

Myślisz, że pierwszorzędne tynki maszynowe to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - tynkarze z Infrast Bud P B H Wilczewski Łukasz Wilczewski dadzą wskazówki i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Firma Remontowo Budowlana Tomasz Michalski - Doskonałe Tynki Maszynowe Maków Mazowiecki

Firma Remontowo Budowlana Tomasz Michalski

Myślisz, że doskonałe tynki maszynowe to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Firma Remontowo Budowlana Tomasz Michalski doradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Robert Czajka Usługi Remontowo Budowlane Wykończeniowe - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Maków Mazowiecki

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Maków Mazowiecki

Uwierz fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij Robert Czajka Usługi Remontowo Budowlane Wykończeniowe. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Skontaktuj się i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

Usługi Remontowo Budowlane i Handel Obwoźny Artykułami Przemysłowymi Kinga Kownacka - Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem w Makowie Mazowieckim

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem w Makowie Mazowieckim

Powierz zadanie tynkowania pistoletem specjalistom z miejscowości Maków Mazowiecki. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. Na terenie Makowa Mazowieckiego nie mają sobie równych. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Najnowsze z 30 zleceń na tynkowanie maszynowe w Makowie Mazowieckim

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 301-400m², Maków Mazowiecki

Klient napisał zgłoszenie o treści "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 301-400m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie tynku natryskowego daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Złóż dobrą propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Maków Mazowiecki

2023-08-29 do 2023-09-06

Tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Brzóze Duże

Ten Zlecający wciąż poszukuje profesjonalistów od tynków mechanicznych. Napisał ogłoszenie o treści - Tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Brzóze duże

2023-08-28 do 2023-09-05

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m², Poświętne

Jeśli wciąż jako dobra firma od tynków mechanicznych poszukujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Poświętne

2023-11-12 do 2023-11-20

Tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, do 100m², Rojków

Jeśli usługi tynkarskie w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient napisał "Tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, do 100m²". Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Rojków

2023-09-18 do 2023-09-26

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Leszno

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Leszno

2023-11-26 do 2023-12-04

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Leszno

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Rodzaj tynku: gipsowy twardy Informacje dodatkowe: Termin wykonania pracy maj Termin skorzystania ...

 • Leszno

2024-02-22 do 2024-03-01
dodano 2 dni temu

Fantastyczne Tynkowanie Maków Mazowiecki

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Informacje dodatkowe: Termin realizacji: marzec br. Termi...

 • Leszno

2024-01-16 do 2024-01-24

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Maków Mazowiecki

Na wypadek jeśli jeszcze jako ekspert od tynków maszynowych gipsowych poszukujesz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z rejonu Leszna bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Już teraz określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Leszno

2023-12-03 do 2023-12-11

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe Maków Mazowiecki

Jeżeli realizujesz zlecenia na rewelacyjne tynkowanie maszynowe w rejonie Przasnysza i oczekujesz rzetelnego klienta to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Nie czekaj i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Przasnysz

2023-10-24 do 2023-11-01

Dobrzy Tynkarze Maków Mazowiecki

Nie możesz znaleźć idealnego dla Twojej firmy Klienta? Jako solidny wykonawca oferujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w Mazowieckim zapoznaj się ze zleceniem o treści "Tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, 301-400m²". Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Gołymin-Ośrodek

2023-09-14 do 2023-09-22

Tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 610m², Pułtusk

Wykonaj usługę najwyższej klasy tynkowania pistoletem o treści "Tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 610m²", jako fachowiec z miejscowości Pułtusk. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Pułtuska nie masz sobie równych. Ustal pasujący termin od razu!

 • Pułtusk

2023-09-26 do 2023-10-02

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Pułtusk

Ten Zlecający nadal szuka profesjonalistów od tynków maszynowych. Napisał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, do 100m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Pułtusk

2023-10-27 do 2023-11-04

Tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 610m², Pułtusk

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 610 Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie tynków od zaraz. Ok 400 m2 gipsow...

 • Pułtusk

2023-09-28 do 2023-10-02

Tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Nożewo

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Informacje dodatkowe: Tynki na wiosnę 2024.prosze o wycenę tynków cementowo-wapiennych lub hybrydow...

 • Nożewo

2023-11-09 do 2023-11-17

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 401-500m², Olszewo-Borki

Jeśli bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne cechy jako specjalisty od tynkowania to zrealizuj zlecenie - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 401-500m². Żeby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Olszewo-Borki

2023-08-17 do 2023-08-25

Najlepsze Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Informacje dodatkowe: Wykonanie tynków gipsowych twardych z listwami przyokiennymi robocizna plus t...

 • Kamianka

2023-11-21 do 2023-11-29

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 850m², Ostrołęka

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 850m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Ostrołęka

2024-01-23 do 2024-01-31

Najlepsze Tynkowanie

Zleceniodawca złożył zapytanie "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 501-600m²". Odpowiedz na potrzebę tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania. Przekonaj Klienta, że dobrze trafił, a wybór Twojej oferty jest najlepszą decyzją. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Ostrołęka

2024-01-02 do 2024-01-10

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem Maków Mazowiecki

Poszukiwane są wyjątkowe usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednią kadrę do sprostania oczekiwaniom Klientów z zakresu tynkowania pistoletem, poznaj szczegóły zlecenia. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

 • Ostrołęka

2024-02-11 do 2024-02-19

Tynki Maszynowe Gipsowe

Nadal masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako specjalista od tynków maszynowych gipsowych. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Ostrołęka

2024-02-14 do 2024-02-22

Tynkowanie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: elewacja Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Ostrołęka

2023-10-15 do 2023-10-23

Najlepsze Usługi Tynkarskie

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Ostrołęka

2023-09-27 do 2023-10-05

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 401-500m², Ostrołęka

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Ostrołęka

2024-02-13 do 2024-02-21

Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 900m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: 2024-07-01...

 • Białebłoto-Stara Wieś

2024-02-19 do 2024-02-27
dodano 5 dni temu

Tynkowanie maszynowe domu, 301-400m², Długosiodło

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Długosiodło

2023-11-24 do 2023-12-02

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domku letniskowego, 101-200m², Zatory

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od tynku natryskowego. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Zatory

2023-11-30 do 2023-12-08

Zlecimy wykonanie tynków gipsowych, 550m2, Troszyn

Zakres zlecenia: wykonanie tynków gipsowych Zakres prac: wykonanie tynków gipsowych III kategorii (pod malowanie) na ścianach wys. do 3m Dostawca materiałów: z materiałem lub bez Termin skorzystania z oferty: początek gru...

 • Troszyn

2023-08-29 do 2023-09-06

Zlecę wykonanie tynków gipsowych, 550m2, Troszyn

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu tynkowania przyjmij zlecenie na tynkowanie. Zapoznaj się ze zleceniem - Zlecę wykonanie tynków gipsowych, 550m2. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Troszyn

2023-09-18 do 2023-09-26

Znakomici Tynkarze

Klient napisał "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 650m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na potrzebę znakomitego tynkarza z zakresu tynkowania. Przekonaj Klienta, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty jest najlepszą decyzją. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Kadzidło

2023-09-14 do 2023-09-22

Tynki Maszynowe

Poszukiwane są pierwszorzędne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 501-600m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednią kadrę do realizacji zleceń z zakresu tynków maszynowych, poznaj szczegóły zlecenia. Przedłóż dopasowaną propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś.

 • Kadzidło

2024-01-25 do 2024-02-02

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych