Tynkowanie maszynowe w Wyszkowie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 319 233 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
631 985 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Wyszkowie

Tynki maszynowe Wyszków

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem

38 opinii

Gdy poszukujesz współpracy to profesjonaliści z USŁUGI BUDOWLANE- KRZYSZTOF FILIPOWSKI są dla Ciebie stworzeni. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

Spec Tynk Paweł Zawrotny - Doskonałe Tynkowanie Wyszków

Spec Tynk Paweł Zawrotny

17 opinii

Starasz się odnaleźć wartego zaufania specjalistę z zakresu doskonałego tynkowania z Wyszkowa, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Spec Tynk Paweł Zawrotny jest gotowa Ci pomóc. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Przedsiębiorstwo handlowo usługowe - Świetne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Wyszków

Przedsiębiorstwo handlowo usługowe

5 opinii

Z chwilą, gdy będziesz szukać świetnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednie kwalifikacje do sprostania Twoim oczekiwaniom z zakresu tynków maszynowych cementowo wapiennych. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

Bartex - Perfekcyjny Tynk Gipsowy Wyszków

Perfekcyjny Tynk Gipsowy

1 opinia

Przygotowanie tynku gipsowego będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Bartex ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

KAPSA TYNKI - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Wyszków

KAPSA TYNKI

2 opinie

Przygotowanie tynków maszynowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. KAPSA TYNKI ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Global - Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe w Wyszkowie

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe w Wyszkowie

1 opinia

Po prostu zleć prace dotyczące tynkowania maszynowego ekspertom firmy Global z miejscowości Wyszków. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Wyszkowa nie mają sobie równych. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

DAN-BUD Daniel Jenoch - Solidny Tynk Gipsowy Wyszków

DAN-BUD Daniel Jenoch

12 opinii

Właśnie wybierasz godnego zaufania partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? DAN-BUD Daniel Jenoch z Wyszkowa jest na to skuteczną metodą. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

DAM-POL - Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe Wyszków

Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe

5 opinii

Przygotowanie tynków maszynowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. DAM-POL ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Usługi remontowo-budowlane Konrad Sobol - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe Wyszków

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe Wyszków

1 opinia

Zrealizowanie tynków maszynowych gipsowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. Usługi remontowo-budowlane Konrad Sobol ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zadzwoń i otrzymaj ofertę, która spełni Twoje wymagania.

"Wyszomirski - budownictwo jednorodzinne" - Jan Wyszomirski - Pierwszorzędne Tynkowanie Wyszków

Pierwszorzędne Tynkowanie

18 opinii

Firma Wyszomirski - budownictwo jednorodzinne - Jan Wyszomirski to wybitni specjaliści z branży pierwszorzędnych usług tynkarskich i tynkowania, obsługujący Klientów z Wyszkowa i pobliskich miast. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Najnowsze z 24 zleceń na tynkowanie maszynowe w Wyszkowie

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 301-400m², Anastazew

Klient szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 301-400m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Anastazew

2024-02-27 do 2024-03-06
dodano 6 dni temu

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Kiciny

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kiciny

2024-02-20 do 2024-02-28

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Wyszków

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wyszków

2024-02-20 do 2024-02-28

Rewelacyjne Usługi Tynkarskie Wyszków

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 900m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: 2024-07-01...

 • Białebłoto-Stara Wieś

2024-02-19 do 2024-02-27

Usługi Tynkarskie

Zleceniodawca, który poszukuje usługi tynkarskiej musi już teraz zgłosić się do tynkarza takiego, jak Ty i poznać dobre ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Wyszków

2024-02-05 do 2024-02-13

Solidne Tynki Mechaniczne Wyszków

To zlecenie o treści - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, do 100m² jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Mazowieckie oraz przyległych powiatów. Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Zabrodzie

2024-02-04 do 2024-02-12

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Zabrodzie

Wybierz prace dotyczące najwyższej klasy tynkowania od pewnych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Mazowieckiego. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Zabrodzie

2024-02-04 do 2024-02-12

Doskonałej Jakości Tynki Mechaniczne

To zlecenie o treści - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 401-500m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z miejscowości Mazowieckie oraz przyległych powiatów. Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Zabrodzie

2024-01-30 do 2024-02-07

Tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Wyszków

Nawiąż współpracę jako najwyższej klasy tynkarz z właściwym doświadczeniem w temacie najwyższej klasy usług tynkarskich. Dla Twojej firmy dbanie o zadowolenie swoich Klientów to codzienność. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Wyszków

2024-01-26 do 2024-02-03

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Wyszków

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 301-400m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z Wyszkowa i okolic. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Wyszków

2023-12-10 do 2023-12-10

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 501-600m², Wyszków

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny te...

 • Wyszków

2023-12-10 do 2023-12-10

Doskonałe Tynkowanie Maszynowe Wyszków

Wykonaj usługę doskonałego tynkowania maszynowego o treści "Tynkowanie maszynowe domu, 301-400m²", jako fachowiec z miejscowości Mazowieckie. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Mazowieckiego jesteś jednym z najlepszych. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Długosiodło

2023-11-24 do 2023-12-02

Tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Zabrodzie

Oferując usługi tynkarskie od wielu lat, przede wszystkim na obszarze Mazowieckiego, ale także przyległych miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Zabrodzie

2023-10-06 do 2023-10-14

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Adelin

2023-10-04 do 2023-10-12

Najlepsze Tynki Mechaniczne

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wyszków

2023-10-03 do 2023-10-11

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Kiciny

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: Dom 130 m2, około 500 m tynków, tynki gipsowe Termin skorzystania z oferty: ...

 • Kiciny

2023-09-29 do 2023-10-07

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Łochów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: proszę o podanie ceny metra kwadratowego dla tynków cementowo wapiennych i gipsowych. ...

 • Łochów

2023-09-06 do 2023-09-14

Tanie Usługi Tynkarskie

Nie możesz znaleźć pasującego do Ciebie zlecenia? Jako solidny profesjonalista realizujący usługi tynkarskie i tynkarz bez konkurencji w mieście Mazowieckie poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 201-300m²". Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Łochów

2023-10-16 do 2023-10-24

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domku letniskowego, do 100m², Kalinowiec

Rodzaj budynku: letniskowy lub rekreacyjny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kalinowiec

2023-09-08 do 2023-09-16

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domku letniskowego, 101-200m², Zatory

Pragniesz znaleźć zlecenia jako godny uwagi profesjonalista z zakresu najwyższej klasy tynkowania z Mazowieckiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Zatory

2023-11-30 do 2023-12-08

Tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Brzóze Duże

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

 • Brzóze duże

2023-08-28 do 2023-09-05

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Chrzęsne

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Informacje dodatkowe: Dzień dobry, proszę o przedstawienie oferty na wykonanie tynków cementowo-wap...

 • Chrzęsne

2023-09-04 do 2023-09-12

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 301-400m², Wólka Kozłowska

Wybierz prace dotyczące pierwszorzędnego tynkowania maszynowego od wiarygodnych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Mazowieckiego lub okolicy. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Wólka kozłowska

2024-02-18 do 2024-02-26

Solidni Tynkarze Wyszków

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Tłuszcz

2024-01-28 do 2024-02-05

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych