Tynki maszynowe w Wyszkowie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 845 265 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 050 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Wyszków - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Wyszków

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem

19 opinii

Gdy poszukujesz współpracy to profesjonaliści z Dawid Woźniak Woz-Rem są dla Ciebie stworzeni. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

Zarebud - Doskonałe Tynkowanie Wyszków

Zarebud

3 opinie

Starasz się odnaleźć wartego zaufania specjalistę z zakresu doskonałego tynkowania z Wyszkowa, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Zarebud jest gotowa Ci pomóc. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Tynk-bud. Marcin Górski - Świetne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Wyszków

Tynk-bud. Marcin Górski

2 opinie

Z chwilą, gdy będziesz szukać świetnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednie kwalifikacje do sprostania Twoim oczekiwaniom z zakresu tynków maszynowych cementowo wapiennych. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

Sławomir Małaszewski - Perfekcyjny Tynk Gipsowy Wyszków

Perfekcyjny Tynk Gipsowy

1 opinia

Przygotowanie tynku gipsowego będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Sławomir Małaszewski ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

Global - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Wyszków

Global

1 opinia

Przygotowanie tynków maszynowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Global ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Bartex - Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe w Wyszkowie

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe w Wyszkowie

1 opinia

Po prostu zleć prace dotyczące tynkowania maszynowego ekspertom firmy Bartex z miejscowości Wyszków. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Wyszkowa nie mają sobie równych. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

DAN-BUD Daniel Jenoch - Tynk Gipsowy Wyszków

DAN-BUD Daniel Jenoch

12 opinii

Właśnie wybierasz godnego zaufania partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? DAN-BUD Daniel Jenoch z Wyszkowa jest na to skuteczną metodą. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Usługi remontowo-budowlane Konrad Sobol - Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe Wyszków

Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe

1 opinia

Przygotowanie tynków maszynowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Usługi remontowo-budowlane Konrad Sobol ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

"Wyszomirski - budownictwo jednorodzinne" - Jan Wyszomirski - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe Wyszków

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe Wyszków

18 opinii

Zrealizowanie tynków maszynowych gipsowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. Wyszomirski - budownictwo jednorodzinne - Jan Wyszomirski ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zadzwoń i otrzymaj ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Usługi Teletechniczne i Budowlane TECHBUD Hubert Lewartowski - Pierwszorzędne Tynkowanie Wyszków

Pierwszorzędne Tynkowanie

4 opinie

Firma Usługi Teletechniczne i Budowlane TECHBUD Hubert Lewartowski to wybitni specjaliści z branży pierwszorzędnych usług tynkarskich i tynkowania, obsługujący Klientów z Wyszkowa i pobliskich miast. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

25 Zleceń - Tynki Maszynowe Wyszków

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 101-300m², Wyszków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Wyszków

2022-09-19 do 2022-09-27

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 170m², Wyszków

Jeśli wciąż jako dobra firma od tynków mechanicznych poszukujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 170m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Wyszków

2022-09-14 do 2022-09-22

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 384 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecę tynkowanie ścian, 101-300m², Przyjmy K. Poręby

Szukane są doskonałe usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecę tynkowanie ścian, 101-300m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca wykwalifikowanych fachowców do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny tynków mechanicznych, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Przyjmy k. poręby

2022-09-09 do 2022-09-17

Tynkowanie maszynowe, 701-1000m², Wyszków

Na wypadek jeśli jako profesjonalista od tynków maszynowych gipsowych szukasz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Tynkowanie maszynowe, 701-1000m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Wyszkowa bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Wyszków

2022-08-01 do 2022-08-09

Profesjonalne Tynki Mechaniczne Wyszków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Solbet pustak Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ro...

 • Wyszków

2022-06-27 do 2022-07-05

Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe Wyszków

Jeśli tylko interesuje Cię zlecenie na fantastyczne tynkowanie maszynowe w rejonie Wyszkowa i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Tynkowanie maszynowe, do 100m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Wyszków

2022-06-22 do 2022-06-30

Tynkowanie Maszynowe

Jeżeli wykonujesz zlecenia na najlepsze tynkowanie maszynowe w rejonie Wyszkowa i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecę tynki maszynowe, 101-300m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej profesjonalnej firmy. Ustal pasujący termin od razu!

 • Wyszków

2022-06-20 do 2022-06-28

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m², Zabrodzie

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ...

 • Zabrodzie

2022-05-15 do 2022-05-15

Rewelacyjne Tynkowanie Wyszków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Bloczki z betonu komorkowego, sufit betonowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki ce...

 • Adelin

2022-05-08 do 2022-05-16

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 1500m², Wyszków

Świadcząc usługi tynkarskie od kilku lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Wyszków, ale także okolicznych miast możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Aby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Wyszków

2022-04-29 do 2022-05-07

Wykonanie tynków gipsowych kat. III, 6000m2, Wyszków

Poszukiwane są profesjonalne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Wykonanie tynków gipsowych kat. III, 6000m2. Jako firma z wieloletnim stażem, mająca najlepszych specjalistów do realizacji wymagań Klienta z zakresu tynków maszynowych, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Wyszków

2022-04-29 do 2022-05-07

Tynk Natryskowy Wyszków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Sciany: bloczki z betonu komorkowego, sufit: strop zelbetowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ ...

 • Adelin

2022-04-23 do 2022-05-01

Zlecam wykonanie tynków maszynowych, 1350m2, Wyszków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 1350m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe i...

 • Wyszków

2022-04-21 do 2022-04-29

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, budynek pow. ok. 150m², Mostówka Powiat Wyszkowski

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Porotherm Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 150m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin ...

 • Mostówka powiat wyszkowski

2022-04-14 do 2022-04-22

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 301-500m², Wyszków

Szukasz idealnego dla Ciebie zlecenia? Jako rzetelny fachowiec oferujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w Wyszkowie zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 301-500m²". Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Wyszków

2022-04-05 do 2022-04-13

Pierwszorzędne Tynkowanie Pistoletem Wyszków

Zrealizuj zadanie pierwszorzędnego tynkowania pistoletem o treści "Zlecę tynki maszynowe, 1350m²", jako ekspert z miejscowości Wyszków. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Wyszkowa jesteś jednym z najlepszych. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Wyszków

2022-04-05 do 2022-04-13

Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu mi...

 • Świniotop

2022-03-29 do 2022-04-06

Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 1500m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: T...

 • Wyszków

2022-03-24 do 2022-04-01

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe

Szukane są znakomite usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Tynkowanie maszynowe, 500m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca wykwalifikowanych fachowców do sprostania oczekiwaniom Klientów z zakresu tynków maszynowych gipsowych, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Wyszków

2022-03-24 do 2022-04-01

Zlecę tynki maszynowe, 21-50m², Wyszków

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj prac d...

 • Wyszków

2022-03-18 do 2022-03-26

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Wyszków

Zdecyduj się na zapytanie dotyczące doskonałego tynkowania pistoletem od pewnych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Wyszkowa. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Wyszków

2022-03-18 do 2022-03-26

Rewelacyjny Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Jasieniec

2022-03-27 do 2022-04-04

Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², Barchów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe ...

 • Barchów

2022-03-28 do 2022-04-05

Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Podbale

2022-08-05 do 2022-08-13

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 20m², Tłuszcz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 20m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informacje: Tynkowa...

 • Tłuszcz

2022-07-09 do 2022-07-17

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu