Tynkowanie maszynowe w Ożarowie Mazowieckim

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 129 768 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
550 842 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Ożarów Mazowiecki - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Ożarów Mazowiecki

Doskonałe Tynki Maszynowe Ożarów Mazowiecki

201 opinii

Zrealizowanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Green Tynk BeeSystem ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

USŁUGI BUDOWLANE- KRZYSZTOF FILIPOWSKI - Solidne Tynki Maszynowe Ożarów Mazowiecki

USŁUGI BUDOWLANE- KRZYSZTOF FILIPOWSKI

37 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia USŁUGI BUDOWLANE- KRZYSZTOF FILIPOWSKI. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Piotr Bucior Perfecto Tynk - Solidne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Ożarów Mazowiecki

Piotr Bucior Perfecto Tynk

14 opinii

Gdy poszukujesz rewelacyjnej współpracy to specjaliści z Piotr Bucior Perfecto Tynk są dla Ciebie stworzeni. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Spec Tynk Paweł Zawrotny - Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem w Ożarowie Mazowieckim

Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem w Ożarowie Mazowieckim

13 opinii

Gdy poszukujesz rewelacyjnej współpracy to specjaliści z Spec Tynk Paweł Zawrotny są dla Ciebie stworzeni. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

BTG Usługi Budowlane - Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Ożarów Mazowiecki

BTG Usługi Budowlane

11 opinii

Na wypadek jeśli wciąż poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych cementowo wapiennych to powierz tę kwestię specjalistom z BTG Usługi Budowlane. Ożarów Mazowiecki i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

LENKOR - Najwyższej Klasy Usługi Tynkarskie Ożarów Mazowiecki

Najwyższej Klasy Usługi Tynkarskie

8 opinii

Dzięki precyzji wykonania usługi tynkarskiej LENKOR wybija się w branży. Markę budują rekomendacje szczęśliwych zleceniodawców. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

M&M Tynki Maszynowe - Rewelacyjne Tynki Mechaniczne Ożarów Mazowiecki

M&M Tynki Maszynowe

6 opinii

Przygotowanie tynków mechanicznych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. MM Tynki Maszynowe ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Zachęcamy do zadawania pytań.

Platforma Mieszkań - Fantastyczny Tynkarz Ożarów Mazowiecki

Fantastyczny Tynkarz

4 opinie

Klient, który planuje zakup usługi tynkarskiej powinien niezwłocznie zgłosić się do tego tynkarza i poznać dobre ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

KENNER BAU Nikol Małaszewska-Dąbrowska - Porządne Tynki Maszynowe Gipsowe Ożarów Mazowiecki

Porządne Tynki Maszynowe Gipsowe

2 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych i zatrudnij KENNER BAU Nikol Małaszewska-Dąbrowska. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Leszek Bryc - Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem Ożarów Mazowiecki

Leszek Bryc

1 opinia

Szukasz ekspertów od fantastycznego tynkowania pistoletem w miejscowości Ożarów Mazowiecki lub na terenie Ożarowa Mazowieckiego? Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

73 Zlecenia - Tynki Maszynowe Ożarów Mazowiecki

Zlecę tynki maszynowe, 760m², Blizne Jasińskiego

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton komórkowy, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 760m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne...

 • Blizne jasińskiego

2022-11-22 do 2022-11-30
dodano 7 dni temu

Tynki Maszynowe Ożarów Mazowiecki

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Szukam wykonawcy tynków, 101-300m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Kampinos

2022-11-18 do 2022-11-26

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 577 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecę tynki maszynowe, do 100m², Błonie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton komórkowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Dzień dobr...

 • Błonie

2022-11-18 do 2022-11-26

Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², Zielonki-Wieś

Poszukujesz klienta jako ekspert od wyjątkowego tynkowania pistoletem w miejscowości Mazowieckie lub w pobliskim rejonie? Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby przesłać ofertę.

 • Zielonki-Wieś

2022-11-08 do 2022-11-08

Świetne Tynki Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gazobeton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin...

 • Bramki

2022-11-04 do 2022-11-12

Szukam firmy tynkarskiej, do 10m², Borzęcin Duży

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: Glify Liczba remontowanych pomieszczeń: 11 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj prac ...

 • Borzęcin duży

2022-10-21 do 2022-10-29

Zlecę tynki maszynowe, budynek pow. ok. 85m², Łomianki

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zlecę tynki maszynowe, budynek pow. ok. 85m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na potrzebę fantastycznego tynkarza z zakresu tynkowania pistoletem. Przekonaj Klienta, że dobrze trafił i Twoja firma to najlepsze rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

 • Łomianki

2022-10-13 do 2022-10-21

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 600m², Błonie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gazobeton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 600m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe ...

 • Błonie

2022-10-11 do 2022-10-19

Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², Topolin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gazobeton, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) ...

 • Topolin

2022-10-10 do 2022-10-18

Tynkowanie maszynowe, 400m², Bieniewice

Ten Klient myśli, że profesjonalne tynki maszynowe to skomplikowany temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Tynkowanie maszynowe, 400m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Bieniewice

2022-10-05 do 2022-10-13

Tynkowanie maszynowe, 101-300m², Ożarów Mazowiecki

Ten Klient jest zdania, że pierwszorzędne tynki maszynowe gipsowe to nieprosty temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Tynkowanie maszynowe, 101-300m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista pomożesz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Ożarów Mazowiecki

2022-10-02 do 2022-10-10

Zlecę tynkowanie ścian, 120m², Łomianki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 120m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe...

 • Łomianki

2022-10-01 do 2022-10-09

Profesjonalni Tynkarze Ożarów Mazowiecki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 230m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpocz...

 • Błonie

2022-09-29 do 2022-10-07

Szukam wykonawcy tynków, 80m², Ożarów Mazowiecki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: 2 garaże wolnostojące w srodku Powierzchnia prac: 80m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Do...

 • Ożarów Mazowiecki

2022-09-29 do 2022-10-07

Tynki Mechaniczne Ożarów Mazowiecki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gips...

 • Ożarów Mazowiecki

2022-09-28 do 2022-10-06

Zlecę tynkowanie ścian, do 100m², Wola Łuszczewska

Chcesz znaleźć Zlecającego jako solidny profesjonalista z zakresu wysokiej klasy tynkowania maszynowego z Twojego rejonu? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Wola łuszczewska

2022-09-23 do 2022-10-01

Pierwszorzędne Tynkowanie Maszynowe Ożarów Mazowiecki

Tynkowanie maszynowe to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako najlepszy specjalista w fachu tynkarza. Umów odpowiedni dla Ciebie termin bez zbędnej zwłoki!

 • Zaborów

2022-09-23 do 2022-10-01

Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², Bieniewice

Jeśli kusząca cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze walory jako eksperta od tynkowania pistoletem to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m². Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Bieniewice

2022-09-22 do 2022-09-30

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m², Łomianki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gazobeton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Chciałby...

 • Łomianki

2022-09-20 do 2022-09-28

Świetne Tynki Maszynowe Gipsowe Ożarów Mazowiecki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Gazobeton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 1500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe T...

 • Ożarów Mazowiecki

2022-09-19 do 2022-09-27

Zlecę tynki maszynowe, budynek pow. ok. 345m², Izabelin B

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 345m² Typ tynku: tynki gipsowe Termi...

 • Izabelin b

2022-09-16 do 2022-09-24

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Szukam wykonawcy tynków, budynek pow. ok. 200m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Ustal pasujący termin od razu!

 • Stare Babice

2022-09-10 do 2022-09-18

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyj...

 • Stare Babice

2022-09-08 do 2022-09-16

Znakomite Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w c...

 • Łomianki

2022-09-06 do 2022-09-14

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe

Wykonaj zlecenie dotyczące rewelacyjnego tynkowania maszynowego od rzetelnych Klientów zainteresowanych daniem pracy na terenie Mazowieckiego. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Kiełpin

2022-08-30 do 2022-09-07

Staranne Tynki Maszynowe

Zrealizowanie tynków maszynowych z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Do wykonania tynki maszynowe, 501-700m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Błonie

2022-08-29 do 2022-09-06

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 301-500m², Błonie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dod...

 • Błonie

2022-08-29 do 2022-09-06

Porządne Tynki Mechaniczne

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 501-700m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie tynków mechanicznych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Stare Babice

2022-08-27 do 2022-09-04

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 700m², Mościska

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 700m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesią...

 • Mościska

2022-08-27 do 2022-09-04

Zlecę tynki maszynowe, budynek pow. ok. 130m², Leszno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 130m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (...

 • Leszno

2022-08-22 do 2022-08-30

Zlecę tynkowanie, 81-100m², Łomianki Dolne

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 81-100m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj prac ...

 • Łomianki dolne

2022-08-17 do 2022-08-25

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu