Tynki maszynowe w Pruszkowie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 844 795 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 037 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Pruszków - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Pruszków

Perfekcyjne Tynkowanie

193 opinie

Powierz prace dotyczące tynkowania profesjonalistom z miejscowości Pruszków. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Pruszkowa nie mają sobie równych. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

USŁUGI BUDOWLANE- KRZYSZTOF FILIPOWSKI - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe Pruszków

USŁUGI BUDOWLANE- KRZYSZTOF FILIPOWSKI

36 opinii

Na wypadek jeśli potrzebujesz ekspertów od tynków maszynowych gipsowych to wykorzystaj doświadczenie USŁUGI BUDOWLANE- KRZYSZTOF FILIPOWSKI. Pruszków i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

Piotr Bucior Perfecto Tynk - Profesjonalne Tynki Maszynowe Pruszków

Profesjonalne Tynki Maszynowe Pruszków

14 opinii

Zaufaj specjalistom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij Piotr Bucior Perfecto Tynk. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Spec Tynk Paweł Zawrotny - Świetne Tynki Mechaniczne Pruszków

Świetne Tynki Mechaniczne

12 opinii

Na wypadek jeśli szukasz profesjonalistów od tynków mechanicznych to zaufaj doświadczeniu Spec Tynk Paweł Zawrotny. Pruszków i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

BTG Usługi Budowlane - Staranne Tynki Maszynowe Pruszków

BTG Usługi Budowlane

11 opinii

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych to wykorzystaj doświadczenie BTG Usługi Budowlane. Pruszków to teren, na którym koncentrują swoje działania. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

LENKOR - Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe Pruszków

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe

7 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz dobrej firmy od tynków maszynowych gipsowych to powierz tę kwestię specjalistom z LENKOR. Pruszków i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

M&M Tynki Maszynowe - Wysokiej Klasy Tynkowanie Pruszków

Wysokiej Klasy Tynkowanie Pruszków

6 opinii

Dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest tynkowanie. Zachęcamy do zadawania pytań.

Platforma Mieszkań - Znakomite Tynki Maszynowe w Pruszkowie

Znakomite Tynki Maszynowe w Pruszkowie

4 opinie

Jeżeli szukasz ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Platforma Mieszkań perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Zarebud - Rewelacyjne Usługi Tynkarskie Pruszków

Zarebud

3 opinie

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi tynkarskiej Zarebud przewyższa konkurentów. Reputację oddają recenzje zachwyconych zleceniodawców. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

KENNER BAU Nikol Małaszewska-Dąbrowska - Dobry Tynkarz Pruszków

KENNER BAU Nikol Małaszewska-Dąbrowska

2 opinie

Zwróć się do KENNER BAU Nikol Małaszewska-Dąbrowska jeśli szukasz dobrych tynkarzy działających na terenie Pruszkowa lub w sąsiednich miastach. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

107 Zleceń - Tynki Maszynowe Pruszków

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 3000m², Nadarzyn

Szukane są znakomite usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 3000m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca wykwalifikowanych fachowców do sprostania oczekiwaniom Klientów z zakresu tynków maszynowych gipsowych, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Nadarzyn

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano wczoraj o 14:25

Solidne Tynki Maszynowe Gipsowe Pruszków

Wciąż możesz odpowiedzieć na ogłoszenie Klienta jako specjalista od tynków maszynowych gipsowych. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Raszyn

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 7 dni temu

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 384 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Rewelacyjne Tynkowanie Pruszków

Klient napisał "Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, do 100m²". Przyjmij usługę rewelacyjnego tynkowania jako specjalista w tej branży. Zadeklaruj gotowość do wykonania zleceń z okolic Mazowieckiego i przyległych miast. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Puchały

2022-09-15 do 2022-09-23

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 6000m², Falenty Nowe

Wybierz prace dotyczące najwyższej klasy tynkowania od pewnych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Mazowieckiego. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Falenty nowe

2022-09-14 do 2022-09-22

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m², Nadarzyn

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Beton komórkowy + żelbet Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (trad...

 • Nadarzyn

2022-09-13 do 2022-09-21

Najwyższej Klasy Tynkowanie Maszynowe Pruszków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: 2022-10-1...

 • Reguły

2022-09-09 do 2022-09-17

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 3000m², Falenty Nowe

Nadal masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako specjalista od tynku natryskowego. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Falenty nowe

2022-09-02 do 2022-09-10

Wyjątkowe Tynkowanie

Jeżeli realizujesz zlecenia na wyjątkowe tynkowanie w rejonie Mazowieckiego i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 700m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej doświadczonej firmy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Nowa Wieś

2022-09-01 do 2022-09-09

Pierwszorzędne Tynkowanie Pistoletem Pruszków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 140m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: mam do wytynkowa...

 • Brwinów

2022-09-01 do 2022-09-09

Zlecę tynki maszynowe, 3000m², Raszyn

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 3000m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac:...

 • Raszyn

2022-08-22 do 2022-08-30

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Raszyn

Zleceniodawca napisał "Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na potrzebę solidnego tynkarza z zakresu tynkowania. Przekonaj Klienta, że dobrze trafił i Twoja firma to dobry pomysł. Skontaktuj się z nimi od razu i prześlij ofertę.

 • Raszyn

2022-08-19 do 2022-08-27

Do wykonania tynki maszynowe, 701-1000m², Raszyn

Poszukiwane są doskonałe usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Do wykonania tynki maszynowe, 701-1000m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednią kadrę do realizacji wymagań Klienta z zakresu tynków mechanicznych, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę i przedstaw ofertę.

 • Raszyn

2022-08-17 do 2022-08-25

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m², Łady

Klient szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Łady

2022-08-08 do 2022-08-16

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m², Michałowice

Zlecający poszukuje doskonałej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Michałowice

2022-08-08 do 2022-08-16

Najwyższej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca złożył zapytanie "Do wykonania tynki maszynowe, 120m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na chęć zatrudnienia tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania maszynowego. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił, a wybór Twojej firmy to dobry pomysł. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Nadarzyn

2022-07-27 do 2022-08-04

Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Gazobeton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe...

 • Walendów

2022-07-27 do 2022-08-04

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 45m², Pruszków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 45m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 mies...

 • Pruszków

2022-07-26 do 2022-08-03

Znakomici Tynkarze Pruszków

Klient napisał "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 301-500m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na potrzebę znakomitego tynkarza z zakresu tynkowania. Przekonaj Klienta, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty jest najlepszą decyzją. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Brwinów

2022-07-26 do 2022-08-03

Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², Michałowice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: suporek - solbet, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (trady...

 • Michałowice

2022-07-25 do 2022-08-02

Solidny Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: solbet, beton Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 950m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe inform...

 • Opacz mała

2022-07-21 do 2022-07-29

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Opacz-Kolonia

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Beton komorkowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac:...

 • Opacz-Kolonia

2022-07-19 do 2022-07-27

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Zlecę tynkow...

 • Brwinów

2022-07-15 do 2022-07-23

Dam zlecenie na tynki, pow. 1500m2, Michałowice-Wieś

Zakres zlecenia: wykonanie tynków gipsowych Powierzchnia: 1500m2 Dostawca materiałów: dostawca materiałów do uzgodnienia Termin skorzystania z oferty: od 05.08.2022r. Typ obiektu: budynek typu bliźniak...

 • Michałowice-Wieś

2022-07-15 do 2022-07-23

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton komórkowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 138m² Typ tynku: tynki cementowo-...

 • Biskupice

2022-07-14 do 2022-07-22

Dobrzy Tynkarze

Nie możesz znaleźć idealnego dla Twojej firmy Klienta? Jako solidny wykonawca oferujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w Mazowieckim zapoznaj się ze zleceniem o treści "Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m²". Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Biskupice

2022-07-13 do 2022-07-21

Zapytanie o tynkowanie, pow. 501-700m2, Nadarzyn

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termi...

 • Nadarzyn

2022-07-12 do 2022-07-20

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Nadarzyn

Ten Klient jest zdania, że znakomite tynki maszynowe to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista doradzisz mu i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Wybierz numer jeszcze dzisiaj.

 • Nadarzyn

2022-07-08 do 2022-07-16

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe, 21-50m², Pruszków

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: piwnica Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj prac...

 • Pruszków

2022-07-07 do 2022-07-15

Najlepsi Tynkarze

Skontaktuj się z Klientem jako tynkarz z wyjątkową wiedzą w kwestii najlepszych usług tynkarskich. W Twojej firmie dbanie o zadowolenie swoich Klientów to zwykła rzecz. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Falenty nowe

2022-07-06 do 2022-07-14

Tynkowanie maszynowe, 1100m², Pruszków

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 1100m² ...

 • Pruszków

2022-07-06 do 2022-07-14

Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 200m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informacje:...

 • Komorów

2022-07-05 do 2022-07-13

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu