Tynkowanie maszynowe w Węgrowie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 407 892 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Węgrowie

Tynki maszynowe Węgrów

Rewelacyjne Usługi Tynkarskie w Węgrowie

2 opinie

Chesz znaleźć godnego uwagi specjalistę od rewelacyjnych usług tynkarskich, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Tynk-bud. Marcin Górski jest Twoim rozwiązaniem. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

MARBUD - Profesjonalne Tynkowanie Węgrów

Profesjonalne Tynkowanie

4 opinie

Planujesz wybrać rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? MARBUD będzie najszybszą drogą. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Usługi ogólnobudowlane Tomasz Myszkowski - Znakomity Tynk Natryskowy Węgrów

Usługi ogólnobudowlane Tomasz Myszkowski

1 opinia

Przygotowanie tynku natryskowego będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Usługi ogólnobudowlane Tomasz Myszkowski ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

WYKOŃCZENIA I REMONTY MARCIN KAMIŃSKI - Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe Węgrów

WYKOŃCZENIA I REMONTY MARCIN KAMIŃSKI

1 opinia

Powierz usługę tynkowania maszynowego fachowcom firmy WYKOŃCZENIA I REMONTY MARCIN KAMIŃSKI z miejscowości Węgrów. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. Na terenie Węgrowa nie mają sobie równych. Zachęcamy do zadawania pytań.

Pro tynk - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Węgrów

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Węgrów

Firma Pro tynk oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Węgrowa i okolic. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać ofertę.

Budgama Michał Zalewski - Najwyższej Klasy Tynkowanie Węgrów

Budgama Michał Zalewski

Pragniesz znaleźć godnego zaufania fachowca z zakresu najwyższej klasy tynkowania z Węgrowa do realizacji zaplanowanych działań? Firma Budgama Michał Zalewski jest Twoim rozwiązaniem. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

TM-BUD Tomasz Miszczak - Solidny Tynk Gipsowy Węgrów

TM-BUD Tomasz Miszczak

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynku gipsowego i zatrudnij TM-BUD Tomasz Miszczak. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

Pphu firma - Świetne Usługi Tynkarskie Węgrów

Pphu firma

Jeśli jeszcze szukasz świetnego tynkarza, to zerknij na firmę Pphu firma. Oferuje szerokie spektrum usług tynkarskich w bezkonkurencyjnych cenach. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

BUDMAR - Fantastyczny Tynkarz Węgrów

Fantastyczny Tynkarz

Klient, który planuje zakup usługi tynkarskiej powinien niezwłocznie zgłosić się do tego tynkarza i poznać dobre ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Piotrex - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Węgrów

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Węgrów

Piotrex świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Węgrowa i okolic. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Najnowsze z 30 zleceń na tynkowanie maszynowe w Węgrowie

Najwyższej Klasy Usługi Tynkarskie Węgrów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Węgrów

2023-01-08 do 2023-01-16

Tynki Mechaniczne Węgrów

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m²". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie tynków mechanicznych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Węgrów

2023-01-03 do 2022-10-26

Szukam wykonawcy tynków, 301-500m², Węgrów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Suporex Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczę...

 • Węgrów

2023-01-03 do 2023-01-11

Doskonałe Tynki Maszynowe Węgrów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Suporek, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) T...

 • Węgrów

2022-11-13 do 2022-11-21

Wyjątkowi Tynkarze Węgrów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton komórkowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 130m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Powierzchnia ...

 • Ludwinów

2022-11-10 do 2022-11-18

Znakomite Tynki Mechaniczne

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Tynkowanie maszynowe, 101-300m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Pokaż dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Ludwinów

2022-11-09 do 2022-11-17

Do wykonania tynki maszynowe, 350m², Borzychy

Nawiąż współpracę jako najwyższej klasy tynkarz z właściwym doświadczeniem w temacie najwyższej klasy usług tynkarskich. Dla Twojej firmy dbanie o zadowolenie swoich Klientów to codzienność. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Borzychy

2022-11-03 do 2022-11-04

Tynki Mechaniczne

Szukane są solidne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Szukam wykonawcy tynków, do 100m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednią kadrę do realizacji wymagań Klienta z dziedziny tynków mechanicznych, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś.

 • Węgrów

2022-08-25 do 2022-09-02

Tynkowanie maszynowe, 350m², Sadowne Mazowieckie

Zrealizuj usługę fantastycznego tynkowania pistoletem o treści "Tynkowanie maszynowe, 350m²", jako fachowiec z miejscowości Mazowieckie. Przekonaj klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Mazowieckiego nie masz sobie równych. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Sadowne mazowieckie

2022-08-17 do 2022-08-25

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Węgrów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Suporeks Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ...

 • Węgrów

2022-07-18 do 2022-07-26

Tynkowanie maszynowe, 101-300m², Podbale

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Podbale

2022-08-05 do 2022-08-13

Rewelacyjne Tynkowanie Węgrów

Klient napisał "Do wykonania tynki maszynowe, do 100m²". Przyjmij usługę rewelacyjnego tynkowania jako specjalista w tej branży. Zadeklaruj gotowość do wykonania zleceń z okolic Mazowieckiego i przyległych miast. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Dobre

2022-11-10 do 2022-11-18

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, budynek pow. ok. 135m², Urle

Pragniesz znaleźć zlecenia jako warty uwagi specjalista z zakresu najwyższej klasy tynkowania pistoletem z Mazowieckiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Urle

2022-09-29 do 2022-10-07

Fantastyczne Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Urle

2022-10-09 do 2022-10-17

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m², Urle

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Żeby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się - warto.

 • Urle

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 3 dni temu

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Justynów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak solbet Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Te...

 • Justynów

2022-12-14 do 2022-12-22

Zlecę tynki maszynowe, 101-300m², Sokołów Podlaski

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Sokołów Podlaski

2022-09-05 do 2022-09-13

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Sokołów Podlaski

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Stan surowy, pustak Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjn...

 • Sokołów Podlaski

2022-11-14 do 2022-11-22

Rewelacyjny Tynk Natryskowy

Jeżeli wciąż jako profesjonalista od tynku natryskowego szukasz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Tynkowanie maszynowe, 101-300m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z Sokołowa Podlaskiego bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Sokołów Podlaski

2022-08-24 do 2022-09-01

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Sokołów Podlaski

2022-11-27 do 2022-12-05

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 350m², Sokołów Podlaski

Szukasz idealnego dla Ciebie zlecenia? Jako rzetelny fachowiec oferujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w Sokołowie Podlaskim zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 350m²". Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Sokołów Podlaski

2022-08-13 do 2022-08-21

Znakomite Tynki Maszynowe

Starasz się odnaleźć zlecenia jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Sokołowa Podlaskiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Sokołów Podlaski

2022-09-05 do 2022-09-06

Doskonałe Tynki Maszynowe

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Zleceniodawcy jako specjalista od tynków maszynowych. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Już nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Sokołów Podlaski

2022-09-16 do 2022-09-24

Tynkowanie Maszynowe

Klient wprowadził zapytanie "Do wykonania tynki maszynowe, 501-700m²". Zrealizuj zadanie doskonałego tynkowania maszynowego jako ekspert w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia zleceń z okolic Sokołowa Podlaskiego i okolicznych miast. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Sokołów Podlaski

2022-11-28 do 2022-12-06

Doskonałe Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Sokołów Podlaski

2022-12-11 do 2022-12-19

Świetne Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęc...

 • Mokobody

2022-08-23 do 2022-08-31

Zlecę tynki maszynowe, 160m², Guzew

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu tynkowania przyjmij zlecenie na tynkowanie. Zapoznaj się ze zleceniem - Zlecę tynki maszynowe, 160m². Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Guzew

2022-09-17 do 2022-09-25

Staranne Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Beton komórkowy, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 700m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje:...

 • Mrozy

2022-12-27 do 2023-01-04

Zlecę tynki maszynowe, budynek pow. ok. 150m², Mrozy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 150m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne ...

 • Mrozy

2023-01-07 do 2023-01-15

Pierwszorzędne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia...

 • Brok

2022-11-21 do 2022-11-29

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych