Tynki maszynowe w Kozienicach

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 844 857 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 041 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Kozienice - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Kozienice

Zarebud

3 opinie

Planujesz wybrać godnego uwagi partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Zarebud jest na to skuteczną metodą. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Paweł Jasek Usługi Remontowo - Budowlane ALL-MONTER - Perfekcyjne Tynki Mechaniczne Kozienice

Paweł Jasek Usługi Remontowo - Budowlane ALL-MONTER

Firma Paweł Jasek Usługi Remontowo - Budowlane ALL-MONTER świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Kozienice i z sąsiednich miast. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

PHU TD s.c. - Usługi Tynkarskie Kozienice

Usługi Tynkarskie

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi tynkarskiej PHU TD s.c. przewyższa konkurentów. Sławę oddają rekomendacje zachwyconych Klientów. Dłużej nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

P.B.H.U Robert Łukasik - Dobry Tynkarz Kozienice

Dobry Tynkarz

Szukasz wykonawcy świadczącego usługi tynkarskie? Ci tynkarze są wyjątkowi na terenie Kozienic. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

P.P.H.U. Embud - Solidne Tynkowanie Kozienice

Solidne Tynkowanie

Po prostu zleć usługę tynkowania ekspertom z miejscowości Kozienice. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. Na terenie Kozienic są jednymi z najlepszych. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

"RADSEB" PROFESJONALNE DOCIEPLENIA - Najlepsze Tynki Maszynowe w Kozienicach

Najlepsze Tynki Maszynowe w Kozienicach

Według Ciebie najlepsze tynki maszynowe to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z tej firmy poradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Expertdomowy - Wyjątkowe Tynkowanie Maszynowe Kozienice

Wyjątkowe Tynkowanie Maszynowe Kozienice

W przypadku, gdy interesuje Cię solidne tynkowanie w rejonie Kozienic i szukasz najlepszych ofert to trafiłeś w dobre miejsce. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

TOM-BUD Usługi budowlane murarsko-tynkarskie - Doskonałe Tynki Maszynowe Kozienice

TOM-BUD Usługi budowlane murarsko-tynkarskie

Z chwilą, gdy będziesz szukać doskonałej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma TOM-BUD Usługi budowlane murarsko-tynkarskie jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny tynków maszynowych. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Firma remontowo-budowlana Mariusz Wolski - Doświadczony Tynkarz Kozienice

Firma remontowo-budowlana Mariusz Wolski

Ten, kto poszukuje starannej usługi tynkarskiej musi już teraz zgłosić się do tego tynkarza i poznać świetne ceny oraz oferowaną jakość. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Iskra Grzegorz Tchurzewski - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe Kozienice

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe Kozienice

Zrealizowanie tynków maszynowych gipsowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. Iskra Grzegorz Tchurzewski ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zadzwoń i otrzymaj ofertę, która spełni Twoje wymagania.

31 Zleceń - Tynki Maszynowe Kozienice

Solidne Tynki Mechaniczne Kozienice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gazobeton, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) ...

 • Magnuszew

2022-09-11 do 2022-09-19

Solidni Tynkarze Kozienice

Zlecający, który planuje zakup usługi tynkarskiej powinien już dziś zgłosić się do tynkarza takiego, jak Ty i poznać świetne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Przydworzyce

2022-06-19 do 2022-06-27

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 384 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Tynkowanie Pistoletem Kozienice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: pustak Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 105m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoc...

 • Garbatka-Letnisko

2022-05-06 do 2022-05-14

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Pionki

Klient szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecę tynki maszynowe, 301-500m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Pionki

2022-07-08 do 2022-07-16

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Pionki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gips...

 • Pionki

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 6 dni temu

Zapytanie na tynki maszynowe, 101-150m², Pionki

Ten Klient nadal poszukuje dobrej firmy od tynków maszynowych. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie na tynki maszynowe, 101-150m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Pionki

2022-04-11 do 2022-04-11

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Sobolew

Klient napisał zgłoszenie o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie tynku natryskowego daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Złóż dobrą propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Sobolew

2022-07-03 do 2022-07-11

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Kaleń Drugi

Zlecający, który poszukuje usługi tynkarskiej powinien koniecznie zgłosić się do Ciebie i poznać świetne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kaleń drugi

2022-09-12 do 2022-09-20

Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: pustak h+h Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termi...

 • Lucimia

2022-08-27 do 2022-09-04

Najlepsze Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: budynek gospodarczy Powierzchnia prac: 40m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia p...

 • Jedlnia-Letnisko

2022-08-25 do 2022-09-02

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe Kozienice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe i...

 • Warka

2022-03-22 do 2022-03-30

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Warka

Klient napisał zlecenie o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Warka

2022-03-21 do 2022-03-29

Szukam wykonawcy tynków, 501-700m², Warka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Warka

2022-05-18 do 2022-05-26

Tynkowanie Maszynowe Kozienice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Gazobeton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnien...

 • Wilga

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 6 dni temu

Dobrzy Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 62m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Preferowane tynki...

 • Wilga

2022-09-16 do 2022-09-24

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 101-300m², Wsola

Szukasz zlecenia do wykonania jako dobry specjalista z zakresu pierwszorzędnego tynkowania pistoletem z Twojego rejonu? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Wybierz numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Wsola

2022-06-02 do 2022-06-10

Wyjątkowe Tynkowanie

Usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania. Przeanalizuj szczegóły zapytania o treści "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 701-1000m²". Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Dęblin

2022-03-16 do 2022-03-24

Wyjątkowe Tynkowanie

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na wyjątkowe tynkowanie w rejonie Lubelskiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Szukam wykonawcy tynków, do 100m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Dęblin

2022-04-11 do 2022-04-19

Szukam wykonawcy tynków, budynek pow. ok. 115m², Celestynów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Beton komórkowy i terriva Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 115m² Typ tynku: tynki ...

 • Celestynów

2022-05-01 do 2022-05-09

Wyjątkowi Tynkarze

Jako tynkarz oferujesz swoje usługi w miejscowości Zwoleń oraz na obszarze Zwolenia? Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Zwoleń

2022-05-16 do 2022-05-24

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Zwoleń

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ro...

 • Zwoleń

2022-05-27 do 2022-06-04

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², Zwoleń

Zlecający poszukuje świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m². To zlecenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Zwoleń

2022-06-22 do 2022-06-30

Tynkowanie maszynowe, 501-700m², Goździk

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gips...

 • Goździk

2022-06-09 do 2022-06-17

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 101-300m², Ryki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Te...

 • Ryki

2022-09-11 do 2022-09-19

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², Ryki

Ten Klient jest zdania, że świetne tynki maszynowe gipsowe to nieproste zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako tynkarz udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Ryki

2022-05-31 do 2022-06-08

Fenomenalni Tynkarze

Nie możesz znaleźć idealnego dla Ciebie Klienta? Jako godny uwagi profesjonalista oferujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy na terenie Radomia poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 450m²". Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Radom

2022-03-31 do 2022-04-08

Zlecę tynki maszynowe, 1500m², Radom

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Zlecę tynki maszynowe, 1500m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Ustal pasujący termin od razu!

 • Radom

2022-05-10 do 2022-05-18

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Radom

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tyn...

 • Radom

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 7 dni temu

Zlecę tynki maszynowe, do 100m², Radom

Zrealizuj usługę fantastycznego tynkowania pistoletem o treści "Zlecę tynki maszynowe, do 100m²", jako fachowiec z miejscowości Radom. Przekonaj klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Radomia nie masz sobie równych. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Radom

2022-03-18 do 2022-03-26

Do wykonania tynki maszynowe, budynek pow. ok. 150m², Radom

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 150m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (...

 • Radom

2022-04-19 do 2022-04-27

Świetni Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 170m² Typ tynku: tynki cementowo-wap...

 • Radom

2022-04-16 do 2022-04-24

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu