Tynkowanie maszynowe w Ostrołęce

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 698 640 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
645 035 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Ostrołęce

Tynki maszynowe Ostrołęka

Znakomite Tynki Maszynowe

5 opinii

Firma Przedsiębiorstwo handlowo usługowe świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z Ostrołęki oraz przyległych powiatów. Umów się na konkretny termin od razu!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - Porządne Tynki Maszynowe Ostrołęka

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

2 opinie

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij BERKER DOMINIS Sp. z o.o.. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

BEST HOME MARIUSZ MIKOŁAJCZYK - Porządne Tynki Mechaniczne Ostrołęka

Porządne Tynki Mechaniczne Ostrołęka

4 opinie

Z chwilą, gdy będziesz szukać fachowej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma BEST HOME MARIUSZ MIKOŁAJCZYK jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednią kadrę do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny tynków mechanicznych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

F. H. U. Bieniecki Kamil Bieniecki - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Ostrołęka

F. H. U. Bieniecki Kamil Bieniecki

2 opinie

W dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Powierz tę kwestię specjalistom z F. H. U. Bieniecki Kamil Bieniecki. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

"Ładkier" - Staranne Tynki Maszynowe w Ostrołęce

Staranne Tynki Maszynowe w Ostrołęce

1 opinia

Jeżeli jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych to trafiłeś w dobre miejsce - Ładkier jest do Twoich usług. Ostrołęka to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Grzechu Grzegorz Jasiński - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Ostrołęka

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne

Zrealizowanie tynków maszynowych cementowo wapiennych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Grzechu Grzegorz Jasiński ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zarezerwuj termin już teraz!

Rafał Prusaczyk Usługi Remontowo Budowlane - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Ostrołęka

Rafał Prusaczyk Usługi Remontowo Budowlane

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Rafał Prusaczyk Usługi Remontowo Budowlane. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Paweł Gol - Świetne Tynki Maszynowe Gipsowe Ostrołęka

Paweł Gol

Paweł Gol oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Ostrołęki i okolic. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Usługi wykończeniowo-budowlane - Rewelacyjny Tynkarz Ostrołęka

Rewelacyjny Tynkarz Ostrołęka

Ten rewelacyjny tynkarz pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą stale gotowym do podjęcia nowego zlecenia - Usługi wykończeniowo-budowlane to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Ekipa007.pl - Perfekcyjne Tynkowanie Ostrołęka

Perfekcyjne Tynkowanie

Zleć prace dotyczące tynkowania specjalistom firmy Ekipa007.pl z miejscowości Ostrołęka. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. W okolicy Ostrołęki są w ścisłej czołówce. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

Najnowsze z 27 zleceń na tynkowanie maszynowe w Ostrołęce

Zapytanie o tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 101-200m², Ostrołęka

Rodzaj budynku: przemysłowy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: 2024-07-05...

 • Ostrołęka

2024-05-22 do 2024-05-30
dodano wczoraj o 17:01

Szukam firmy do tynkowania maszynowego domu, 301-400m², Ostrołęka

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Szukam firmy do tynkowania maszynowego domu, 301-400m²". Wykonaj zadanie najwyższej klasy tynkowania maszynowego jako specjalista w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do podjęcia prac z okolic Ostrołęki i pobliskich miast. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Ostrołęka

2024-03-07 do 2024-03-15

Rewelacyjne Usługi Tynkarskie Ostrołęka

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: gipsowy Informacje dodatkowe: Projekt domu firmy Archon nazwa projektu Dom w zdrojówk...

 • Ostrołęka

2024-02-14 do 2024-02-22

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 401-500m², Ostrołęka

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Ostrołęka

2024-02-13 do 2024-02-21

Profesjonalni Tynkarze Ostrołęka

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Ostrołęka

2024-02-11 do 2024-02-19

Doskonałe Tynkowanie Maszynowe Ostrołęka

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 850m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Ostrołęka

2024-01-23 do 2024-01-31

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 501-600m², Ostrołęka

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ostrołęka

2024-01-02 do 2024-01-10

Tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Nożewo

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Mazowieckiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Umów się na rozmowę już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Nożewo

2023-11-09 do 2023-11-17

Tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Kamianka

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Informacje dodatkowe: Wykonanie tynków gipsowych twardych z listwami przyokiennymi robocizna plus t...

 • Kamianka

2023-11-21 do 2023-11-29

Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kadzidło

2024-01-25 do 2024-02-02

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m², Poświętne

Jeśli dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje najważniejsze walory jako fachowca od tynkowania pistoletem to wykonaj zlecenie - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m². Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Poświętne

2023-11-12 do 2023-11-20

Tynkarze

Odpowiedz na zapytanie jako tynkarz z imponującym doświadczeniem w temacie starannych usług tynkarskich. W Twojej firmie śledzenie rynku i dostępnych rozwiązań to codzienność. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Poświętne

2024-03-04 do 2024-03-12

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Poświętne

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu tynkowania przyjmij zlecenie na tynkowanie. Zapoznaj się ze zleceniem - Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 501-600m². Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Poświętne

2024-04-14 do 2024-04-22

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Poświętne

Jeżeli realizujesz zlecenia na wysokiej klasy tynkowanie pistoletem w rejonie Mazowieckiego i szukasz najlepszych zleceń to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 501-600m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej doświadczonej firmy. Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Poświętne

2024-04-11 do 2024-04-19

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 301-400m², Łomża

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Łomża

2024-01-31 do 2024-02-08

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, 27000m², Łomża

Chcesz znaleźć Klienta jako godny uwagi profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Łomża

2023-12-15 do 2023-12-23

Najlepsi Tynkarze

Jako firma zatrudniająca najlepszych tynkarzy i charakteryzująca się nieprzeciętnym zaangażowaniem, zapytanie o treści - Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m² jest idealne do Ciebie. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Łomża

2023-11-09 do 2023-11-17

Profesjonalne Tynki Maszynowe Ostrołęka

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Łomża

2023-11-05 do 2023-11-13

Tynki Maszynowe

Klient szuka doskonałej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, 1400m². To zlecenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

 • Łomża

2024-03-20 do 2024-03-28

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 340m², Łomża

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 340m² Rodzaj tynku: gipsowy Informacje dodatkowe: Potrzebuję wyceny do oszacowania kosztów. Wstępny termin- c...

 • Łomża

2024-02-02 do 2024-02-10

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 1000m², Łomża

Jeszcze masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od tynków maszynowych. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Łomża

2024-02-28 do 2024-03-07

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 301-400m², Siemień-Rowy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Siemień-Rowy

2023-11-12 do 2023-11-20

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m², Stare Kupiski

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Stare kupiski

2023-12-06 do 2023-12-14

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 301-400m², Długosiodło

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: 2024-07-01...

 • Długosiodło

2024-05-06 do 2024-05-14

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 900m², Białebłoto-Stara Wieś

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 900m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: 2024-07-01...

 • Białebłoto-Stara Wieś

2024-02-19 do 2024-02-27

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe Ostrołęka

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Długosiodło

2023-11-24 do 2023-12-02

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Tynkowanie maszynowe domu, 201-300m²". Wykonaj usługę perfekcyjnego tynkowania maszynowego jako ekspert w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia działalności z okolic Ostrowi Mazowieckiej i okolicznych powiatów. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Ostrów Mazowiecka

2024-01-23 do 2024-01-31

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych