Tynkowanie maszynowe w Ciechanowie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 779 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 682 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Ciechanowie

Tynki maszynowe Ciechanów

Kamil Tomczak

3 opinie

Przygotowanie tynków maszynowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. Kamil Tomczak ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Usługi Ogólnobudowlane - Profesjonalny Tynk Natryskowy Ciechanów

Profesjonalny Tynk Natryskowy Ciechanów

2 opinie

Jeszcze poszukujesz specjalisty od tynku natryskowego? Wykorzystaj doświadczenie Usługi Ogólnobudowlane. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Żeby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Domy Drewniane Rutkowski - Znakomite Tynki Maszynowe Ciechanów

Domy Drewniane Rutkowski

1 opinia

Jeśli jeszcze szukasz dobrej firmy od tynków maszynowych to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Domy Drewniane Rutkowski. Ciechanów i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - skontaktuj się!

Roman Krzemiński Usługi Ogólnobudowlane - Najlepsze Usługi Tynkarskie Ciechanów

Najlepsze Usługi Tynkarskie

2 opinie

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi tynkarskiej Roman Krzemiński Usługi Ogólnobudowlane przewyższa konkurentów. Sławę oddają rekomendacje zachwyconych Klientów. Dłużej nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

F.H.U Hydrol - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Ciechanów

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe

2 opinie

F.H.U Hydrol świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Ciechanowa i okolic. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Konwestur II Jarosław Koniecek - Doskonałe Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Ciechanów

Konwestur II Jarosław Koniecek

37 opinii

Jeszcze szukasz dobrej firmy od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Konwestur II Jarosław Koniecek. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

R.B.TECH - Rzetelne Usługi Tynkarskie Ciechanów

Rzetelne Usługi Tynkarskie Ciechanów

4 opinie

Każdy, kto poszukuje rzetelnej usługi tynkarskiej winien niezwłocznie zgłosić się do tych specjalistów i poznać dobre ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE ALFA-BUD PIOTR MYC - Najlepsze Tynki Mechaniczne w Ciechanowie

Najlepsze Tynki Mechaniczne w Ciechanowie

1 opinia

Uważasz, że najlepsze tynki mechaniczne to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - fachowcy z PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE ALFA-BUD PIOTR MYC pomogą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

RuszTynki - Doskonały Tynk Gipsowy Ciechanów

RuszTynki

Wykonanie tynku gipsowego będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. RuszTynki ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Tynk Mar - Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Ciechanów

Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne

Na wypadek jeśli wciąż poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych cementowo wapiennych to powierz tę kwestię specjalistom z Tynk Mar. Ciechanów i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

Najnowsze z 25 zleceń na tynkowanie maszynowe w Ciechanowie

Tynkowanie Maszynowe Ciechanów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: elewacja Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Ciechanów

2023-11-14 do 2023-11-22

Tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 800m², Ciechanów

Jeśli bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze atuty jako eksperta od tynkowania maszynowego to wykonaj zlecenie - Tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 800m². Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Ciechanów

2023-11-05 do 2023-11-13

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 101-200m², Ciechanów

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Ciechanów

2023-10-29 do 2023-11-06

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu typu bliźniak, 101-200m², Ciechanów

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Ciechanów

2023-10-29 do 2023-11-06

Tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 101-200m², Ciechanów

Jeśli bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne mocne strony jako eksperta od tynkowania maszynowego to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 101-200m². Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Ciechanów

2023-10-29 do 2023-11-06

Świetne Usługi Tynkarskie Ciechanów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ciechanów

2023-10-21 do 2023-10-29

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 401-500m², Ciechanów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Informacje dodatkowe: Prosze o podanie ceny za m2 z materiałem dla tynków gipsowych o zwiększonej t...

 • Ciechanów

2023-10-11 do 2023-10-12

Wykwalifikowani Tynkarze Ciechanów

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Ciechanów

2023-10-04 do 2023-10-12

Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe Ciechanów

Przygotowanie tynków maszynowych gipsowych dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, 301-400m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania.

 • Gołymin-Ośrodek

2023-09-14 do 2023-09-22

Tynkowanie Pistoletem Ciechanów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Ciechanów

2023-09-06 do 2023-09-14

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 301-400m², Ciechanów

Jeśli wciąż jako dobra firma od tynków mechanicznych poszukujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 301-400m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Ciechanów

2023-09-06 do 2023-09-14

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Ciechanów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity, elewacja Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ciechanów

2023-08-20 do 2023-08-28

Tynkarze

Nie możesz znaleźć dopasowanego do Twojej firmy zapytania? Jako specjalista świadczący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy na terenie Ciechanowa poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecę tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, 401-500m²". Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Ciechanów

2023-08-12 do 2023-08-20

Profesjonalne Tynki Maszynowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Ciechanów

2023-08-10 do 2023-08-18

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. usługowego, 7000m², Gołotczyzna

Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 7000 Informacje dodatkowe: Firma GW poszukuje firmy zainteresowanej zakresem wykonania tynków gipsowych -...

 • Gołotczyzna

2023-08-07 do 2023-08-15

Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gąsocin

2023-07-25 do 2023-08-02

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Glinojeck

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Glinojeck

2023-07-24 do 2023-08-01

Doskonały Tynk Natryskowy

Wykonanie tynku natryskowego dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Tynkowanie maszynowe domu, do 100m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Bądkowo

2023-07-12 do 2023-07-21

Zlecę tynki maszynowe, 101-300m², Glinojeck

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: PUSTAK, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gip...

 • Glinojeck

2023-06-05 do 2023-06-05

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-150m², Wiśniewo

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wiśniewo

2023-06-30 do 2023-07-08

Doskonałe Tynki Maszynowe

Ten Klient jest zdania, że doskonałe tynki maszynowe to trudny temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Leszno

2023-07-17 do 2023-07-25

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Leszno

Złóż ofertę jako tynkarz z wymaganym doświadczeniem w temacie świetnych usług tynkarskich. Dla Twojej firmy bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to codzienność. Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Leszno

2023-11-26 do 2023-12-04
dodano 6 dni temu

Zlecę tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 13m², Leszno

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: 13 Informacje dodatkowe: do wyrównania ściana po skuciu płytek (poodchodziły razem ...

 • Leszno

2023-08-07 do 2023-08-15

Tynki Maszynowe

Wykonanie tynków maszynowych dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 501-600m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Leszno

2023-07-17 do 2023-07-25

Do wykonania tynki maszynowe, 500m², Leszno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: 2023-06-14...

 • Leszno

2023-05-20 do 2023-05-28

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych