Tynki maszynowe w Lublinie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 836 876 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 777 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Lublin - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Lublin

Najlepszy Tynk Gipsowy w Lublinie

12 opinii

Wykonanie tynku gipsowego będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. BE-DAM ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

TGM TYNKI MASZYNOWE - Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Lublin

Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Lublin

9 opinii

Na wypadek jeśli wciąż poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych cementowo wapiennych to powierz tę kwestię specjalistom z TGM TYNKI MASZYNOWE. Lublin i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

PTM- posadzki tynki maszynowe Jacek Burek - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Lublin

PTM- posadzki tynki maszynowe Jacek Burek

5 opinii

Nadal poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych? Wykorzystaj kompetencje PTM- posadzki tynki maszynowe Jacek Burek. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

MICH-BUD Usługi Remontowo-Budowlane Michał Mazurek - Doskonałe Tynki Maszynowe Lublin

MICH-BUD Usługi Remontowo-Budowlane Michał Mazurek

4 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij MICH-BUD Usługi Remontowo-Budowlane Michał Mazurek. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Usługi remontowo budowlane Łukasz Bocian - Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Lublin

Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Lublin

2 opinie

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie tynków maszynowych cementowo wapiennych i zatrudnij Usługi remontowo budowlane Łukasz Bocian. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Skontaktuj się natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Krysa Zbigniew - Najlepsze Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Lublin

Krysa Zbigniew

2 opinie

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Skorzystaj z kwalifikacji Krysa Zbigniew. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

DRAFT TYNK - Dobre Usługi Tynkarskie Lublin

DRAFT TYNK

1 opinia

Ten, kto szuka usługi tynkarskiej musi zgłosić się do DRAFT TYNK i poznać dobre ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Aby poznać ofertę skontaktuj się - naprawdę warto.

OBELISK Usługi Remontowo Budowlane Grzegorz Palusiński - Doskonały Tynk Gipsowy Lublin

Doskonały Tynk Gipsowy

3 opinie

W dalszym ciągu potrzebujesz specjalisty od tynku gipsowego? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry OBELISK Usługi Remontowo Budowlane Grzegorz Palusiński. Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

REBUD - Świetne Tynki Maszynowe Lublin

REBUD

4 opinie

Jeżeli wciąż szukasz ekspertów od tynków maszynowych to zaufaj doświadczeniu REBUD. Lublin i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

Tynk bud lublin - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Lublin

Tynk bud lublin

3 opinie

Zrealizowanie tynków maszynowych cementowo wapiennych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Tynk bud lublin ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

62 Zlecenia - Tynki Maszynowe Lublin

Zlecę tynki maszynowe, do 100m², Lublin

Szukane są najlepsze usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecę tynki maszynowe, do 100m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z zakresu tynku natryskowego, poznaj szczegóły zlecenia. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Lublin

2022-09-25 do 2022-10-03
dodano 2 dni temu

Profesjonalni Tynkarze Lublin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Tynk cem-wap Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynk...

 • Lublin

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 3 dni temu

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 384 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Tynkowanie maszynowe, 301-500m², Lublin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: bloczki z betonu komórkowego Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (...

 • Lublin

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 4 dni temu

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Lublin

Jeżeli wciąż jako profesjonalista od tynków maszynowych poszukujesz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 301-500m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca na pewno udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Krężnica jara

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 8 dni temu

Świetne Usługi Tynkarskie Lublin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 20m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia prac...

 • Lublin

2022-09-23 do 2022-09-23

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe Lublin

Zleceniodawca napisał "Zlecę tynki maszynowe, 51-80m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na zlecenie tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania maszynowego. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej firmy to najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Lublin

2022-09-16 do 2022-09-24

Tynki Maszynowe Gipsowe Lublin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: Tynk pod montaż bramy garażowej Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: Zwykły tynk pod montaż bramy garażow...

 • Lublin

2022-09-13 do 2022-09-21

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe

Szukane są znakomite usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 501-700m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca wykwalifikowanych fachowców do sprostania oczekiwaniom Klientów z zakresu tynków maszynowych gipsowych, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Lublin

2022-09-13 do 2022-09-21

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 701-1000m², Lublin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zara...

 • Lublin

2022-09-09 do 2022-09-17

Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², Lublin

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Zlecę tynki maszynowe, 501-700m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Lublin

2022-09-09 do 2022-09-17

Solidny Tynk Natryskowy

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj ...

 • Lublin

2022-09-08 do 2022-09-16

Najwyższej Klasy Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termi...

 • Lublin

2022-09-07 do 2022-09-15

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m², Lublin

Ten Klient jeszcze poszukuje dobrej firmy od tynków maszynowych. Napisał ogłoszenie o treści - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m², chcąc trafić w dobre miejsce. Pokaż dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś.

 • Lublin

2022-09-04 do 2022-09-12

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 50m², Lublin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: belit Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 50m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczę...

 • Lublin

2022-09-04 do 2022-09-12

Szukam wykonawcy tynków, 400m², Lublin

Skontaktuj się z Klientem jako tynkarz z wieloletnim doświadczeniem w temacie doskonałych usług tynkarskich. Dla Twojej firmy dbanie o zadowolenie swoich Klientów to codzienność. Zaproponuj termin od razu!

 • Lublin

2022-08-30 do 2022-09-07

Szukam wykonawcy tynków, 51-80m², Lublin

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Szukam wykonawcy tynków, 51-80m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie tynków mechanicznych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Umów się na konkretny termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Lublin

2022-08-28 do 2022-09-05

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Lublin

To zlecenie o treści - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Lublin i z sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Lublin

2022-08-25 do 2022-09-02

Zlecę tynki maszynowe, do 10m², Lublin

Klient, który planuje zakup starannej usługi tynkarskiej musi zgłosić się do Ciebie i poznać świetne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Umów odpowiedni dla Ciebie termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Lublin

2022-08-25 do 2022-09-02

Do wykonania tynki maszynowe, 130m², Lublin

Jeśli dobre usługi tynkarskie na najwyższym poziomie to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten zainteresowany zgłosił "Do wykonania tynki maszynowe, 130m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Lublin

2022-08-18 do 2022-08-26

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj ...

 • Lublin

2022-08-17 do 2022-08-25

Tynkowanie maszynowe, 10m², Lublin

Poszukiwane są pierwszorzędne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Tynkowanie maszynowe, 10m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca najlepszych specjalistów do realizacji wymagań Klienta z zakresu tynków maszynowych gipsowych, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Skontaktuj się z nimi od razu.

 • Lublin

2022-08-15 do 2022-08-23

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, do 100m², Lublin

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i świadczysz usługi z zakresu najwyższej klasy tynkowania maszynowego zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które ma treść - Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, do 100m² i zostało napisane przez sprawdzonego Konsumenta. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę.

 • Lublin

2022-08-11 do 2022-08-19

Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Te...

 • Lublin

2022-08-10 do 2022-08-18

Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m², Lublin

Jako dobry tynkarz z olbrzymim doświadczeniem i specjalista stale gotowy do współpracy odpowiedz na zapytanie. Ten Zlecający napisał "Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m²". Aby otrzymać Klienta skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Lublin

2022-08-09 do 2022-08-17

Tynkowanie maszynowe, 101-300m², Lublin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gips...

 • Lublin

2022-08-06 do 2022-08-14

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton komorkowy, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęci...

 • Lublin

2022-08-04 do 2022-08-12

Profesjonalne Tynki Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 58m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęc...

 • Lublin

2022-08-03 do 2022-08-11

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 30m², Lublin

Wybierz prace dotyczące najwyższej klasy tynkowania od pewnych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Lublina. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Lublin

2022-08-03 do 2022-08-11

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 101-300m², Lublin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: BELIT, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Lublin

2022-07-29 do 2022-08-06

Znakomici Tynkarze

Klient napisał "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 18m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na potrzebę znakomitego tynkarza z zakresu tynkowania. Przekonaj Klienta, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty jest najlepszą decyzją. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Lublin

2022-07-23 do 2022-07-31

Doskonałe Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Suporek Teriwa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Gar...

 • Lublin

2022-06-29 do 2022-07-07

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu