Tynkowanie maszynowe we Włodawie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 458 362 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 576 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego we Włodawie

Tynki maszynowe Włodawa

Stonebull

3 opinie

Jeśli jeszcze szukasz świetnego tynkarza, to zerknij na firmę Stonebull. Oferuje szerokie spektrum usług tynkarskich w bezkonkurencyjnych cenach. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

ELEKTRON - Pierwszorzędny Tynk Natryskowy we Włodawie

Pierwszorzędny Tynk Natryskowy we Włodawie

1 opinia

Jeśli szukasz pierwszorzędnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma ELEKTRON jest dla Ciebie idealna. Mają niezbędne przygotowanie do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny tynku natryskowego. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zobacz!

grzegorczyk krzysztof grzesiuk - Rewelacyjne Tynkowanie Pistoletem Włodawa

Rewelacyjne Tynkowanie Pistoletem

Od wielu lat pracownicy firmy grzegorczyk krzysztof grzesiuk wykonują usługi z zakresu tynkowania pistoletem, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Mirosław Bisko - Znakomity Tynk Natryskowy Włodawa

Mirosław Bisko

Przygotowanie tynku natryskowego będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Mirosław Bisko ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

miroslaw bisko - Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem Włodawa

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem Włodawa

Zaoszczędź pieniądze i zleć prace specjalistom od tynkowania pistoletem z Włodawy. Żeby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

HoliBud - Doskonałe Tynkowanie Włodawa

HoliBud

Zleć prace dotyczące tynkowania specjalistom firmy HoliBud z miejscowości Włodawa. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Na terenie Włodawy nie mają sobie równych. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

LemHome - Najlepsze Tynki Mechaniczne Włodawa

Najlepsze Tynki Mechaniczne

Firma LemHome oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z rejonu Włodawy i okolic. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

RENOMEX - Doskonałe Tynki Maszynowe Włodawa

Doskonałe Tynki Maszynowe Włodawa

Firma RENOMEX świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Włodawa i okolic. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

FIRMA BUDOWLANO-REMONTOWA PIOTR TCHÓRZEWSKI - Fachowe Usługi Tynkarskie Włodawa

FIRMA BUDOWLANO-REMONTOWA PIOTR TCHÓRZEWSKI

Każdy, kto szuka fachowej usługi tynkarskiej musi koniecznie zgłosić się do tego tynkarza i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Rafix. Rafał Dybek - Wyjątkowy Tynkarz Włodawa

Rafix. Rafał Dybek

Wyjątkowy tynkarz proponuje swoje usługi na terenie Włodawy i w pobliskich miastach. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

Najnowsze z 30 zleceń na tynkowanie maszynowe we Włodawie

Najlepsze Usługi Tynkarskie Włodawa

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 600m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Tynki maszynowe, po...

 • Hanna

2022-10-25 do 2022-11-02

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 360m², Dańce

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 360m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: tylko ściany Termi...

 • Dańce

2022-10-20 do 2022-10-28

Szukam wykonawcy tynków, 60m², Włodawa

Jeżeli wykonujesz zlecenia na solidne tynkowanie pistoletem w rejonie Włodawy i świadczysz usługi z najwyższej półki to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Szukam wykonawcy tynków, 60m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej niezawodnej firmy. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Włodawa

2022-09-15 do 2022-09-23

Tynkowanie Maszynowe Włodawa

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Domek letnisk...

 • Stary orzechów

2023-01-12 do 2023-01-20

Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², Sławatycze

Zdecyduj się na prace dotyczące doskonałego tynkowania maszynowego od pewnych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Lubelskie lub okolicy. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Sławatycze

2023-01-27 do 2023-02-04

Profesjonalne Tynkowanie Włodawa

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Brzeźno

2022-08-24 do 2022-09-01

Zlecę tynki maszynowe, 1000m², Parczew

Zlecenie o treści - Zlecę tynki maszynowe, 1000m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z Parczewa oraz przyległych powiatów. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Parczew

2022-10-25 do 2022-11-02

Zlecę tynki maszynowe, 101-300m², Łęczna

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 ...

 • Łęczna

2022-09-28 do 2022-10-06

Rewelacyjne Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Suporek, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: ...

 • Łęczna

2022-12-30 do 2022-12-30

Pierwszorzędni Tynkarze Włodawa

Poszukujesz skrojonego pod Twojej firmy zlecenia? Jako sprawdzony wykonawca realizujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy na terenie Chełma poznaj treść zlecenia o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m²". Zaproponuj termin już teraz!

 • Chełm

2022-08-13 do 2022-08-21

Fantastyczne Usługi Tynkarskie

Jeśli fantastyczne usługi tynkarskie w najlepszym wydaniu to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient napisał "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 701-1000m²". Tylko krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Chełm

2023-01-07 do 2023-01-15

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m²". Wykonaj usługę perfekcyjnego tynkowania maszynowego jako ekspert w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia działalności z okolic Chełma i okolicznych powiatów. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Chełm

2023-02-04 do 2023-02-12
dodano 5 dni temu

Tynkowanie Pistoletem Włodawa

To zapytanie o treści - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 501-700m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z Chełma i z sąsiednich miast. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Chełm

2023-02-05 do 2023-02-13
dodano 4 dni temu

Zlecenie na tynki maszynowe sufitu, 36m², Chełm

Jeśli dobre usługi tynkarskie na najwyższym poziomie to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten zainteresowany zgłosił "Zlecenie na tynki maszynowe sufitu, 36m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Chełm

2022-08-18 do 2022-08-26

Do wykonania tynki maszynowe, 501-700m², Chełm

Zapytanie o treści - Do wykonania tynki maszynowe, 501-700m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Chełm oraz przyległych powiatów. Jeśli chcesz uzyskać Klienta skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Chełm

2022-11-09 do 2022-11-17

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 701-1000m², Chełm

Jeśli świadczysz perfekcyjne usługi tynkarskie i tynkowanie maszynowe na terenie Chełma oraz okolicznych miast to to zapytanie ofertowe jest skierowane do właśnie Ciebie. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Chełm

2022-08-05 do 2022-08-13

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 1200m², Rejowiec Fabryczny

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: suporeks, cegła Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 1200m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Zlecę...

 • Rejowiec Fabryczny

2022-11-26 do 2022-12-04

Tanie Usługi Tynkarskie

Jeśli usługi tynkarskie to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. składający zapytanie zgłosił "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m²". Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Trawniki

2023-01-24 do 2023-02-01

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 101-300m², Ladeniska

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe ...

 • Ladeniska

2023-01-08 do 2023-01-16

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 11-20m², Siemień

Klient wprowadził zapytanie "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 11-20m²". Przyjmij zadanie pierwszorzędnego tynkowania jako specjalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji prac z okolic Lubelskiego i sąsiednich powiatów. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Siemień

2022-09-25 do 2022-10-03

Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak silikatowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 87m² Typ tynku: Do uzgodnienia ...

 • Siemień

2023-01-13 do 2023-01-21

Do wykonania tynki maszynowe, do 100m², Jawidz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Sluporek, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: ...

 • Jawidz

2022-08-16 do 2022-08-24

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Tuczna

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Term...

 • Tuczna

2023-01-16 do 2023-01-24

Rewelacyjne Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pistak, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), ty...

 • Rossosz

2022-12-27 do 2023-01-04

Tynkowanie

Jako ekspert z branży najwyższej klasy usług tynkarskich i tynkowania, świadczący usługi dla Klientów z Lubelskiego i okolicznych powiatów - przeanalizuj zapytanie o treści "Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m²". Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Mełgiew

2023-01-17 do 2023-01-25

Tynkarze

Odpowiedz na zapytanie jako tynkarz z imponującym doświadczeniem w temacie starannych usług tynkarskich. W Twojej firmie śledzenie rynku i dostępnych rozwiązań to codzienność. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Mełgiew

2022-08-21 do 2022-08-29

Świetni Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęc...

 • Trzeciaków

2023-01-15 do 2023-01-23

Do wykonania tynki maszynowe, do 100m², Dubów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe i...

 • Dubów

2022-10-13 do 2022-10-21

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Łomazy

Starasz się odnaleźć Klienta jako warty uwagi profesjonalista z zakresu wyjątkowego tynkowania maszynowego z Lubelskiego? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Łomazy

2022-12-19 do 2022-12-27

Zlecę tynki maszynowe, 101-300m², Kodeń

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zlecę tynki maszynowe, 101-300m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie tynków mechanicznych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Umów się na konkretny termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kodeń

2022-08-19 do 2022-08-27

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych