Tynkowanie maszynowe w Chełmie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 424 168 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
564 900 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Chełmie

Tynki maszynowe Chełm

Perfekcyjny Tynk Gipsowy w Chełmie

6 opinii

Przygotowanie tynku gipsowego będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Tynkowanie Usługi Remontowo-Budowlane ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

MICH-BUD Usługi Remontowo-Budowlane Michał Mazurek - Profesjonalne Tynki Maszynowe Chełm

Profesjonalne Tynki Maszynowe

4 opinie

Wykonanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. MICH-BUD Usługi Remontowo-Budowlane Michał Mazurek ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

DOM- MATEO USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE MATEUSZ NIEDŹWIECKI - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe Chełm

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe

2 opinie

Jeżeli poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z DOM- MATEO USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE MATEUSZ NIEDŹWIECKI są dla Ciebie stworzeni. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Usługi remontowo budowlane Łukasz Bocian - Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe Chełm

Usługi remontowo budowlane Łukasz Bocian

2 opinie

Po prostu zleć prace dotyczące tynkowania maszynowego fachowcom z miejscowości Chełm. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Chełma są jednymi z najlepszych. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Dom i Domek - Porządne Tynki Maszynowe Chełm

Dom i Domek

2 opinie

Myślisz, że porządne tynki maszynowe to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

TUR-BUD Remonty i wykończenia - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Chełm

TUR-BUD Remonty i wykończenia

2 opinie

Potrzebujesz specjalisty od tynków maszynowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom TUR-BUD Remonty i wykończenia. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Andrzej Pietrasiuk "PIE-BUD" Kompleksowe Usługi Remontowo-Budowlane - Doskonałe Tynki Maszynowe Chełm

Doskonałe Tynki Maszynowe

Uwierz specjalistom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij Andrzej Pietrasiuk PIE-BUD Kompleksowe Usługi Remontowo-Budowlane. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Grzegorz Rac - Doskonały Tynk Gipsowy Chełm

Doskonały Tynk Gipsowy Chełm

W dalszym ciągu potrzebujesz specjalisty od tynku gipsowego? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Grzegorz Rac. Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Redpol sp. z o.o. - Solidne Tynki Maszynowe Chełm

Redpol sp. z o.o.

Firma Redpol sp. z o.o. świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z miejscowości Chełm i z sąsiednich miast. Już teraz zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

Lamark Int Sp. z o.o. - Świetny Tynk Gipsowy Chełm

Świetny Tynk Gipsowy Chełm

Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od tynku gipsowego? Trafiłeś w dobre miejsce - Lamark Int Sp. z o.o. jest do Twoich usług. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Najnowsze z 25 zleceń na tynkowanie maszynowe w Chełmie

Perfekcyjne Usługi Tynkarskie Chełm

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (t...

 • Chełm

2023-01-07 do 2023-01-15

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Chełm

Zrealizowanie tynków maszynowych dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Do wykonania tynki maszynowe, 501-700m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Chełm

2022-11-09 do 2022-11-17

Zlecenie na tynki maszynowe sufitu, 36m², Chełm

Skontaktuj się z Klientem jako nieprzeciętny tynkarz z imponującym doświadczeniem w temacie znakomitych usług tynkarskich. Dla Twojej firmy uznanie wśród Klientów to rzecz powszednia. Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Chełm

2022-08-18 do 2022-08-26

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m², Chełm

Wybierz prace dotyczące najwyższej klasy tynkowania od pewnych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Chełma. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Chełm

2022-08-13 do 2022-08-21

Pierwszorzędny Tynk Natryskowy Chełm

Szukane są pierwszorzędne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 701-1000m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca najlepszych specjalistów do sprostania oczekiwaniom Klientów z zakresu tynku natryskowego, poznaj szczegóły zlecenia. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Chełm

2022-08-05 do 2022-08-13

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, do 100m², Chełm

Ten Zlecający w dalszym ciągu poszukuje profesjonalistów od tynków maszynowych. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, do 100m², chcąc trafić w dobre miejsce. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Chełm

2022-07-17 do 2022-07-25

Szukam wykonawcy tynków, do 100m², Brzeźno

Ten Klient jest zdania, że staranny tynk natryskowy to niełatwe zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Szukam wykonawcy tynków, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Brzeźno

2022-08-24 do 2022-09-01

Rewelacyjny Tynk Natryskowy

Jeżeli wciąż jako profesjonalista od tynku natryskowego szukasz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Do wykonania tynki maszynowe, budynek pow. ok. 170m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z Lubelskiego bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Siennica Różana

2022-09-09 do 2022-09-17

Znakomite Tynki Mechaniczne Chełm

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: suporeks, cegła Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 1200m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Zlecę...

 • Rejowiec Fabryczny

2022-11-26 do 2022-12-04

Zlecę tynki maszynowe, do 100m², Krasnystaw

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 ...

 • Krasnystaw

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 4 dni temu

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Krasnystaw

Nadal masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako profesjonalista od tynku natryskowego. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Krasnystaw

2022-10-29 do 2022-11-06

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, do 100m², Krasnystaw

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne)...

 • Krasnystaw

2023-01-02 do 2023-01-10

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, do 100m², Krasnystaw

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Suporek Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęc...

 • Krasnystaw

2022-11-06 do 2022-11-14

Świetne Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Krasnystaw

2022-08-29 do 2022-09-06

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 101-300m², Ladeniska

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe ...

 • Ladeniska

2023-01-08 do 2023-01-16

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, do 100m², Dworzyska

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe i...

 • Dworzyska

2022-08-06 do 2022-08-14

Tynkowanie Pistoletem Chełm

To zapytanie o treści - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z Lubelskiego i z sąsiednich miast. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Trawniki

2023-01-24 do 2023-02-01

Zlecę tynkowanie ścian, do 100m², Gorzków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Gorzków

2022-10-30 do 2022-11-07

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

Zleceniodawca napisał zgłoszenie brzmiące "Tynkowanie maszynowe, 501-700m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Wilków

2022-08-27 do 2022-09-04

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Wilków

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu tynkowania przyjmij zlecenie na tynkowanie. Zapoznaj się ze zleceniem - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m². Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Wilków

2022-10-02 do 2022-10-10

Do wykonania tynki maszynowe, 501-700m², Wilków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ro...

 • Wilków

2022-09-05 do 2022-09-13

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m², Gardzienice Drugie

Ten Zleceniodawca szuka dobrej jakości wykonywanych usług i pisze - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Gardzienice drugie

2022-08-03 do 2022-08-11

Szukam wykonawcy tynków, 550m², Zamość

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 550m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ...

 • Zamość

2022-08-24 do 2022-09-01

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m², Zamość

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Zamość

2023-01-15 do 2023-01-23

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 101-300m², Zamość

Szukasz zlecenia jako sprawdzony fachowiec z zakresu perfekcyjnego tynkowania pistoletem z Zamościa? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Zamość

2022-12-31 do 2023-01-08

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych