Tynkowanie maszynowe w Hrubieszowie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 437 282 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 567 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Hrubieszowie

Tynki maszynowe Hrubieszów

Tynkowanie Usługi Remontowo-Budowlane

6 opinii

Wykonanie tynków maszynowych cementowo wapiennych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Tynkowanie Usługi Remontowo-Budowlane ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Mają ofertę dla każdego, nie pożałujesz.

Firma z oferteo - Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem w Hrubieszowie

Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem w Hrubieszowie

3 opinie

Już od kilku lat pracownicy Firma z oferteo wykonują usługi z zakresu tynkowania pistoletem, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usług tynkarskich. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

"Stanbud Kompleksowe Inwestycje Budowlane" - Doskonałe Tynkowanie Hrubieszów

"Stanbud Kompleksowe Inwestycje Budowlane"

3 opinie

Potrzebujesz fachowców od doskonałego tynkowania w rejonie Hrubieszowa lub w okolicznych miastach? Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

GRZEGORZ NOWAK NOW-BUD - Rewelacyjne Tynkowanie Pistoletem Hrubieszów

Rewelacyjne Tynkowanie Pistoletem Hrubieszów

1 opinia

Od wielu lat pracownicy firmy GRZEGORZ NOWAK NOW-BUD wykonują usługi z zakresu tynkowania pistoletem, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

DACH-BUD - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Hrubieszów

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

Jeszcze poszukujesz dobrej firmy od tynków maszynowych gipsowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom DACH-BUD. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

P.W. "MAC" Maciej Dziechciowski - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Hrubieszów

P.W. "MAC" Maciej Dziechciowski

Uwierz ekspertom w dziedzinie tynków maszynowych cementowo wapiennych i zatrudnij P.W. MAC Maciej Dziechciowski. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

Mar-bud - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Hrubieszów

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Hrubieszów

Nadal szukasz dobrej firmy od tynków maszynowych? Wykorzystaj kompetencje Mar-bud. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Rafał Ciesielczuk - Pierwszorzędny Tynk Natryskowy Hrubieszów

Rafał Ciesielczuk

Nadal poszukujesz specjalisty od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Powierz tę kwestię specjalistom z Rafał Ciesielczuk. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Zbig-Bud - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Hrubieszów

Zbig-Bud

Planujesz wybrać godnego uwagi partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Zbig-Bud jest na to najlepszym rozwiązaniem. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

LIDER dach i wnętrze - Świetny Tynkarz Hrubieszów

LIDER dach i wnętrze

Poszukujesz godnego uwagi wykonawcy oferującego usługi tynkarskie? Ten tynkarz jest liderem na terenie Hrubieszowa. Aby poznać wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 25 zleceń na tynkowanie maszynowe w Hrubieszowie

Najlepsze Tynkowanie Hrubieszów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 70m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia pra...

 • Hrubieszów

2022-12-06 do 2022-12-14

Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², Hrubieszów

Klient napisał zgłoszenie o treści "Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie tynku natryskowego daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Złóż dobrą propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Hrubieszów

2022-11-20 do 2022-11-28

Tynkowanie maszynowe, 501-700m², Wilków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ro...

 • Wilków

2022-08-27 do 2022-09-04

Tynk Natryskowy Hrubieszów

Próbujesz znaleźć Klienta jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - warto.

 • Wilków

2022-10-02 do 2022-10-10

Do wykonania tynki maszynowe, 501-700m², Wilków

Szukasz pasującego do Twojej firmy zlecenia? Jako godny uwagi wykonawca realizujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w Lubelskim zapoznaj się ze zleceniem o treści "Do wykonania tynki maszynowe, 501-700m²". Skontaktuj się z nimi od razu.

 • Wilków

2022-09-05 do 2022-09-13

Szukam wykonawcy tynków, 301-500m², Skierbieszów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6...

 • Skierbieszów

2023-02-04 do 2023-02-12
dodano wczoraj o 18:52

Rewelacyjne Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 550m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ...

 • Zamość

2022-08-24 do 2022-09-01

Perfekcyjne Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Zamość

2023-01-15 do 2023-01-23

Wyjątkowe Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: Tynk wykonywany na placu budowy piasek cementowo ...

 • Zamość

2022-12-31 do 2023-01-08

Dobrzy Tynkarze Hrubieszów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia pr...

 • Zamość

2022-07-29 do 2022-08-06

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe Hrubieszów

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Zamość

2022-09-07 do 2022-09-15

Najlepsze Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozp...

 • Zamość

2022-11-09 do 2022-11-17

Perfekcyjne Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 14500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (trad...

 • Zamość

2023-01-12 do 2023-01-20

Do wykonania tynki maszynowe, 110m², Tomaszów Lubelski

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Do wykonania tynki maszynowe, 110m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Tomaszów Lubelski

2023-01-17 do 2023-01-25

Usługi Tynkarskie Hrubieszów

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi tynkarskiej Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Renoma, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie uszczęśliwić odbiorców. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Tomaszów Lubelski

2022-10-19 do 2022-10-27

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Tomaszów Lubelski

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęc...

 • Tomaszów Lubelski

2022-09-19 do 2022-09-27

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe ...

 • Ladeniska

2023-01-08 do 2023-01-16

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Sitaniec-Kolonia

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Sitaniec-Kolonia

2023-01-27 do 2023-02-04

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Sitaniec-Kolonia

2023-01-27 do 2023-02-04

Tynkowanie Maszynowe

Szukane są perfekcyjne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Do wykonania tynki maszynowe, budynek pow. ok. 170m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z zakresu tynkowania maszynowego, poznaj szczegóły zlecenia. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Siennica Różana

2022-09-09 do 2022-09-17

Solidne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia ...

 • Chełm

2022-08-13 do 2022-08-21

Perfekcyjne Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (t...

 • Chełm

2023-01-07 do 2023-01-15

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Chełm

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Chełm

2023-02-04 do 2023-02-12
dodano wczoraj o 19:44

Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem

Klient napisał "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 501-700m²". Przyjmij usługę wysokiej klasy tynkowania pistoletem jako profesjonalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania działalności z Chełma i sąsiednich powiatów. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

 • Chełm

2023-02-05 do 2023-02-13
dodano 4 godziny temu

Fantastyczne Usługi Tynkarskie

Przez zapewnianie fantastycznej usługi tynkarskiej Twoja firma przewyższa konkurentów. Marka, którą budujesz powoduje, że jesteś w stanie uszczęśliwić odbiorców. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Chełm

2022-08-18 do 2022-08-26

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych