Tynkowanie maszynowe w Rykach

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 424 083 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
564 894 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Rykach

Tynki maszynowe Ryki

Profesjonalny Tynk Natryskowy

7 opinii

Jeśli nadal potrzebujesz dobrej firmy od tynku natryskowego to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom DAR-BUD Dariusz Kucharski. Ryki i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Usługi remontowo budowlane Łukasz Bocian - Profesjonalne Tynkowanie Pistoletem Ryki

Usługi remontowo budowlane Łukasz Bocian

2 opinie

Powierz zadanie tynkowania pistoletem fachowcom firmy Usługi remontowo budowlane Łukasz Bocian z miejscowości Ryki. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i fachowością. W okolicy Ryk nie mają sobie równych. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Power Bud - Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe Ryki

Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe Ryki

1 opinia

Planujesz wybrać godnego uwagi specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Power Bud jest na to najlepszym rozwiązaniem. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Stachurski Marcin COMET - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Ryki

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne

1 opinia

Potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Stachurski Marcin COMET. Zarezerwuj termin już teraz!

Maw-Bud.pl - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Ryki

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Ryki

4 opinie

Wykonanie tynków maszynowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Maw-Bud.pl ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Kujawski - Znakomite Tynki Maszynowe Ryki

Kujawski

3 opinie

Wykonanie tynków maszynowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Kujawski ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

LUX DACH - Najlepszy Tynk Gipsowy Ryki

LUX DACH

1 opinia

Poszukujesz dobrej firmy od tynku gipsowego? Trafiłeś w dobre miejsce - LUX DACH jest do Twoich usług. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółową wycenę.

MAXIMUS KLINKIER - Znakomite Usługi Tynkarskie w Rykach

Znakomite Usługi Tynkarskie w Rykach

1 opinia

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi tynkarskiej MAXIMUS KLINKIER wybija się w branży. Reputację oddają oceny szczęśliwych zleceniodawców. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Mariusz Majek ,,Mar-Tynk ,, - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Ryki

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe

Zrealizowanie tynków maszynowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Mariusz Majek Mar-Tynk ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Rob-Bud - Porządne Tynki Maszynowe Ryki

Porządne Tynki Maszynowe

Wciąż szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych? Trafiłeś w dobre miejsce - Rob-Bud jest do Twoich usług. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Najnowsze z 24 zleceń na tynkowanie maszynowe w Rykach

Tynki Maszynowe Gipsowe Ryki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Bloczek komórkowy Rodzaj budynku: obiekt biurowy Powierzchnia prac: 3370m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: 1.Zainteresow...

 • Ryki

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 2 dni temu

Tynkowanie Pistoletem Ryki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Bloczek komórkowy Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 3370m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) D...

 • Ryki

2023-01-18 do 2023-01-26

Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m², Kłoczew

Ten Klient uważa, że znakomity tynk natryskowy to nieproste zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako tynkarz pomożesz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Przedłóż dobrą ofertę temu Klientowi - skontaktuj się już dziś.

 • Kłoczew

2023-01-15 do 2023-01-23

Zlecę tynki maszynowe, 3370m², Ryki

Ten Klient wciąż potrzebuje profesjonalistów od tynków maszynowych. Napisał zlecenie o treści - Zlecę tynki maszynowe, 3370m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Ryki

2023-01-12 do 2023-01-20

Rewelacyjne Tynkowanie Ryki

Klient napisał "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 101-300m²". Zrealizuj zadanie rewelacyjnego tynkowania jako specjalista w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do wykonania zleceń z okolic Ryk i przyległych miast. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Ryki

2022-09-11 do 2022-09-19

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 701-1000m², Kłoczew

Nadal masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako profesjonalista od tynku natryskowego. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Kłoczew

2022-08-29 do 2022-09-06

Rewelacyjne Usługi Tynkarskie Ryki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Nałoże...

 • Kłoczew

2022-08-20 do 2022-08-28

Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), ty...

 • Cezaryn

2022-08-02 do 2022-08-10

Tynkowanie maszynowe, 550m², Żyrzyn

Wykonaj zlecenie dotyczące solidnego tynkowania maszynowego od sprawdzonych Zleceniodawców zainteresowanych daniem pracy na terenie Lubelskiego. Przedstaw wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Żyrzyn

2022-07-20 do 2022-07-28

Świetne Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Sieciechów

2023-01-15 do 2023-01-23

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Kaleń Drugi

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy o...

 • Kaleń drugi

2022-09-12 do 2022-09-20

Tynk Natryskowy Ryki

Ten Klient myśli, że profesjonalny tynk natryskowy to niełatwe zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Szukam wykonawcy tynków, 501-700m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista posłużysz mu radą i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Tomaszów

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 8 dni temu

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Mszadla Stara

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: H+H bloczki Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Term...

 • Mszadla stara

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 4 dni temu

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 101-300m², Lucimia

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: pustak h+h Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termi...

 • Lucimia

2022-08-27 do 2022-09-04

Najlepsi Tynkarze

Jako firma zatrudniająca najlepszych tynkarzy i charakteryzująca się nieprzeciętnym zaangażowaniem, zapytanie o treści - Zlecę tynki maszynowe, 301-500m² jest idealne do Ciebie. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Puławy

2023-01-22 do 2023-01-30

Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², Puławy

Ten Zlecający jeszcze szuka specjalisty od tynków maszynowych. Napisał zlecenie o treści - Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Puławy

2022-10-16 do 2022-10-23

Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy

Zlecenie o treści - Zlecę tynki maszynowe, 101-300m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z Puław oraz przyległych powiatów. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Puławy

2023-01-12 do 2023-01-20

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, budynek pow. ok. 570m², Puławy

Zleceniodawca szuka rewelacyjnej współpracy i pisze - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, budynek pow. ok. 570m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Puławy

2022-09-16 do 2022-09-24

Profesjonalne Tynki Mechaniczne

Zlecający napisał zlecenie o treści "Tynkowanie maszynowe, 301-500m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie tynków mechanicznych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Puławy

2022-09-19 do 2022-09-27

Fantastyczne Usługi Tynkarskie

Przez zapewnianie fantastycznej usługi tynkarskiej Twoja firma przewyższa konkurentów. Marka, którą budujesz powoduje, że jesteś w stanie uszczęśliwić odbiorców. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Puławy

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 8 dni temu

Porządne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczę...

 • Puławy

2022-10-26 do 2022-11-03

Tynkowanie maszynowe, do 100m², Puławy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia prac: ...

 • Puławy

2023-01-20 do 2023-01-28

Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m², Końskowola

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: bloczek gazobeton, beton Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki gipsowe ...

 • Końskowola

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 6 dni temu

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, budynek pow. ok. 129m², Mierżączka

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, budynek pow. ok. 129m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Mierżączka

2022-11-16 do 2022-11-24

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych