Tynkowanie maszynowe w Łukowie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 424 524 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
564 926 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Łukowie

Tynki maszynowe Łuków

Najlepsze Tynki Maszynowe

18 opinii

Według Ciebie najlepsze tynki maszynowe to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z tej firmy poradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Usługi budowlane Rafał Sobolewski - Doskonałe Tynkowanie Pistoletem Łuków

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem Łuków

17 opinii

Gdy poszukujesz współpracy to profesjonaliści z Usługi budowlane Rafał Sobolewski są dla Ciebie stworzeni. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

L-TYNK - Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe Łuków

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe

4 opinie

Już od kilku lat pracownicy firmy L-TYNK realizują usługi z zakresu tynkowania maszynowego, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Davi System - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Łuków

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Łuków

1 opinia

Uwierz fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij Davi System. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Skontaktuj się i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

Usługi Budowlano-Wykończeniowe - Najlepsze Tynkowanie Maszynowe Łuków

Usługi Budowlano-Wykończeniowe

1 opinia

Powierz zadanie tynkowania maszynowego specjalistom z miejscowości Łuków. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. W okolicy Łukowa nie mają sobie równych. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

MEGA DACH MARCIN KUDEŃ - Świetne Tynki Maszynowe Łuków

MEGA DACH MARCIN KUDEŃ

31 opinii

Uwierz fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij MEGA DACH MARCIN KUDEŃ. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Nurz-bud - Znakomite Tynki Mechaniczne Łuków

Nurz-bud

2 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynków mechanicznych i zatrudnij Nurz-bud. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

DOMBUD Usługi Budowlane - Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe w Łukowie

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe w Łukowie

9 opinii

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych i zatrudnij DOMBUD Usługi Budowlane. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Krzysztof Kot - Wybitny Tynkarz Łuków

Krzysztof Kot

3 opinie

Poszukujesz profesjonalisty realizującego usługi tynkarskie? Ten tynkarz jest liderem w Łukowie. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

TECH-BUD Zbyszek Zgorzałek - Solidne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Łuków

Solidne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne

5 opinii

Firma TECH-BUD Zbyszek Zgorzałek oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z Łukowa i z sąsiednich miast. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Najnowsze z 29 zleceń na tynkowanie maszynowe w Łukowie

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem Łuków

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Łuków

2023-01-20 do 2023-01-28

Najwyższej Klasy Tynkowanie Maszynowe Łuków

Jeśli dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to Twoje główne cechy jako specjalisty od tynkowania maszynowego to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 2000m². Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę i przedstaw ofertę.

 • Łuków

2023-01-16 do 2023-01-24

Do wykonania tynki maszynowe, 501-700m², Łuków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w c...

 • Łuków

2023-01-10 do 2023-01-18

Staranne Usługi Tynkarskie Łuków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Łuków

2022-12-27 do 2023-01-04

Tynkarze Łuków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 15000m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: ...

 • Łuków

2022-11-15 do 2022-11-23

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 150m², Świdry

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 150m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia pr...

 • Świdry

2022-10-28 do 2022-11-05

Zlecę tynki maszynowe, 25m², Łuków

Szukasz zlecenia do wykonania jako godny zaufania specjalista z zakresu fantastycznego tynkowania z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Łuków

2022-10-06 do 2022-10-14

Szukam wykonawcy tynków, do 100m², Łuków

Jako tynkarz pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca zgłosił potrzebę "Szukam wykonawcy tynków, do 100m²". Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby przesłać ofertę.

 • Łuków

2022-10-01 do 2022-10-09

Fantastyczne Usługi Tynkarskie

Skontaktuj się z Klientem jako fantastyczny tynkarz z wieloletnim doświadczeniem w temacie fantastycznych usług tynkarskich. Dla Twojej firmy śledzenie rynku i dostępnych rozwiązań to rzecz powszednia. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Łuków

2022-10-01 do 2022-10-09

Najlepsze Tynki Mechaniczne Łuków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Termin roz...

 • Łuków

2022-09-30 do 2022-10-08

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 25m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informacje: ...

 • Łuków

2022-09-28 do 2022-10-06

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 301-500m², Łuków

Ten Zleceniodawca wciąż potrzebuje profesjonalistów od tynków mechanicznych. Napisał zlecenie o treści - Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 301-500m², chcąc doświadczonych specjalistów. Zadzwoń i prześlij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Łuków

2022-08-29 do 2022-09-06

Doskonałe Tynki Mechaniczne

Ten Klient uważa, że doskonałe tynki mechaniczne to nieproste zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Szukam wykonawcy tynków, budynek pow. ok. 130m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Zalesie

2022-08-15 do 2022-08-23

Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Zalesie

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 3 dni temu

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Nałoże...

 • Kłoczew

2022-08-20 do 2022-08-28

Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe

Na wypadek jeśli jako ekspert od tynków maszynowych gipsowych poszukujesz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 701-1000m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z Lubelskiego bez wątpienia pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Kłoczew

2022-08-29 do 2022-09-06

Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m², Kłoczew

Usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które ma treść "Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m²". Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Kłoczew

2023-01-15 do 2023-01-23

Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: suporeks Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciąg...

 • Wodynie

2022-10-26 do 2022-11-03

Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem

Zleceniodawca złożył zapytanie "Szukam wykonawcy tynków, 701-1000m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na chęć zatrudnienia tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania pistoletem. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty to najlepsze rozwiązanie. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Skórzec

2022-10-01 do 2022-10-02

Rewelacyjne Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Interesuje mn...

 • Radzyń Podlaski

2022-08-29 do 2022-09-06

Pierwszorzędni Tynkarze

Poszukujesz skrojonego pod Twojej firmy zlecenia? Jako sprawdzony wykonawca realizujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy na terenie Radzynia Podlaskiego poznaj treść zlecenia o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m²". Zaproponuj termin już teraz!

 • Radzyń Podlaski

2022-10-13 do 2022-10-21

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 630m², Radzyń Podlaski

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 630m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe...

 • Radzyń Podlaski

2023-01-06 do 2023-01-14

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 101-300m², Ryki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Te...

 • Ryki

2022-09-11 do 2022-09-19

Doskonałe Tynkowanie Maszynowe

Wykonaj usługę doskonałego tynkowania maszynowego o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 3370m²", jako fachowiec z miejscowości Ryki. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Ryk jesteś jednym z najlepszych. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Ryki

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 2 dni temu

Do wykonania tynki maszynowe, 3370m², Ryki

Wykonanie tynków maszynowych gipsowych z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Do wykonania tynki maszynowe, 3370m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Ryki

2023-01-18 do 2023-01-26

Wyjątkowe Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Bloczek Behaton Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 3370m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe...

 • Ryki

2023-01-12 do 2023-01-20

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, budynek pow. ok. 129m², Mierżączka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 129m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (...

 • Mierżączka

2022-11-16 do 2022-11-24

Świetne Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 129m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (...

 • Mierżączka

2022-11-14 do 2022-11-22

Zapytanie o tynkowanie, 5 000 - 10 000m2, Siedlce

Zakres zlecenia: tynki gipsowe wewnątrz budynku Powierzchnia: 5 000 - 10 000m2 Materiały: sama robocizna Typ budynku: budynek wielorodzinny Klient składa zapytanie jako: generalny wykonawca i inwestor jednocześnie ...

 • Siedlce

2022-08-23 do 2022-08-31

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych