Tynkowanie maszynowe w Świdniku

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 437 025 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 553 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Świdniku

Tynki maszynowe Świdnik

Porządne Tynki Maszynowe

12 opinii

Wykonanie tynków maszynowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. BE-DAM ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

MICH-BUD Usługi Remontowo-Budowlane Michał Mazurek - Solidne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Świdnik

MICH-BUD Usługi Remontowo-Budowlane Michał Mazurek

4 opinie

Gdy poszukujesz rewelacyjnej współpracy to specjaliści z MICH-BUD Usługi Remontowo-Budowlane Michał Mazurek są dla Ciebie stworzeni. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Krysa Zbigniew - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne w Świdniku

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne w Świdniku

2 opinie

Krysa Zbigniew świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z rejonu Świdnika i okolic. Jeśli chcesz poznać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Usługi remontowo budowlane Łukasz Bocian - Staranne Tynki Maszynowe Świdnik

Staranne Tynki Maszynowe

2 opinie

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych to wykorzystaj doświadczenie Usługi remontowo budowlane Łukasz Bocian. Świdnik to teren, na którym koncentrują swoje działania. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

DRAFT TYNK - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Świdnik

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Świdnik

1 opinia

Firma DRAFT TYNK oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Świdnika i okolic. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać ofertę.

ARCH KONSTR - Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe Świdnik

ARCH KONSTR

2 opinie

Powierz usługę tynkowania maszynowego fachowcom firmy ARCH KONSTR z miejscowości Świdnik. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. Na terenie Świdnika nie mają sobie równych. Zachęcamy do zadawania pytań.

DANBUD - Doskonały Tynk Natryskowy Świdnik

DANBUD

1 opinia

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od tynku natryskowego? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom DANBUD. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

PANECKI ANDRZEJ - Dobry Tynkarz Świdnik

PANECKI ANDRZEJ

1 opinia

Ten dobry tynkarz posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą zawsze gotowym do współpracy - PANECKI ANDRZEJ to doskonały fachowiec dla Ciebie. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

EM - BUD Marek Kołodziejczyk - Profesjonalne Tynki Maszynowe Świdnik

Profesjonalne Tynki Maszynowe Świdnik

2 opinie

Z chwilą, gdy będziesz szukać profesjonalnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednią kadrę do realizacji Twoich wymagań z dziedziny tynków maszynowych. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Usługi Remontowo Budowlane JAROSŁAW KOCIUBA - Profesjonalny Tynk Natryskowy Świdnik

Profesjonalny Tynk Natryskowy

Jeśli nadal potrzebujesz dobrej firmy od tynku natryskowego to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Usługi Remontowo Budowlane JAROSŁAW KOCIUBA. Świdnik i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Najnowsze z 31 zleceń na tynkowanie maszynowe w Świdniku

Pierwszorzędni Tynkarze Świdnik

Poszukujesz skrojonego pod Twojej firmy zlecenia? Jako sprawdzony wykonawca realizujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy na terenie Lubelskiego poznaj treść zlecenia o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m²". Zaproponuj termin już teraz!

 • Trawniki

2023-01-24 do 2023-02-01

Doskonałe Tynkowanie Maszynowe Świdnik

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Belit, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Mełgiew

2023-01-17 do 2023-01-25

Znakomite Tynki Mechaniczne Świdnik

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 501-700m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Pokaż dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Trzeciaków

2023-01-15 do 2023-01-23

Zlecę tynki maszynowe, do 100m², Świdnik

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu mi...

 • Świdnik

2022-10-28 do 2022-11-05

Profesjonalne Tynkowanie Świdnik

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zlecę tynki maszynowe, 151-200m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na zlecenie profesjonalnego tynkarza z zakresu tynkowania. Przekonaj Klienta, że spełniasz jego potrzeby i Twoja firma jest słuszną decyzją. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Mełgiew

2022-08-21 do 2022-08-29

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m², Gardzienice Drugie

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i realizujesz usługi z zakresu najlepszego tynkowania odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m² i zostało napisane przez rzetelnego Konsumenta. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Gardzienice drugie

2022-08-03 do 2022-08-11

Do wykonania tynki maszynowe, do 100m², Świdnik

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Belit Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu mi...

 • Świdnik

2022-07-28 do 2022-08-05

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m², Kębłów Koło Piask

Jeszcze jesteś w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako profesjonalista od tynku natryskowego. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Kębłów koło piask

2022-07-28 do 2022-08-05

Pierwszorzędny Tynk Natryskowy Świdnik

Szukane są pierwszorzędne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Szukam wykonawcy tynków, 301-500m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca najlepszych specjalistów do sprostania oczekiwaniom Klientów z zakresu tynku natryskowego, poznaj szczegóły zlecenia. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Piotrków Pierwszy

2022-09-06 do 2022-09-14

Profesjonalne Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoc...

 • Piotrków Pierwszy

2022-09-06 do 2022-09-14

Tynkarze

Zapytanie o treści - Zlecę tynki maszynowe, 101-300m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz skupia się na Klientach z miejscowości Łęczna i okolic. Nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Łęczna

2022-09-28 do 2022-10-06

Do wykonania tynki maszynowe, 501-700m², Łęczna

Ten Zleceniodawca szuka profesjonalistów od tynków mechanicznych. Napisał zlecenie o treści - Do wykonania tynki maszynowe, 501-700m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Przedłóż wyjątkową propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Łęczna

2022-12-30 do 2022-12-30

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 301-500m², Krężnica Jara

Klient napisał zlecenie o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 301-500m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Krężnica jara

2022-09-19 do 2022-09-27

Doskonałe Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 18m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia prac: możli...

 • Lublin

2022-07-23 do 2022-07-31

Najlepsze Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton komorkowy, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęci...

 • Lublin

2022-08-04 do 2022-08-12

Solidny Tynk Natryskowy

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj ...

 • Lublin

2022-09-08 do 2022-09-16

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m², Lublin

Ten Zlecający jeszcze szuka specjalisty od tynków maszynowych. Napisał zlecenie o treści - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Lublin

2022-09-07 do 2022-09-15

Szukam wykonawcy tynków, 400m², Lublin

Zrealizuj usługę doskonałego tynkowania pistoletem o treści "Szukam wykonawcy tynków, 400m²", jako profesjonalista z miejscowości Lublin. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Lublina jesteś jednym z najlepszych. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Lublin

2022-08-30 do 2022-09-07

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

Na wypadek jeśli jeszcze jako ekspert od tynków maszynowych gipsowych poszukujesz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecę tynki maszynowe, 501-700m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z rejonu Lublina bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Już teraz określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Lublin

2022-09-09 do 2022-09-17

Tynkowanie

Jako ekspert z branży najwyższej klasy usług tynkarskich i tynkowania, świadczący usługi dla Klientów z Lublina i okolicznych powiatów - przeanalizuj zapytanie o treści "Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 501-700m²". Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Lublin

2022-09-13 do 2022-09-21

Zlecę tynki maszynowe, 250m², Lublin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Belit, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 250m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciąg...

 • Lublin

2022-10-02 do 2022-10-10

Najlepsze Tynkowanie Maszynowe

Jeśli usługi tynkarskie nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Ciebie. Opierając się na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania maszynowego. Przedłóż wyjątkową propozycję dla tego Klienta - zadzwoń jak najszybciej.

 • Lublin

2022-09-25 do 2022-10-03

Doskonałe Tynki Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: Japoński tynk, tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu m...

 • Lublin

2022-12-17 do 2022-12-25

Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy

Nadal masz możliwość odpowiedzieć na zapytanie Klienta jako specjalista od tynku natryskowego. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Przedłóż ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Lublin

2022-12-21 do 2022-12-29

Profesjonalne Usługi Tynkarskie

Pracując w branży usług tynkarskich od kilkunastu lat, głównie na obszarze miejscowości Lublin, ale także okolicznych powiatów możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zaproponuj termin!

 • Lublin

2022-11-28 do 2022-12-06

Perfekcyjni Tynkarze

Zleceniodawca złożył zapytanie "Do wykonania tynki maszynowe, budynek pow. ok. 30000m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na potrzebę perfekcyjnego tynkarza z zakresu tynkowania maszynowego. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty jest najlepszą decyzją. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Lublin

2023-01-04 do 2023-01-12

Tynkowanie maszynowe, 301-500m², Lublin

Zrealizowanie tynków maszynowych z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Tynkowanie maszynowe, 301-500m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Lublin

2023-01-14 do 2023-01-22

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m², Lublin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tra...

 • Lublin

2022-09-04 do 2022-09-12

Najlepsze Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gips...

 • Lublin

2022-08-06 do 2022-08-14

Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m², Lublin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Przesłałem ...

 • Lublin

2022-08-09 do 2022-08-17

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 701-1000m², Lublin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zara...

 • Lublin

2022-09-09 do 2022-09-17

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych