Tynkowanie maszynowe w Koszalinie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 439 034 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 666 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Koszalinie

Tynki maszynowe Koszalin

Zakład Ogólnobudowlany Jarosław Witek

18 opinii

Starasz się odnaleźć sprawdzonego profesjonalistę z zakresu profesjonalnego tynkowania maszynowego, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Zakład Ogólnobudowlany Jarosław Witek jest do Twojej dyspozycji. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

RSBUD Rafał Skobalski - Znakomite Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Koszalin

RSBUD Rafał Skobalski

6 opinii

Wykonanie tynków maszynowych cementowo wapiennych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. RSBUD Rafał Skobalski ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Mają ofertę dla każdego, nie pożałujesz.

Gabro - Znakomite Tynki Maszynowe Koszalin

Znakomite Tynki Maszynowe Koszalin

3 opinie

Jeszcze poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych? Wykorzystaj kompetencje Gabro. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

"SIKOR-TYNK " Sikorski Grzegorz - Świetne Tynki Maszynowe Koszalin

"SIKOR-TYNK " Sikorski Grzegorz

3 opinie

Nadal poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry SIKOR-TYNK Sikorski Grzegorz. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Usługi Ogólnobudowlane Ireneusz Wroniewicz - Znakomity Tynkarz Koszalin

Usługi Ogólnobudowlane Ireneusz Wroniewicz

2 opinie

Każdy, kto poszukuje znakomitej usługi tynkarskiej powinien niezwłocznie zgłosić się do tego tynkarza i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - sprawdź!

PPHU Tomasz Bartczak - Porządne Tynki Maszynowe Koszalin

PPHU Tomasz Bartczak

1 opinia

Planujesz wybrać rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? PPHU Tomasz Bartczak będzie najszybszą drogą. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

PABUD - Doskonałe Tynki Maszynowe Koszalin

PABUD

1 opinia

Z chwilą, gdy będziesz szukać doskonałej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma PABUD jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny tynków maszynowych. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

SHARP DESIGN - Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Koszalin

Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Koszalin

17 opinii

Planujesz wybrać godnego uwagi partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? SHARP DESIGN z Koszalina jest na to najlepszym rozwiązaniem. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

P.W."IM-BUD" - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Koszalin

P.W."IM-BUD"

1 opinia

Uwierz ekspertom w dziedzinie tynków maszynowych cementowo wapiennych i zatrudnij P.W.IM-BUD. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

Kierownik Budowy-Nadzory-Obsługa Inwestycji - Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe w Koszalinie

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe w Koszalinie

1 opinia

Zrealizowanie tynków maszynowych cementowo wapiennych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Kierownik Budowy-Nadzory-Obsługa Inwestycji ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Najnowsze z 30 zleceń na tynkowanie maszynowe w Koszalinie

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe, 11-20m², Koszalin

Nawiąż współpracę jako tynkarz z obszerną wiedzą w kwestii dobrych usług tynkarskich. W Twojej firmie bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to zwykła rzecz. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Koszalin

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 7 dni temu

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m², Koszalin

To zlecenie o treści - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Koszalin i z sąsiednich miast. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Koszalin

2023-01-18 do 2023-01-26

Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², Koszalin

Szukasz zlecenia jako warty zaufania specjalista z zakresu profesjonalnego tynkowania pistoletem z Twojego rejonu? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Koszalin

2023-01-05 do 2023-01-13

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 120m², Koszalin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Bloczki ytong Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 120m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoc...

 • Koszalin

2022-12-18 do 2022-12-26

Tynk Natryskowy Koszalin

Zrealizowanie tynku natryskowego dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Szukam wykonawcy tynków, budynek pow. ok. 1000m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Koszalin

2022-12-15 do 2022-12-23

Szukam wykonawcy tynków, 501-700m², Koszalin

Chcesz znaleźć Zlecającego jako solidny profesjonalista z zakresu wysokiej klasy tynkowania maszynowego z Twojego rejonu? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Koszalin

2022-12-11 do 2022-12-19

Szukam wykonawcy tynków, 450m², Koszalin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 450m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia pr...

 • Koszalin

2022-12-02 do 2022-12-10

Do wykonania tynki maszynowe, 701-1000m², Koszalin

Chcesz znaleźć Klienta jako godny uwagi profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Koszalin

2022-11-01 do 2022-11-09

Świetni Tynkarze Koszalin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: ytong Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3...

 • Koszalin

2022-10-30 do 2022-11-07

Utalentowani Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjn...

 • Koszalin

2022-10-27 do 2022-11-04

Tynkowanie maszynowe, 301-500m², Sarbinowo

To zlecenie o treści - Tynkowanie maszynowe, 301-500m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Zachodniopomorskie i z sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Sarbinowo

2022-10-17 do 2022-10-25

Tynki Maszynowe Koszalin

Klient szuka doskonałej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecę tynki maszynowe, do 100m². To zlecenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

 • Koszalin

2022-10-10 do 2022-10-18

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Koszalin

Zleceniodawca napisał zgłoszenie brzmiące "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 501-700m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Koszalin

2022-10-09 do 2022-10-17

Staranne Tynki Maszynowe

Zrealizowanie tynków maszynowych z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zlecę tynki maszynowe, do 10m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Koszalin

2022-09-29 do 2022-10-07

Perfekcyjne Tynki Mechaniczne Koszalin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gazob, beton Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 3100m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe inform...

 • Koszalin

2022-09-29 do 2022-10-07

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gazobeton, beton Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 3760m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe in...

 • Koszalin

2022-09-28 do 2022-10-06

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Usługi tynkarskie nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie tynkowania maszynowego. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 101-300m²". Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Koszalin

2022-09-12 do 2022-09-20

Wyjątkowe Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Koszalin

2022-09-10 do 2022-09-18

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 101-300m², Koszalin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Tynk z lat 90 tynkowanie i równanie Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe ...

 • Koszalin

2022-09-06 do 2022-09-14

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, do 100m², Koszalin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozp...

 • Koszalin

2022-09-06 do 2022-09-14

Porządne Tynki Mechaniczne

Poszukiwane są solidne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Tynki gipsowe, łącznie ok. 30.000m2. Jako firma z wieloletnim stażem, mająca najlepszych specjalistów do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny tynków mechanicznych, poznaj szczegóły zlecenia. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Koszalin

2022-09-01 do 2022-09-09

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 301-500m², Koszalin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Koszalin

2022-08-31 do 2022-09-08

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe

Klient szuka świetnej współpracy, pisząc - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe, 501-800m². To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Żeby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Koszalin

2022-08-25 do 2022-09-02

Pierwszorzędne Tynkowanie Maszynowe

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na pierwszorzędne tynkowanie maszynowe w rejonie Koszalina i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 1400m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej fachowej firmy. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Koszalin

2022-08-24 do 2022-09-01

Rewelacyjne Tynki Maszynowe

Ten Zleceniodawca nadal szuka specjalisty od tynków maszynowych. Napisał zlecenie o treści - Tynkowanie maszynowe, 701-1000m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Pokaż dobrą propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Koszalin

2022-08-24 do 2022-09-01

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 501-700m², Koszalin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Koszalin

2022-08-09 do 2022-08-17

Zlecę tynkowanie ścian, 2500m², Koszalin

Zrealizuj usługę doskonałego tynkowania pistoletem o treści "Zlecę tynkowanie ścian, 2500m²", jako profesjonalista z miejscowości Koszalin. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Koszalina jesteś jednym z najlepszych. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Koszalin

2022-08-09 do 2022-08-17

Do wykonania tynki maszynowe, 501-700m², Koszalin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjn...

 • Koszalin

2022-08-02 do 2022-08-10

Do wykonania tynki maszynowe, 1600m², Koszalin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 1600m² Typ tynku: zaprawy PCC Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesi...

 • Koszalin

2022-07-26 do 2022-08-03

Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na wysokiej klasy tynkowanie pistoletem w rejonie Koszalina i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam wykonawcy tynków, do 100m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej profesjonalnej firmy. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Koszalin

2022-07-25 do 2022-08-02

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych