Tynkowanie maszynowe w Wałczu

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 969 066 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 340 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Wałczu

Tynki maszynowe Wałcz

Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy Wałcz

9 opinii

Jeżeli poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Szymbud Jakub Szymczyk perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie.

TYNK-BUD Grzegorz Szymański - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Wałcz

TYNK-BUD Grzegorz Szymański

6 opinii

Gdy poszukujesz rewelacyjnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to TYNK-BUD Grzegorz Szymański są dla Ciebie idealni. Mają odpowiednią kadrę do realizacji Twoich wymagań z dziedziny tynków maszynowych. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Z.U.R.B "IW-BUD" Sylwester Owczarek - Najlepsze Usługi Tynkarskie Wałcz

Najlepsze Usługi Tynkarskie

3 opinie

Każdy, kto planuje zakup najlepszej usługi tynkarskiej musi zgłosić się do tych specjalistów i poznać niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

BUD-DACH A.Ptak - Pierwszorzędne Tynkowanie Pistoletem w Wałczu

Pierwszorzędne Tynkowanie Pistoletem w Wałczu

1 opinia

Po prostu zleć usługę tynkowania pistoletem ekspertom firmy BUD-DACH A.Ptak z miejscowości Wałcz. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. Na terenie Wałcza nie mają sobie równych. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

PPHU Agras Radosław Sydonowicz - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Wałcz

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

1 opinia

Myślisz, że rewelacyjne tynki maszynowe gipsowe to nieprosty temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z PPHU Agras Radosław Sydonowicz poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

Firma-Usług Blacharsko-Dekarskich " Grzech-Bud" - Solidny Tynk Gipsowy Wałcz

Solidny Tynk Gipsowy Wałcz

1 opinia

Jesteś zdania, że solidny tynk gipsowy to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z tej firmy udzielą rad i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Dłużej nie trać czasu i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

BUD-KAM - Świetny Tynk Gipsowy Wałcz

BUD-KAM

1 opinia

Z chwilą, gdy będziesz szukać rewelacyjnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma BUD-KAM jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednią kadrę do realizacji zleceń z zakresu tynków maszynowych. Aby poznać dokładną wycenę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

KAMAD usługi ogólnobudowlane - Najlepsze Tynki Maszynowe Wałcz

KAMAD usługi ogólnobudowlane

2 opinie

Z chwilą, gdy będziesz szukać najlepszej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma KAMAD usługi ogólnobudowlane jest dla Ciebie idealna. Mają wykwalifikowanych fachowców do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny tynków maszynowych. Nie zwlekaj i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

PPHU SAN-DOM - Znakomite Usługi Tynkarskie Wałcz

PPHU SAN-DOM

1 opinia

Wciąż potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych? Trafiłeś w dobre miejsce - PPHU SAN-DOM jest do Twoich usług. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Zarezerwuj termin!

REPAIRS Tomasz Kozioł - Świetne Tynki Maszynowe Wałcz

Świetne Tynki Maszynowe

1 opinia

Uwierz specjalistom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij REPAIRS Tomasz Kozioł. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Najnowsze z 29 zleceń na tynkowanie maszynowe w Wałczu

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu typu bliźniak, 101-200m², Wałcz

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższ...

 • Wałcz

2024-07-10 do 2024-07-18

Tynkowanie Pistoletem Wałcz

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Informacje dodatkowe: budynek w kształcie prostokąta ok 2...

 • Człopa

2024-07-03 do 2024-07-11

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe Wałcz

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Mirosławiec

2024-06-25 do 2024-07-03

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Informacje dodatkowe: Osoby zainteresowane proszę o kontakt Termi...

 • Witankowo

2024-06-16 do 2024-06-24

Tynkowanie Wałcz

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na pierwszorzędne tynkowanie w rejonie Zachodniopomorskiego i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. wielorodzinnego, 101-200m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Mirosławiec

2024-05-13 do 2024-05-21

Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Mirosławiec

2024-05-06 do 2024-05-14

Szukam firmy do tynkowania maszynowego domu typu bliźniak, do 100m², Wałcz

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Wałcz

2024-03-30 do 2024-04-07

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m², Człopa

Na wypadek jeśli jako dobra firma od tynków maszynowych potrzebujesz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z Zachodniopomorskiego bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

 • Człopa

2024-03-08 do 2024-03-16

Profesjonalne Tynki Maszynowe Wałcz

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Mirosławiec

2024-01-29 do 2024-02-06

Znakomite Tynki Maszynowe

Starasz się odnaleźć zlecenia jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Wielkopolskiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Szydłowo

2024-01-05 do 2024-01-05

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Wierzchowo

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wierzchowo

2024-02-15 do 2024-02-23

Najlepsze Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Sośnica

2024-02-02 do 2024-02-10

Solidne Tynkowanie Maszynowe Wałcz

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu m...

 • Drawno

2024-06-30 do 2024-07-08

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Drawno

2024-02-02 do 2024-02-10

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. usługowego, 301-400m², Piła

To zapytanie o treści - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. usługowego, 301-400m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Piła i okolic. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Piła

2024-04-23 do 2024-05-01

Najwyższej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Piła

2024-04-09 do 2024-04-17

Tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Piła

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: 2024-03-18...

 • Piła

2024-02-18 do 2024-02-26

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Piła

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Piła

2024-04-23 do 2024-05-01

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. usługowego, 301-400m², Piła

Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Piła

2024-06-06 do 2024-06-14

Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Informacje dodatkowe: powierzchnia użytkowa 113 m2 Termin skorzys...

 • Piła

2024-06-18 do 2024-06-26

Solidny Tynk Natryskowy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Piła

2024-04-08 do 2024-04-16

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, 1300m², Piła

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: elewacja Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: 1300m² Rodzaj tynku: akrylowy Termin skorzystania z oferty: 2024-08-01...

 • Piła

2024-03-01 do 2024-03-09

Zapytanie o tynkowanie maszynowe bud. usługowego, 401-500m², Piła

Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Piła

2024-05-19 do 2024-05-27

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Piła

Przyjmij usługę doskonałego tynkowania pistoletem o treści "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 201-300m²", jako fachowiec z miejscowości Piła. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Piły jesteś jednym z najlepszych. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się - warto.

 • Piła

2024-05-17 do 2024-05-20

Szukam firmy do tynkowania maszynowego domu, 301-400m², Piła

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Piła

2024-07-02 do 2024-07-10

Najwyższej Klasy Tynkowanie

Poszukiwane są najwyższej klasy usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zlecę tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, do 100m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednią kadrę do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny tynkowania, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Złocieniec

2024-05-14 do 2024-05-22

Szukam firmy do tynkowania maszynowego domu typu bliźniak, 101-200m², Złocieniec

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Informacje dodatkowe: Stare tynki skute...

 • Złocieniec

2024-07-08 do 2024-07-16

Pierwszorzędne Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Informacje dodatkowe: Witam Zlecenie dotyczy wykonania ...

 • Czaplinek

2024-05-09 do 2024-05-17

Tynki Maszynowe

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zleceniodawcy jako specjalista od tynków maszynowych. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Rosko

2024-01-24 do 2024-02-01

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych