Tynkowanie maszynowe w Myśliborzu

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 972 818 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 487 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Myśliborzu

Tynki maszynowe Myślibórz

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe Myślibórz

2 opinie

Z chwilą, gdy będziesz szukać pierwszorzędnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to Plastar Maciej Łapiński są dla Ciebie idealni. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji Twoich wymagań z zakresu tynków maszynowych gipsowych. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

Firma ogólnobudowlana - Wysokiej Klasy Tynkowanie w Myśliborzu

Wysokiej Klasy Tynkowanie w Myśliborzu

4 opinie

Dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest tynkowanie. Zachęcamy do zadawania pytań.

DP-Tynk Dawid Plajzer - Świetne Tynki Maszynowe Myślibórz

DP-Tynk Dawid Plajzer

5 opinii

Jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych? Powierz tę kwestię specjalistom z DP-Tynk Dawid Plajzer. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I ELEKTRYCZNE ;ELGROM; - Najlepsze Tynkowanie Myślibórz

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I ELEKTRYCZNE ;ELGROM;

3 opinie

Już od kilku lat pracownicy USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I ELEKTRYCZNE ELGROM wykonują usługi z zakresu tynkowania, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usługi tynkarskiej. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

ART-BUD ARTUR ŁUBA - Profesjonalne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Myślibórz

ART-BUD ARTUR ŁUBA

1 opinia

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych cementowo wapiennych i zatrudnij ART-BUD ARTUR ŁUBA. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

IdealSpace Sp. z o.o. - Solidne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Myślibórz

Solidne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Myślibórz

13 opinii

Już od kilku lat pracownicy IdealSpace Sp. z o.o. wykonują usługi z zakresu tynkowania, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usługi tynkarskiej. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

BART-BUD Krystian Malinowski Usługi Ogólnobudowlane - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Myślibórz

BART-BUD Krystian Malinowski Usługi Ogólnobudowlane

7 opinii

Gdy szukasz współpracy to specjaliści z BART-BUD Krystian Malinowski Usługi Ogólnobudowlane perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Construction of House - Dobry Tynkarz Myślibórz

Construction of House

2 opinie

Zwróć się do Construction of House jeśli szukasz dobrych tynkarzy działających na terenie Myśliborza lub w sąsiednich miastach. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

BUDOTYNK Radosław Doralczyk - Wyjątkowe Usługi Tynkarskie Myślibórz

Wyjątkowe Usługi Tynkarskie

1 opinia

Jeżeli potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych to wykorzystaj doświadczenie BUDOTYNK Radosław Doralczyk. Myślibórz i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Skontaktuj się, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

Usługi Remontowo-Budowlane Arkadiusz Dobrychłop - Znakomite Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Myślibórz

Usługi Remontowo-Budowlane Arkadiusz Dobrychłop

3 opinie

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz ekspertów od tynków maszynowych cementowo wapiennych to skorzystaj z kwalifikacji Usługi Remontowo-Budowlane Arkadiusz Dobrychłop. Myślibórz i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najnowsze z 31 zleceń na tynkowanie maszynowe w Myśliborzu

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Myślibórz

Ten Klient myśli, że rewelacyjne tynki maszynowe gipsowe to niełatwy temat. Napisał zapytanie o treści "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 301-400m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako tynkarz udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Dębno

2024-06-23 do 2024-07-01

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Dębno

Jeśli usługi tynkarskie w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient napisał "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 201-300m²". Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Dębno

2024-06-22 do 2024-06-30

Solidne Tynkowanie Myślibórz

Zlecający poszukuje świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 401-500m². To zlecenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Barlinek

2024-06-08 do 2024-06-13

Tynk Natryskowy Myślibórz

Poszukiwane są solidne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednie kwalifikacje do realizacji zleceń z zakresu tynku natryskowego, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Gudzisz

2024-05-31 do 2024-06-08

Tynk Natryskowy

Klient napisał zlecenie o treści "Zlecę tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, do 100m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie tynku natryskowego wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Dębno

2024-05-30 do 2024-06-07

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Gudzisz

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Gudzisz

2024-05-29 do 2024-06-06

Solidne Tynki Maszynowe Myślibórz

Próbujesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Dębno

2024-05-29 do 2024-06-06

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe Myślibórz

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Szukam firmy do tynkowania maszynowego bud. wielorodzinnego, 5m²". Wykonaj usługę perfekcyjnego tynkowania maszynowego jako ekspert w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia działalności z okolic Zachodniopomorskiego i okolicznych powiatów. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Barlinek

2024-05-25 do 2024-06-02

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Dębno

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Dębno

2024-05-21 do 2024-05-29

Perfekcyjne Usługi Tynkarskie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: elewacja Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Myślibórz

2024-05-21 do 2024-05-29

Doskonałe Tynki Mechaniczne

Wciąż masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od tynków mechanicznych. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Rychnów

2024-05-17 do 2024-05-25

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, do 100m², Dębno

Wykonaj usługę najwyższej klasy tynkowania pistoletem o treści "Zlecę tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, do 100m²", jako fachowiec z miejscowości Zachodniopomorskie. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Zachodniopomorskiego nie masz sobie równych. Ustal pasujący termin od razu!

 • Dębno

2024-05-05 do 2024-05-13

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domku letniskowego, 101-200m², Myślibórz

Rodzaj budynku: letniskowy lub rekreacyjny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Myślibórz

2024-05-03 do 2024-05-11

Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Cychry

2024-03-18 do 2024-03-18

Solidne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Myślibórz

2024-03-01 do 2024-03-09

Perfekcyjny Tynk Natryskowy

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 8000m² Rodzaj tynku: gipsowy Informacje dodatkowe: Tynki maszynowe gipsowe kat. III, jakość wykonania pod ma...

 • Barlinek

2024-01-18 do 2024-01-26

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Baczyna

Klient, który planuje zakup starannej usługi tynkarskiej musi zgłosić się do Ciebie i poznać świetne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Umów odpowiedni dla Ciebie termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Baczyna

2024-07-03 do 2024-07-11

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Warnice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: 2024-07-29...

 • Warnice

2024-04-14 do 2024-04-22

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

Na wypadek jeśli jeszcze jako ekspert od tynków maszynowych gipsowych poszukujesz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z rejonu Zachodniopomorskiego bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Już teraz określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Nowy przylep

2024-02-19 do 2024-02-27

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. usługowego, 201-300m², Różanki

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: 2...

 • Różanki

2024-05-21 do 2024-05-29

Wyjątkowe Tynkowanie

Usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania. Przeanalizuj szczegóły zapytania o treści "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m²". Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Łupowo

2024-01-24 do 2024-02-01

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Pyrzyce

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Pyrzyce

2024-02-08 do 2024-02-16

Staranne Tynki Maszynowe

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: elewacja Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: 14m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Pyrzyce

2024-02-21 do 2024-02-29

Solidne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gorzów Wielkopolski

2024-01-17 do 2024-01-17

Fantastyczni Tynkarze

Zlecający poszukuje rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Tynkowanie maszynowe domu, do 100m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Jeśli chcesz uzyskać Klienta skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Gorzów Wielkopolski

2024-02-21 do 2024-02-29

Rewelacyjne Tynkowanie Pistoletem

Jako wybitny specjalista z branży rewelacyjnych usług tynkarskich i tynkowania pistoletem, obsługujący Klientów z Gorzowa Wielkopolskiego i okolicznych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecę tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, 501-600m²". Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Gorzów Wielkopolski

2024-04-28 do 2024-05-06

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Gorzów Wielkopolski

Zrealizuj usługę doskonałego tynkowania pistoletem o treści "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m²", jako profesjonalista z miejscowości Gorzów Wielkopolski. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego jesteś jednym z najlepszych. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Gorzów Wielkopolski

2024-04-26 do 2024-05-04

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Gorzów Wielkopolski

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: 2024-06-17...

 • Gorzów Wielkopolski

2024-05-21 do 2024-05-29

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Gorzów Wielkopolski

To zlecenie o treści - Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 401-500m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Gorzów Wielkopolski i z sąsiednich miast. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Gorzów Wielkopolski

2024-04-29 do 2024-05-07

Tynkowanie

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na doskonałe tynkowanie w rejonie Gorzowa Wielkopolskiego i szukasz najlepszych zleceń to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, 301-400m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej kompetentnej firmy. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Gorzów Wielkopolski

2024-02-27 do 2024-02-28

Tynkarze

Zapytanie o treści - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. usługowego, 401-500m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz skupia się na Klientach z miejscowości Gorzów Wielkopolski i okolic. Nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Gorzów Wielkopolski

2024-04-04 do 2024-04-12

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych