Tynkowanie maszynowe w Myśliborzu

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 438 869 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 655 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Myśliborzu

Tynki maszynowe Myślibórz

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe Myślibórz

12 opinii

Z chwilą, gdy będziesz szukać pierwszorzędnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to Tomasz Pluta są dla Ciebie idealni. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji Twoich wymagań z zakresu tynków maszynowych gipsowych. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

PPHU Complex Alina Suchecka - Wysokiej Klasy Tynkowanie w Myśliborzu

Wysokiej Klasy Tynkowanie w Myśliborzu

15 opinii

Dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest tynkowanie. Zachęcamy do zadawania pytań.

Firma ogólnobudowlana - Świetne Tynki Maszynowe Myślibórz

Firma ogólnobudowlana

4 opinie

Jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych? Powierz tę kwestię specjalistom z Firma ogólnobudowlana. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I ELEKTRYCZNE ;ELGROM; - Najlepsze Tynkowanie Myślibórz

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I ELEKTRYCZNE ;ELGROM;

3 opinie

Już od kilku lat pracownicy USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I ELEKTRYCZNE ELGROM wykonują usługi z zakresu tynkowania, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usługi tynkarskiej. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

ART-BUD ARTUR ŁUBA - Profesjonalne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Myślibórz

ART-BUD ARTUR ŁUBA

1 opinia

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych cementowo wapiennych i zatrudnij ART-BUD ARTUR ŁUBA. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

JMD Daniel Pytel - Solidne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Myślibórz

Solidne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Myślibórz

1 opinia

Już od kilku lat pracownicy JMD Daniel Pytel wykonują usługi z zakresu tynkowania, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usługi tynkarskiej. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

Tomasz Pytel - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Myślibórz

Tomasz Pytel

1 opinia

Gdy szukasz współpracy to specjaliści z Tomasz Pytel perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

BART-BUD Krystian Malinowski Usługi Ogólnobudowlane - Dobry Tynkarz Myślibórz

BART-BUD Krystian Malinowski Usługi Ogólnobudowlane

7 opinii

Zwróć się do BART-BUD Krystian Malinowski Usługi Ogólnobudowlane jeśli szukasz dobrych tynkarzy działających na terenie Myśliborza lub w sąsiednich miastach. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Construction of House - Wyjątkowe Usługi Tynkarskie Myślibórz

Wyjątkowe Usługi Tynkarskie

2 opinie

Jeżeli potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych to wykorzystaj doświadczenie Construction of House. Myślibórz i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Skontaktuj się, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

BUDOTYNK Radosław Doralczyk - Znakomite Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Myślibórz

BUDOTYNK Radosław Doralczyk

1 opinia

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz ekspertów od tynków maszynowych cementowo wapiennych to skorzystaj z kwalifikacji BUDOTYNK Radosław Doralczyk. Myślibórz i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najnowsze z 24 zleceń na tynkowanie maszynowe w Myśliborzu

Dobrzy Tynkarze Myślibórz

Szukasz skrojonego pod Twojej firmy zapytania? Jako godny uwagi specjalista oferujący usługi tynkarskie i tynkarz bez konkurencji na terenie Myśliborza poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecę tynki maszynowe, 21-50m²". Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Myślibórz

2022-12-11 do 2022-12-19

Tynkowanie Myślibórz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 130m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia pra...

 • Dębno

2022-11-17 do 2022-11-25

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Myślibórz

Na wypadek jeśli jeszcze jako ekspert od tynków maszynowych gipsowych poszukujesz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z rejonu Zachodniopomorskiego bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Już teraz określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Barlinek

2022-09-01 do 2022-09-09

Profesjonalne Tynki Maszynowe Myślibórz

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty zaufania profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Myśliborza. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Pokaż dobrą ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się już dziś.

 • Myślibórz

2022-08-27 do 2022-09-04

Solidne Tynki Mechaniczne Myślibórz

Na wypadek jeśli jako ekspert od tynków mechanicznych potrzebujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecę tynki maszynowe, 50m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Zachodniopomorskie bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Dębno

2022-07-31 do 2022-08-08

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 130m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia prac: w c...

 • Lipiany

2022-11-20 do 2022-11-28

Zlecę tynkowanie ścian, do 100m², Okunica Zachodniopomorskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: 2022-10-17...

 • Okunica zachodniopomorskie

2022-09-21 do 2022-09-29

Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 130m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia prac: w c...

 • Zachodniopomorskie

2022-11-20 do 2022-11-28

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Trzcińsko-Zdrój

2022-08-10 do 2022-08-18

Profesjonalne Tynki Mechaniczne

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 3500m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie tynków mechanicznych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Mościce koło Witnicy

2022-08-02 do 2022-08-10

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, do 100m², Łupowo

Złóż ofertę jako tynkarz z wymaganym doświadczeniem z zakresu dobrych usług tynkarskich. Dla Twojej firmy uznanie wśród Klientów to rzecz powszednia. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Łupowo

2022-09-18 do 2022-09-26

Tynki Mechaniczne

Szukane są solidne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, budynek pow. ok. 99m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednią kadrę do realizacji wymagań Klienta z dziedziny tynków mechanicznych, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś.

 • Łupowo

2022-09-25 do 2022-10-03

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Łupowo

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesię...

 • Łupowo

2022-07-23 do 2022-07-31

Znakomite Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Ściany z bloczkow Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne)...

 • Łupowo

2022-09-20 do 2022-09-28

Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: bloczek komorkowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: do u...

 • Witnica

2022-10-17 do 2022-10-25

Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Suporex, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: ...

 • Witnica

2023-01-06 do 2023-01-14

Rewelacyjne Tynki Maszynowe

Ten Klient myśli, że rewelacyjne tynki maszynowe to trudny temat. Napisał zgłoszenie o treści "Szukam wykonawcy tynków, 30m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Pyrzyce

2022-07-29 do 2022-08-06

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, do 100m², Pyrzyce

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia...

 • Pyrzyce

2022-10-23 do 2022-10-31

Do wykonania tynki maszynowe, 2000m², Pyrzyce

Starasz się odnaleźć Klienta jako warty uwagi profesjonalista z zakresu wyjątkowego tynkowania maszynowego z Pyrzyc? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Pyrzyce

2022-12-09 do 2022-12-17

Wyjątkowe Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 50m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia pr...

 • Pyrzyce

2022-12-28 do 2023-01-05

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 2000m², Pyrzyce

Nie możesz znaleźć idealnego dla Twojej firmy zlecenia? Jako solidny fachowiec świadczący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w Pyrzycach zapoznaj się ze zleceniem o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 2000m²". Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Pyrzyce

2022-09-24 do 2022-10-02

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Pyrzyce

Poprzez dbałość o jakość usługi tynkarskiej Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Reputacja, którą budujesz powoduje, że jesteś w stanie zachwycić zleceniodawców. Aby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Pyrzyce

2022-08-16 do 2022-08-24

Porządny Tynk Natryskowy

Ten Klient uważa, że porządny tynk natryskowy to niełatwy temat. Napisał zgłoszenie o treści "Szukam wykonawcy tynków, 2000m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista pomożesz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Pyrzyce

2022-08-25 do 2022-09-02

Profesjonalne Tynki Mechaniczne

Wykonanie tynków mechanicznych dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Szukam wykonawcy tynków, do 100m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Gorzów Wielkopolski

2022-08-08 do 2022-08-16

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych