Tynkowanie maszynowe w Pyrzycach

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 698 626 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
645 035 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Pyrzycach

Tynki maszynowe Pyrzyce

Daniel Sawa

2 opinie

Gdy poszukujesz perfekcyjnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji Twoich wymagań z zakresu tynków maszynowych. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Marcin stefaniak - Najlepsze Tynkowanie Pyrzyce

Najlepsze Tynkowanie

5 opinii

Tynkowanie to życiowa pasja tych profesjonalistów - są prawdziwymi ekspertami w tym fachu. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

DAMBUD Kwaśniewski Damian - Rzetelne Usługi Tynkarskie Pyrzyce

DAMBUD Kwaśniewski Damian

1 opinia

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi tynkarskiej DAMBUD Kwaśniewski Damian wyróżnia się w swoim rejonie. Renomę oddają oceny szczęśliwych Klientów. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Tynki maszynowe - Staranne Tynki Maszynowe Pyrzyce

Tynki maszynowe

Nadal potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych? Wykorzystaj kompetencje Tynki maszynowe. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - skontaktuj się od razu!

MALBUD - Znakomite Usługi Tynkarskie w Pyrzycach

Znakomite Usługi Tynkarskie w Pyrzycach

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi tynkarskiej MALBUD wybija się w branży. Reputację oddają oceny szczęśliwych zleceniodawców. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Super Bud - Staranny Tynk Natryskowy Pyrzyce

Staranny Tynk Natryskowy Pyrzyce

Zrealizowanie tynku natryskowego będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Super Bud ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

CONEX-PRO S.C. - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Pyrzyce

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Pyrzyce

Gdy szukasz świetnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z CONEX-PRO S.C. są dla Ciebie idealni. Ustal pasujący termin od razu!

Usługi Ogólnobudowlane Bożena Wąs - Znakomite Tynki Maszynowe Pyrzyce

Znakomite Tynki Maszynowe

Usługi Ogólnobudowlane Bożena Wąs świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z rejonu Pyrzyc i okolic. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

BUD-ROM - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Pyrzyce

BUD-ROM

BUD-ROM oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Pyrzyc i z sąsiednich miast. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie.

Super Bud spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Wyjątkowe Usługi Tynkarskie Pyrzyce

Super Bud spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Od lat pracownicy Super Bud spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oferują usługi z zakresu tynkowania maszynowego, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających usług tynkarskich. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najnowsze z 29 zleceń na tynkowanie maszynowe w Pyrzycach

Doskonałej Jakości Tynki Mechaniczne Pyrzyce

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: 2024-07-29...

 • Warnice

2024-04-14 do 2024-04-22

Solidny Tynk Natryskowy Pyrzyce

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: elewacja Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: 14m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Pyrzyce

2024-02-21 do 2024-02-29

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m², Nowy Przylep

Poszukiwane są doskonałe usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednią kadrę do realizacji wymagań Klienta z zakresu tynków mechanicznych, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę i przedstaw ofertę.

 • Nowy przylep

2024-02-19 do 2024-02-27

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Pyrzyce

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Pyrzyce

2024-02-08 do 2024-02-16

Świetne Tynki Maszynowe Pyrzyce

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bielice

2024-01-12 do 2024-01-20

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe Pyrzyce

Jeżeli wciąż jako dobra firma od tynków maszynowych gipsowych potrzebujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 301-400m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Zachodniopomorskiego na pewno udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Umów odpowiedni dla Ciebie termin już teraz!

 • Banie

2024-05-05 do 2024-05-13

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe

Zrealizowanie tynków maszynowych gipsowych dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 101-200m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Sądów

2024-04-22 do 2024-04-30

Wybitni Tynkarze Pyrzyce

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Dolice

2024-01-12 do 2024-01-20

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 401-500m², Dolice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Dolice

2024-03-14 do 2024-03-22

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 301-400m², Kierzków

Usługi tynkarskie w Twoim wykonaniu to majstersztyk? Jako idealny partner do powierzenia tynkowania skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie, które brzmi - Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 301-400m². Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

 • Kierzków

2023-12-18 do 2023-12-18

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m², Myślibórz

Nadal masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako specjalista od tynku natryskowego. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Myślibórz

2024-03-01 do 2024-03-09

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Myślibórz

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Myślibórz

2023-11-12 do 2023-11-20

Dobrzy Tynkarze

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: elewacja Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Myślibórz

2024-05-21 do 2024-05-29
dodano 2 dni temu

Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj budynku: letniskowy lub rekreacyjny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Myślibórz

2024-05-03 do 2024-05-11

Staranny Tynk Natryskowy

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 8000m² Rodzaj tynku: gipsowy Informacje dodatkowe: Tynki maszynowe gipsowe kat. III, jakość wykonania pod ma...

 • Barlinek

2024-01-18 do 2024-01-26

Świetne Tynki Maszynowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Rychnów

2024-05-17 do 2024-05-25
dodano 6 dni temu

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, do 100m², Pełczyce

Ten Klient nadal poszukuje dobrej firmy od tynków maszynowych. Napisał ogłoszenie o treści - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, do 100m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Pełczyce

2024-04-23 do 2024-05-01

Tynkowanie Maszynowe

Jeżeli wykonujesz zlecenia na najlepsze tynkowanie maszynowe w rejonie Zachodniopomorskiego i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. wielorodzinnego, 101-200m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej profesjonalnej firmy. Ustal pasujący termin od razu!

 • Pełczyce

2024-03-20 do 2024-03-28

Utalentowani Tynkarze

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Informacje dodatkowe: Tynkowanie ścian, bez sufitu, strop drewniany Termi...

 • Kobylanka

2024-03-28 do 2024-04-05

Pierwszorzędne Tynkowanie Pistoletem

Zrealizuj zadanie pierwszorzędnego tynkowania pistoletem o treści "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 301-400m²", jako ekspert z miejscowości Zachodniopomorskie. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Zachodniopomorskiego jesteś jednym z najlepszych. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Kobylanka

2024-05-15 do 2024-05-23
dodano 8 dni temu

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Stargard

2023-11-07 do 2023-11-15

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 301-400m², Stargard

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Stargard

2023-11-11 do 2023-11-19

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m², Stargard

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Stargard

2024-05-21 do 2024-05-29
dodano 2 dni temu

Profesjonalny Tynk Natryskowy

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 501-600m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Stargard

2023-12-09 do 2023-12-17

Solidne Tynkowanie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 1000m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Informacje dodatkowe: dom ma powierzchnie użytkową 212m, te 10...

 • Stargard

2024-02-21 do 2024-02-29

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. wielorodzinnego, 15000m², Stargard

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 15000m² Rodzaj tynku: gipsowy Informacje dodatkowe: Tynki gipsowe i cementowo-wapienne. Termin skorzystania ...

 • Stargard

2024-02-16 do 2024-02-24

Pierwszorzędne Tynkowanie Pistoletem

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na pierwszorzędne tynkowanie pistoletem w rejonie Stargardu i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 401-500m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Stargard

2024-04-05 do 2024-04-13

Dobrzy Tynkarze

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Informacje dodatkowe: powierzchnia podłogi około 200m. Termin do us...

 • Stargard

2024-05-07 do 2024-05-15

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 650m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Stargard

2024-01-26 do 2024-02-03

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych