Tynkowanie maszynowe w Choszcznie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 146 665 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
551 939 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Choszczno - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Choszczno

Tomasz Pluta

12 opinii

Starasz się odnaleźć wartego zaufania specjalistę z zakresu doskonałego tynkowania z Choszczna, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Tomasz Pluta jest gotowa Ci pomóc. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Kowalczuk Andrzejwesterlich - Świetne Usługi Tynkarskie Choszczno

Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Kowalczuk Andrzejwesterlich

3 opinie

Każdy, kto szuka usługi tynkarskiej winien koniecznie zgłosić się do tych specjalistów i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz oferowaną jakość. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

Euro-Tynk - Świetne Tynki Maszynowe w Choszcznie

Świetne Tynki Maszynowe w Choszcznie

1 opinia

W przypadku, gdy potrzebujesz świetnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to Euro-Tynk są dla Ciebie idealni. Mają odpowiednią kadrę do sprostania Twoim oczekiwaniom z zakresu tynków maszynowych. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

PPHU Complex Alina Suchecka - Najlepsze Usługi Tynkarskie Choszczno

Najlepsze Usługi Tynkarskie Choszczno

15 opinii

Każdy, kto planuje zakup najlepszej usługi tynkarskiej musi zgłosić się do tych specjalistów i poznać niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

MADPOL - Profesjonalne Usługi Tynkarskie Choszczno

MADPOL

1 opinia

Pragniesz znaleźć dobrego specjalistę od profesjonalnych usług tynkarskich z Choszczna, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma MADPOL jest Twoim rozwiązaniem. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

selecta - Doskonałe Tynki Maszynowe Gipsowe Choszczno

Doskonałe Tynki Maszynowe Gipsowe Choszczno

4 opinie

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych gipsowych? Powierz tę kwestię specjalistom z selecta. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Kominex Tomasz Reutowicz - Dobry Tynkarz Choszczno

Kominex Tomasz Reutowicz

1 opinia

Właśnie wybierasz godnego zaufania partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Kominex Tomasz Reutowicz z Choszczna będzie najszybszą drogą. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

SZYK-BUD USŁUGI OGóLNOBUDOWLANE - Świetny Tynk Natryskowy Choszczno

Świetny Tynk Natryskowy

1 opinia

Nadal poszukujesz dobrej firmy od tynku natryskowego? Powierz tę kwestię specjalistom z SZYK-BUD USŁUGI OGóLNOBUDOWLANE. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

E-Drewno - Doskonałe Tynki Maszynowe Choszczno

E-Drewno

3 opinie

Przygotowanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. E-Drewno ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Jan Kubala - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Choszczno

Jan Kubala

2 opinie

Jan Kubala świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z Choszczna i okolic. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółową wycenę.

27 Zleceń - Tynki Maszynowe Choszczno

Tynki Mechaniczne Choszczno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Choszczno

2022-11-22 do 2022-11-30

Tynki Maszynowe Choszczno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Choszczno

2022-11-14 do 2022-11-22

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 589 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Staranne Tynki Mechaniczne

Poszukiwane są staranne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Szukam wykonawcy tynków, 101-300m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca najlepszych specjalistów do realizacji wymagań Klienta z dziedziny tynków mechanicznych, poznaj szczegóły zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Choszczno

2022-11-14 do 2022-11-22

Świetni Tynkarze Choszczno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Choszczno

2022-11-10 do 2022-11-18

Zlecę tynki maszynowe, 21-50m², Choszczno

Wykonanie tynków maszynowych gipsowych dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Zlecę tynki maszynowe, 21-50m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Choszczno

2022-11-08 do 2022-11-16

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 101-300m², Choszczno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tyn...

 • Choszczno

2022-10-12 do 2022-10-20

Najlepsze Tynki Maszynowe Gipsowe Choszczno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Suporeksu Rodzaj budynku: Budynek gospodarczy Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozp...

 • Choszczno

2022-10-05 do 2022-10-13

Perfekcyjni Tynkarze

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 101-300m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na potrzebę perfekcyjnego tynkarza z zakresu tynkowania maszynowego. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty jest najlepszą decyzją. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Choszczno

2022-10-05 do 2022-10-13

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², Pełczyce

Ten Zleceniodawca wciąż potrzebuje profesjonalistów od tynków mechanicznych. Napisał zlecenie o treści - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², chcąc doświadczonych specjalistów. Zadzwoń i prześlij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Pełczyce

2022-08-21 do 2022-08-29

Do wykonania tynki maszynowe, do 100m², Choszczno

Ten Klient jest zdania, że doskonałe tynki maszynowe to trudny temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Do wykonania tynki maszynowe, do 100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Choszczno

2022-07-24 do 2022-08-01

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 301-500m², Choszczno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Tynk gipsowy...

 • Choszczno

2022-06-06 do 2022-06-14

Porządny Tynk Natryskowy Choszczno

Ten Klient uważa, że porządny tynk natryskowy to niełatwy temat. Napisał zgłoszenie o treści "Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 701-1000m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista pomożesz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Choszczno

2022-05-24 do 2022-06-01

Staranne Tynki Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Witam, Mam d...

 • Dobiegniew

2022-08-05 do 2022-08-13

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Dzień dobry,...

 • Dobiegniew

2022-09-01 do 2022-09-09

Wyjątkowi Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Mam do wykon...

 • Dobiegniew

2022-08-22 do 2022-08-30

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Dobiegniew

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od...

 • Dobiegniew

2022-09-14 do 2022-09-22

Wyjątkowe Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Bloczek komórkowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodat...

 • Suchań

2022-09-21 do 2022-09-29

Usługi Tynkarskie

Zleceniodawca, który poszukuje usługi tynkarskiej musi już teraz zgłosić się do tynkarza takiego, jak Ty i poznać dobre ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Dobrzany

2022-06-15 do 2022-06-23

Tynkowanie maszynowe, 301-500m², Dobrzany

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Dobrzany

2022-09-09 do 2022-09-17

Wyjątkowe Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy o...

 • Strzelce Krajeńskie

2022-09-14 do 2022-09-22

Szukam firmy tynkarskiej, 16m², Bronowice

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 16m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj prac do...

 • Bronowice

2022-10-08 do 2022-10-16

Zlecę tynki maszynowe, 101-300m², Strzelce Krajeńskie

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako warty zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Strzelec Krajeńskich. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Skontaktuj się natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Strzelce Krajeńskie

2022-11-09 do 2022-11-17

Staranne Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Barlinek

2022-09-01 do 2022-09-09

Zlecę wykonanie tynków gipsowych maszynowych, ok. 250m2, Osina

Wykonanie tynków maszynowych gipsowych z tego zlecenia będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Zlecę wykonanie tynków gipsowych maszynowych, ok. 250m2. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Osina

2022-06-22 do 2022-06-30

Zlecę tynkowanie ścian, 501-700m², Człopa

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako warty uwagi profesjonalista z zakresu wyjątkowego tynkowania z Zachodniopomorskiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Człopa

2022-08-08 do 2022-08-16

Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (t...

 • Przelewice

2022-09-23 do 2022-10-01

Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięc...

 • Trzebicz nowy

2022-08-07 do 2022-08-15

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu