Tynkowanie maszynowe w Łobzie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 401 575 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 788 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Łobzie

Tynki maszynowe Łobez

Znakomite Tynki Maszynowe Łobez

2 opinie

Myślisz, że znakomite tynki maszynowe to niełatwe zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Mają propozycję dla każdego, nie pożałujesz.

BOTWINA Usługi Budowlane - Najlepsze Tynki Maszynowe Łobez

Najlepsze Tynki Maszynowe Łobez

3 opinie

Chcesz znaleźć rzetelnego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? BOTWINA Usługi Budowlane z Łobza będzie najszybszą drogą. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Usługi remontowo-budowlane NORBERT MAJEWSKI - Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe Łobez

Usługi remontowo-budowlane NORBERT MAJEWSKI

2 opinie

Zleć prace dotyczące tynkowania maszynowego profesjonalistom firmy Usługi remontowo-budowlane NORBERT MAJEWSKI z miejscowości Łobez. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Łobza nie mają sobie równych. Nie czekaj i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Szado-dach - Najlepsze Tynki Maszynowe Łobez

Najlepsze Tynki Maszynowe

1 opinia

Według Ciebie najlepsze tynki maszynowe to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z tej firmy poradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

REMIGA PRACE REMONTOWO BUDOWLANE - Perfekcyjne Tynki Maszynowe w Łobzie

Perfekcyjne Tynki Maszynowe w Łobzie

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od tynków maszynowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom REMIGA PRACE REMONTOWO BUDOWLANE. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Tector - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe Łobez

Tector

Uważasz, że doskonałej jakości tynki maszynowe gipsowe to niełatwy temat? Nic bardziej mylnego - tynkarze z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Igielka firma budowlana - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Łobez

Igielka firma budowlana

Jeżeli potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych to wykorzystaj doświadczenie Igielka firma budowlana. Łobez i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Skontaktuj się, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

Remondi.pl - Solidne Tynkowanie Łobez

Remondi.pl

W przypadku, gdy interesuje Cię solidne tynkowanie w rejonie Łobza i szukasz najlepszych ofert to trafiłeś w dobre miejsce. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

PIT-BUD Piotr Kudliński - Solidne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Łobez

PIT-BUD Piotr Kudliński

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz ekspertów od tynków maszynowych to skorzystaj z kwalifikacji PIT-BUD Piotr Kudliński. Łobez i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Zakład stolarski "Klif-Wood" Krzysztof Waszczuk - Solidne Tynki Maszynowe Gipsowe Łobez

Solidne Tynki Maszynowe Gipsowe

Właśnie wybierasz wartego uwagi partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Zakład stolarski Klif-Wood Krzysztof Waszczuk z Łobza jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

Najnowsze z 29 zleceń na tynkowanie maszynowe w Łobzie

Doskonałej Jakości Tynki Mechaniczne Łobez

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Cegła Kowalskiego Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki...

 • Bełczna

2022-12-23 do 2022-12-31

Najlepsze Tynkowanie Pistoletem Łobez

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia...

 • Świdwin

2023-01-03 do 2023-01-11

Rewelacyjne Tynkowanie Łobez

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: ściany z betonu komórkowego Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (t...

 • Świdwin

2022-10-29 do 2022-11-06

Staranne Tynki Maszynowe Łobez

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu m...

 • Świdwin

2022-12-08 do 2022-12-16

Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Nowogard

2022-08-18 do 2022-08-26

Perfekcyjny Tynk Natryskowy Łobez

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Suporex Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin r...

 • Chociwel

2022-09-30 do 2022-10-08

Solidne Tynki Maszynowe

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie tynków maszynowych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Drawsko Pomorskie

2022-10-28 do 2022-11-05

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m², Drawsko Pomorskie

Wykonaj zadanie profesjonalnego tynkowania o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m²", jako fachowiec z miejscowości Drawsko Pomorskie. Ujmij klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Drawska Pomorskiego jesteś w ścisłej czołówce. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Drawsko Pomorskie

2022-08-05 do 2022-08-13

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², Drawsko Pomorskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia...

 • Drawsko Pomorskie

2022-10-20 do 2022-10-28

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 1001m², Ścienne

Ten Zleceniodawca wciąż potrzebuje profesjonalistów od tynków mechanicznych. Napisał zlecenie o treści - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 1001m², chcąc doświadczonych specjalistów. Zadzwoń i prześlij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Ścienne

2023-01-12 do 2023-01-20

Doskonałe Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki g...

 • Sławoborze

2022-07-31 do 2022-08-08

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Poradz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Poradz

2022-09-13 do 2022-09-21

Tynkowanie maszynowe, 301-500m², Dobrzany

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Dobrzany

2022-09-09 do 2022-09-17

Rewelacyjne Tynki Mechaniczne

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie tynków mechanicznych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Brojce

2022-08-22 do 2022-08-30

Solidne Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Te...

 • Przemocze

2022-08-18 do 2022-08-26

Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², Maszewo

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od...

 • Maszewo

2022-10-20 do 2022-10-28

Porządne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia...

 • Gryfice

2022-07-30 do 2022-08-07

Wyjątkowe Tynkowanie

Klient napisał "Zlecę tynki maszynowe, 1850m²". Zrealizuj zlecenie wyjątkowego tynkowania jako fachowiec w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do podjęcia działalności z okolic Gryfic i sąsiednich powiatów. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Gryfice

2022-07-22 do 2022-07-30

Szukam wykonawcy tynków, 1200m², Gryfice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 1200m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Zlecę wykonanie tynków...

 • Gryfice

2022-08-21 do 2022-08-29

Tynkowanie maszynowe, 501-700m², Lubieszewo

To zlecenie o treści - Tynkowanie maszynowe, 501-700m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z miejscowości Zachodniopomorskie i okolic. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Lubieszewo

2022-10-13 do 2022-10-21

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Bolechowo

Skontaktuj się z Klientem jako tynkarz z wieloletnim doświadczeniem w temacie doskonałych usług tynkarskich. Dla Twojej firmy dbanie o zadowolenie swoich Klientów to codzienność. Zaproponuj termin od razu!

 • Bolechowo

2022-07-25 do 2022-08-02

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, budynek pow. ok. 600m², Złocieniec

Usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania. Przeanalizuj szczegóły zlecenia, które ma treść "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, budynek pow. ok. 600m²". Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Złocieniec

2022-09-23 do 2022-09-28

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 501-700m², Złocieniec

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Solbet Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ro...

 • Złocieniec

2022-07-26 do 2022-08-03

Do wykonania tynki maszynowe, 501-700m², Złocieniec

Zrealizowanie tynków maszynowych dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Do wykonania tynki maszynowe, 501-700m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Złocieniec

2022-08-01 do 2022-08-09

Wyjątkowe Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodat...

 • Złocieniec

2023-01-02 do 2023-01-10

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 101-300m², Niechorze Rewal

Oferując usługi tynkarskie od wielu lat, przede wszystkim na obszarze Zachodniopomorskiego, ale także przyległych miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Niechorze Rewal

2022-11-28 do 2022-12-06

Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Ytong Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 125m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycy...

 • Wierzchowo pow. Drawsko Pomorskie

2022-08-22 do 2022-08-30

Porządne Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Gazobeton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 124m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Proszę o podanie ce...

 • Niemierze

2022-11-12 do 2022-11-20

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, do 100m²". Wykonaj usługę perfekcyjnego tynkowania maszynowego jako ekspert w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia działalności z okolic Zachodniopomorskiego i okolicznych powiatów. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Golczewo

2022-11-22 do 2022-11-30

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych