Tynkowanie maszynowe w Kamieniu Pomorskim

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 135 337 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
551 423 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Kamień Pomorski - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Kamień Pomorski

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Kamień Pomorski

17 opinii

Wykonanie tynków maszynowych cementowo wapiennych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Nikola Szumilas SZUMINIK ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Skontaktuj się i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

Usługi Tynkarskie - Utalentowany Tynkarz Kamień Pomorski

Usługi Tynkarskie

15 opinii

Wypatrujesz profesjonalisty realizującego usługi tynkarskie? Ci tynkarze nie mają sobie równych na terenie Kamienia Pomorskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Tomasz Pluta - Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem Kamień Pomorski

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem

12 opinii

Zaoszczędź pieniądze i zleć prace specjalistom od tynkowania pistoletem z Kamienia Pomorskiego. Żeby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

"SIKOR-TYNK " Sikorski Grzegorz - Najlepsze Tynki Maszynowe Kamień Pomorski

"SIKOR-TYNK " Sikorski Grzegorz

3 opinie

Z chwilą, gdy będziesz szukać najlepszej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma SIKOR-TYNK Sikorski Grzegorz jest dla Ciebie idealna. Mają wykwalifikowanych fachowców do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny tynków maszynowych. Nie zwlekaj i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

TYNKI MASZYNOWE - Solidne Tynki Maszynowe Kamień Pomorski

TYNKI MASZYNOWE

2 opinie

Jeszcze szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia TYNKI MASZYNOWE. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

MATT BUD - Staranny Tynk Natryskowy Kamień Pomorski

MATT BUD

2 opinie

Jeżeli szukasz profesjonalistów od tynku natryskowego to skorzystaj z kwalifikacji MATT BUD. Kamień Pomorski i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

PAW-BUD - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Kamień Pomorski

PAW-BUD

4 opinie

Uważasz, że rewelacyjne tynki maszynowe to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z tej firmy doradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Art-Wall Rafał Solak - Porządne Tynki Maszynowe Gipsowe Kamień Pomorski

Porządne Tynki Maszynowe Gipsowe Kamień Pomorski

5 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych i zatrudnij Art-Wall Rafał Solak. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Solak Ernest zaklad ogólnobudowlany - Profesjonalne Tynki Maszynowe w Kamieniu Pomorskim

Profesjonalne Tynki Maszynowe w Kamieniu Pomorskim

3 opinie

Nadal szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych? Wykorzystaj doświadczenie Solak Ernest zaklad ogólnobudowlany. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Krystian Rydzewski PLAD INTER - Świetne Usługi Tynkarskie Kamień Pomorski

Krystian Rydzewski PLAD INTER

7 opinii

Nadal szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych? Wykorzystaj doświadczenie Krystian Rydzewski PLAD INTER. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

30 Zleceń - Tynki Maszynowe Kamień Pomorski

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 501-700m², Wolin

Jako tynkarz pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca zgłosił potrzebę "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 501-700m²". Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby przesłać ofertę.

 • Wolin

2022-11-29 do 2022-12-07
dodano wczoraj o 14:30

Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², Kamień Pomorski

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kamień Pomorski

2022-11-22 do 2022-11-30
dodano 8 dni temu

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 576 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, do 100m², Golczewo

Wykonaj zadanie rewelacyjnego tynkowania pistoletem o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, do 100m²", jako specjalista z miejscowości Zachodniopomorskie. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Zachodniopomorskiego jesteś w ścisłej czołówce. Zaprezentuj wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś.

 • Golczewo

2022-11-22 do 2022-11-30
dodano 8 dni temu

Zlecamy wykonanie tynków maszynowych, 4000m2, Kamień Pomorski

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 4000m2 Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia p...

 • Kamień Pomorski

2022-10-12 do 2022-10-20

Najwyższej Klasy Usługi Tynkarskie Kamień Pomorski

Zlecający, który poszukuje usługi tynkarskiej musi zgłosić się do Ciebie i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę.

 • Wolin

2022-10-04 do 2022-10-09

Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem Kamień Pomorski

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cementowo-wapienna Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne)...

 • Kamień Pomorski

2022-09-30 do 2022-10-08

Do wykonania tynki maszynowe, 4000m², Międzywodzie

Ten Zlecający nadal szuka profesjonalistów od tynków maszynowych. Napisał zlecenie o treści - Do wykonania tynki maszynowe, 4000m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Międzywodzie

2022-09-28 do 2022-09-30

Szukam wykonawcy tynków, 501-700m², Międzyzdroje

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gips...

 • Międzyzdroje

2022-09-28 do 2022-10-06

Profesjonalne Usługi Tynkarskie

Należąc do tynkarzy z tak dużym doświadczeniem świadczysz usługi tynkarskie w miejscowości Kamień Pomorski i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym ekspertem do tego zapytania. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Kamień Pomorski

2022-09-20 do 2022-09-28

Perfekcyjne Tynkowanie Kamień Pomorski

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na perfekcyjne tynkowanie w rejonie Kamienia Pomorskiego i świadczysz usługi z najwyższej półki to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 501-700m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej niezawodnej firmy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Kamień Pomorski

2022-09-17 do 2022-09-25

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 701-1000m², Kamień Pomorski

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ro...

 • Kamień Pomorski

2022-09-16 do 2022-09-24

Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe Kamień Pomorski

Jeśli tylko interesuje Cię zlecenie na fantastyczne tynkowanie maszynowe w rejonie Zachodniopomorskiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 101-300m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Międzywodzie

2022-09-13 do 2022-09-21

Do wykonania tynki maszynowe, 701-1000m², Kamień Pomorski

Zleceniodawca szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Do wykonania tynki maszynowe, 701-1000m². To ogłoszenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kamień Pomorski

2022-09-06 do 2022-09-14

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe

Jeżeli realizujesz zlecenia na rewelacyjne tynkowanie maszynowe w rejonie Zachodniopomorskiego i oczekujesz rzetelnego klienta to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecę tynki maszynowe, do 100m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Nie czekaj i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Warnowo

2022-08-30 do 2022-09-07

Solidni Tynkarze Kamień Pomorski

Zlecający, który planuje zakup usługi tynkarskiej powinien już dziś zgłosić się do tynkarza takiego, jak Ty i poznać świetne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Kamień Pomorski

2022-08-22 do 2022-08-30

Tynkowanie maszynowe, 140m², Kamień Pomorski

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Ytong Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 140m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpocz...

 • Kamień Pomorski

2022-08-18 do 2022-08-26

Zlecę tynki maszynowe, 17000m², Międzyzdroje

Zleceniodawca napisał "Zlecę tynki maszynowe, 17000m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na potrzebę solidnego tynkarza z zakresu tynkowania. Przekonaj Klienta, że dobrze trafił i Twoja firma to dobry pomysł. Skontaktuj się z nimi od razu i prześlij ofertę.

 • Międzyzdroje

2022-08-18 do 2022-08-26

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 17000m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: ...

 • Międzyzdroje

2022-08-13 do 2022-08-21

Rewelacyjne Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 4000m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje:...

 • Międzyzdroje

2022-08-12 do 2022-08-20

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe

Klient szuka świetnej współpracy, pisząc - Tynkowanie maszynowe, 20000m². To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Żeby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Międzyzdroje

2022-07-17 do 2022-07-25

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 180m², Kamień Pomorski

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Suporex Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 180m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia ...

 • Kamień Pomorski

2022-07-13 do 2022-07-21

Perfekcyjne Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 80m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia pra...

 • Kamień Pomorski

2022-07-11 do 2022-07-19

Tynkowanie Maszynowe

Jeżeli wykonujesz zlecenia na najlepsze tynkowanie maszynowe w rejonie Zachodniopomorskiego i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 8000m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej profesjonalnej firmy. Ustal pasujący termin od razu!

 • Wolin

2022-07-07 do 2022-07-15

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 501-700m², Wolin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Wolin

2022-07-02 do 2022-07-05

Fantastyczni Tynkarze

Zlecający poszukuje rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 101-300m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Jeśli chcesz uzyskać Klienta skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Kamień Pomorski

2022-06-27 do 2022-07-05

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe, 151-200m², Kamień Pomorski

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 151-200m² Zakres prac do wykonani...

 • Kamień Pomorski

2022-06-23 do 2022-07-01

Zlecę tynki maszynowe, 1500m², Międzyzdroje

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 1500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gip...

 • Międzyzdroje

2022-06-20 do 2022-06-28

Szukam wykonawcy tynków, 100m², Kamień Pomorski

Zleceniodawca szuka rewelacyjnej współpracy i pisze - Szukam wykonawcy tynków, 100m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Kamień Pomorski

2022-06-20 do 2022-06-28

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Międzyzdroje

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako warty zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Zachodniopomorskiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Skontaktuj się natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Międzyzdroje

2022-06-06 do 2022-06-14

Tynki Maszynowe

Poszukiwane są pierwszorzędne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 10000m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednią kadrę do realizacji zleceń z zakresu tynków maszynowych, poznaj szczegóły zlecenia. Przedłóż dopasowaną propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś.

 • Łukęcin

2022-05-23 do 2022-05-31

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu