Tynkowanie maszynowe w Szczecinku

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 200 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 155 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Szczecinku

Tynki maszynowe Szczecinek

Flotynk

1 opinia

Flotynk oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Szczecinka i z sąsiednich miast. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie.

Usługi Budowlane Jacek Hryszkiewicz - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Szczecinek

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne

5 opinii

Gdy szukasz świetnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Usługi Budowlane Jacek Hryszkiewicz są dla Ciebie idealni. Ustal pasujący termin od razu!

TYNKI MASZYNOWE i roboty wykończeniowe Marek Stasiewicz - Najlepszy Tynk Gipsowy Szczecinek

Najlepszy Tynk Gipsowy

1 opinia

Wykonanie tynku gipsowego będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. TYNKI MASZYNOWE i roboty wykończeniowe Marek Stasiewicz ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

Plastex - Najlepsze Tynkowanie Maszynowe Szczecinek

Najlepsze Tynkowanie Maszynowe Szczecinek

6 opinii

W przypadku, gdy potrzebujesz najlepszej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z zakresu tynkowania maszynowego. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Perfect Dom - Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem Szczecinek

Perfect Dom

1 opinia

Kusząca cena i solidna realizacja powierzonych prac to główne cechy przedsiębiorcy, którego specjalnością jest tynkowanie pistoletem. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

FB Kowbud Z.Kowalczyk - Doskonałe Tynkowanie Szczecinek

FB Kowbud Z.Kowalczyk

2 opinie

Starasz się odnaleźć wartego zaufania specjalistę z zakresu doskonałego tynkowania z Szczecinka, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma FB Kowbud Z.Kowalczyk jest gotowa Ci pomóc. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Usługi Budowlane An-Bud Szczecinek - Solidny Tynk Gipsowy Szczecinek

Solidny Tynk Gipsowy

1 opinia

Chcesz znaleźć dobrego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Usługi Budowlane An-Bud Szczecinek z Szczecinka jest na to skuteczną metodą. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Firma Budowlana Kamil - Staranne Tynki Maszynowe Szczecinek

Firma Budowlana Kamil

2 opinie

Poszukujesz specjalisty od tynków maszynowych? Zaufaj doświadczeniu Firma Budowlana Kamil. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

B-BUD - Fantastyczny Tynkarz Szczecinek

Fantastyczny Tynkarz Szczecinek

1 opinia

Klient, który planuje zakup usługi tynkarskiej powinien niezwłocznie zgłosić się do tego tynkarza i poznać dobre ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

OBSIDO - Staranny Tynk Natryskowy w Szczecinku

Staranny Tynk Natryskowy w Szczecinku

1 opinia

Gdy szukasz doskonałej jakości wykonywanych usług to eksperci z OBSIDO są dla Ciebie idealni. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

Najnowsze z 24 zleceń na tynkowanie maszynowe w Szczecinku

Porządne Tynki Maszynowe Gipsowe Szczecinek

Ten Klient nadal poszukuje profesjonalistów od tynków maszynowych gipsowych. Napisał zlecenie o treści - Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Szczecinek

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano wczoraj o 05:48

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 501-700m², Szczecinek

Ten Klient myśli, że świetne tynki maszynowe gipsowe to nieproste zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 501-700m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Przedstaw wyjątkową ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Szczecinek

2023-01-20 do 2023-01-28

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 130m², Szczecinek

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 130m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia pr...

 • Szczecinek

2022-12-13 do 2022-12-21

Do wykonania tynki maszynowe, budynek pow. ok. 850m², Szczecinek

Chcesz znaleźć zlecenia jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Szczecinek

2022-12-08 do 2022-12-16

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 301-500m², Szczecinek

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informa...

 • Szczecinek

2022-12-06 do 2022-12-14

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m², Szczecinek

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia...

 • Szczecinek

2022-12-01 do 2022-12-13

Zlecę tynki maszynowe, do 10m², Szczecinek

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: Ściana zwnetrzna Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: określony zakres pr...

 • Szczecinek

2022-10-12 do 2022-09-17

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe, do 100m², Radacz

Remontowany budynek: budynek wielorodzinny Remontowane pomieszczenia: Ściana zewnętrzna Liczba pięter do remontu: 1 Powierzchnia budynku: do 100m² Zlecone prace: określony zakres prac Rodzaj prac do wykonania: prace tynkarski...

 • Radacz

2022-10-12 do 2022-10-20

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem Szczecinek

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje...

 • Gwiazdowo

2022-10-11 do 2022-10-19

Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², Szczecinek

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Suporex Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin r...

 • Szczecinek

2022-09-19 do 2022-09-27

Tynkowanie maszynowe, 153m², Szczecinek

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Suporeks Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 153m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia...

 • Szczecinek

2022-09-15 do 2022-09-23

Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², Szczecinek

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gips...

 • Szczecinek

2022-09-09 do 2022-09-17

Profesjonalne Tynki Maszynowe Szczecinek

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia prac: m...

 • Szczecinek

2022-08-26 do 2022-09-03

Perfekcyjne Tynki Maszynowe

Przygotowanie tynków maszynowych dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, do 100m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zaproponuj termin już teraz!

 • Szczecinek

2022-08-24 do 2022-09-01

Najlepsze Tynkowanie Szczecinek

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 420m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: 2022-08-29...

 • Szczecinek

2022-08-09 do 2022-08-17

Wyjątkowe Tynkowanie

Jeżeli realizujesz zlecenia na wyjątkowe tynkowanie w rejonie Szczecinka i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecę tynki maszynowe, do 100m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej doświadczonej firmy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Szczecinek

2022-08-03 do 2022-08-11

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Bobolice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Bobolice

2022-08-22 do 2022-08-30

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m², Sypniewo

Ten Klient jest zdania, że świetne tynki maszynowe gipsowe to nieproste zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako tynkarz udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Sypniewo

2022-12-03 do 2022-12-11

Perfekcyjny Tynk Natryskowy Szczecinek

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Ytong Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Górnica

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 5 dni temu

Profesjonalny Tynk Natryskowy

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Zlecę tynki maszynowe, 360m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Łęgi

2022-09-19 do 2022-09-27

Tynk Natryskowy

Klient napisał zlecenie o treści "Zlecę tynki maszynowe, 501-700m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie tynku natryskowego wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Miastko

2023-01-09 do 2023-01-17

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 501-700m², Miastko

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: gipsowe twarde Term...

 • Miastko

2022-10-16 do 2022-10-24

Świetne Tynki Maszynowe

Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie surowym Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 12 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 201-300m² Zakres prac do wy...

 • Polanów

2022-11-29 do 2022-12-07

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², Polanów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: pustak Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tyniki gliniane Dodatkowe informacje: Nierówne, natura...

 • Polanów

2022-12-26 do 2023-01-03

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych