Tynkowanie maszynowe w Białogardzie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 135 896 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
551 423 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Białogard - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Białogard

JACEX BUD

1 opinia

Ten, kto poszukuje starannej usługi tynkarskiej musi już teraz zgłosić się do tego tynkarza i poznać świetne ceny oraz oferowaną jakość. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

SIN-PUR - Profesjonalne Tynki Mechaniczne Białogard

SIN-PUR

3 opinie

Zaufaj ekspertom w dziedzinie tynków mechanicznych i zatrudnij SIN-PUR. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

BUILDING DEVELOPMENT F.B.P. Tomasz Pulikowski - Rewelacyjne Usługi Tynkarskie Białogard

Rewelacyjne Usługi Tynkarskie

10 opinii

Każdy, kto planuje kupno rewelacyjnej usługi tynkarskiej winien niezwłocznie zgłosić się do BUILDING DEVELOPMENT F.B.P. Tomasz Pulikowski i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Tomasz Komplet Serwis Firma Ogólnobudowlana - Solidne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Białogard

Tomasz Komplet Serwis Firma Ogólnobudowlana

11 opinii

Uwierz specjalistom w dziedzinie tynków maszynowych cementowo wapiennych i zatrudnij Tomasz Komplet Serwis Firma Ogólnobudowlana. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

REM-BUD - Wyjątkowe Usługi Tynkarskie Białogard

Wyjątkowe Usługi Tynkarskie Białogard

1 opinia

Wiele długich lat pracownicy firmy REM-BUD oferują usługi z zakresu tynkowania pistoletem, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących usługi tynkarskiej. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane "Polski Dom" - Rzetelne Usługi Tynkarskie Białogard

Rzetelne Usługi Tynkarskie

5 opinii

Każdy, kto poszukuje rzetelnej usługi tynkarskiej winien niezwłocznie zgłosić się do tych specjalistów i poznać dobre ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Zakład Ogólnobudowlany Zbigniew Maszczyk - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Białogard

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Białogard

1 opinia

Uwierz fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij Zakład Ogólnobudowlany Zbigniew Maszczyk. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Skontaktuj się i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Rytwiński - Doskonałe Tynkowanie Pistoletem w Białogardzie

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem w Białogardzie

2 opinie

Gdy poszukujesz współpracy to profesjonaliści z Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Rytwiński są dla Ciebie stworzeni. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

Firma Budowlano Handlowa - Świetny Tynk Gipsowy Białogard

Świetny Tynk Gipsowy

1 opinia

Firma Budowlano Handlowa oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Białogardu oraz przyległych powiatów. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę.

PPHU Euromax - Najlepsze Tynki Maszynowe Białogard

PPHU Euromax

1 opinia

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij PPHU Euromax. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje.

25 Zleceń - Tynki Maszynowe Białogard

Zlecę tynki maszynowe, 101-300m², Białogard

Oszczędź czas i przyjmij zlecenie na profesjonalne tynkowanie pistoletem z Białogardu. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Białogard

2022-09-20 do 2022-09-28

Utalentowani Tynkarze Białogard

Nie możesz znaleźć dobranego pod Ciebie Klienta? Jako rzetelny specjalista świadczący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w mieście Białogard zapoznaj się ze zleceniem o treści "Do wykonania tynki maszynowe, budynek pow. ok. 150m²". Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

 • Białogard

2022-09-01 do 2022-09-09

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 576 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Szukam wykonawcy tynków, 86m², Redlino

Pragniesz znaleźć zlecenia jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - skontaktuj się już dziś.

 • Redlino

2022-08-22 do 2022-08-30

Zlecę tynki maszynowe, 86m², Redlino

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 86m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Około 300m, budynek ma 86...

 • Redlino

2022-07-15 do 2022-07-23

Tynki Maszynowe Gipsowe Białogard

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj ...

 • Białogard

2022-07-06 do 2022-07-14

Szukam wykonawcy tynków, 301-500m², Białogard

Zlecający, który poszukuje usługi tynkarskiej powinien koniecznie zgłosić się do Ciebie i poznać świetne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Białogard

2022-06-16 do 2022-06-18

Zlecę tynki maszynowe, 127m², Pomianowo

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 127m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Termin...

 • Pomianowo

2022-06-16 do 2022-06-24

Fachowe Usługi Tynkarskie Białogard

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 300m² Typ tynku: gipso albo cementowo-wapienne Dodatkowe informacje: Pomieszc...

 • Nowe bielice

2022-06-03 do 2022-06-11

Najlepsze Usługi Tynkarskie

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi tynkarskiej Twoja firma przewyższa konkurentów. Reputacja, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania Klientów. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Wiewiórowo

2022-06-28 do 2022-07-06

Tynkowanie Maszynowe Białogard

Starasz się odnaleźć zlecenia do wykonania jako godny uwagi fachowiec z zakresu doskonałego tynkowania maszynowego? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Przedłóż ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś.

 • Wiewiórowo

2022-08-03 do 2022-08-11

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 200m², Manowo

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 200m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Wykonanie tynkow gipsowy...

 • Manowo

2022-06-25 do 2022-07-03

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Wiewiórowo

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Wiewiórowo

2022-07-03 do 2022-07-11

Zlecę tynki maszynowe, 360m², Łęgi

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: ytong Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 360m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Termin...

 • Łęgi

2022-09-19 do 2022-09-27

Najwyższej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Jeśli dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to Twoje główne cechy jako specjalisty od tynkowania maszynowego to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zlecę tynki maszynowe, 300m². Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę i przedstaw ofertę.

 • Połczyn-Zdrój

2022-06-14 do 2022-06-22

Do wykonania tynki maszynowe, 98m², Połczyn-Zdrój

Upewnij się, że Klienci zlecający tynkowanie maszynowe są wiarygodni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od tynkowania maszynowego. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Połczyn-Zdrój

2022-06-14 do 2022-06-01

Do wykonania tynki maszynowe, 98m², Połczyn-Zdrój

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Ytong Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 98m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia pra...

 • Połczyn-Zdrój

2022-06-13 do 2022-06-14

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki g...

 • Sławoborze

2022-07-31 do 2022-08-08

Porządne Tynki Maszynowe Białogard

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Poradz

2022-09-13 do 2022-09-21

Szukam wykonawcy tynków, 501-700m², Koszalin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Suporex Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zar...

 • Koszalin

2022-05-16 do 2022-05-24

Solidne Tynki Mechaniczne

Na wypadek jeśli jako ekspert od tynków mechanicznych potrzebujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Tynkowanie maszynowe, 101-300m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Koszalin bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Koszalin

2022-07-03 do 2022-07-11

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 501-700m², Koszalin

Nadal jesteś w stanie odpowiedzieć na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od tynku natryskowego. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Koszalin

2022-08-09 do 2022-08-17

Staranne Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjn...

 • Koszalin

2022-08-02 do 2022-08-10

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 301-500m², Koszalin

Skontaktuj się z Klientem jako nieprzeciętny tynkarz z imponującym doświadczeniem w temacie znakomitych usług tynkarskich. Dla Twojej firmy uznanie wśród Klientów to rzecz powszednia. Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Koszalin

2022-08-31 do 2022-09-08

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, do 100m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na chęć zatrudnienia tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania maszynowego. Przekonaj Klienta, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej oferty to najlepsze rozwiązanie. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Koszalin

2022-09-06 do 2022-09-14

Zlecę tynki maszynowe, do 10m², Koszalin

Zrealizuj usługę doskonałego tynkowania pistoletem o treści "Zlecę tynki maszynowe, do 10m²", jako profesjonalista z miejscowości Koszalin. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Koszalina jesteś jednym z najlepszych. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Koszalin

2022-09-29 do 2022-10-07

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu