Remont mieszkania i domu w Kamieniu Pomorskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 146 559 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
551 934 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Kamień Pomorski - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Kamień Pomorski

Usługi Ogólnobudowlane Wiśniewski Piotr

15 opinii

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki doskonałemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi malowania mieszkań na najwyższym poziomie. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

Expert Usługi Remontowe - Wyjątkowe Malowanie Mieszkań Kamień Pomorski

Wyjątkowe Malowanie Mieszkań

6 opinii

Z czystym sumieniem powierz usługę wyjątkowego malowania mieszkań fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Kamień Pomorski i sąsiednich powiatów. Zadzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Piotr łukomski - Dobra Firma Remontowa Kamień Pomorski

Dobra Firma Remontowa

5 opinii

Chcesz powierzyć remontowanie mieszkań, a jeszcze nie wybrałeś firmy remontowej? Piotr łukomski to wspaniały wybór. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - zobacz!

Przedsiębiorstwo Usługowo Budowlane Sasun Karapetyan - Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań Kamień Pomorski

Przedsiębiorstwo Usługowo Budowlane Sasun Karapetyan

4 opinie

Od lat pracownicy Przedsiębiorstwo Usługowo Budowlane Sasun Karapetyan świadczą usługi z zakresu pierwszorzędnego remontowania mieszkań, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

Marcin Michalski - Najlepsze Malowanie Mieszkań Kamień Pomorski

Najlepsze Malowanie Mieszkań Kamień Pomorski

3 opinie

Malowanie mieszkań to życiowa pasja tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w tym fachu. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać ofertę.

Baginski - Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań Kamień Pomorski

Baginski

2 opinie

Już od kilku lat pracownicy Baginski świadczą usługi z zakresu rewelacyjnego remontowania mieszkań, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

Firma Usługowo-Handlowa - Najlepsze Remonty Mieszkań Kamień Pomorski

Firma Usługowo-Handlowa

9 opinii

Jesteś zdania, że najlepsze remonty mieszkań to nieprosty temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

VYKO Wykończenia Wnętrz - Solidne Malowanie Mieszkań Kamień Pomorski

VYKO Wykończenia Wnętrz

2 opinie

Jeśli potrzebujesz solidnego malowania mieszkań w rejonie Kamienia Pomorskiego i oczekujesz dużego zaangażowania to VYKO Wykończenia Wnętrz jest do Twoich usług. Zapraszamy do kontaktu.

Paweł Wójcik - Profesjonalne Remonty Mieszkań w Kamieniu Pomorskim

Profesjonalne Remonty Mieszkań w Kamieniu Pomorskim

2 opinie

Wciąż potrzebujesz dobrej firmy od remontów mieszkań? Skorzystaj z doświadczenia Paweł Wójcik. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Jeśli chcesz uzyskać wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Usługi remontowo-budowlane Daniel Kubala - Korzystne Wykańczanie Mieszkań Kamień Pomorski

Korzystne Wykańczanie Mieszkań Kamień Pomorski

16 opinii

Nadal nie znalazłeś wykańczania mieszkań, mimo iż próbujesz znaleźć od sam nie wiesz jak dawna? Usługi remontowo-budowlane Daniel Kubala może Ci pomóc. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

42 Zlecenia - Remonty Mieszkań Kamień Pomorski

Znakomita Firma Remontowa Kamień Pomorski

Jako znakomita firma remontowa oraz prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają duże doświadczenie, jesteś świetnym wyborem dla tego Klienta. Żeby uzyskać Klienta skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Dziwnów

2022-11-24 do 2022-12-02

Dam zlecenie na kompleksowe wykończenie mieszkania, 38m², Dziwnów

Zakres zlecenia: wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: kuchnia, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 38m² Zakres prac do wykona...

 • Dziwnów

2022-11-13 do 2022-11-21

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 121 372 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na kompleksowe wykończenie mieszkania, 21-50m², Kamień Pomorski

Chcesz znaleźć Zlecającego jako warty uwagi fachowiec od wyjątkowych usług remontu mieszkania z Kamienia Pomorskiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kamień Pomorski

2022-11-10 do 2022-11-18

Zlecę remont mieszkania, 11-20m², Wolin

Ten Klient uważa, że profesjonalne remonty mieszkań to trudny temat. Napisał zapytanie o treści "Zlecę remont mieszkania, 11-20m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Przedstaw dobrą ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Wolin

2022-11-08 do 2022-11-16

Szukam ekipy remontowej, 81-100m², Dziwnów

Zakres zlecenia: wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 81-100m² Zakres ...

 • Dziwnów

2022-10-28 do 2022-11-05

Tanie Usługi Remontu Mieszkania Kamień Pomorski

Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 81-100m² Zakres prac d...

 • Międzyzdroje

2022-10-27 do 2022-11-04

Rzetelna Firma Remontowa

Klient zgłosił "Dam zlecenie na generalny remont mieszkania, 81-100m²". Jako rzetelna firma remontowa, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie wykonaniem zlecenia, a Klienci przekonają się o doskonałej obsłudze. Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Międzyzdroje

2022-10-19 do 2022-10-27

Kompleksowe wykończenie mieszkania, 81-100m², Międzyzdroje

Zakres zlecenia: wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: całe mieszkanie Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 81-100m² Zakres prac do wykonania: ko...

 • Międzyzdroje

2022-10-18 do 2022-10-26

Profesjonalne Usługi Remontu Mieszkania

Zlecający, który szuka usługi remontu mieszkania powinien już dziś zgłosić się do Twojej firmy i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Kamień Pomorski

2022-10-14 do 2022-10-22

Zlecę generalny remont mieszkania, 21-50m², Kamień Pomorski

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj prac ...

 • Kamień Pomorski

2022-09-28 do 2022-10-06

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu