Remont mieszkania i domu w Wałczu

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 168 693 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 985 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Ranking najlepszych specjalistów od remontów mieszkań w Wałczu

Remonty mieszkań Wałcz

F.W.Wik-Car

11 opinii

Wykańczanie mieszkań oraz detale z tego wynikające nie będą dla Ciebie skomplikowaną kwestią, jeśli skorzystasz z oferty F.W.Wik-Car. Doświadczeni konsultanci z branży wykańczania mieszkań pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Usługi-budowlane Robert Panas - Świetne Remonty Mieszkań Wałcz

Usługi-budowlane Robert Panas

5 opinii

Jeżeli szukasz rewelacyjnej współpracy to specjaliści z Usługi-budowlane Robert Panas są dla Ciebie idealni. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby poznać dopasowaną ofertę.

DAR BUD usługi ogólnobudowlane - Solidne Malowanie Mieszkań Wałcz

DAR BUD usługi ogólnobudowlane

2 opinie

Potrzebujesz specjalistów od solidnego malowania mieszkań w rejonie Wałcza lub w przyległych miastach? Zarezerwuj termin od razu!

Twórcy Wnętrz Jarosław Prostko - Pierwszorzędne Malowanie Mieszkań Wałcz

Twórcy Wnętrz Jarosław Prostko

4 opinie

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki doskonałemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi malowania mieszkań na najwyższym poziomie. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

SpecBud Muzyka Tomasz Muzyka - Najlepsze Malowanie Mieszkań Wałcz

SpecBud Muzyka Tomasz Muzyka

5 opinii

Uniknij problemów i zleć swoje zadanie tym zawodowcom w kwestii malowania mieszkań z Wałcza. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Kam-bud - Bezkonkurencyjne Wykańczanie Mieszkań Wałcz

Bezkonkurencyjne Wykańczanie Mieszkań Wałcz

1 opinia

Szukający wykańczania mieszkań powinien niezwłocznie zgłosić się do Kam-bud i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

PHU "RYDER'' Adam Ryder - Najlepsza Firma Remontowa Wałcz

PHU "RYDER'' Adam Ryder

3 opinie

Firma remontowa świadcząca swoje doświadczenie w miejscowości Wałcz i w rejonie Wałcza. Już teraz określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

INSTALEX KAROL KOSIŃSKI - Niezawodna Firma Remontowa Wałcz

INSTALEX KAROL KOSIŃSKI

2 opinie

Zatrudnij INSTALEX KAROL KOSIŃSKI jeśli poszukujesz właściwych ludzi do solidnego malowania mieszkań w miejscowości Wałcz lub sąsiednim mieście. Ustal pasujący termin już teraz!

RA-WI - Najlepsze Remonty Mieszkań Wałcz

RA-WI

1 opinia

Jeżeli wciąż potrzebujesz ekspertów od remontów mieszkań to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia RA-WI. Wałcz i okolice to główny obszar ich działania. Wybierz ich numer natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

A-Z PIOTR-BUD - Rewelacyjne Remonty Mieszkań w Wałczu

Rewelacyjne Remonty Mieszkań w Wałczu

1 opinia

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie remontów mieszkań i zatrudnij A-Z PIOTR-BUD. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Najnowsze z 187 zleceń na remonty mieszkań w Wałczu

Dam zlecenie na generalny remont mieszkania, 57m², Wałcz

Odpowiedz na zapytanie dla doświadczonej ekipy remontowej do zrealizowania zlecenia w korzystnej cenie. Pokaż, że Twoja firma to korzystne rozwiązanie. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Wałcz

2022-12-06 do 2022-12-14
dodano 3 dni temu

Dobra Firma Remontowa Wałcz

Jesteś firmą fachową? Jako znana firma remontowa, która jest ceniona w branży na terenie Zachodniopomorskiego za drobiazgowe wykonywanie usług remontu mieszkania, wykonaj zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na remont mieszkania, 81-100m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Mirosławiec

2022-11-27 do 2022-12-05

Wysokiej Klasy Remontowanie Mieszkań Wałcz

Próbujesz znaleźć Klienta jako sprawdzony fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Wałcza. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Wałcz

2022-11-15 do 2022-11-23

Dam zlecenie na remont mieszkania, 11-20m², Wałcz

Zlecający - Dam zlecenie na remont mieszkania, 11-20m² planuje znalezienie ekipy remontowej z okolic Wałcza, ale nie chce przepłacać. Twoja firma oferuje realizację zlecenia w najniższej w okolicy cenie? Pokaż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Wałcz

2022-11-03 do 2022-11-11

Zlecę generalny remont mieszkania, 21-50m², Wałcz

Usługi remontu mieszkania nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie remontowania mieszkań. Poznaj szczegóły zlecenia, które ma treść "Zlecę generalny remont mieszkania, 21-50m²". Przedzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Wałcz

2022-11-01 do 2022-11-09

Zlecę generalny remont mieszkania, 101-150m², Wałcz

Zlokalizowaliśmy specjalnie dla Ciebie niezrównane zlecenie dla ekipy remontowej,, które brzmi - Zlecę generalny remont mieszkania, 101-150m². Jako Eksperci przeanalizuj i całościowo wykonaj prace. Złóż dobrą ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Wałcz

2022-10-31 do 2022-11-08

Zapytanie o remont mieszkania, 21-50m², Wałcz

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od remontów mieszkań. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Wałcz

2022-09-08 do 2022-09-16

Szukam ekipy remontowej, 21-50m², Wałcz

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj prac d...

 • Wałcz

2022-08-20 do 2022-08-28

Dam zlecenie na generalny remont domu, 101-150m², Mirosławiec

Klient nie może znaleźć ekipy remontowej do bezzwłocznej realizacji zapotrzebowania, pisząc - Dam zlecenie na generalny remont domu, 101-150m². Jako specjalista już dziś od przyjęcia zamówienia przystąp do wykonania zlecenia. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Mirosławiec

2022-08-04 do 2022-08-12

Doświadczona Firma Remontowa

Jako doświadczona firma remontowa z terenu Wałcza oraz prawdziwi fachowcy, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają niezbędne doświadczenie, złóż ofertę w odpowiedzi na potrzebę tego Klienta. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Wałcz

2022-08-03 do 2022-08-11

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań