Remont mieszkania i domu w Gryficach

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 162 605 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 228 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Gryfice - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Gryfice

Znakomite Wykańczanie Mieszkań w Gryficach

91 opinii

Takiej propozycji wykańczania mieszkań nie znajdziesz w miejscowości Gryfice i okolicy, więc jeżeli szukasz znakomitego wykańczania mieszkań to bezzwłocznie sprawdź Prace Budowlane Instalacyjne oraz Wykończeniowe Sławomir Ryszczuk. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Anna Mrówka - Doskonałe Remontowanie Mieszkań Gryfice

Doskonałe Remontowanie Mieszkań

7 opinii

Podekscytuje Cię profesjonalne działanie Anna Mrówka w rejonie Gryfic. Ta firma remontowa ma doświadczonych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że remontowanie mieszkań zostanie wykonane błyskawicznie. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Piotr łukomski - Korzystne Wykańczanie Mieszkań Gryfice

Piotr łukomski

5 opinii

Dotarcie do korzystnego wykańczania mieszkań może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale Piotr łukomski na 100% pomoże Ci w znalezieniu dopasowanego produktu. Mają ofertę dla każdego.

Tomasz Oleniszyn - Doskonałe Remonty Mieszkań Gryfice

Tomasz Oleniszyn

12 opinii

Zaufaj ekspertom w dziedzinie remontów mieszkań i zatrudnij Tomasz Oleniszyn. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

TOMBUD Tomasz Mackiewicz - Doskonałe Malowanie Mieszkań Gryfice

Doskonałe Malowanie Mieszkań Gryfice

4 opinie

Już od kilku lat pracownicy firmy TOMBUD Tomasz Mackiewicz realizują usługi z zakresu malowania mieszkań, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Błażej Ptaszyński - Fantastyczne Malowanie Mieszkań Gryfice

Fantastyczne Malowanie Mieszkań Gryfice

1 opinia

Bez oporów zleć usługę fantastycznego malowania mieszkań specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Gryfice i sąsiednich powiatów. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Farber - Wysokiej Klasy Remontowanie Mieszkań Gryfice

Farber

2 opinie

Podekscytuje Cię sprawne działanie Farber w miejscowości Gryfice. Ta firma remontowa ma doświadczonych pracowników, więc możesz być pewny, że remontowanie mieszkań zostanie wykonane błyskawicznie. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Usługi Ogólnobudowlane Roman Ziółkowski - Pierwszorzędne Remonty Mieszkań Gryfice

Usługi Ogólnobudowlane Roman Ziółkowski

9 opinii

Już od kilku lat pracownicy firmy Usługi Ogólnobudowlane Roman Ziółkowski realizują usługi z zakresu malowania mieszkań, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Tip - Top - Solidne Malowanie Mieszkań Gryfice

Tip - Top

3 opinie

Jeśli potrzebujesz solidnego malowania mieszkań w rejonie Gryfic i oczekujesz dużego zaangażowania to Tip - Top jest do Twoich usług. Zapraszamy do kontaktu.

Firma remontowo wykończeniowa , SZPEC ' - Najlepsze Remonty Mieszkań Gryfice

Firma remontowo wykończeniowa , SZPEC '

7 opinii

Gdy szukasz współpracy to eksperci z Firma remontowo wykończeniowa SZPEC są dla Ciebie idealni. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

29 Zleceń - Remonty Mieszkań Gryfice

Rzetelne Usługi Remontu Mieszkania Gryfice

Wyślij ofertę Klientowi jako firma remontowa oferująca swoje usługi remontu mieszkania w miejscowości Zachodniopomorskie i w przyległych miastach. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Pogorzelica

2022-12-04 do 2022-12-12
dodano 3 dni temu

Fantastyczne Usługi Remontu Mieszkania

Usługi remontu mieszkania to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w branży. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Gryfice

2022-11-27 do 2022-12-05

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 121 613 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapytanie o generalny remont domu, 400m², Pobierowo

Jeśli jako dobra firma od remontów mieszkań szukasz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o generalny remont domu, 400m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z Zachodniopomorskiego z pewnością dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Pokaż dopasowaną propozycję temu Klientowi - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Pobierowo

2022-11-27 do 2022-12-05

Ekipa Remontowa Gryfice

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: Sala konsumcyjna Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: określony zakres pr...

 • Pobierowo

2022-11-25 do 2022-12-03

Poszukuję ekipy remontowej, 51-80m², Rewal

Zakres zlecenia: wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres p...

 • Rewal

2022-11-24 do 2022-12-02

Staranne Remonty Mieszkań Gryfice

Jeżeli wciąż jako dobra firma od remontów mieszkań potrzebujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na kompleksowe wykończenie mieszkania, 51-80m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca na pewno udowodnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Trzebiatów

2022-11-17 do 2022-11-25

Zlecę generalny remont domu, 21-50m², Gryfice

Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie surowym Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykon...

 • Gryfice

2022-11-14 do 2022-11-22

Zlecę remont mieszkania, 21-50m², Rewal

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: określony zakres p...

 • Rewal

2022-11-08 do 2022-11-12

Dam zlecenie na kompleksowe wykończenie mieszkania, 35m², Niechorze

Zakres zlecenia: wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 35m² Zakres prac...

 • Niechorze

2022-10-03 do 2022-10-07

Zlecę generalny remont domu, 21-50m², Gryfice

Przyjmij zlecenie najlepszego remontowania mieszkań o treści "Zlecę generalny remont domu, 21-50m²", jako fachowiec z miejscowości Gryfice. Ujmij klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że na terenie Gryfic jesteś jednym z najlepszych. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Gryfice

2022-09-25 do 2022-10-03

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu