Remont mieszkania i domu w Łobzie

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 135 530 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
551 423 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Łobez - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Łobez

Doskonałe Remonty Mieszkań Łobez

1 opinia

Zaufaj specjalistom w dziedzinie remontów mieszkań i zatrudnij Usługi Remontowo-Budowlane Michał Różniatowski. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Jeśli chcesz uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - warto.

Ryszard Kopacewicz Złota Rączka - Perfekcyjna Firma Remontowa Łobez

Ryszard Kopacewicz Złota Rączka

2 opinie

Pochłonie Cię fachowe działanie Ryszard Kopacewicz Złota Rączka w okolicach Łobza. Ta firma remontowa posiada wykwalifikowanych pracowników, więc możesz być pewny, że malowanie mieszkań zostanie wykonane szybko. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Optymalny Sp. z o.o. - Perfekcyjne Malowanie Mieszkań Łobez

Optymalny Sp. z o.o.

3 opinie

W przypadku, gdy interesuje Cię perfekcyjne malowanie mieszkań i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

P.P.H.U. PERFECT - Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań Łobez

Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań Łobez

1 opinia

Wiele długich lat pracownicy P.P.H.U. PERFECT wykonują usługi z zakresu remontowania mieszkań, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Gabis - Wiarygodna Firma Remontowa Łobez

Gabis

1 opinia

Oszołomi Cię profesjonalne działanie Gabis na terenie Łobza. Ta firma remontowa posiada doświadczonych pracowników, więc możesz być pewny, że remontowanie mieszkań zostanie zakończone szybko. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Usługi remontowo-budowlane NORBERT MAJEWSKI - Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań Łobez

Usługi remontowo-budowlane NORBERT MAJEWSKI

2 opinie

Już od kilku lat pracownicy firmy Usługi remontowo-budowlane NORBERT MAJEWSKI oferują usługi z zakresu remontowania mieszkań, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Sylpol Usługi Budowlane - Dobra Firma Remontowa Łobez

Sylpol Usługi Budowlane

5 opinii

Pragnąc dotrzeć do wykańczania mieszkań namierzysz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale firma remontowa Sylpol Usługi Budowlane przebije je wszystkie. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

Szado-dach - Pierwszorzędne Wykańczanie Mieszkań w Łobzie

Pierwszorzędne Wykańczanie Mieszkań w Łobzie

1 opinia

Lepszej propozycji wykańczania mieszkań szybko nie znajdziesz na terenie Łobza, więc jeżeli szukasz pierwszorzędnego wykańczania mieszkań to niezwłocznie zobacz Szado-dach. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Premium Carpentry® - Profesjonalne Malowanie Mieszkań Łobez

Premium Carpentry®

2 opinie

Zrealizuj swoje założenia dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy Premium Carpentry, która świadczy usługi malowania mieszkań na ponadprzeciętnym poziomie. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

Grzegorz Rachubiński - Fantastyczne Malowanie Mieszkań Łobez

Fantastyczne Malowanie Mieszkań

15 opinii

Zatrudnij tych specjalistów jeśli szukasz doświadczonych ludzi do fantastycznego malowania mieszkań w miejscowości Łobez lub sąsiednim mieście. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej oferty - skontaktuj się!

9 Zleceń - Remonty Mieszkań Łobez

Zlecę generalny remont mieszkania, 51-80m², Przyborze

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania:...

 • Przyborze

2022-09-08 do 2022-09-16

Solidne Remontowanie Mieszkań Łobez

Pragniesz znaleźć zlecenia jako dobry specjalista z zakresu solidnego remontowania mieszkań? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Łobez

2022-09-01 do 2022-09-09

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 121 216 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Tanie Usługi Remontu Mieszkania Łobez

Oferując usługi remontu mieszkania od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Łobez, ale także przyległych powiatów możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Łobez

2022-06-20 do 2022-06-28

Generalny remont mieszkania, 21-50m², Łobez

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania:...

 • Łobez

2022-05-29 do 2022-06-06

Zlecę generalny remont mieszkania, 21-50m², Łobez

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj prac ...

 • Łobez

2022-05-22 do 2022-05-30

Zlecę generalny remont mieszkania, 21-50m², Łobez

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania:...

 • Łobez

2022-05-21 do 2022-05-29

Solidne Usługi Remontu Mieszkania

Jako utalentowani eksperci możecie spełnić oczekiwania odnośnie usług remontu mieszkania. Zapytanie ma treść "Dam zlecenie na kompleksowe wykończenie domu, 30m²". Złóż dobrą propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt już dziś.

 • Zwierzynek

2022-07-18 do 2022-07-26

Dam zlecenie na generalny remont mieszkania, 81-100m², Świdwin

Zleceniodawca poszukuje dobrej współpracy, pisząc - Dam zlecenie na generalny remont mieszkania, 81-100m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Świdwin

2022-06-05 do 2022-06-13

Doświadczona Ekipa Remontowa Łobez

Zleceniodawca. który napisał - Dam zlecenie na generalny remont mieszkania, 21-50m² planuje znalezienie ekipy remontowej z okolic Świdwina, ale nie chce przepłacać. Twoja firma oferuje realizację zlecenia w korzystnej cenie? Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Świdwin

2022-06-17 do 2022-06-25

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu