Płyta karton gips w Pyrzycach

Porównaj oferty od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 972 820 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 487 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Płyta karton gips jest doskonałym rozwiązaniem stosowanym do wykończenia ścian i sufitów o równej powierzchni. Jest to sprawdzony sposób w skomplikowanych architektonicznie budynkach, stającym się alternatywną opcją dla tradycyjnych tynków. Płyta karton gips to dobre rozwiązanie już na etapie projektowania wnętrz, ponieważ ich montaż zajmuje o wiele mniej czasu, a także są o wiele prostsze w wykonaniu. Dzięki nim, gładź nakładana na ścianę jest poddawana mniejszym obciążeniom, przez co murowanie ścian będzie trwalsze i nie będą tworzyć się na niej pęknięcia. Czy warto stosować płyty karton-gips? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tego materiału.

Montaż płyt gips karton jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem, które skutecznie pomaga w regulowaniu wilgoci w pomieszczeniach. Gdy wilgotność powietrza jest zbyt wysoka – płyty przyjmują jej nadmiar, aby później oddać go gdy wilgotność spadnie. Płyty gipsowo-kartonowe umożliwiają również wykonanie lekkich ścian o dobrej izolacji akustycznej. Elementy te dostępne są w wielu rozmiarach, a grubość płyty karton gips najczęściej wynosi 12,5 mm. Wymiary płyt gips karton najlepiej indywidualnie dostosować do każdego budynku tak, aby powstały z nich jak najmniejsze odpady. Pozwoli to zarówno zaoszczędzić na kosztach materiału, jak i robocizny. Płyty gipsowo-kartonowe są doskonałym rozwiązaniem przed tapetowaniem.

Warto wspomnieć o współczynniku przewodzenia ciepła płyt gipsowo-kartonowych wynoszącego 0,25 W/(m*K). Oznacza on, że płyty są materiałem niepalnym, a gdy już dojdzie do pożaru, ich temperatura spalania jest bardzo niska. Dzieje się tak za sprawą wilgoci zawartej wewnątrz, która skutecznie utrudnia zajęcie się ogniem elementu. Gdy dochodzi do pożaru za sprawą wilgoci zawartej w płytach, ich temperatura spalania wynosi niewiele ponad 100 stopni Celsjusza, co wydłuża czas na wydostanie się z płonącego budynku.

Wyróżniamy kilka rodzajów płyt gipsowo-kartonowych stosowanych przez większość firm remontowo-wykończeniowych:

 • GKF - jest to materiał stosowany w miejscach, które są szczególnie narażone na powstanie pożaru takich jak kominy oraz kotłownie. Płyta ta charakteryzuje się dodatkowym elementem w postaci włókna szklanego, dzięki któremu podczas pożaru nie wydziela się dym nawet do 2 godzin.
 • GKFI - płyta bardzo podobna do GKF, jednak dodatkowo wzmocniona i jeszcze bardziej ognioodporna. Jej parametry pozwalają na montaż płyty w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza oraz dużym ryzyku pojawienia się ognia. Płyta ta jest dodatkowo zaimpregnowana, co jeszcze bardziej potęguje jej wytrzymałość.
 • GKB - jest to najprostsze rozwiązanie przeznaczone do pomieszczeń o niskiej wilgotności powietrza. Szukając taniego i wszechstronnego rozwiązania, warto postawić na płytę GKB, która doskonale nada się do ułożenia na ścianach, poddaszach oraz sufitach. Wilgotność powietrza w takim pomieszczeniu nie może przekraczać 70%.
 • GKBI - jest to bardzo podobny materiał do tego obecnego w płycie GKB, jednak jest dodatkowo zaimpregnowany. Jego parametry są podwyższone: posiada większą odporność na wilgoć, która w pomieszczeniach może wynosić nawet 85%. Z tego powodu doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia.

Ranking najlepszych specjalistów od płyt karton gips w Pyrzycach

Płyta karton gips Pyrzyce

Doskonała Zabudowa Karton Gips

2 opinie

Jeszcze poszukujesz profesjonalistów od zabudowy karton gips? Wykorzystaj doświadczenie RAFIX usługi ogólnobudowlane i konstrukcje stalowe. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Firma Leoni - Pierwszorzędny Sufit Napinany Pyrzyce

Firma Leoni

1 opinia

Nadal potrzebujesz specjalisty od sufitu napinanego? Skorzystaj z kwalifikacji Firma Leoni. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

WiZ BUD - Fantastyczny Montaż Płyt Gipsowych Pyrzyce

Fantastyczny Montaż Płyt Gipsowych

1 opinia

Od wielu lat pracownicy WiZ BUD wykonują usługi z zakresu fantastycznego montażu płyt gipsowych, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Jeśli chcesz poznać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

ROCKWOOD Zdzisław Gąsiorowski - Profesjonalna Zabudowa Karton Gips Pyrzyce

ROCKWOOD Zdzisław Gąsiorowski

16 opinii

Po prostu zleć zadanie montażu płyt gipsowych fachowcom z miejscowości Pyrzyce. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. W okolicy Pyrzyc nie mają sobie równych. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś.

Instalacje Elektryczne Paweł Danielewicz - Najwyższej Klasy Montaż Płyt Gipsowych Pyrzyce

Najwyższej Klasy Montaż Płyt Gipsowych Pyrzyce

9 opinii

Instalacje Elektryczne Paweł Danielewicz to eksperci od suchej zabudowy i montażu płyt gipsowych, obsługujący Klientów z Pyrzyc i pobliskich miast. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej.

MARCIN GARBACZ - Solidna Zabudowa GK w Pyrzycach

Solidna Zabudowa GK w Pyrzycach

5 opinii

Jesteś zdania, że solidna zabudowa GK to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z MARCIN GARBACZ dadzą wskazówki i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

SPEC-BUD - Doskonałej Jakości Adaptacja Poddasza Pyrzyce

Doskonałej Jakości Adaptacja Poddasza Pyrzyce

3 opinie

Przygotowanie adaptacji poddasza będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. SPEC-BUD ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Maciej Skryp - Profesjonalny Montaż Płyt Gipsowych Pyrzyce

Maciej Skryp

8 opinii

Sprawdź Maciej Skryp jeśli szukasz odpowiednich ludzi do profesjonalnego montażu płyt gipsowych w miejscowości Pyrzyce lub sąsiednim mieście. Ażeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

PRO-DETAIL - Staranna Zabudowa GK Pyrzyce

PRO-DETAIL

2 opinie

Wciąż poszukujesz specjalisty od zabudowy GK? Trafiłeś w dobre miejsce - PRO-DETAIL jest do Twoich usług. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Jeśli chcesz uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

eMDe Mateusz Domowicz - Perfekcyjne Płyty Karton Gips Pyrzyce

Perfekcyjne Płyty Karton Gips

3 opinie

Wysoko wykwalifikowani pracownicy eMDe Mateusz Domowicz spełnią Państwa oczekiwania odnośnie płyt karton gips. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Najnowsze z 25 zleceń na płyty gk w Pyrzycach

Znakomity Montaż Płyt Gipsowych Pyrzyce

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Informacje dodatkowe: 106m2 wiazary, jedna warstwa g-k na stelazu z paroizolacja , wycena z materialem Orientacyjna dat...

 • Kozielice

2024-07-16 do 2024-07-24
dodano 6 dni temu

Pierwszorzędne Płyty Karton Gips Pyrzyce

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Informacje dodatkowe: 106 m2 w parterze sufit na stelazu, strop wiazary , paroizolacja do stelazu, jedna warstwa g-k , w...

 • Pyrzyce

2024-07-16 do 2024-07-24
dodano 6 dni temu

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, do 100m², Pyrzyce

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Pyrzyce

2024-05-07 do 2024-05-15

Znakomita Zabudowa Karton Gips Pyrzyce

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 106m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Informacje dodatkowe: Szukam ekipy do sufitow podwieszanych na profilu plus paroizolacja dom parterowy 100m2 wiazary, prosze...

 • Pyrzyce

2024-05-05 do 2024-05-13

Zapytanie o wykonanie sufitu podwieszanego, do 100m², Pyrzyce

Ten Klient poszukuje specjalisty od zabudowy karton gips. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o wykonanie sufitu podwieszanego, do 100m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Pyrzyce

2024-02-10 do 2024-02-18

Potrzebna firma na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m², Dobropole Gryfińskie

Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Informacje dodatkowe: Wykonanie sufitu podwieszanego systemowego firmy rockfon 60 x 60 kilka pomieszczeń o...

 • Dobropole gryfińskie

2024-02-13 do 2024-02-21

Perfekcyjna Zabudowa GK Pyrzyce

Ten Klient myśli, że perfekcyjna zabudowa GK to niełatwe zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Szukam ekipy do prac z płytami GK, 501-1000m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec pomożesz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Barlinek

2024-02-29 do 2024-03-08

Płyty Karton Gips

Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 735m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Informacje dodatkowe: Zabudowy poddasza budynku jakość wykonania Q2 z płyt gipsowo – kartonowych GKF gr. 12, 5 mm układany...

 • Barlinek

2024-07-11 do 2024-07-19

Ekipa na zabudowę poddasza płytami GK, 501-1000m², Barlinek

Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 501-1000m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Barlinek

2024-01-18 do 2024-01-26

Szukam ekipy do prac z płytami GK, 101-200m², Tychowo

Spraw, że montaż płyt gipsowych nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany doradca z zakresu montażu płyt gipsowych sporządź idealną ofertę pod zlecenie - Szukam ekipy do prac z płytami GK, 101-200m². Już teraz zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Tychowo

2024-06-13 do 2024-06-21

Dam zlecenie na prace z płytami GK, do 100m², Kobylanka

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Informacje dodatkowe: Zlecenie dotyczy wykonania zabudowy sufitu dachu dwuspadowego. Powierzchnia Ok 50 m2. Termin rozpoc...

 • Kobylanka

2024-03-13 do 2024-03-21

Najlepsza Zabudowa Karton Gips

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Kobylanka

2024-04-30 do 2024-05-08

Zapotrzebowanie na wykonanie sufitu podwieszanego, 58m², Stargard

Jeśli płyty karton gips to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten składający zapytanie napisał "Zapotrzebowanie na wykonanie sufitu podwieszanego, 58m²". Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Stargard

2024-02-13 do 2024-02-21

Dam zlecenia na zabudowę poddasza płytami GK, 251-500m², Stargard

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 251-500m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Stargard

2024-01-13 do 2024-01-13

Pierwszorzędne Płyty Karton Gips

Płyty karton gips nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania o treści "Ekipa na zabudowę poddasza płytami GK, 50m²". Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Stargard

2024-02-01 do 2024-02-09

Korzystny Montaż Płyt Gipsowych

Doprowadź do tego, że montaż płyt gipsowych nie będzie dla Klienta tajemnicą i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony doradca z branży montażu płyt gipsowych stwórz najlepszą ofertę pod zlecenie - Zlecę prace budowlane z płytami GK, 50m². Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Stargard

2024-04-24 do 2024-05-02

Najlepsza Zabudowa Karton Gips

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Informacje dodatkowe: Sufit podwieszany z płyt GK.W kuchni 5m2 Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Stargard

2024-04-13 do 2024-04-21

Zabudowa Karton Gips

Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 120m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Informacje dodatkowe: Poszukuję wykonawcy na ocieplenie wełną oraz zabudowę płytą g-k poddasza. Termin rozpocz...

 • Stargard

2024-03-25 do 2024-04-02

Znakomita Zabudowa Karton Gips

Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 501-1000m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, montaż płyt G-K na profilach Informacje dodatkowe: Zabudowa poddaszy w szeregowcach. Termin rozpoczęcia ...

 • Stargard

2024-05-07 do 2024-05-15

Doskonałej Jakości Zabudowa Karton Gips

W dalszym ciągu jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zleceniodawcy jako specjalista od zabudowy karton gips. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Stargard

2024-06-25 do 2024-07-03

Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, 251-500m², Choszczno

Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 251-500m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach Informacje dodatkowe: Do wykonania sufity podwieszane wraz z ułożeniem wełny...

 • Choszczno

2024-05-06 do 2024-05-14

Porządna Zabudowa Płytami GK Pyrzyce

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Choszczno

2024-01-08 do 2024-01-16

Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, 101-250m², Choszczno

Ten Klient myśli, że pierwszorzędna zabudowa karton gips to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, 101-250m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę.

 • Choszczno

2024-04-11 do 2024-04-19

Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, 280m², Choszczno

Rodzaj obiektu: dom w zabudowie bliźniaczej Powierzchnia prac: 280m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Informacje dodatkowe: Do wykonania zabudowa gk- sufity razem z wełną. 280 m2 od Zaraz Termin rozpoczęcia prac: najb...

 • Choszczno

2024-05-31 do 2024-06-08

Tani Montaż Płyt Gipsowych

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Choszczno

2024-01-25 do 2024-02-02

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Zabudowy Płytami GK

Najczęstsze pytania o zabudowie karton-gips

Jakie są rodzaje i wymiary płyt karton gips?

Obecnie na rynku dostępne są cztery podstawowe rodzaje płyt gipsowo-kartonowych: GKB, GKBI, GKF i GKFI. Każdy rodzaj cechuje się innymi parametrami i elementami budowy, przez co odpowiedni będzie do konkretnego typu pomieszczenia. Najpopularniejsze grubości w jakich dostępne są płyty gipsowo-kartonowe to 6.5 mm, 9.5 mm, 12.5 mm oraz 15.5 mm. W niektórych sklepach dostępne są nawet grubsze modele. Szerokość w jakiej oferowane są płyty wynosi najczęściej 120 cm, jednak dostępne są też inne opcje. Jeśli chodzi o wysokość płyty, to najczęściej dostępne są dwie możliwości: 200 cm oraz 260 cm. Wymiary płyt należy dobrać pod indywidualne potrzeby pomieszczenia, tak aby powstały odpad był jak najmniejszy.

Do czego można wykorzystać płytę karton gips?

Płyty gipsowo-kartonowe są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych tynków stosowanych w budownictwie, ponieważ ich czas montażu jest dużo krótszy. Ich niewątpliwą zaletą jest również prostota montażu, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać go sami. Płyty to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie reguluje poziom wilgotności w pomieszczeniu, a także posiada niewielki stopień izolacji akustycznej. Montując płyty gipsowo-kartonowe należy upewnić się, że powierzchnia ścian jest idealnie równa.

Czy płyta karton gips jest wodoodporna?

Istnieją płyty gipsowo-kartonowe posiadające właściwości wodoodporne. Mowa tutaj o modelach GKBI, które świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka oraz toaleta. Płyty te posiadają zmniejszoną wchłanialność wody, dzięki czemu poradzą sobie w środowisku zawilgoconym nawet do poziomu 85%!

Jaki jest koszt płyty karton gips?

Koszty są różne w zależności od wybranych modeli płyt, jednak wahają się one w okolicach od 70 do 90 zł/m2 wraz ze stelażem niezbędnym do ich montażu. Do tej ceny należy doliczyć koszty samej robocizny, które obecnie wahają się między od 50 do 70 zł/m2. Ceny te mogą ulec zmianie, w zależności od skomplikowania ścian i ich nachylenia. Koszt budowy średniej wielkości ściany gipsowo-kartonowej o powierzchni 10m2 wyniesie od 1300 do 1600 zł. Jest to opłacalna inwestycja, zważywszy na zalety jakie oferują nam płyty gipsowo-kartonowe.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK