Kierownik budowy w Sokołowie Podlaskim

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 800 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 189 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Sokołowie Podlaskim

Kierownik budowy Sokołów Podlaski

Doskonały Kierownik Budowy w Sokołowie Podlaskim

6 opinii

RIVET Łukasz Myrcha zatrudnia doskonałych kierowników budowy - wyjątkowe kwalifikacje i kadra to ich atuty. Prowadzenie prac budowlanych z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Marek Waszczuk Usługi Elektroinstalacyjne - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Sokołów Podlaski

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Sokołów Podlaski

2 opinie

Kierownik budowy z wieloletnią praktyką w kwestii nadzoru budowlanego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie.

Kamil Demiańczuk - Fenomenalny Kierownik Budowy Sokołów Podlaski

Kamil Demiańczuk

Chcesz znaleźć kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Właśnie go znalazłeś, Ten przedsiębiorca jest świetnym wyborem. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie.

Usługi budowlano - remontowo - wykonczeniowe - Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Sokołów Podlaski

Usługi budowlano - remontowo - wykonczeniowe

Kierownik budowy z wieloletnią praktyką w kwestii nadzoru budowlanego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie.

P.H.U. Stolwasz - Dobry Kierownik Budowy Sokołów Podlaski

P.H.U. Stolwasz

Rozpocznij współpracę z P.H.U. Stolwasz jeśli szukasz dobrych kierowników budowy działających na terenie Sokołowa Podlaskiego lub w sąsiednich miastach. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Zakład Ogólnobudowlany Krzysztof Giziński - Doskonały Nadzór Budowlany Sokołów Podlaski

Zakład Ogólnobudowlany Krzysztof Giziński

Nadzór budowlany nie ma dla Zakład Ogólnobudowlany Krzysztof Giziński żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Aby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Michał Mąka - Solidny Nadzór Budowlany Sokołów Podlaski

Michał Mąka

Osoby z Michał Mąka to specjaliści w każdym calu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od solidnego nadzoru budowlanego. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

KOMIN-DOM Flazinski - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Sokołów Podlaski

KOMIN-DOM Flazinski

Eksperci z KOMIN-DOM Flazinski to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży nadzoru budowlanego. Nadzór nad przebiegiem całej budowy i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie przelewki, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Elektryk - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Sokołów Podlaski

Elektryk

Zaoszczędź sobie kłopotów i zleć prace tym zawodowcom w kwestii nadzorowania budowy z Sokołowa Podlaskiego. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Andrzejbud - Rewelacyjny Kierownik Budowy Sokołów Podlaski

Rewelacyjny Kierownik Budowy Sokołów Podlaski

Rewelacyjny kierownik budowy proponuje swoje doświadczenie w miejscowości Sokołów Podlaski i w pobliskim rejonie. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Najnowsze z 31 zleceń na kierowników budowy w Sokołowie Podlaskim

Nadzór Budowlany Sokołów Podlaski

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 83m² Termin skorzystania z oferty: 2023-02-10...

 • Kosów Lacki

2022-11-05 do 2022-11-13

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Sokołów Podlaski

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Sokołów Podlaski

2022-09-15 do 2022-09-23

Szukam kierownika do budowy obiektu, do 100m², Miedzna

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Szukam kierownika do budowy obiektu, do 100m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Miedzna

2022-07-25 do 2022-08-02

Szukam kierownika do budowy obiektu, do 100m², Miedzna

Jesteś w stanie zaoferować propozycję dotyczącą nadzoru budowlanego? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Miedzna

2022-11-06 do 2022-11-14

Odpowiedni Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Węgrów

2022-09-16 do 2022-09-24

Dam zlecenie kierownikowi do przebudowy, 101-200m², Węgrów

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Węgrów

2022-09-09 do 2022-09-17

Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia budynku: 1200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Siedlce

2022-12-07 do 2022-12-08

Odpowiedni Nadzór Budowlany

Jako profesjonalista przedstaw bezkonkurencyjną ofertę nadzoru budowlanego. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Niewątpliwie zapytanie o treści "Poszukuję kierownika budowy, do 100m²" jest stworzone dla Ciebie. Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - warto.

 • Siedlce

2022-08-24 do 2022-09-01

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 102m², Siedlce

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 102m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Siedlce

2022-11-13 do 2022-11-21

Najwyższej Klasy Nadzór Budowlany

Powiedz Zlecającemu, że lepszej oferty nadzoru budowlanego szybko nie znajdzie na terenie Siedlec, więc jeżeli poszukuje najwyższej klasy nadzoru budowlanego to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Przedzwoń i dowiedz się więcej.

 • Siedlce

2023-01-11 do 2023-01-19

Dam zlecenie kierownikowi do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m², Siedlce

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Siedlce

2022-11-21 do 2022-11-29

Fantastyczne Kierowanie Budową Sokołów Podlaski

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa boiska Rodzaj budynku: boisko Powierzchnia budynku: 800m² Informacje dodatkowe: uprawnienia konstukcyjno- budowlane Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Siedlce

2022-11-14 do 2022-11-22

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Siedlce

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Siedlce

2023-01-13 do 2023-01-21

Korzystny Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Siedlce

2022-11-17 do 2022-11-25

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Brok

Należąc do nadzorców budowlanych z tak dużym doświadczeniem realizujesz prace w miejscowości Mazowieckie i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego zlecenia. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Brok

2022-08-25 do 2022-09-02

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Łosice

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Łosice

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 6 dni temu

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Łosice

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Olimp II Plus Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łosice

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 3 dni temu

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Siemiatycze

Zdecyduj się na prace dotyczące profesjonalnego nadzorowania budowy od wiarygodnych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Siemiatycze lub okolicy. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Siemiatycze

2022-08-20 do 2022-08-28

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Gostchorz

Jako wykwalifikowany nadzorca budowlany oferujesz swoje usługi na terenie Mazowieckiego i w pobliskich powiatach? Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Gostchorz

2022-11-02 do 2022-11-10

Zlecenie na kierownika do przebudowy, do 100m², Jadów

Wykonaj zadanie najlepszego nadzorowania budowy o treści "Zlecenie na kierownika do przebudowy, do 100m²", jako profesjonalista z miejscowości Mazowieckie. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Mazowieckiego jesteś jednym z najlepszych. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Jadów

2022-09-06 do 2022-09-14

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 100m², Ostrów Mazowiecka

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Ostrów Mazowiecka

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 2 dni temu

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 100m², Borzymy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Projekt "dom przy Bukowej 14" w technologii szkieletowej, prefabrykowany, na płycie fundamento...

 • Borzymy

2022-10-10 do 2022-10-18

Potrzebuję kierownika do przebudowy, 101-200m², Tuchlin

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł nadzoru budowlanego, mimo iż poszukuje od wielu dni, zgłosił nam zlecenie o treści - Potrzebuję kierownika do przebudowy, 101-200m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zlecającego. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Tuchlin

2022-07-20 do 2022-07-28

Kierowanie Budową

Bądź pewny, że Klienci zlecający kierowanie budową są dobrej jakości. Skontaktuj się z nim jako specjalista od kierowania budową. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Mostów

2022-10-25 do 2022-11-02

Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na wysokiej klasy nadzorowanie budowy w rejonie Podlaskiego i świadczysz usługi z najwyższej półki to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o kierownika budowy, 101-200m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej profesjonalnej firmy. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

 • Nurzec-Stacja

2022-09-28 do 2022-10-06

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Nowe Osiny

Klient poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 201-300m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Nowe osiny

2022-08-17 do 2022-08-25

Poszukuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m², Tłuszcz

Doprowadź do tego, że nadzór budowlany nie będzie dla Zleceniodawcy trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny doradca z dziedziny nadzoru budowlanego stwórz skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Poszukuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m². Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Tłuszcz

2022-11-09 do 2022-11-17

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, do 100m², Milejczyce

Jako kierownik budowy realizując się od wczesnej młodości i specjalista zawsze przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Zlecający nadesłał zlecenie o treści "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, do 100m²". Aby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Milejczyce

2022-11-24 do 2022-12-02

Kierownik Budowy Sokołów Podlaski

Rodzaj prac objętych nadzorem: Budowa domu jednorodzinnego Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Projekt domu " Honorata " Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmow...

 • Wyszków

2022-12-08 do 2022-12-16

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Wyszków

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wyszków

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano wczoraj o 09:53

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy

Ten Klient napisał "Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m²". Przyjmij zlecenie perfekcyjnego nadzorowania budowy jako specjalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji prac z Lubelskiego i przyległych miast. Pokaż dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Rzymy-Rzymki

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 4 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy