Kierownik budowy w Łosicach

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 431 682 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 273 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Łosicach

Kierownik budowy Łosice

Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Gałecki

2 opinie

Bez oporów zleć usługę wyjątkowego nadzorowania budowy profesjonalistom z firmy Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Gałecki. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Łosic i okolicznych miast. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

"EMKA" Usługi Inżynieryjne i Budowlane mgr inż. Krzysztof Maksymiuk - Solidne Nadzorowanie Budowy w Łosicach

Solidne Nadzorowanie Budowy w Łosicach

Jeżeli szukasz solidnego nadzorowania budowy w rejonie Łosic i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to EMKA Usługi Inżynieryjne i Budowlane mgr inż. Krzysztof Maksymiuk jest do Twoich usług. Mają ofertę dla każdego.

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE Daniel Geresz - Profesjonalny Nadzór Budowlany Łosice

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE Daniel Geresz

Pracownicy USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE Daniel Geresz to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny profesjonalnego nadzoru budowlanego. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

TECH-BUD PAWEŁ FEDCZUK - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Łosice

Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Łosice

Szukasz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Właśnie go znalazłeś, firma TECH-BUD PAWEŁ FEDCZUK jest tym, czego potrzebujesz. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

BRUKMAR - Pierwszorzędny Kierownik Budowy Łosice

BRUKMAR

Pierwszorzędny kierownik budowy proponuje swoje usługi w miejscowości Łosice oraz w przyległych powiatach. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

THERMO-INSTALL - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Łosice

THERMO-INSTALL

Pierwszorzędny nadzór budowlany to życiowa pasja ekipy z firmy THERMO-INSTALL - są niekwestionowanym liderem w branży. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

KAR-BUD - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Łosice

KAR-BUD

Nadzór budowlany nie ma dla KAR-BUD żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Aby otrzymać wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

ADBUD - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Łosice

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Łosice

Bądź pewny, że firma, którą zatrudnisz do nadzorowania budowy ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Przedzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Usługi remontowo-budowlane MARBUD - Doskonałe Nadzorowanie Budowy Łosice

Usługi remontowo-budowlane MARBUD

Sprawdź Usługi remontowo-budowlane MARBUD jeśli szukasz doświadczonych ludzi do doskonałego nadzorowania budowy na terenie Łosic. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Najnowsze z 30 zleceń na kierowników budowy w Łosicach

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Łosice

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Olimp II Plus Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łosice

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 4 dni temu

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Łosice

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Łosice

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 7 dni temu

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 1000m², Mostów

Jeśli dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne atuty jako eksperta od kierowania budową to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 1000m². Przedstaw dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Mostów

2022-10-25 do 2022-11-02

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Komarno

Ten Klient wprowadził zapytanie "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m²". Wykonaj usługę profesjonalnego kierowania budową jako fachowiec w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji działalności z okolic Lubelskiego i przyległych powiatów. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Komarno

2023-01-15 do 2023-01-23

Idealny Nadzór Budowlany Łosice

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Siemiatycze

2022-08-20 do 2022-08-28

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Łosice

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Janów Podlaski

2022-11-10 do 2022-11-18

Utalentowany Nadzorca Budowlany Łosice

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Międzyrzec Podlaski

2023-01-18 do 2023-01-26

Najlepsze Kierowanie Budową Łosice

Klient napisał "Zlecenie na kierownika budowy, 1m²". Odpowiedz na chęć zatrudnienia nadzorcy budowlanego do realizacji usług z zakresu kierowania budową. Przekonaj Klienta, że nie musi już dłużej szukać i Twoja firma jest najlepszą decyzją. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Międzyrzec Podlaski

2022-11-15 do 2022-11-23

Wykwalifikowany Nadzorca Budowlany

Zlecający poszukuje rewelacyjnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Biała Podlaska

2023-01-11 do 2023-01-19

Zapytanie o kierownika budowy, 101-200m², Nurzec-Stacja

Rodzaj prac objętych nadzorem: Przeróbka dachu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Nurzec-Stacja

2022-09-28 do 2022-10-06

Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia budynku: 1200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Siedlce

2022-12-07 do 2022-12-08

Nadzór Budowlany

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł nadzoru budowlanego, pomimo że szuka od dłuższego czasu, napisał nam ogłoszenie o treści - Poszukuję kierownika budowy, do 100m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zleceniodawcy. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Siedlce

2022-08-24 do 2022-09-01

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 102m², Siedlce

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 102m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Siedlce

2022-11-13 do 2022-11-21

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Siedlce

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Siedlce

2023-01-11 do 2023-01-19

Dam zlecenie kierownikowi do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m², Siedlce

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Siedlce

2022-11-21 do 2022-11-29

Znakomity Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa boiska Rodzaj budynku: boisko Powierzchnia budynku: 800m² Informacje dodatkowe: uprawnienia konstukcyjno- budowlane Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Siedlce

2022-11-14 do 2022-11-22

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Siedlce

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Zaproponuj termin!

 • Siedlce

2023-01-13 do 2023-01-21

Nadzorca Budowlany

Ten Klient napisał "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na potrzebę nadzorcy budowlanego do realizacji usług z zakresu kierowania budową. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił, a wybór Twojej oferty jest najlepszą decyzją. Żeby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - warto.

 • Siedlce

2022-11-17 do 2022-11-25

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, do 100m², Milejczyce

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Milejczyce

2022-11-24 do 2022-12-02

Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Dom w Kortlandach 3G2 System gospodarczy Technologia tradycyjna, ławy żelbetowe, beton komórk...

 • Gostchorz

2022-11-02 do 2022-11-10

Dobry Kierownik Budowy Łosice

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Rzymy-Rzymki

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 5 dni temu

Świetny Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia budynku: 20000m² Informacje dodatkowe: Farma fotowoltaiczna Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Łuków

2023-01-10 do 2023-01-18

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Łuków

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łuków

2022-08-09 do 2022-08-17

Nadzorca Budowlany

Będąc w gronie nadzorców budowlanych z tak bogatym dorobkiem zawodowym działasz w miejscowości Łuków i w całym powiecie? Jesteś świetnym kandydatem do tego zapytania. Przedstaw dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Łuków

2022-08-06 do 2022-08-14

Solidny Nadzorca Budowlany

Należąc do nadzorców budowlanych z tak dużym dorobkiem zawodowym działasz w miejscowości Łuków i w okolicy? Jesteś świetnym kandydatem do tego zlecenia. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Łuków

2022-11-27 do 2022-12-05

Solidne Kierowanie Budową

Wykonaj zadanie solidnego kierowania budową o treści "Zlecenie na kierownika budowy, 2000m²", jako fachowiec z miejscowości Łuków. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Łukowa jesteś w ścisłej czołówce. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Łuków

2022-11-08 do 2022-11-08

Potrzebuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 301-500m², Łuków

Powiedz Zleceniodawcy, że takiej oferty nadzoru budowlanego nie znajdzie na terenie Łukowa, więc jeżeli szuka taniego nadzoru budowlanego to natychmiast powinien wybrać Twoją Firmę. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Łuków

2022-11-27 do 2022-12-05

Pierwszorzędny Nadzorca Budowlany

Klient napisał "Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na zlecenie nadzorcy budowlanego do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby i Twoja firma to najlepsze rozwiązanie. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Sokołów Podlaski

2022-09-15 do 2022-09-23

Poszukuję kierownika do przebudowy, 101-200m², Komarówka Podlaska

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: Gospodarczy Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Komarówka Podlaska

2023-01-01 do 2023-01-09

Szukam kierownika do przebudowy, do 100m², Radzyń Podlaski

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Radzyń Podlaski

2023-01-16 do 2023-01-24

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy