Kierownik budowy w Radomiu

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 396 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 564 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Radomiu

Kierownik budowy Radom

Doskonały Nadzór Budowlany Radom

8 opinii

Założona z pasji do nadzoru budowlanego firma oferuje doskonałe nadzorowanie budowy na obszarze Radomia, jak również pobliskich miast i powiatów. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

STAN-PROJEKT Stanisław Przelazły - Doskonały Kierownik Budowy Radom

Doskonały Kierownik Budowy Radom

6 opinii

Nie znajdziesz innych tak doskonałych kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem, realizujących prace w miejscowości Radom i w całym powiecie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

ALIT - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Radom

ALIT

5 opinii

Zaoszczędź sobie kłopotów i zleć prace tym zawodowcom w kwestii nadzorowania budowy z Radomia. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Zenon Kukuła - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Radom

Zenon Kukuła

4 opinie

Powierz usługę profesjonalnego nadzorowania budowy specjalistom z firmy Zenon Kukuła. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Radom i sąsiednich miast. Nadzór nad przebiegiem budowy dowolnego obiektu z wszystkimi formalnościami i troszczenie się o jej bezbłędny przebieg to nie przelewki, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Antoni Skrochocki - inżynier budowlany - Dobry Kierownik Budowy Radom

Antoni Skrochocki - inżynier budowlany

3 opinie

Firma Antoni Skrochocki - inżynier budowlany zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się bardzo dobrymi efektami. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

ARTREMO - Perfekcyjny Kierownik Budowy Radom

Perfekcyjny Kierownik Budowy

1 opinia

Firma ARTREMO świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Radomia oraz przyległych powiatów. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby poznać dopasowaną ofertę.

Paweł Baranowski - Rewelacyjny Kierownik Budowy Radom

Rewelacyjny Kierownik Budowy

1 opinia

Nadzorowanie budowy to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są zawodowcami w fachu kierownika budowy. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - zadzwoń!

In-Construct - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy w Radomiu

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy w Radomiu

4 opinie

Chesz znaleźć wartego zaufania fachowca z zakresu perfekcyjnego nadzorowania budowy, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma In-Construct jest gotowa Ci pomóc. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Zakład Robót Budowlanych "BUDIX" - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Radom

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

1 opinia

Jeżeli interesuje Cię perfekcyjne nadzorowanie budowy w rejonie Radomia i szukasz rozwiązań z najwyższej półki to trafiłeś w dobre miejsce. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

CYBUD - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Radom

Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy

2 opinie

Szukasz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Właśnie go znalazłeś, firma CYBUD jest tym, czego potrzebujesz. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Najnowsze z 24 zleceń na kierowników budowy w Radomiu

Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Radom

Jeśli interesuje Cię zlecenie na najwyższej klasy nadzorowanie budowy w rejonie Radomia i oczekujesz rzetelnego klienta to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej niezawodnej firmy. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Radom

2023-01-18 do 2023-01-18

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Radom

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Radom

2023-01-12 do 2023-01-20

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 125m², Radom

Jako kierownik budowy realizując się od wczesnej młodości i specjalista zawsze przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Zlecający nadesłał zlecenie o treści "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 125m²". Aby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Radom

2023-01-11 do 2023-01-19

Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m², Radom

Ten Klient napisał "Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na chęć zatrudnienia solidnego kierownika budowy z zakresu kierowania budową. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby i Twoja firma jest słuszną decyzją. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Radom

2023-01-10 do 2023-01-18

Zapytanie o kierownika budowy, 80m², Radom

Rodzaj prac objętych nadzorem: Budowa domu jednorodzinnego Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 80m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Radom

2023-01-01 do 2023-01-09

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 200m², Radom

Chcesz przyjąć zlecenie na kierowanie budową, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 200m² to dobry wybór. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Radom

2022-12-23 do 2022-12-31

Najwyższej Klasy Kierowanie Budową Radom

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 120m² Informacje dodatkowe: Budowa domu jednorodzinnego 120m2. Parterowy z użytkowym poddasze. Bez piwnicy dom z garażem i ta...

 • Radom

2022-12-15 do 2022-12-23

Dobry Nadzorca Budowlany Radom

Kierowanie budową to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako najlepszy specjalista w fachu nadzorcy budowlanego. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

 • Radom

2022-12-01 do 2022-12-09

Poszukuję kierownika do przebudowy, 101-200m², Radom

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Rozbudowa domu kostki z lat 70 o drugie piętro. Na istniejącej br...

 • Radom

2022-11-30 do 2022-12-08

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 5000m², Radom

Klient napisał "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 5000m²". Przyjmij usługę wysokiej klasy kierowania budową jako profesjonalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania zleceń z okolic Radomia i przyległych powiatów. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Radom

2022-11-15 do 2022-11-23

Zlecenie na kierownika budowy, do 100m², Radom

Rodzaj prac objętych nadzorem: Rozbiorka budynku Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: 2022-12-13...

 • Radom

2022-11-03 do 2022-11-11

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Radom

Klient szuka utalentowanego nadzorcy budowlanego i wysłał zapytanie o treści - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 201-300m². Jeśli wykonujesz bogaty zakres usług w bezkonkurencyjnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Jeśli chcesz uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Radom

2022-11-02 do 2022-11-10

Nadzór Budowlany Radom

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Radom

2022-11-02 do 2022-11-10

Poszukuję kierownika do przebudowy, 101-200m², Radom

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Rozbudowa kostki z lat 70. Jest: podpiwniczenie, 1 pietro. Do zbu...

 • Radom

2022-09-28 do 2022-10-06

Nadzorca Budowlany

Pierwszorzędne nadzorowanie budowy to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w fachu nadzorcy budowlanego. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Radom

2022-09-20 do 2022-09-28

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Radom

Zapytanie o treści - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z rejonu Radomia i okolic. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Radom

2022-08-31 do 2022-09-08

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 100m², Radom

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako warty uwagi fachowiec z zakresu fantastycznego kierowania budową? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Radom

2022-08-25 do 2022-09-02

Korzystny Nadzór Budowlany

Ten Klient szukając nadzoru budowlanego powinien namierzyć Twoją Firmę, która jest najwyższej próby. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 137m². Aby uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - warto.

 • Radom

2022-08-15 do 2022-08-23

Wybitny Nadzorca Budowlany

Próbujesz znaleźć Klienta jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zaprezentuj bezkonkurencyjną propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej.

 • Radom

2022-08-14 do 2022-08-22

Najwyższej Klasy Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa dróg Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia budynku: 3000m² Informacje dodatkowe: poszukuję kierownika robót drogowych dla stacji serwisowej Kolei Mazowieckic...

 • Radom

2022-08-09 do 2022-08-17

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 124m², Radom

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 124m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Radom

2022-08-01 do 2022-08-09

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Radom

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Radom

2022-08-01 do 2022-08-09

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 120m², Bierwiecka Wola

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 120m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Bierwiecka wola

2022-09-03 do 2022-09-11

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Przytyk

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Przytyk

2022-09-08 do 2022-09-16

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy