Kierownik budowy w Szydłowcu

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 433 199 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 361 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Szydłowcu

Kierownik budowy Szydłowiec

Sumienny Kierownik Budowy w Szydłowcu

4 opinie

Potrzebujesz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Nie szukaj dalej, firma Zenon Kukuła jest tym, czego potrzebujesz. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

P.P.U.H. "AMARmix" - Dobry Kierownik Budowy Szydłowiec

P.P.U.H. "AMARmix"

8 opinii

P.P.U.H. AMARmix zatrudnia dobrych kierowników budowy - szczególne kwalifikacje i dokładność to ich atuty. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

Euro Kamień Patryk Dujka - Doskonały Nadzór Budowlany Szydłowiec

Doskonały Nadzór Budowlany

2 opinie

Ten kierownik budowy działa w rejonie województwa i oferuje liczne usługi z zakresu doskonałego nadzoru budowlanego. Zadzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

P.P.H.U "M.M. DEPO" - Najlepsze Nadzorowanie Budowy Szydłowiec

P.P.H.U "M.M. DEPO"

6 opinii

Bez oporów zleć zadanie najlepszego nadzorowania budowy profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Szydłowiec i sąsiednich miast. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

DACH-BUD - Fenomenalny Kierownik Budowy Szydłowiec

Fenomenalny Kierownik Budowy

Nadzorowanie budowy to specjalność tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w fachu kierownika budowy. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

P.U.R Gro-bud - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Szydłowiec

P.U.R Gro-bud

Od wielu lat pracownicy P.U.R Gro-bud oferują usługi z zakresu nadzorowania budowy, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

PRIMABAU - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Szydłowiec

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy

Firma PRIMABAU to wybitni specjaliści od nadzoru budowlanego i nadzorowania budowy, obsługujący Klientów z Szydłowca i sąsiednich powiatów. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

"ECO-MAX" - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Szydłowiec

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

Jeśli jeszcze szukasz dobrego kierownika budowy, to zwróć uwagę na firmę ECO-MAX. Oferuje wszechstronne spektrum usług w dobrych cenach. Kierowaniem przebiegiem całej budowy wraz z dokumentacją i troszczenie się o jej poprawny przebieg to nie przelewki, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

ANTEX firma remontowo-budowlana - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Szydłowiec

Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Szydłowiec

Nadzór budowlany w najlepszym wydaniu to ich pasja, dlatego są w pełnej gotowości do podjęcia nowego zlecenia. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Bastex - Świetny Kierownik Budowy Szydłowiec

Świetny Kierownik Budowy Szydłowiec

Sumienny kierownik budowy proponuje swoje usługi na terenie Szydłowca i w pobliskich miastach. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

Najnowsze z 24 zleceń na kierowników budowy w Szydłowcu

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Szydłowiec

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Szydłowiec

2023-01-10 do 2023-01-18

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 85m², Sadek

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 85m² Termin skorzystania z oferty: 2023-02-01...

 • Sadek

2022-11-03 do 2022-11-11

Nadzorca Budowlany Szydłowiec

Będąc w gronie nadzorców budowlanych z tak bogatym doświadczeniem realizujesz prace na terenie miejscowości Mazowieckie i w okolicy? Jesteś świetnym specjalistą do tego ogłoszenia. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Wieniawa

2022-07-24 do 2022-08-01

Kierowanie Budową Szydłowiec

To zapytanie o treści - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 250m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z rejonu Mazowieckiego i z sąsiednich miast. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Wieniawa

2022-08-29 do 2022-08-29

Solidne Nadzorowanie Budowy Szydłowiec

Zleceniodawca napisał "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 136m²". Wykonaj usługę solidnego nadzorowania budowy jako specjalista w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do wykonania zleceń z Skarżyska-Kamiennej i przyległych miast. Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Skarżysko-Kamienna

2023-01-24 do 2023-02-01

Rewelacyjny Nadzór Budowlany Szydłowiec

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Suchedniów

2022-08-18 do 2022-08-26

Profesjonalny Kierownik Budowy Szydłowiec

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Suchedniów

2022-10-21 do 2022-10-29

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Przytyk

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Mazowieckiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Przytyk

2022-09-08 do 2022-09-16

Zapytanie o kierownika budowy, 3000m², Radom

Wykonaj zapytanie dotyczące wyjątkowego nadzorowania budowy od wiarygodnych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Radom lub okolicy. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Radom

2022-08-09 do 2022-08-17

Wybitny Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 137m² Informacje dodatkowe: Chmielniki małe dw71 Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Radom

2022-08-15 do 2022-08-23

Pierwszorzędne Kierowanie Budową

Wykonaj zadanie pierwszorzędnego kierowania budową o treści "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m²", jako fachowiec z miejscowości Radom. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Radomia jesteś jednym z najlepszych. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Radom

2022-08-01 do 2022-08-09

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Radom

2022-08-14 do 2022-08-22

Zlecenie na kierownika budowy, do 100m², Radom

Jako dobry nadzorca budowlany z wieloletnim doświadczeniem i specjalista zawsze gotowy do pracy odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca zgłosił potrzebę "Zlecenie na kierownika budowy, do 100m²". Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Radom

2022-11-03 do 2022-11-11

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Rozbudowa domu kostki z lat 70 o drugie piętro. Na istniejącej br...

 • Radom

2022-11-30 do 2022-12-08

Zapytanie o kierownika budowy, 80m², Radom

Rodzaj prac objętych nadzorem: Budowa domu jednorodzinnego Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 80m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Radom

2023-01-01 do 2023-01-09

Fantastyczny Nadzorca Budowlany

Nadzorowanie budowy to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w fachu nadzorcy budowlanego. Skontaktuj się z nimi od razu.

 • Radom

2022-09-28 do 2022-10-06

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 100m², Radom

Będąc w gronie nadzorców budowlanych z tak dużym doświadczeniem pracujesz na terenie miejscowości Radom i w okolicy? Jesteś idealnym specjalistą do tego ogłoszenia. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Radom

2022-08-25 do 2022-09-02

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 124m², Radom

Klient napisał "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 124m²". Przyjmij usługę wysokiej klasy kierowania budową jako profesjonalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania zleceń z okolic Radomia i przyległych powiatów. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Radom

2022-08-01 do 2022-08-09

Tani Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Radom

2022-09-20 do 2022-09-28

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 5000m², Radom

Perfekcyjne nadzorowanie budowy to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w fachu nadzorcy budowlanego. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Radom

2022-11-15 do 2022-11-23

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Radom

Bądź pewny, że Konsumenci zlecający kierowanie budową są dobrej jakości. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od kierowania budową. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Radom

2023-01-18 do 2023-01-18

Kierownik Budowy

Jako kierownik budowy oferujesz swoje doświadczenie na terenie Radomia oraz na obszarze Radomia? Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Radom

2023-01-10 do 2023-01-18

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 200m², Radom

Bądź pewny, że Zleceniodawcy zlecający nadzorowanie budowy są rzetelni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od nadzorowania budowy. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Radom

2022-12-01 do 2022-12-09

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Radom

Udowodnij Klientowi, że lepszej propozycji nadzoru budowlanego nie znajdzie w miejscowości Radom i okolicy, więc jeżeli poszukuje taniego nadzoru budowlanego to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Radom

2022-08-31 do 2022-09-08

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy