Kierownik budowy w Garwolinie

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 401 786 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 799 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Garwolinie

Kierownik budowy Garwolin

DK Invest

10 opinii

Stworzona z pasji do nadzoru budowlanego firma oferuje perfekcyjne nadzorowanie budowy na terenie miejscowości Garwolin, a także pobliskich miast i powiatów. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

FLO-BUD - Doskonałe Nadzorowanie Budowy w Garwolinie

Doskonałe Nadzorowanie Budowy w Garwolinie

3 opinie

Stworzona z pasji do nadzoru budowlanego firma oferuje doskonałe nadzorowanie budowy na obszarze Garwolina, jak również okolicznych miast i powiatów. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Antoni Skrochocki - inżynier budowlany - Doskonały Nadzór Budowlany Garwolin

Doskonały Nadzór Budowlany

3 opinie

Firma Antoni Skrochocki - inżynier budowlany oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Garwolina i z sąsiednich miast. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Łukasz Dzięgielowski - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Garwolin

Łukasz Dzięgielowski

1 opinia

Osiągnij założone cele dzięki doskonałemu doświadczeniu firmy Łukasz Dzięgielowski, która świadczy usługi nadzorowania budowy na najwyższym poziomie. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Usługi remontowo-budowlane "JAWORSKI" - Profesjonalny Nadzór Budowlany Garwolin

Profesjonalny Nadzór Budowlany Garwolin

1 opinia

Utalentowani pracownicy firmy Usługi remontowo-budowlane JAWORSKI spełnią Państwa oczekiwania w temacie nadzoru budowlanego. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

LECHDOM GARWOLIN - Solidny Nadzór Budowlany Garwolin

LECHDOM GARWOLIN

3 opinie

LECHDOM GARWOLIN to prawdziwi profesjonaliści w temacie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w pobliżu Garwolina. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Domy z drewna - Kompetentny Kierownik Budowy Garwolin

Kompetentny Kierownik Budowy Garwolin

1 opinia

Nadzór budowlany w najlepszym wydaniu to dla firmy Domy z drewna pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są w pełnej gotowości do podjęcia nowego zlecenia. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Rob Bud - Dobry Kierownik Budowy Garwolin

Dobry Kierownik Budowy

1 opinia

Rob Bud to prawdziwi profesjonaliści w branży nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w pobliżu miejscowości Garwolin. Ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

M-bud - Doskonały Kierownik Budowy Garwolin

M-bud

1 opinia

Jeśli jeszcze szukasz doskonałego kierownika budowy dla siebie, to zerknij na firmę M-bud. Wykonuje całe spektrum usług w dobrych cenach. Kierowaniem przebiegiem całej budowy wraz z dokumentacją i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

RB Usługi Projektowe - Solidne Nadzorowanie Budowy Garwolin

RB Usługi Projektowe

Atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest nadzorowanie budowy. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najnowsze z 26 zleceń na kierowników budowy w Garwolinie

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Garwolin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Dom z bala Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Garwolin

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano wczoraj o 21:57

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Garwolin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Garwolin

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 6 dni temu

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Łaskarzew

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Łaskarzew

2023-01-03 do 2023-01-11

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 301-500m², Garwolin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: Sieć kanalizacyjna Powierzchnia budynku: 301-500m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Garwolin

2022-08-09 do 2022-08-09

Poszukuję kierownika budowy, do 100m², Magnuszew

Zdecyduj się na prace dotyczące solidnego nadzorowania budowy od wiarygodnych Konsumentów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Mazowieckiego. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Magnuszew

2022-09-02 do 2022-09-05

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 100m², Magnuszew

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Magnuszew

2022-07-26 do 2022-08-03

Dobry Nadzorca Budowlany Garwolin

Zapytanie o treści - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z Mazowieckiego oraz przyległych powiatów. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Osieck

2022-07-19 do 2022-07-27

Profesjonalny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Kozienice

2022-07-26 do 2022-08-03

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 100m², Kozienice

Jeżeli wykonujesz zlecenia na doskonałe kierowanie budową w rejonie Kozienic i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 100m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Umów się na rozmowę jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Kozienice

2022-07-26 do 2022-08-03

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Kozienice

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kozienice

2022-08-16 do 2022-08-24

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Garwolin

Wykonaj zlecenie rewelacyjnego nadzorowania budowy o treści "Poszukuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m²", jako specjalista z miejscowości Kozienice. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Kozienic jesteś jednym z najlepszych. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Kozienice

2022-08-16 do 2022-08-24

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy

Jeśli atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze atuty jako eksperta od nadzorowania budowy to wykonaj zlecenie - Szukam kierownika do budowy obiektu, do 100m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Kozienice

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 6 dni temu

Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 117m² Informacje dodatkowe: Dom w zielistkach ver3 Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Teresin

2022-07-29 do 2022-08-06

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Kołbiel

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kołbiel

2022-08-12 do 2022-08-20

Zapytanie o kierownika do przebudowy, 101-200m², Ryki

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako godny uwagi fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Ryki

2022-10-28 do 2022-11-05

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Ryki

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Ryki

2022-09-11 do 2022-09-19

Nadzór Budowlany Garwolin

Oferujesz solidną propozycję dotyczącą nadzoru budowlanego? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

 • Ryki

2022-07-15 do 2022-07-23

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Ryki

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Ryki

2022-07-15 do 2022-07-23

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 80m², Grzebowilk

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 80m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Grzebowilk

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 5 dni temu

Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Drewno bal Termin skorzystania z oferty: 2022-11-13...

 • Drożdżówka

2022-09-08 do 2022-09-16

Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Brzóza

2022-09-04 do 2022-09-12

Kierowanie Budową Garwolin

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi kierowania budową na ponadprzeciętnym poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest sprawdzony. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Warka

2023-01-26 do 2023-01-26

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 100m², Warka

Jeżeli wykonujesz zlecenia na wyjątkowe kierowanie budową w rejonie Mazowieckiego i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 100m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie.

 • Warka

2022-07-21 do 2022-07-29

Doskonałe Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Warka

2022-10-26 do 2022-11-03

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 100m², Wola Okrzejska

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wola okrzejska

2022-11-14 do 2022-11-22

Najlepsze Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Potrzebuje do istniejącego budynku dobudować prawie 50m2. Szukam k...

 • Góra Kalwaria

2023-01-21 do 2023-01-29

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy