Kierownik budowy w Żurominie

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 388 273 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 116 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Żurominie

Kierownik budowy Żuromin

Doskonałe Nadzorowanie Budowy Żuromin

1 opinia

Stworzona z pasji do nadzoru budowlanego firma oferuje doskonałe nadzorowanie budowy na obszarze Żuromina, jak również okolicznych miast i powiatów. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Pracownia Projektowa Constructor - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Żuromin

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

1 opinia

Firma Pracownia Projektowa Constructor to wybitni specjaliści od nadzoru budowlanego i nadzorowania budowy, świadczący usługi dla Klientów z Żuromina i pobliskich powiatów. Tylko chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - sprawdź!

FIRMA USŁUGOWO HANDLOWO BUDOWLANA TOMBUD - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Żuromin

FIRMA USŁUGOWO HANDLOWO BUDOWLANA TOMBUD

Perfekcyjny nadzór budowlany to życiowa pasja ekipy z firmy FIRMA USŁUGOWO HANDLOWO BUDOWLANA TOMBUD - nie mają sobie równych w tej dziedzinie. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Ulanowscy Transport Rafał Ulanowski - Utalentowany Kierownik Budowy Żuromin

Utalentowany Kierownik Budowy Żuromin

Nie znajdziesz innych tak utalentowanych kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem, realizujących prace na terenie miejscowości Żuromin i w okolicy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Usługi Wykończeniowo-remontowe - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Żuromin

Usługi Wykończeniowo-remontowe

Powierz zadanie nadzorowania budowy fachowcom firmy Usługi Wykończeniowo-remontowe z miejscowości Żuromin. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. Na terenie Żuromina są jednymi z najlepszych. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

KAL-MIX USLUGI ELEKTRYCZNO-STOLARSKIE - Dobry Kierownik Budowy Żuromin

KAL-MIX USLUGI ELEKTRYCZNO-STOLARSKIE

Jeśli jeszcze szukasz dobrego kierownika budowy, to zerknij na firmę KAL-MIX USLUGI ELEKTRYCZNO-STOLARSKIE. Wykonuje bogaty zakres usług w bezkonkurencyjnych cenach. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

ASZ-BUD"USŁUGI BUDOWLANE ANDRZEJ SZOSTAK - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Żuromin

ASZ-BUD"USŁUGI BUDOWLANE ANDRZEJ SZOSTAK

Nadzór budowlany nie ma dla firmy ASZ-BUDUSŁUGI BUDOWLANE ANDRZEJ SZOSTAK żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

FRANCUZ USLUGI OGOLNOBUDOWLANE - Najlepsze Nadzorowanie Budowy Żuromin

FRANCUZ USLUGI OGOLNOBUDOWLANE

FRANCUZ USLUGI OGOLNOBUDOWLANE zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się bardzo dobrymi opiniami Klientów. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Zakład Remontowo Budowlany Reda Tomasz - Sumienny Kierownik Budowy w Żurominie

Sumienny Kierownik Budowy w Żurominie

Potrzebujesz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Nie szukaj dalej, firma Zakład Remontowo Budowlany Reda Tomasz jest tym, czego potrzebujesz. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

IUSŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE - Kompetentny Kierownik Budowy Żuromin

IUSŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Kompetentny kierownik budowy z wyjątkową wiedzą w kwestii nadzoru budowlanego dbający o zadowolenie swoich Klientów. Nadzór nad przebiegiem budowy domu i dbanie o jej poprawny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Najnowsze z 27 zleceń na kierowników budowy w Żurominie

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 1500m², Sierpc

Nadzorowanie budowy to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako najlepszy specjalista w fachu nadzorcy budowlanego. Przedstaw dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Sierpc

2022-07-12 do 2022-07-20

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Sierpc

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Sierpc

2022-11-26 do 2022-12-04

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Górzno

Jeśli tylko wykonujesz zlecenia na perfekcyjne kierowanie budową w rejonie Kujawsko-pomorskiego i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Wybierz numer i prześlij ofertę.

 • Górzno

2022-09-05 do 2022-09-13

Kierownik Budowy Żuromin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Tradycyjna technologia, projekt gotowy, dom z poddaszem użytkowym z garażem w bryle Termin s...

 • Górzno

2022-09-07 do 2022-09-15

Potrzebuję kierownika do przebudowy, do 100m², Działdowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Działdowo

2022-11-08 do 2022-11-16

Doskonały Nadzór Budowlany Żuromin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Działdowo

2022-09-25 do 2022-10-03

Tani Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Działdowo

2022-11-08 do 2022-11-16

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Lidzbark

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Lidzbark

2022-11-11 do 2022-11-19

Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Żuromin

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na pierwszorzędne nadzorowanie budowy w rejonie Warmińsko-mazurskiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej doświadczonej firmy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Murawki

2022-07-13 do 2022-07-21

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 42m², Murawki

Jako specjalista zaproponuj doskonałą ofertę nadzoru budowlanego. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy zapewnili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Niewątpliwie zlecenie o treści "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 42m²" jest idealne dla Twojej firmy. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Murawki

2023-01-12 do 2023-01-20

Poszukuję kierownika do przebudowy, do 100m², Mława

Chcesz przyjąć zlecenie na kierowanie budową, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Poszukuję kierownika do przebudowy, do 100m² to dobry wybór. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Mława

2022-11-08 do 2022-11-16

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 150m², Mława

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 150m² Informacje dodatkowe: Poszukuję kierownika budowy. Lokalizacja: Mława Typ inwestycji: Dom jednorodzinny Powierzchnia: 1...

 • Mława

2022-09-21 do 2022-09-29

Doskonałe Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Mława

2022-09-21 do 2022-09-29

Poszukuję kierownika do przebudowy, do 100m², Mława

Powiedz Zlecającemu, że takiej oferty nadzoru budowlanego nie znajdzie na terenie Mławy, więc jeśli szuka taniego nadzoru budowlanego to natychmiast powinien poznać Twoją Firmę. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Mława

2022-11-08 do 2022-11-16

Potrzebuję kierownika do przebudowy, do 100m², Mława

Pragniesz znaleźć zlecenia jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Mława

2022-11-08 do 2022-11-16

Perfekcyjny Nadzorca Budowlany Żuromin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Mława

2023-01-11 do 2023-01-19

Zlecenie na kierownika budowy, 2500m², Ciechanów

Wybierz zapytanie dotyczące fantastycznego kierowania budową od sprawdzonych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Ciechanowa. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Ciechanów

2023-01-18 do 2023-01-26

Poszukuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m², Ciechanów

Spowoduj, że nadzór budowlany nie będzie dla Zleceniodawcy kłopotem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z branży nadzoru budowlanego stwórz idealną ofertę pod zlecenie - Poszukuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m². Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Ciechanów

2022-08-15 do 2022-08-23

Dobry Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia budynku: 1000m² Informacje dodatkowe: Witam, szukam kierownika na czas budowy (około 5 miesięcy) Nie jest konie...

 • Ciechanów

2022-09-10 do 2022-09-18

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Ciechanów

To zlecenie o treści - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z Ciechanowa i z sąsiednich miast. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Ciechanów

2022-08-24 do 2022-09-01

Wyjątkowy Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: Opinia o stanie nieruchomości Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 1000m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Brodnica

2022-08-26 do 2022-09-03

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Brodnica

Szukasz klienta jako fachowiec od solidnego nadzorowania budowy w rejonie Brodnicy lub w pobliskich powiatach? Zaprezentuj propozycję temu Klientowi - skontaktuj się już dziś.

 • Brodnica

2022-08-31 do 2022-09-08

Kierowanie Budową Żuromin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Projekt budowlany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Brodnica

2022-09-08 do 2022-09-16

Pierwszorzędny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia budynku: 1000m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Brodnica

2023-01-11 do 2023-01-19

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 94m², Wąpielsk

Należąc do nadzorców budowlanych z tak dużym doświadczeniem działasz w miejscowości Kujawsko-pomorskie i w całym powiecie? Jesteś idealnym ekspertem do tego ogłoszenia. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Wąpielsk

2022-08-02 do 2022-08-10

Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: Boiska sportowe Powierzchnia budynku: 2800m² Informacje dodatkowe: budowa boisk poliuretanowych w infrastrukturą towarzyszącą Termin skorzystania z oferty: możliwy ...

 • Brudzeń Duży

2022-07-11 do 2022-07-19

Sumienny Kierownik Budowy

Klient szuka sumiennego kierownika budowy i wysłał zapytanie o treści - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, do 100m². Jeśli oferujesz szeroki zakres usług w korzystnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Pokrzydowo

2022-08-18 do 2022-08-26

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy