Fundamenty w Makowie Mazowieckim

Porównaj oferty od Specjalistów od Fundamentów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 430 129 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 213 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Początkowym etapem każdej budowy jest „stan zero”, w trakcie którego prowadzone są prace ziemne oraz wykonywane fundamenty. To niezwykle istotna część całej budowy, ponieważ ewentualne błędy popełnione podczas tych prac rzutować będą w kolejnych etapach. Jak powinno wyglądać prawidłowe wykonanie fundamentów oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę w trakcie ich budowy? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące fundamentów. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Przed przystąpieniem do budowy domu lub innego obiektu, należy zgromadzić pokaźną dokumentację, w tym mapy i pozwolenia. Jednym z najważniejszych dokumentów jest projekt budowy, na podstawie którego odbywa się całość prac. Możemy zdecydować się na zakup gotowego projektu lub wybrać projekt indywidualny. Po otrzymaniu pozwolenia na budowę rozpoczyna się pierwsza faza prac: budowę fundamentów.

W pierwszej kolejności, na działce musi pojawić się geodeta, który dokonuje wytyczenia budynku. Prace geodezyjne są bardzo ważnym etapem i należy przeprowadzić je z należytą dokładnością i precyzją. Uprawniony geodeta wytyczy osie budynku oraz wskaże rzędne, które będą stanowiły punkt zero – miejsce odniesienia co do głębokości osadzenia budynku w ziemi. Po wytyczeniu budynku, ekipa budowlana może przystąpić do budowy fundamentów.

Rozpoczynającym etapem przy rozpoczęciu działania na placu budowy są prace ziemne, które rozpoczynają się od wykopu. Wykop możemy zlecić operatowi koparki lub firmie budowlanej, która wykonuje fundamenty. Najpierw operator koparki zbiera humus, czyli pierwszą warstwę ziemi, a następnie wykonuje wykop pod ławy fundamentowe. Podczas prac ziemnych, ekipa przygotowuje szalunki, dzięki którym fundamenty uzyskają właściwy kształt. Najczęściej odbywa się to za pomocą deskowania.

W kolejnym etapie odbywa się zbrojenie fundamentów, wykonywane z drutów o szerokości od 6 do nawet 16 mm, połączonych ze sobą strzemionami. W wykopie należy wylać niewielką warstwę chudego betonu, na który umieszczamy zbrojenie. Następnie całość zalewamy betonem B-20 lub B-25. Warto pamiętać, że zbrojenie i zalanie fundamentów zawsze odbywa się pod czujnym okiem kierownika budowy.

Ławy fundamentowe zabezpiecza się przed wilgocią układając na nich papę lub folię. Prawidłowa izolacja fundamentów zabezpiecza przed podciągnięciem wilgoci w ściany nośne budynku. Na zaizolowanym podłożu można rozpocząć budowę ścian fundamentowych, które wykonuje się z gotowych bloczków. Ostatni etap prac to ocieplenie fundamentów. Jak wybrać styropian na fundamenty? Przede wszystkim należy wybrać produkt odporny na ściskanie oraz dobrej izolacyjności termicznej. W zależności od poziomu wód gruntowych, możemy wybrać styropian ESP dla fundamentów, styropian aqua, lub styrodur. W projekcie budowy znajdziemy informacje o grubości izolacji.

Po wykonaniu fundamentów, wykop możemy zasypiać zagęszczonym piaskiem, a następnie wylać warstwę chudego betonu. W ten sposób zakończymy w całości stan zero i możemy przystąpić do murowania ścian.

Ranking najlepszych specjalistów od fundamentów w Makowie Mazowieckim

Fundamenty Maków Mazowiecki

PEP-KOP Roboty Ziemne Usługi Koparko Ładowarką , Minikoparką Wykopy

4 opinie

Poszukujesz specjalisty od wzmacniania fundamentów? Wykorzystaj kompetencje PEP-KOP Roboty Ziemne Usługi Koparko Ładowarką Minikoparką Wykopy. Aby otrzymać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Przedsiębiorstwo Usługowe "PRO-TECH" Krystian Krupka - Perfekcyjna Płyta Fundamentowa Maków Mazowiecki

Przedsiębiorstwo Usługowe "PRO-TECH" Krystian Krupka

2 opinie

Na wypadek jeśli poszukujesz dobrej firmy od płyty fundamentowej to skorzystaj z kwalifikacji Przedsiębiorstwo Usługowe PRO-TECH Krystian Krupka. Maków Mazowiecki to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Ażeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Usługi remontowo budowlane - Pierwszorzędne Płyty Betonowe w Makowie Mazowieckim

Pierwszorzędne Płyty Betonowe w Makowie Mazowieckim

Firma Usługi remontowo budowlane oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Makowa Mazowieckiego i okolic. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

USLUGI REMONTOWO-BUDOWLANE JACEK BACHORSKI - Fantastyczne Wylewanie Fundamentów Maków Mazowiecki

USLUGI REMONTOWO-BUDOWLANE JACEK BACHORSKI

Zleć usługę wylewania fundamentów ekspertom firmy USLUGI REMONTOWO-BUDOWLANE JACEK BACHORSKI z miejscowości Maków Mazowiecki. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Makowa Mazowieckiego są w ścisłej czołówce. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Domek - Świetna Płyta Fundamentowa Maków Mazowiecki

Świetna Płyta Fundamentowa Maków Mazowiecki

Wykonanie płyty fundamentowej będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Domek ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Dłużej nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

BALTRANS USŁUGI PRZEWOZOWO-HANDLOWE I BUDOWLANE - Świetny Fundament Maków Mazowiecki

Świetny Fundament Maków Mazowiecki

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie fundamentu i zatrudnij BALTRANS USŁUGI PRZEWOZOWO-HANDLOWE I BUDOWLANE. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę.

Roboty Ziemne Andrzej Brzęcki - Solidne Wykonanie Fundamentów Maków Mazowiecki

Roboty Ziemne Andrzej Brzęcki

Pragniesz znaleźć wartego zaufania fachowca z zakresu solidnego wykonania fundamentów, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Roboty Ziemne Andrzej Brzęcki jest Twoim rozwiązaniem. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

AMICO - Wyjątkowe Wykonanie Fundamentów Maków Mazowiecki

Wyjątkowe Wykonanie Fundamentów

Wiele długich lat pracownicy AMICO świadczą usługi z zakresu wykonania fundamentów, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Usługi Remontowo-Budowlane Zbigniew Ciok - Profesjonalne Wylewanie Fundamentów Maków Mazowiecki

Usługi Remontowo-Budowlane Zbigniew Ciok

Konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to najważniejsze cechy firmy, której specjalnością jest wylewanie fundamentów. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Mariusz Puchalski - Solidny Fundament Maków Mazowiecki

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Mariusz Puchalski

Firma Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Mariusz Puchalski świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z miejscowości Maków Mazowiecki oraz przyległych powiatów. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Najnowsze z 30 zleceń na fundamenty w Makowie Mazowieckim

Wysokiej Klasy Wykonanie Fundamentów Maków Mazowiecki

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 60m² Informacje dodatkowe: Domek modułowy 52 m2 w projekt w literę u Termin rozpoczęcia prac: w ciągu mies...

 • Magnuszew mały

2022-08-31 do 2022-09-08

Rewelacyjna Budowa Fundamentów Maków Mazowiecki

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi budowy fundamentów na ponadprzeciętnym poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest sprawdzony. Już teraz określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Krubki-Górki

2022-11-28 do 2022-12-06

Zapotrzebowanie na wykonanie płyty fundamentowej, 35m², Czubajowizna

Zlecający, który potrzebuje usługi wykonania fundamentów powinien już dziś zgłosić się do specjalisty takiego, jak Ty i poznać świetne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Czubajowizna

2022-12-23 do 2022-12-31

Potrzebna ekipa na wykonanie fundamentów, 116m², Grądy

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 116m² Informacje dodatkowe: Ultra2 projekt domu Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Grądy

2022-09-04 do 2022-09-12

Porządne Fundamenty Maków Mazowiecki

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 300m² Informacje dodatkowe: Hala łukowa 12m szerokość i 25m długości Termin rozpoczęcia prac: ...

 • Przasnysz

2022-11-04 do 2022-11-12

Zapytanie o wykonanie fundamentów, 110m², Przasnysz

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 110m² Informacje dodatkowe: Lugo 110 m Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Przasnysz

2022-12-18 do 2022-12-19

Rzetelne Usługi Wykonania Fundamentów Maków Mazowiecki

Dzięki precyzji wykonania usługi wykonania fundamentów Twoja firma przewyższa konkurentów. Renoma, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania odbiorców. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

 • Pułtusk

2023-01-15 do 2023-01-23

Potrzebna ekipa na wykonanie fundamentów, 100m², Pułtusk

Jeżeli wykonujesz zlecenia na wysokiej klasy budowa fundamentów w rejonie Pułtuska i oczekujesz rzetelnego klienta to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Potrzebna ekipa na wykonanie fundamentów, 100m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej profesjonalnej firmy. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Pułtusk

2022-09-06 do 2022-09-14

Pierwszorzędna Budowa Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Pułtusk

2022-08-16 do 2022-08-16

Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 41m², Pułtusk

Wybierz zapytanie dotyczące najwyższej klasy budowy fundamentów od sprawdzonych Zleceniodawców zainteresowanych daniem pracy na terenie Pułtuska lub okolicy. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Pułtusk

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, do 100m², Pułtusk

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Pułtusk

2023-01-03 do 2023-01-11

Doskonałe Fundamenty

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Pułtusk

2023-01-05 do 2023-01-13

Zlecenie na wykonanie fundamentów, 301-500m², Ostrołęka

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Ostrołęka

2022-10-25 do 2022-11-02

Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 120m², Ostrołęka

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 120m² Informacje dodatkowe: Miodowniki 2 Termin rozpoczęcia prac: 2023-09-01...

 • Ostrołęka

2022-12-29 do 2023-01-06

Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, do 100m², Ostrołęka

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Ostrołęka

2022-12-29 do 2023-01-06

Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 70m², Ostrołęka

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 70m² Informacje dodatkowe: Wymiary ok.5na7m Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Ostrołęka

2022-11-05 do 2022-11-13

Szukam firmy na wykonanie płyty fundamentowej, 99m², Małaszek

Ten Zleceniodawca jeszcze szuka dobrej firmy od fundamentów. Napisał ogłoszenie o treści - Szukam firmy na wykonanie płyty fundamentowej, 99m², chcąc doświadczonych specjalistów. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Małaszek

2022-08-08 do 2022-08-16

Konstrukcje Betonowe Maków Mazowiecki

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: Fundament pod altanę Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 50m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Długosiodło

2022-12-26 do 2023-01-03

Idealne Konstrukcje Betonowe

Daj znać Zlecającemu, że równie dobrej propozycji konstrukcji betonowych nie znajdzie na terenie Mazowieckiego, więc jeżeli szuka idealnych konstrukcji betonowych to niezwłocznie powinien wybrać Twoją Firmę. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Długosiodło

2022-08-16 do 2022-08-24

Dam zlecenie na wykonanie ławy fundamentowej, do 100m², Repki

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-08-14...

 • Repki

2023-01-06 do 2023-01-14

Doskonałe Konstrukcje Betonowe

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 68m² Informacje dodatkowe: Dom z bali. Grochowo Nowe 13 dws Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Świniotop

2022-11-29 do 2022-12-07

Szukam firmy na wykonanie płyty fundamentowej, 21m², Borsuki-Kolonia

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 21m² Informacje dodatkowe: Potrzebuje ekipy lub osoby do pomocy do zalania płyty fundamentowej ...

 • Borsuki-Kolonia

2022-08-23 do 2022-08-31

Szukam firmy na wykonanie płyty fundamentowej, 35m², Zatory

Jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od fundamentów potrzebujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Szukam firmy na wykonanie płyty fundamentowej, 35m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Zatory

2022-09-06 do 2022-09-14

Najwyższej Klasy Konstrukcje Betonowe

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 30m² Informacje dodatkowe: Wykonanie płyty betonowej 30m2 grubości 30cm zbrojona jedną siatką 12mm w środk...

 • Ciechanów

2022-09-28 do 2022-10-06

Zlecenie na wykonanie fundamentów, 101-200m², Ciechanów

Usługi wykonania fundamentów w wykonaniu Twojej firmy to prawdziwy majstersztyk? Jako idealny partner do powierzenia budowy fundamentów nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem, które ma treść - Zlecenie na wykonanie fundamentów, 101-200m². Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Ciechanów

2023-01-05 do 2023-01-13

Rewelacyjne Wykonanie Fundamentów

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na rewelacyjne wykonanie fundamentów w rejonie Wyszkowa i oczekujesz rzetelnego klienta to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 70m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej kompetentnej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Wyszków

2022-09-14 do 2022-09-22

Dam zlecenie na wykonanie ławy fundamentowej, 30m², Wyszków

Starasz się odnaleźć Klienta jako warty uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Wyszkowa. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zaprezentuj dobrą propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę już dziś.

 • Wyszków

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapotrzebowanie na wykonanie ławy fundamentowej, 301-500m², Wyszków

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 301-500m² Informacje dodatkowe: -przygotowanie zbrojenia oraz montaż t -ułożenie mieszkanki betonowej m3...

 • Wyszków

2022-09-07 do 2022-09-15

Doskonałe Konstrukcje Betonowe

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 70m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wyszków

2023-01-27 do 2023-01-27

Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m², Wyszków

Zleceniodawca szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m². To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Wyszków

2022-11-16 do 2022-11-24

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Fundamentów

Najczęstsze pytania o fundamentach

Jaki styropian wybrać do izolacji fundamentów?

Izolacja fundamentów to jeden z najważniejszych etapów podczas całej budowy domu. Prawidłowo wykonana, zabezpieczy nas przed podciąganiem wilgoci oraz powstaniem mostków termicznych. W rezultacie, unikniemy w budynku niemiłych „niespodzianek” w postaci grzybów, oraz zyskamy dodatkową izolację cieplną.

Wybierając styropian na fundamenty, należy zwrócić uwagę na współczynnik przewodzenia ciepła (lambda) – im niższy, tym mamy do czynienia z „cieplejszym” styropianem. Obecnie na rynku znajdziemy styropiany: standardowy ESP, hydrofobowy, a także styrodur. W przypadku niskich wód gruntowych, a także braku piwnicy możemy wybrać styropian ESP dedykowany do fundamentów. Styropian „hydro” (znany także jako aqua) charakteryzuje się niską nasiąkliwością i dedykowany jest dla budynków, gdzie znajduje się wysoki poziom wód. W przypadku mokrych gruntów, wysokich fundamentów oraz piwnic, warto rozważyć użycie styroduru, który nie tylko zapewnia doskonałą hydroizolację, ale także odznacza się wysoką odpornością na ściskanie i uszkodzenia mechaniczne.

Jakie koszty trzeba ponieść przy wylaniu i izolacji fundamentów?

Wykonanie fundamentów, na tle całości inwestycji związanej z budową domu, stanowi niewielki ułamek kosztów. Głównym wydatkiem są materiały – stal zbrojeniowa i beton. Koszt budowy fundamentów będzie różny w zależności od powierzchni budynku oraz głębokości fundamentu. Szacuje się, że kwota, jaką należy przeznaczyć na fundamentowanie domu, waha się od od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Na tym etapie prac nie warto jednak szukać oszczędności, szczególnie jeśli chodzi o izolację cieplną budynku. Po zasypaniu fundamentów ziemią, nie będzie możliwości poprawy ewentualnych niedociągnięć i braków. Podczas wykonania fundamentów warto korzystać z pomocy doświadczonych fachowców, którzy oferują wysoką jakość usług i gwarantują profesjonalną realizację.

Jaki specjalista odpowiedzialny jest za wylanie fundamentów?

Za wylanie fundamentów odpowiada ekipa budowlana, w której znajdują się doświadczeni murarze oraz zbrojarze. Jeżeli szukasz sprawdzonych specjalistów koniecznie sprawdź nasz Ranking Najlepszych Firm. Całością prac koordynuje kierownik budowy, który jest odpowiedzialny za właściwy przebieg robót. Powinien on pojawić się na budowie szczególnie podczas wykonywania zbrojenia i wylania fundamentów, a także towarzyszyć geodecie podczas wytyczenia budynku. Przy pracach budowlanych skorzystać możemy także z usług inspektora nadzoru inwestorskiego, który jest odpowiedzialny za kontrolę i nadzór nad całością inwestycji. Warto zatrudnić go szczególnie podczas prac o dużym stopniu skomplikowania i zaawansowania. O powołaniu i wyborze inspektora nadzoru inwestorskiego decyduje inwestor.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Fundamentów