Fundamenty w Węgrowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Fundamentów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 389 936 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 184 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Początkowym etapem każdej budowy jest „stan zero”, w trakcie którego prowadzone są prace ziemne oraz wykonywane fundamenty. To niezwykle istotna część całej budowy, ponieważ ewentualne błędy popełnione podczas tych prac rzutować będą w kolejnych etapach. Jak powinno wyglądać prawidłowe wykonanie fundamentów oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę w trakcie ich budowy? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące fundamentów. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Przed przystąpieniem do budowy domu lub innego obiektu, należy zgromadzić pokaźną dokumentację, w tym mapy i pozwolenia. Jednym z najważniejszych dokumentów jest projekt budowy, na podstawie którego odbywa się całość prac. Możemy zdecydować się na zakup gotowego projektu lub wybrać projekt indywidualny. Po otrzymaniu pozwolenia na budowę rozpoczyna się pierwsza faza prac: budowę fundamentów.

W pierwszej kolejności, na działce musi pojawić się geodeta, który dokonuje wytyczenia budynku. Prace geodezyjne są bardzo ważnym etapem i należy przeprowadzić je z należytą dokładnością i precyzją. Uprawniony geodeta wytyczy osie budynku oraz wskaże rzędne, które będą stanowiły punkt zero – miejsce odniesienia co do głębokości osadzenia budynku w ziemi. Po wytyczeniu budynku, ekipa budowlana może przystąpić do budowy fundamentów.

Rozpoczynającym etapem przy rozpoczęciu działania na placu budowy są prace ziemne, które rozpoczynają się od wykopu. Wykop możemy zlecić operatowi koparki lub firmie budowlanej, która wykonuje fundamenty. Najpierw operator koparki zbiera humus, czyli pierwszą warstwę ziemi, a następnie wykonuje wykop pod ławy fundamentowe. Podczas prac ziemnych, ekipa przygotowuje szalunki, dzięki którym fundamenty uzyskają właściwy kształt. Najczęściej odbywa się to za pomocą deskowania.

W kolejnym etapie odbywa się zbrojenie fundamentów, wykonywane z drutów o szerokości od 6 do nawet 16 mm, połączonych ze sobą strzemionami. W wykopie należy wylać niewielką warstwę chudego betonu, na który umieszczamy zbrojenie. Następnie całość zalewamy betonem B-20 lub B-25. Warto pamiętać, że zbrojenie i zalanie fundamentów zawsze odbywa się pod czujnym okiem kierownika budowy.

Ławy fundamentowe zabezpiecza się przed wilgocią układając na nich papę lub folię. Prawidłowa izolacja fundamentów zabezpiecza przed podciągnięciem wilgoci w ściany nośne budynku. Na zaizolowanym podłożu można rozpocząć budowę ścian fundamentowych, które wykonuje się z gotowych bloczków. Ostatni etap prac to ocieplenie fundamentów. Jak wybrać styropian na fundamenty? Przede wszystkim należy wybrać produkt odporny na ściskanie oraz dobrej izolacyjności termicznej. W zależności od poziomu wód gruntowych, możemy wybrać styropian ESP dla fundamentów, styropian aqua, lub styrodur. W projekcie budowy znajdziemy informacje o grubości izolacji.

Po wykonaniu fundamentów, wykop możemy zasypiać zagęszczonym piaskiem, a następnie wylać warstwę chudego betonu. W ten sposób zakończymy w całości stan zero i możemy przystąpić do murowania ścian.

Ranking najlepszych specjalistów od fundamentów w Węgrowie

Fundamenty Węgrów

K&M BUD KAMIL Jaworski

2 opinie

Planujesz wybrać wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? KM BUD KAMIL Jaworski jest na to najlepszym rozwiązaniem. Tylko chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

REMONT-BUD Rafał Marchelewicz - Doskonałej Jakości Fundamenty Węgrów

REMONT-BUD Rafał Marchelewicz

5 opinii

Firma REMONT-BUD Rafał Marchelewicz świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Węgrowa oraz przyległych powiatów. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

KOST-BUD Usługi ogólnobudowlane - Porządne Fundamenty Pod Dom Węgrów

Porządne Fundamenty Pod Dom Węgrów

3 opinie

Zaufaj ekspertom w dziedzinie fundamentów pod dom i zatrudnij KOST-BUD Usługi ogólnobudowlane. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

MAG-BUD - Wyjątkowe Wylewanie Fundamentów Węgrów

Wyjątkowe Wylewanie Fundamentów Węgrów

7 opinii

Starasz się odnaleźć solidnego fachowca z zakresu wyjątkowego wylewania fundamentów z Węgrowa, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma MAG-BUD jest Twoim rozwiązaniem. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Kruszbruk - Najwyższej Klasy Wylewanie Fundamentów Węgrów

Najwyższej Klasy Wylewanie Fundamentów

2 opinie

Bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to główne cechy firmy, której specjalnością jest wylewanie fundamentów. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

DomiBud - Profesjonalna Izolacja Fundamentów w Węgrowie

Profesjonalna Izolacja Fundamentów w Węgrowie

1 opinia

Powierz prace dotyczące izolacji fundamentów specjalistom firmy DomiBud z miejscowości Węgrów. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i fachowością. Na terenie Węgrowa są w ścisłej czołówce. Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Usługi ogólnobudowlane Tomasz Myszkowski - Perfekcyjna Płyta Fundamentowa Węgrów

Usługi ogólnobudowlane Tomasz Myszkowski

1 opinia

Jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od płyty fundamentowej? Skorzystaj z doświadczenia Usługi ogólnobudowlane Tomasz Myszkowski. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

Mat-Bud Invest Sp. z o.o. - Znakomite Ławy Fundamentowe Węgrów

Mat-Bud Invest Sp. z o.o.

W dalszym ciągu potrzebujesz specjalisty od ław fundamentowych? Powierz tę kwestię specjalistom z Mat-Bud Invest Sp. z o.o.. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Dłużej nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

BUDMAR - Perfekcyjne Fundamenty Pod Dom Węgrów

Perfekcyjne Fundamenty Pod Dom

Nadal szukasz specjalisty od fundamentów pod dom? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry BUDMAR. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

LuksaBud Krzysztof Luksa - Solidna Izolacja Fundamentów Węgrów

LuksaBud Krzysztof Luksa

Powierz zadanie solidnej izolacji fundamentów ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Węgrów i pobliskich powiatów. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

Najnowsze z 31 zleceń na fundamenty w Węgrowie

Pierwszorzędne Konstrukcje Betonowe Węgrów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Brzuza

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 1 godzinę temu

Szukam firmy na wykonanie płyty fundamentowej, 45m², Węgrów

Zlecający, który potrzebuje najlepszej usługi wykonania fundamentów powinien już dziś zgłosić się do Ciebie i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Pokaż propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Węgrów

2023-01-15 do 2023-01-23

Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, 48m², Węgrów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 48m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Węgrów

2022-11-30 do 2022-12-08

Zlecenie na wykonanie ławy fundamentowej, 120m², Sokółka

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 120m² Informacje dodatkowe: Projekt Z515 Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Sokółka

2022-11-04 do 2022-11-12

Doskonała Budowa Fundamentów Węgrów

Zrealizuj zlecenie doskonałej budowy fundamentów o treści "Zlecę wykonanie płyty fundamentowej, do 100m²", jako ekspert z miejscowości Mazowieckie. Ujmij klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Mazowieckiego jesteś jednym z najlepszych. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Korytnica

2022-08-30 do 2022-09-07

Szukam firmy na wykonanie fundamentów, 94m², Jadów

Profesjonalna budowa fundamentów to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako prawdziwy ekspert w branży. Przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Jadów

2022-07-16 do 2022-07-16

Zapotrzebowanie na wykonanie płyty fundamentowej, 108m², Sitne

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi budowy fundamentów na najwyższym poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest rzetelny. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Sitne

2022-09-20 do 2022-09-28

Najlepsza Budowa Fundamentów

To zlecenie o treści - Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 70m² jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Mazowieckiego i z sąsiednich miast. Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Urle

2022-11-19 do 2022-11-27

Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, do 100m², Brańszczyk

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Brańszczyk

2022-08-22 do 2022-08-24

Najlepsze Usługi Wykonania Fundamentów Węgrów

Jeśli usługi wykonania fundamentów nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zapytanie jest dla Ciebie. Polegając na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Rudka

2022-07-18 do 2022-07-26

Doskonałe Konstrukcje Betonowe

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 70m² Informacje dodatkowe: Potrzebuje fundamentu pod budynek garażowo-gospodarczy z wiata, rozm...

 • Brok

2022-10-17 do 2022-10-25

Fundamenty Węgrów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 70m² Informacje dodatkowe: budynek garazowo-gospodarczy z wiata w Brok Termin rozpoczęcia prac...

 • Brok

2022-10-17 do 2022-10-25

Staranne Fundamenty

Jeszcze możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od fundamentów. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Dłużej nie trać czasu i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

 • Tłuszcz

2022-09-02 do 2022-09-10

Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, do 100m², Zabrodzie

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: niepodpiwniczony Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zabrodzie

2022-07-22 do 2022-07-30

Zapotrzebowanie na wykonanie płyty fundamentowej, do 100m², Suchożebry

Dla Klienta, który pisze - Zapotrzebowanie na wykonanie płyty fundamentowej, do 100m², znalezienie doskonałych konstrukcji betonowych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Suchożebry

2022-10-24 do 2022-11-01

Odpowiednie Konstrukcje Betonowe

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Franciszków,-Tłuszcz

2023-01-23 do 2023-01-31
dodano 4 dni temu

Dam zlecenie na wykonanie ławy fundamentowej, 30m², Wyszków

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: najazd na wagę dla samochodów ciężarowych Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 30m² Informacje dodatkowe: Potrzebuje wykonać najazd zbrojony na wagę dla aut ciężar...

 • Wyszków

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapotrzebowanie na wykonanie ławy fundamentowej, 301-500m², Wyszków

Chcesz znaleźć zlecenia jako warty uwagi fachowiec od najwyższej klasy usług wykonania fundamentów z Wyszkowa? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zapoznając się z jego zleceniem o treści "XYZ". Tylko chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Wyszków

2022-09-07 do 2022-09-15

Fantastyczna Budowa Fundamentów

Ten Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 70m²". Wykonaj zlecenie fantastycznej budowy fundamentów jako fachowiec w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia działalności z Wyszkowa i pobliskich powiatów. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Wyszków

2022-09-14 do 2022-09-22

Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m², Wyszków

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Wyszków

2022-11-16 do 2022-11-24

Profesjonalne Wykonanie Fundamentów Węgrów

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: najazd Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 30m² Informacje dodatkowe: Potrzebuję wykonać najazd zbrojony do wagi zewnętrznej dla samochodów cięzarowych Termin ro...

 • Wyszków

2022-09-06 do 2022-09-14

Wysokiej Klasy Budowa Fundamentów

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Potrzebna ekipa na wykonanie fundamentów, do 100m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zachęcamy do zadawania pytań.

 • Wyszków

2022-10-14 do 2022-10-22

Zlecenie na wykonanie ławy fundamentowej, do 100m², Wyszków

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Wyszków

2022-11-02 do 2022-11-10

Szukam firmy na wykonanie fundamentów, 35m², Celinów

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę rewelacyjnych konstrukcji betonowych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, niewątpliwie zainteresujesz tego Zleceniodawcy, który napisał - Szukam firmy na wykonanie fundamentów, 35m². Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Celinów

2022-08-28 do 2022-09-05

Wykonanie Fundamentów

Jeśli bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to Twoje główne walory jako fachowca od wykonania fundamentów to wykonaj zlecenie - Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m². Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Barcząca

2022-10-15 do 2022-10-23

Zapotrzebowanie na wykonanie fundamentów, 55m², Cyganka

Zdecydowanie o wyborze konstrukcji betonowych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista udziel rad i dobierz dopasowane rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapotrzebowanie na wykonanie fundamentów, 55m². Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Cyganka

2022-11-14 do 2022-11-22

Konstrukcje Betonowe

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł konstrukcji betonowych, mimo że próbuje znaleźć od wielu dni, zgłosił nam zapytanie o treści - Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 70m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Klienta. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Karolina

2023-01-09 do 2023-01-17

Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, do 100m², Mińsk Mazowiecki

Ten Klient uważa, że rewelacyjne fundamenty to skomplikowany temat. Napisał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Mińsk Mazowiecki

2022-12-18 do 2022-12-26

Perfekcyjne Wykonanie Fundamentów

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który zleca - "Zapytanie o wykonanie fundamentów, 101-200m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Więcej informacji prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Mińsk Mazowiecki

2022-07-27 do 2022-08-04

Zapotrzebowanie na wykonanie płyty fundamentowej, 70m², Mińsk Mazowiecki

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 70m² Informacje dodatkowe: Wymiary płyty: 6,3x11m teren wstępnie przygotowany: zdjęty humus. Termin rozpoc...

 • Mińsk Mazowiecki

2022-09-09 do 2022-09-17

Świetne Konstrukcje Betonowe

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 168m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Mińsk Mazowiecki

2022-09-01 do 2022-09-09

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Fundamentów

Najczęstsze pytania o fundamentach

Jaki styropian wybrać do izolacji fundamentów?

Izolacja fundamentów to jeden z najważniejszych etapów podczas całej budowy domu. Prawidłowo wykonana, zabezpieczy nas przed podciąganiem wilgoci oraz powstaniem mostków termicznych. W rezultacie, unikniemy w budynku niemiłych „niespodzianek” w postaci grzybów, oraz zyskamy dodatkową izolację cieplną.

Wybierając styropian na fundamenty, należy zwrócić uwagę na współczynnik przewodzenia ciepła (lambda) – im niższy, tym mamy do czynienia z „cieplejszym” styropianem. Obecnie na rynku znajdziemy styropiany: standardowy ESP, hydrofobowy, a także styrodur. W przypadku niskich wód gruntowych, a także braku piwnicy możemy wybrać styropian ESP dedykowany do fundamentów. Styropian „hydro” (znany także jako aqua) charakteryzuje się niską nasiąkliwością i dedykowany jest dla budynków, gdzie znajduje się wysoki poziom wód. W przypadku mokrych gruntów, wysokich fundamentów oraz piwnic, warto rozważyć użycie styroduru, który nie tylko zapewnia doskonałą hydroizolację, ale także odznacza się wysoką odpornością na ściskanie i uszkodzenia mechaniczne.

Jakie koszty trzeba ponieść przy wylaniu i izolacji fundamentów?

Wykonanie fundamentów, na tle całości inwestycji związanej z budową domu, stanowi niewielki ułamek kosztów. Głównym wydatkiem są materiały – stal zbrojeniowa i beton. Koszt budowy fundamentów będzie różny w zależności od powierzchni budynku oraz głębokości fundamentu. Szacuje się, że kwota, jaką należy przeznaczyć na fundamentowanie domu, waha się od od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Na tym etapie prac nie warto jednak szukać oszczędności, szczególnie jeśli chodzi o izolację cieplną budynku. Po zasypaniu fundamentów ziemią, nie będzie możliwości poprawy ewentualnych niedociągnięć i braków. Podczas wykonania fundamentów warto korzystać z pomocy doświadczonych fachowców, którzy oferują wysoką jakość usług i gwarantują profesjonalną realizację.

Jaki specjalista odpowiedzialny jest za wylanie fundamentów?

Za wylanie fundamentów odpowiada ekipa budowlana, w której znajdują się doświadczeni murarze oraz zbrojarze. Jeżeli szukasz sprawdzonych specjalistów koniecznie sprawdź nasz Ranking Najlepszych Firm. Całością prac koordynuje kierownik budowy, który jest odpowiedzialny za właściwy przebieg robót. Powinien on pojawić się na budowie szczególnie podczas wykonywania zbrojenia i wylania fundamentów, a także towarzyszyć geodecie podczas wytyczenia budynku. Przy pracach budowlanych skorzystać możemy także z usług inspektora nadzoru inwestorskiego, który jest odpowiedzialny za kontrolę i nadzór nad całością inwestycji. Warto zatrudnić go szczególnie podczas prac o dużym stopniu skomplikowania i zaawansowania. O powołaniu i wyborze inspektora nadzoru inwestorskiego decyduje inwestor.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Fundamentów