Geodeta w Szczecinie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 171 030 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
553 092 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodety z geologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Szczecinie

Geodeta Szczecin

Rewelacyjne Usługi Geodezyjne w Szczecinie

20 opinii

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi geodezyjnej Kacper Stój GEOSTATIC - Usługi geodezyjne przewyższa konkurentów. Renomę tworzą referencje szczęśliwych odbiorców. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

SOLIDGEO Sp. z o.o. - Fachowe Usługi Geodezyjne Szczecin

Fachowe Usługi Geodezyjne Szczecin

12 opinii

Firma geodezyjna SOLIDGEO Sp. z o.o. to prawdziwi wyjadacze w dziedzinie geodezji. Swoje fachowe usługi geodezyjne oferują wszystkim mieszkańcom w okolicy Szczecina. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Zakład Usług Geodezyjnych PLAN i METR - Najwyższej Klasy Usługi Geodezyjne Szczecin

Zakład Usług Geodezyjnych PLAN i METR

3 opinie

Ta firma świadczy najwyższej klasy usługi geodezyjne na terenie Szczecina oraz pobliskich powiatów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

ARS-GEO - Fantastyczne Usługi Geodezyjne Szczecin

Fantastyczne Usługi Geodezyjne Szczecin

1 opinia

Są obecni w branży usług geodezyjnych od lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Szczecin, ale także pobliskich miast. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

ESCENA Jakub Herdzik - Znakomita Ewidencja Gruntów Szczecin

ESCENA Jakub Herdzik

13 opinii

Na wypadek jeśli nadal potrzebujesz ekspertów od ewidencji gruntów to powierz tę kwestię specjalistom z ESCENA Jakub Herdzik. Szczecin to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

PROJEKTOWNIE I ARCHITEKTURA STANISŁAW WITTKE - Rewelacyjna Firma Geodezyjna Szczecin

PROJEKTOWNIE I ARCHITEKTURA STANISŁAW WITTKE

6 opinii

Firma geodezyjna oferująca swoje doświadczenie na terenie Szczecina oraz na obszarze Szczecina. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

EFEKT Usługi Remontowo-Budowlane Bogdan Szymczak - Kompetentny Geodeta Szczecin

EFEKT Usługi Remontowo-Budowlane Bogdan Szymczak

1 opinia

Uwierz w wieloletnie doświadczenie EFEKT Usługi Remontowo-Budowlane Bogdan Szymczak. Ta renomowana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w okolicy Szczecina za szczegółowe realizowanie usług geodezyjnych. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

ESKON - Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Szczecin

Perfekcyjna Ewidencja Gruntów

5 opinii

Jesteś zdania, że perfekcyjna ewidencja gruntów to niełatwy temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy posłużą radą i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

KMBF GROUP SP. z O.O. - Najlepsza Ewidencja Gruntów Szczecin

KMBF GROUP SP. z O.O.

1 opinia

Przygotowanie ewidencji gruntów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. KMBF GROUP SP. z O.O. ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Mają ofertę dla każdego, nie pożałujesz.

Królewicz Usługi Budowlane Sp. z o.o. - Doświadczony Geodeta Szczecin

Królewicz Usługi Budowlane Sp. z o.o.

2 opinie

Geodezja to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w fachu geodety. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Najnowsze z 300 zleceń na geodetów w Szczecinie

Prace Geodezyjne Szczecin

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1246m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzebuję mapy do celów projektowych. ...

 • Szczecin

2022-12-05 do 2022-12-13
dodano 4 dni temu

Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Szczecin

Pracując w branży usług geodezyjnych od wielu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Szczecin, ale także pobliskich miast możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

 • Szczecin

2022-11-25 do 2022-12-03

Perfekcyjna Geodezja Szczecin

Cel usług geodezyjnych: inwentaryzacja domu powykonawcza Powierzchnia działki: 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Szczecin

2022-11-22 do 2022-11-30

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 90m², Szczecin

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie dojazdu służebności Powierzchnia działki: 90m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Zlecę wytycznie przeja...

 • Szczecin

2022-11-09 do 2022-11-17

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Szczecin

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki, podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: m...

 • Szczecin

2022-11-06 do 2022-11-14

Perfekcyjne Usługi Geodezyjne Szczecin

Usługi geodezyjne nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zapytania, które ma treść "Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 876m²". Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Szczecin

2022-11-04 do 2022-11-12

Szukam geodety, poniżej 500m², Szczecin

Dla Klienta znalezienie rewelacyjnej firmy geodezyjnej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się i zapoznać się ze szczegółami zapytania, niezależnie jako prawdziwy specjalista działający w rejonie Szczecina, którzy znają się na swojej robocie. Ustal pasujący termin!

 • Szczecin

2022-11-03 do 2022-11-11

Geodezja

Warto by było przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja firma została zawiązana z zamiłowania do geodezji i świadczy doskonałe usługi geodezyjne na terenie miejscowości Szczecin, jak również okolicznych miast i powiatów. Wybierz numer i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

 • Szczecin

2022-11-02 do 2022-11-10

Rzetelne Usługi Geodezyjne

Chcesz znaleźć Zlecającego jako sprawdzony specjalista od rzetelnych usług geodezyjnych z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Załom

2022-10-10 do 2022-10-18

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 515m², Szczecin

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 515m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykon...

 • Szczecin

2022-10-07 do 2022-10-15

Znakomite Prace Geodezyjne

Zleceniodawca poszukuje świetnej współpracy i pisze - Potrzebuję geodety, budowa domu, 1285m². To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Szczecin

2022-09-29 do 2022-10-07

Zlecę usługę geodezyjną, 600m², Szczecin

Warto by było poznać szczegóły tego zlecenia jeśli Twoja działalność została założona z pasji do geodezji i świadczy doskonałe usługi geodezyjne na terenie miejscowości Szczecin, a także pobliskich miast i powiatów. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Szczecin

2022-09-08 do 2022-09-08

Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 3201m², Szczecin

Zlecający szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 3201m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Szczecin

2022-08-31 do 2022-09-08

Potrzebuję geodety, 1545m², Szczecin

Cel usług geodezyjnych: wznowienie granic Powierzchnia działki: 1545m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Potrzebuję wycenę wznowienia gran...

 • Szczecin

2022-08-25 do 2022-09-02

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna Szczecin

Zachwyć Zleceniodawcę sprawnym działaniem w okolicach Szczecina. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma geodezyjna wykonaj zlecenie "Szukam geodety, 1067m²" i pokaż, że jego realizacja zostanie wykonana szybko. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Szczecin

2022-08-23 do 2022-08-31

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m², Szczecin

Musisz koniecznie przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja firma została utworzona z zamiłowania do geodezji i świadczy solidne usługi geodezyjne na terenie miejscowości Szczecin, jak również pobliskich miast i powiatów. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Szczecin

2022-07-12 do 2022-07-20

Geodezja

Cel usług geodezyjnych: projekt zjazdu garazowego Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

 • Szczecin

2022-07-06 do 2022-07-14

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 5300m², Szczecin

Dla Klienta wyszukanie pierwszorzędnej firmy geodezyjnej nie jest proste, dlatego polecamy Ci nawiązać współpracę, z własnej inicjatywy jako prawdziwy fachowiec w kwestii geodezji działający na terenie Szczecina, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Szczecin

2022-07-01 do 2022-07-09

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 540m², Szczecin

Cel usług geodezyjnych: zaktualizowanie dudynku Powierzchnia działki: 540m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wyk...

 • Szczecin

2022-06-30 do 2022-07-08

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 715m², Szczecin

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 715m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Celem jest określenie gran...

 • Szczecin

2022-06-27 do 2022-07-05

Tanie Usługi Geodezyjne

Usługi geodezyjne nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które ma treść "Szukam geodety, 1001-1500m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Szczecin

2022-06-26 do 2022-07-04

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 9000m², Szczecin

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 9000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Potrzebuję odnowić punkty geodezyjne tak,...

 • Szczecin

2022-06-09 do 2022-06-17

Potrzebuję geodety, poniżej 500m², Szczecin

Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zgłoszenia o treści "Potrzebuję geodety, poniżej 500m²". Zaprezentuj bezkonkurencyjną propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Szczecin

2022-06-06 do 2022-06-14

Szukam geodety, podział działki, 501-1000m², Szczecin

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Wydzielenie części działki, na ...

 • Szczecin

2022-06-06 do 2022-06-14

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, poniżej 500m², Szczecin

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, poniżej 500m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Szczecin

2022-06-02 do 2022-06-10

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 5500m², Szczecin

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 5500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szczecin

2022-06-01 do 2022-06-09

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów