Studnie głębinowe w Szczecinie

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 387 928 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 091 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Szczecinie

Studnie głębinowe Szczecin

Odwierty.eu Spółka akcyjna

29 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od studni wierconych? Zaufaj doświadczeniu Odwierty.eu Spółka akcyjna. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Leon Studnie Głębinowe - Pierwszorzędne Studnie Wiercone Szczecin

Leon Studnie Głębinowe

6 opinii

Przygotowanie studni wierconych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Leon Studnie Głębinowe ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Hydro-serwis Tomasz Buźniak - Porządne Studnie Głębinowe Szczecin

Hydro-serwis Tomasz Buźniak

5 opinii

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od studni głębinowych? Trafiłeś w dobre miejsce - Hydro-serwis Tomasz Buźniak jest do Twoich usług. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Aby poznać dokładną wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

City-Bud Sp. z o.o. - Fantastyczne Kopanie Studni Szczecin

City-Bud Sp. z o.o.

1 opinia

Chcesz znaleźć ekspertów od fantastycznego kopania studni w miejscowości Szczecin lub w okolicznych miastach? Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

A.I.B. Paweł Zgorzelski - Perfekcyjne Studniarstwo Szczecin

Perfekcyjne Studniarstwo Szczecin

1 opinia

Oferuje usługi z zakresu studniarstwa od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Szczecin, ale także okolicznych powiatów. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

HK Drilling S.C - Pierwszorzędne Studnie Głębinowe Szczecin

Pierwszorzędne Studnie Głębinowe

1 opinia

Jeśli poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z HK Drilling S.C perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Studnie Głębinowe Szczecin - Profesjonalne Studniarstwo Szczecin

Profesjonalne Studniarstwo Szczecin

1 opinia

Oferuje usługi z zakresu studniarstwa od lat, szczególnie na obszarze miejscowości Szczecin, ale także okolicznych powiatów. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

BRUKBEN Bartosz Nowak - Doskonała Studnia Kopana Szczecin

BRUKBEN Bartosz Nowak

12 opinii

Zaufaj ekspertom w dziedzinie studni kopanej i zatrudnij BRUKBEN Bartosz Nowak. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

CUBICO - Rewelacyjna Studnia Artezyjska Szczecin

Rewelacyjna Studnia Artezyjska

13 opinii

Przygotowanie studni artezyjskiej będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. CUBICO ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

Garden Systems Tomasz Firlej - Perfekcyjne Studnie Głębinowe Szczecin

Garden Systems Tomasz Firlej

2 opinie

Według Ciebie perfekcyjne studnie głębinowe to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Garden Systems Tomasz Firlej posłużą radą i znajdą dopasowne rozwiązanie. Przedzwoń i dowiedz się więcej.

Najnowsze z 25 zleceń na studnie głębinowe w Szczecinie

Zlecę wykonanie studni, Szczecin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Potrzebuję studnie głębinową do wody ogrodowej. Zlecenie obejmowało będzie też wpięcie się w istniejącą ins...

 • Szczecin

2023-01-12 do 2023-01-20

Potrzebuję wykopać studnię, Szczecin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dzialka Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Szczecin

2022-12-26 do 2023-01-03

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 30m, Szczecin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Szczecin

2022-11-22 do 2022-11-30

Korzystna Budowa Studni Szczecin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: Ogrody działkowe Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Szczecin

2022-11-05 do 2022-11-13

Kopanie Studni Szczecin

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako godny zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

 • Szczecin

2022-11-02 do 2022-11-10

Tania Budowa Studni

Spowoduj, że budowa studni nie będzie dla Zleceniodawcy tajemnicą i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony specjalista z dziedziny budowy studni stwórz najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 30m. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Szczecin

2022-10-06 do 2022-10-14

Perfekcyjne Studniarstwo Szczecin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szczecin

2022-10-02 do 2022-10-10

Tania Budowa Studni Głębinowej Szczecin

Ten Klient szukając budowy studni głębinowej powinien natknąć się na Twoją Firmę, która nie ma sobie równych. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 65m. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Szczecin

2022-09-15 do 2022-09-23

Profesjonalne Kopanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szczecin

2022-09-14 do 2022-09-22

Szukam ekipy do wykopania studni, Szczecin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Niebuszewo Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szczecin

2022-09-07 do 2022-09-15

Odpowiednia Budowa Studni Głębinowej

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 90m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szczecin

2022-08-24 do 2022-09-01

Solidne Studniarstwo

Jako wybitni eksperci macie możliwość spełnić oczekiwania w temacie studniarstwa. Ogłoszenie ma treść "Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 46m". Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Szczecin

2022-08-18 do 2022-08-26

Pierwszorzędna Budowa Studni

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę pierwszorzędnej budowy studni gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, na pewno przyciągniesz uwagę tego Klienta, który napisał - Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 10m. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Szczecin

2022-08-15 do 2022-08-23

Opłacalna Budowa Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 10m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Szczecin

2022-08-12 do 2022-08-20

Solidna Studnia Głębinowa Szczecin

Klient napisał zgłoszenie brzmiące "Zapytanie o wykopanie studni". Jako zaufany specjalista w dziedzinie studni głębinowej wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Ustal pasujący termin od razu!

 • Szczecin

2022-08-11 do 2022-08-19

Doskonała Studnia Głębinowa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 50m Umiejscowienie studni: Dzalka Wymagania dodatkowe: Z podliczenie do domu Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Szczecin

2022-08-08 do 2022-08-16

Korzystna Budowa Studni Głębinowej

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę korzystnej budowy studni głębinowej gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a dla chętnych również usługi dodatkowe, bez dwóch zdań przyciągniesz uwagę tego Zleceniodawcy, który pisze - Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 15m. Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Szczecin

2022-08-07 do 2022-08-15

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 10m, Szczecin

Zapytanie o treści - Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 10m jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Szczecina i z sąsiednich miast. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Szczecin

2022-07-31 do 2022-08-08

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 50m, Szczecin

Klient poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 50m. To zlecenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Szczecin

2022-07-19 do 2022-07-27

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 28m, Mierzyn

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 28m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Wymagania dodatkowe: SZUKAM EKIPY DO WYKONANIA ODWIERTU GŁĘBINOWEGO STUDNI 25/35MB Z osprzętem POTRZEBNYM DO UZDATNIANA WODY W MIEJSCOWOŚ...

 • Mierzyn

2023-01-21 do 2023-01-29
dodano 6 dni temu

Studnia Głębinowa

Jeżeli nadal jako profesjonalista od studni głębinowej szukasz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o wykopanie studni, Wąwelnica. Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Zachodniopomorskiego bez wątpienia uzasadnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Wąwelnica,-Dołuje

2022-11-09 do 2022-11-17

Szukam ekipy do wykopania studni, Bobolin K/kołbaskowa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Możliwa głębokość odwiertu od 20 do 95 metrów. Bobolin, gmina Kołbaskowo. Termin zakupu: do uzgodnienia z ...

 • Bobolin k/Kołbaskowa

2022-12-07 do 2022-12-15

Najwyższej Klasy Budowanie Studni

Upewnij się, że Konsumenci zlecający budowanie studni są rzetelni. Wyślij ofertę jako specjalista od budowania studni. Więcej informacji prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Wąwelnica,-Dołuje, Powiat Police

2022-09-24 do 2022-10-02

Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 20m, Lubczyna

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Lubczyna

2022-07-20 do 2022-07-28

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 50m, Kołbaskowo

Zrealizuj prace dotyczące najwyższej klasy budowania studni od pewnych Konsumentów zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Zachodniopomorskie lub okolicy. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Kołbaskowo

2022-09-09 do 2022-09-17

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych