Studnie głębinowe w Policach

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 387 910 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 090 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Policach

Studnie głębinowe Police

Odwierty.eu Spółka akcyjna

29 opinii

Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od studni kopanej? Zaufaj doświadczeniu Odwierty.eu Spółka akcyjna. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zadzwoń!

Leon Studnie Głębinowe - Solidne Studnie Głębinowe Police

Solidne Studnie Głębinowe

6 opinii

Firma Leon Studnie Głębinowe oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z rejonu Polic i okolic. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Hydro-serwis Tomasz Buźniak - Profesjonalne Kopanie Studni Police

Hydro-serwis Tomasz Buźniak

5 opinii

Uniknij problemów i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii kopania studni z miejscowości Police. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

City-Bud Sp. z o.o. - Perfekcyjne Studniarstwo Police

Perfekcyjne Studniarstwo

1 opinia

Firma City-Bud Sp. z o.o. to prawdziwi wyjadacze w temacie studniarstwa. Swoje usługi oferują w rejonie Polic. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

A.I.B. Paweł Zgorzelski - Najlepsze Studnie Głębinowe w Policach

Najlepsze Studnie Głębinowe w Policach

1 opinia

Potrzebujesz dobrej firmy od studni głębinowych? Wykorzystaj doświadczenie A.I.B. Paweł Zgorzelski. Zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Jarpol - Znakomite Studnie Głębinowe Police

Znakomite Studnie Głębinowe

1 opinia

Myślisz, że znakomite studnie głębinowe to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z tej firmy pomogą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu.

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE KRZYSZTOF BANACH - Profesjonalne Studnie Głębinowe Police

Profesjonalne Studnie Głębinowe Police

1 opinia

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE KRZYSZTOF BANACH jest na to najlepszym rozwiązaniem. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Przedsiebiorstwo Remontowo Budowlane JOANNA - Doskonałe Kopanie Studni Police

Przedsiebiorstwo Remontowo Budowlane JOANNA

1 opinia

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od studni głębinowych? Zaufaj doświadczeniu Przedsiebiorstwo Remontowo Budowlane JOANNA. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Jeśli chcesz poznać ofertę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

J.L Górscy sp. Jawna - Doskonałe Studnie Wiercone Police

Doskonałe Studnie Wiercone

1 opinia

J.L Górscy sp. Jawna oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z Polic i z sąsiednich miast. Żeby uzyskać wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

PHU DARIUSZ - Znakomite Studnie Wiercone Police

Znakomite Studnie Wiercone Police

1 opinia

Wykonanie studni wierconych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. PHU DARIUSZ ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Najnowsze z 26 zleceń na studnie głębinowe w Policach

Zapytanie o wykopanie studni, Dobra

Jako profesjonalista przedstaw bezkonkurencyjną ofertę budowy studni. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Na pewno zapytanie o treści "Zapytanie o wykopanie studni" jest stworzone dla Ciebie. Zadzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

 • Dobra

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano wczoraj o 11:03

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 28m, Mierzyn

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 28m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Wymagania dodatkowe: SZUKAM EKIPY DO WYKONANIA ODWIERTU GŁĘBINOWEGO STUDNI 25/35MB Z osprzętem POTRZEBNYM DO UZDATNIANA WODY W MIEJSCOWOŚ...

 • Mierzyn

2023-01-21 do 2023-01-29
dodano 6 dni temu

Dam zlecenie na wykopanie studni, Kościno

Spraw, że budowa studni nie będzie dla Zleceniodawcy kłopotem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny specjalista z dziedziny budowy studni sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na wykopanie studni. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Kościno

2023-01-13 do 2023-01-21

Doskonała Budowa Studni Police

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 25m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Dobra

2023-01-10 do 2023-01-18

Zlecę wykonanie studni, Police

Ten Klient poszukując budowy studni głębinowej powinien natknąć się na Twoją Ofertę, która nie ma konkurentów. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Zlecę wykonanie studni. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Police

2022-12-15 do 2022-12-23

Opłacalna Budowa Studni

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę opłacalnej budowy studni gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a dla zainteresowanych także usługi dodatkowe, bez dwóch zdań zainteresujesz tego Zleceniodawcy, który pisze - Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 30m. Złóż ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Bezrzecze

2022-12-09 do 2022-12-17

Szukam ekipy do wykopania studni, Bobolin K/kołbaskowa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Możliwa głębokość odwiertu od 20 do 95 metrów. Bobolin, gmina Kołbaskowo. Termin zakupu: do uzgodnienia z ...

 • Bobolin k/Kołbaskowa

2022-12-07 do 2022-12-15

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 7m, Tanowo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 7m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Tanowo

2022-11-30 do 2022-12-08

Potrzebuję wykopać studnię, Wołczkowo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Wołczkowo gmina Dobra Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wołczkowo

2022-11-30 do 2022-12-08

Kopanie Studni Police

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Wąwelnica,-Dołuje

2022-11-09 do 2022-11-17

Odpowiednia Budowa Studni Głębinowej Police

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wąwelnica,-Dołuje, Powiat Police

2022-09-24 do 2022-10-02

Najwyższej Klasy Kopanie Studni

Masz zamiar wykonać zlecenie na kopanie studni, a nie masz Klienta? Odpowiedź na ogłoszenie o treści Wykonanie studni głębinowej, 15m to doskonały pomysł. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Police

2022-09-13 do 2022-09-21

Kopanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Dobra

2022-09-12 do 2022-09-20

Bezkonkurencyjna Budowa Studni

Ten Klient szukając budowy studni powinien znaleźć Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 50m. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Kołbaskowo

2022-09-09 do 2022-09-17

Zapytanie o wykopanie studni, Dobra

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Dobra

2022-09-03 do 2022-09-11

Wyjątkowe Budowanie Studni Police

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Potrzebne będą dwie studnie Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Wołczkowo

2022-08-25 do 2022-09-02

Studniarstwo Police

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Uniemyśl

2022-07-19 do 2022-07-27

Studnia Głębinowa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 15m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Proszę dzwonić pod numer 514•••••• Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szczecin

2022-08-07 do 2022-08-15

Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 46m, Szczecin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 46m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Szczecin

2022-08-18 do 2022-08-26

Potrzebuję wykopać studnię, Szczecin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szczecin

2022-09-14 do 2022-09-22

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 30m, Szczecin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: mały domek Wymagania dodatkowe: witam ,chciałbym zlecić wykonanie studni głębinowej na działce z ROD w Szczecinie ,na Górkach Ustowskich Termin zakupu: Klie...

 • Szczecin

2022-10-06 do 2022-10-14

Najwyższej Klasy Budowanie Studni

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi budowania studni na ponadprzeciętnym poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest rzetelny. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Szczecin

2022-11-02 do 2022-11-10

Potrzebuję wykopać studnię, Szczecin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dzialka Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Szczecin

2022-12-26 do 2023-01-03

Wykonanie studni głębinowej, 90m, Szczecin

Zdecydowanie o wyborze budowy studni głębinowej nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec poradź i dobierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Wykonanie studni głębinowej, 90m. Już nie trać czasu i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Szczecin

2022-08-24 do 2022-09-01

Wykonanie studni głębinowej, 10m, Szczecin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 10m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Szczecin

2022-08-12 do 2022-08-20

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 50m, Szczecin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 50m Umiejscowienie studni: brak zabudowy Wymagania dodatkowe: Warzymice/Będargowo - zachodniopomorskie, woda na głebokości najprawdopdoobniej około 50-55 metrów, ziemia gliniasta, doja...

 • Szczecin

2022-07-19 do 2022-07-27

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych