Fundamenty w Policach

Porównaj oferty od Specjalistów od Fundamentów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 969 108 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 351 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Początkowym etapem każdej budowy jest „stan zero”, w trakcie którego prowadzone są prace ziemne oraz wykonywane fundamenty. To niezwykle istotna część całej budowy, ponieważ ewentualne błędy popełnione podczas tych prac rzutować będą w kolejnych etapach. Jak powinno wyglądać prawidłowe wykonanie fundamentów oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę w trakcie ich budowy? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące fundamentów. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Przed przystąpieniem do budowy domu lub innego obiektu, należy zgromadzić pokaźną dokumentację, w tym mapy i pozwolenia. Jednym z najważniejszych dokumentów jest projekt budowy, na podstawie którego odbywa się całość prac. Możemy zdecydować się na zakup gotowego projektu lub wybrać projekt indywidualny. Po otrzymaniu pozwolenia na budowę rozpoczyna się pierwsza faza prac: budowę fundamentów.

W pierwszej kolejności, na działce musi pojawić się geodeta, który dokonuje wytyczenia budynku. Prace geodezyjne są bardzo ważnym etapem i należy przeprowadzić je z należytą dokładnością i precyzją. Uprawniony geodeta wytyczy osie budynku oraz wskaże rzędne, które będą stanowiły punkt zero – miejsce odniesienia co do głębokości osadzenia budynku w ziemi. Po wytyczeniu budynku, ekipa budowlana może przystąpić do budowy fundamentów.

Rozpoczynającym etapem przy rozpoczęciu działania na placu budowy są prace ziemne, które rozpoczynają się od wykopu. Wykop możemy zlecić operatowi koparki lub firmie budowlanej, która wykonuje fundamenty. Najpierw operator koparki zbiera humus, czyli pierwszą warstwę ziemi, a następnie wykonuje wykop pod ławy fundamentowe. Podczas prac ziemnych, ekipa przygotowuje szalunki, dzięki którym fundamenty uzyskają właściwy kształt. Najczęściej odbywa się to za pomocą deskowania.

W kolejnym etapie odbywa się zbrojenie fundamentów, wykonywane z drutów o szerokości od 6 do nawet 16 mm, połączonych ze sobą strzemionami. W wykopie należy wylać niewielką warstwę chudego betonu, na który umieszczamy zbrojenie. Następnie całość zalewamy betonem B-20 lub B-25. Warto pamiętać, że zbrojenie i zalanie fundamentów zawsze odbywa się pod czujnym okiem kierownika budowy.

Ławy fundamentowe zabezpiecza się przed wilgocią układając na nich papę lub folię. Prawidłowa izolacja fundamentów zabezpiecza przed podciągnięciem wilgoci w ściany nośne budynku. Na zaizolowanym podłożu można rozpocząć budowę ścian fundamentowych, które wykonuje się z gotowych bloczków. Ostatni etap prac to ocieplenie fundamentów. Jak wybrać styropian na fundamenty? Przede wszystkim należy wybrać produkt odporny na ściskanie oraz dobrej izolacyjności termicznej. W zależności od poziomu wód gruntowych, możemy wybrać styropian ESP dla fundamentów, styropian aqua, lub styrodur. W projekcie budowy znajdziemy informacje o grubości izolacji.

Po wykonaniu fundamentów, wykop możemy zasypiać zagęszczonym piaskiem, a następnie wylać warstwę chudego betonu. W ten sposób zakończymy w całości stan zero i możemy przystąpić do murowania ścian.

Ranking najlepszych specjalistów od fundamentów w Policach

Fundamenty Police

Profesjonalne Wylewanie Fundamentów w Policach

141 opinii

Powierz usługę wylewania fundamentów ekspertom firmy Brinkmann Bodenplatte LLC Polska Sp. K. z miejscowości Police. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Polic są jednymi z najlepszych. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Lismarc Sp z o.o. Budujemy jak dla siebie - Doskonała Izolacja Fundamentów Police

Doskonała Izolacja Fundamentów Police

18 opinii

Starasz się odnaleźć solidnego profesjonalistę z zakresu doskonałej izolacji fundamentów do realizacji zaplanowanych działań? Firma Lismarc Sp z o.o. Budujemy jak dla siebie jest do Twojej dyspozycji. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

LW Construction s.c. - Fantastyczna Izolacja Fundamentów Police

LW Construction s.c.

8 opinii

Bez oporów zleć zadanie fantastycznej izolacji fundamentów ekspertom z firmy LW Construction s.c.. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Police i sąsiednich powiatów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Lew Budowniczy Patryk Lewandowski - Rewelacyjne Fundamenty Police

Lew Budowniczy Patryk Lewandowski

7 opinii

Jeżeli szukasz świetnej współpracy to eksperci z Lew Budowniczy Patryk Lewandowski są dla Ciebie idealni. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

LEW-BAU Usługi Budowlane - Pierwszorzędna Izolacja Fundamentów Police

LEW-BAU Usługi Budowlane

6 opinii

Po prostu zleć prace dotyczące izolacji fundamentów profesjonalistom firmy LEW-BAU Usługi Budowlane z miejscowości Police. Urzekną Cię swoimi kompetencjami i fachowością. W okolicy Polic są w ścisłej czołówce. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

Edil Constration Bud - Doskonałej Jakości Fundament Police

Edil Constration Bud

6 opinii

Firma Edil Constration Bud oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z miejscowości Police i okolic. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

EURO PROJEKT AS - Znakomite Ławy Fundamentowe Police

EURO PROJEKT AS

2 opinie

Poszukujesz specjalisty od ław fundamentowych? Powierz tę kwestię specjalistom z EURO PROJEKT AS. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

M. BANACH SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Perfekcyjne Wykonanie Fundamentów Police

M. BANACH SPÓŁKA KOMANDYTOWA

1 opinia

Perfekcyjne wykonanie fundamentów to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w tej dziedzinie. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

P.H.U. Roger Popiela - Porządny Fundament Police

P.H.U. Roger Popiela

1 opinia

Zaufaj specjalistom w dziedzinie fundamentu i zatrudnij P.H.U. Roger Popiela. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

P.H.U. ElektroKING - Świetne Fundamenty Pod Dom Police

P.H.U. ElektroKING

5 opinii

Jeżeli potrzebujesz pierwszorzędnej izolacji fundamentów i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to wykorzystaj kompetencje P.H.U. ElektroKING. Aby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

Najnowsze z 33 zleceń na fundamenty w Policach

Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 101-150m², Mierzyn

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 101-150m² Informacje dodatkowe: Witam. Potszebuję wykonanie podłogi w Hali 150mk, częśćiowo uzbrojenie grubość 30...

 • Mierzyn

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano wczoraj o 12:31

Perfekcyjna Budowa Fundamentów Police

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Mierzyn

2024-06-26 do 2024-07-04

Fantastyczne Usługi Wykonania Fundamentów Police

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi wykonania fundamentów Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Marka, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie zadowolić odbiorców. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

 • Kołbaskowo

2024-06-25 do 2024-07-03

Najwyższej Klasy Konstrukcje Betonowe Police

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 101-150m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Tanowo

2024-06-23 do 2024-07-01

Rewelacyjne Konstrukcje Betonowe

Ten Klient pragnąc dotrzeć do konstrukcji betonowych powinien znaleźć Twoją Firmę, która nie ma sobie równych. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Dam zlecenie na wykonanie ławy fundamentowej, 101-150m². Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Bobolin

2024-06-23 do 2024-07-01

Zapotrzebowanie na wykonanie płyty fundamentowej, 71-100m², Tanowo

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Tanowo

2024-06-13 do 2024-06-21

Doskonałe Usługi Wykonania Fundamentów

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi wykonania fundamentów Twoja firma prześciga konkurentów. Reputacja, którą tworzysz sprawia, że jesteś w stanie zachwycić Klientów. Pokaż dopasowaną propozycję temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Tanowo

2024-06-10 do 2024-06-18

Bezkonkurencyjne Konstrukcje Betonowe

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Mierzyn

2024-05-15 do 2024-05-23

Idealne Konstrukcje Betonowe

Oferujesz godną uwagi propozycję dotyczącą konstrukcji betonowych? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego wymagań. Jeśli chcesz uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się - warto.

 • Przylep

2024-05-13 do 2024-05-13

Szukam firmy do wykonania fundamentów, 101-150m², Dobra

Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 101-150m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Dobra

2024-05-09 do 2024-05-17

Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 71-100m², Police

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Termin rozpoczęcia prac: 2025-07-17...

 • Police

2024-05-03 do 2024-05-03

Najlepsza Budowa Fundamentów

Jeśli konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze mocne strony jako fachowca od budowy fundamentów to zrealizuj zlecenie - Zapytanie o wykonanie fundamentów, 101-150m². Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Mierzyn

2024-04-29 do 2024-05-07

Znakomite Konstrukcje Betonowe

Zdecydowanie o wyborze konstrukcji betonowych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec pomóż i znajdź dopasowane rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Szukam firmy na wykonanie płyty fundamentowej, 36-70m². Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Police

2024-04-15 do 2024-04-23

Wyjątkowa Budowa Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 36-70m² Informacje dodatkowe: 60m2 ciepła płyta Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Police

2024-04-15 do 2024-04-23

Świetne Konstrukcje Betonowe

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Informacje dodatkowe: Dzień dobry, szukam wykonawcy do wykonania SSO razem z kanalizacją, bez dachu w domu je...

 • Tatynia

2024-04-12 do 2024-04-20

Najlepsze Wykonanie Fundamentów Police

Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj budynku: szklarniaPCV Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 5 Informacje dodatkowe: Propozycja aby wykonać fundament z gotowych krawężników i wypoziomować. Termin rozpoczęcia prac: ...

 • Police

2024-04-10 do 2024-04-18

Zlecę wykonanie fundamentów, 151-200m², Dobra

Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 151-200m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Dobra

2024-04-06 do 2024-04-14

Fundamenty Police

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 151-200m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Dobra

2024-04-05 do 2024-04-13

Potrzebna ekipa na wykonanie ławy fundamentowej, 201-300m², Dobra

Usługi wykonania fundamentów w Twoim wykonaniu to prawdziwy majstersztyk? Jako idealny partner do powierzenia wykonania fundamentów poznaj szczegóły zlecenia, które brzmi - Potrzebna ekipa na wykonanie ławy fundamentowej, 201-300m². Zaprezentuj propozycję temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Dobra

2024-04-03 do 2024-04-11

Potrzebna ekipa do wykonania fundamentów, 201-300m², Tanowo

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który zleca - "Potrzebna ekipa do wykonania fundamentów, 201-300m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Tanowo

2024-03-19 do 2024-03-27

Tanie Konstrukcje Betonowe

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł konstrukcji betonowych, mimo że próbuje znaleźć od wielu dni, wysłał nam ogłoszenie o treści - Zlecę wykonanie płyty fundamentowej, 101-150m². To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Zlecającego. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Brzózki

2024-03-12 do 2024-03-20

Zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 36-70m², Police

To zapytanie o treści - Zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 36-70m² jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Polic i okolic. Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Police

2024-03-11 do 2024-03-19

Budowa Fundamentów

Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 36-70m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Uniemyśl

2024-03-11 do 2024-03-19

Fundamenty

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Zlecę wykonanie płyty fundamentowej, 101-150m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie fundamentów daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Trzeszczyn

2024-03-06 do 2024-03-14

Porządne Fundamenty

Klient napisał zgłoszenie brzmiące "Potrzebna ekipa na wykonanie ławy fundamentowej, 101-150m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie fundamentów daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Dołuje

2024-02-27 do 2024-03-06

Porządne Fundamenty

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie fundamentów stan 0 dom 80m2 w podstawie kolbaskowo tel 607•••••• Termin rozp...

 • Kołbaskowo

2024-02-25 do 2024-03-04

Fundamenty

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj budynku: Fundament pod ogrodzenie Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 36-70m² Informacje dodatkowe: Chciałbym zlecić zrobienie wykopu 80cm głębokiego szeroki na 30 cm długość 55mb. W w...

 • Mierzyn

2024-02-12 do 2024-02-20

Szukam firmy na wykonanie fundamentów, 36-70m², Przecław

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na najlepsza budowa fundamentów w rejonie Zachodniopomorskiego i świadczysz usługi z najwyższej półki to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam firmy na wykonanie fundamentów, 36-70m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej niezawodnej firmy. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Przecław

2024-01-30 do 2024-02-07

Doskonała Budowa Fundamentów

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 101-150m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Police

2024-01-24 do 2024-02-01

Doskonałe Fundamenty

Wykonanie fundamentów dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, do 35m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Nowe Warpno

2024-01-19 do 2024-01-27

Szukam firmy na wykonanie płyty fundamentowej, 71-100m², Redlica

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Informacje dodatkowe: https:/www.archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-zielistkach-oze-maf626••••••• e Ter...

 • Redlica

2024-01-14 do 2024-01-22

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Fundamentów

Najczęstsze pytania o fundamentach

Jaki styropian wybrać do izolacji fundamentów?

Izolacja fundamentów to jeden z najważniejszych etapów podczas całej budowy domu. Prawidłowo wykonana, zabezpieczy nas przed podciąganiem wilgoci oraz powstaniem mostków termicznych. W rezultacie, unikniemy w budynku niemiłych „niespodzianek” w postaci grzybów, oraz zyskamy dodatkową izolację cieplną.

Wybierając styropian na fundamenty, należy zwrócić uwagę na współczynnik przewodzenia ciepła (lambda) – im niższy, tym mamy do czynienia z „cieplejszym” styropianem. Obecnie na rynku znajdziemy styropiany: standardowy ESP, hydrofobowy, a także styrodur. W przypadku niskich wód gruntowych, a także braku piwnicy możemy wybrać styropian ESP dedykowany do fundamentów. Styropian „hydro” (znany także jako aqua) charakteryzuje się niską nasiąkliwością i dedykowany jest dla budynków, gdzie znajduje się wysoki poziom wód. W przypadku mokrych gruntów, wysokich fundamentów oraz piwnic, warto rozważyć użycie styroduru, który nie tylko zapewnia doskonałą hydroizolację, ale także odznacza się wysoką odpornością na ściskanie i uszkodzenia mechaniczne.

Jakie koszty trzeba ponieść przy wylaniu i izolacji fundamentów?

Wykonanie fundamentów, na tle całości inwestycji związanej z budową domu, stanowi niewielki ułamek kosztów. Głównym wydatkiem są materiały – stal zbrojeniowa i beton. Koszt budowy fundamentów będzie różny w zależności od powierzchni budynku oraz głębokości fundamentu. Szacuje się, że kwota, jaką należy przeznaczyć na fundamentowanie domu, waha się od od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Na tym etapie prac nie warto jednak szukać oszczędności, szczególnie jeśli chodzi o izolację cieplną budynku. Po zasypaniu fundamentów ziemią, nie będzie możliwości poprawy ewentualnych niedociągnięć i braków. Podczas wykonania fundamentów warto korzystać z pomocy doświadczonych fachowców, którzy oferują wysoką jakość usług i gwarantują profesjonalną realizację.

Jaki specjalista odpowiedzialny jest za wylanie fundamentów?

Za wylanie fundamentów odpowiada ekipa budowlana, w której znajdują się doświadczeni murarze oraz zbrojarze. Jeżeli szukasz sprawdzonych specjalistów koniecznie sprawdź nasz Ranking Najlepszych Firm. Całością prac koordynuje kierownik budowy, który jest odpowiedzialny za właściwy przebieg robót. Powinien on pojawić się na budowie szczególnie podczas wykonywania zbrojenia i wylania fundamentów, a także towarzyszyć geodecie podczas wytyczenia budynku. Przy pracach budowlanych skorzystać możemy także z usług inspektora nadzoru inwestorskiego, który jest odpowiedzialny za kontrolę i nadzór nad całością inwestycji. Warto zatrudnić go szczególnie podczas prac o dużym stopniu skomplikowania i zaawansowania. O powołaniu i wyborze inspektora nadzoru inwestorskiego decyduje inwestor.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Fundamentów