Fundamenty w Myśliborzu

Porównaj oferty od Specjalistów od Fundamentów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 842 870 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
649 181 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Początkowym etapem każdej budowy jest „stan zero”, w trakcie którego prowadzone są prace ziemne oraz wykonywane fundamenty. To niezwykle istotna część całej budowy, ponieważ ewentualne błędy popełnione podczas tych prac rzutować będą w kolejnych etapach. Jak powinno wyglądać prawidłowe wykonanie fundamentów oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę w trakcie ich budowy? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące fundamentów. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Przed przystąpieniem do budowy domu lub innego obiektu, należy zgromadzić pokaźną dokumentację, w tym mapy i pozwolenia. Jednym z najważniejszych dokumentów jest projekt budowy, na podstawie którego odbywa się całość prac. Możemy zdecydować się na zakup gotowego projektu lub wybrać projekt indywidualny. Po otrzymaniu pozwolenia na budowę rozpoczyna się pierwsza faza prac: budowę fundamentów.

W pierwszej kolejności, na działce musi pojawić się geodeta, który dokonuje wytyczenia budynku. Prace geodezyjne są bardzo ważnym etapem i należy przeprowadzić je z należytą dokładnością i precyzją. Uprawniony geodeta wytyczy osie budynku oraz wskaże rzędne, które będą stanowiły punkt zero – miejsce odniesienia co do głębokości osadzenia budynku w ziemi. Po wytyczeniu budynku, ekipa budowlana może przystąpić do budowy fundamentów.

Rozpoczynającym etapem przy rozpoczęciu działania na placu budowy są prace ziemne, które rozpoczynają się od wykopu. Wykop możemy zlecić operatowi koparki lub firmie budowlanej, która wykonuje fundamenty. Najpierw operator koparki zbiera humus, czyli pierwszą warstwę ziemi, a następnie wykonuje wykop pod ławy fundamentowe. Podczas prac ziemnych, ekipa przygotowuje szalunki, dzięki którym fundamenty uzyskają właściwy kształt. Najczęściej odbywa się to za pomocą deskowania.

W kolejnym etapie odbywa się zbrojenie fundamentów, wykonywane z drutów o szerokości od 6 do nawet 16 mm, połączonych ze sobą strzemionami. W wykopie należy wylać niewielką warstwę chudego betonu, na który umieszczamy zbrojenie. Następnie całość zalewamy betonem B-20 lub B-25. Warto pamiętać, że zbrojenie i zalanie fundamentów zawsze odbywa się pod czujnym okiem kierownika budowy.

Ławy fundamentowe zabezpiecza się przed wilgocią układając na nich papę lub folię. Prawidłowa izolacja fundamentów zabezpiecza przed podciągnięciem wilgoci w ściany nośne budynku. Na zaizolowanym podłożu można rozpocząć budowę ścian fundamentowych, które wykonuje się z gotowych bloczków. Ostatni etap prac to ocieplenie fundamentów. Jak wybrać styropian na fundamenty? Przede wszystkim należy wybrać produkt odporny na ściskanie oraz dobrej izolacyjności termicznej. W zależności od poziomu wód gruntowych, możemy wybrać styropian ESP dla fundamentów, styropian aqua, lub styrodur. W projekcie budowy znajdziemy informacje o grubości izolacji.

Po wykonaniu fundamentów, wykop możemy zasypiać zagęszczonym piaskiem, a następnie wylać warstwę chudego betonu. W ten sposób zakończymy w całości stan zero i możemy przystąpić do murowania ścian.

Ranking najlepszych specjalistów od fundamentów w Myśliborzu

Fundamenty Myślibórz

Porządne Płyty Betonowe

7 opinii

Jeżeli poszukujesz jakości wykonywanych usług to eksperci z Chmielnicki Bud perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

FELD Budownictwo s.c. Grzegorz Jenda & Kamil Kopaszewski - Rewelacyjna Płyta Fundamentowa w Myśliborzu

Rewelacyjna Płyta Fundamentowa w Myśliborzu

18 opinii

Planujesz wybrać godnego zaufania specjalistę do realizacji swoich planów? FELD Budownictwo s.c. Grzegorz Jenda Kamil Kopaszewski będzie najszybszą drogą. Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Tomasz Pytel - Pierwszorzędny Fundament Myślibórz

Tomasz Pytel

2 opinie

Zrealizowanie fundamentu będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Tomasz Pytel ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

PR budownictwo - Wysokiej Klasy Kopanie Fundamentów Myślibórz

Wysokiej Klasy Kopanie Fundamentów Myślibórz

3 opinie

Już od kilku lat pracownicy firmy PR budownictwo wykonują usługi z zakresu wysokiej klasy kopania fundamentów, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Żeby otrzymać ofertę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

BART-BUD Krystian Malinowski Usługi Ogólnobudowlane - Najlepsze Kopanie Fundamentów Myślibórz

BART-BUD Krystian Malinowski Usługi Ogólnobudowlane

7 opinii

Chesz znaleźć wartego zaufania specjalistę z zakresu najlepszego kopania fundamentów do realizacji zaplanowanych działań? Firma BART-BUD Krystian Malinowski Usługi Ogólnobudowlane jest Twoim rozwiązaniem. Ażeby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

H.M.S. Haus Montage Service - Najwyższej Klasy Wykonanie Fundamentów Myślibórz

H.M.S. Haus Montage Service

6 opinii

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki wieloletniemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi wykonania fundamentów na wysokim poziomie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Usługi Budowlane Oskar Saleh - Perfekcyjna Płyta Fundamentowa Myślibórz

Usługi Budowlane Oskar Saleh

2 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie płyty fundamentowej i zatrudnij Usługi Budowlane Oskar Saleh. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Construction of House - Znakomity Fundament Myślibórz

Znakomity Fundament

2 opinie

Na wypadek jeśli szukasz dobrej firmy od płyty fundamentowej to powierz tę kwestię specjalistom z Construction of House. Myślibórz i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I ELEKTRYCZNE ;ELGROM; - Doskonały Fundament Myślibórz

Doskonały Fundament Myślibórz

3 opinie

Uwierz ekspertom w dziedzinie fundamentu i zatrudnij USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I ELEKTRYCZNE ELGROM. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Nie czekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

ART-BUD ARTUR ŁUBA - Solidny Fundament Myślibórz

ART-BUD ARTUR ŁUBA

1 opinia

Uwierz specjalistom w dziedzinie fundamentu i zatrudnij ART-BUD ARTUR ŁUBA. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Jeśli chcesz uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - warto.

Najnowsze z 30 zleceń na fundamenty w Myśliborzu

Potrzebna ekipa na wykonanie ławy fundamentowej, 101-150m², Cychry

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 101-150m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Cychry

2024-05-14 do 2024-05-22

Wysokiej Klasy Budowa Fundamentów Myślibórz

Zdecyduj się na zapytanie dotyczące wysokiej klasy budowy fundamentów od wiarygodnych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy na terenie Zachodniopomorskiego. Już teraz zadzwoń do niego.

 • Boleszkowice

2024-04-17 do 2024-04-25

Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 71-100m², Dębno

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: tak Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Dębno

2024-04-16 do 2024-04-24

Zlecenie na wykonanie fundamentów, 71-100m², Boleszkowice

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Informacje dodatkowe: wykonanie fundamentów pod istniejącym budynkiem gospodarczym w miejscowości Bo...

 • Boleszkowice

2024-04-01 do 2024-04-09

Idealne Konstrukcje Betonowe Myślibórz

Pokaż Zlecającemu, że lepszej propozycji konstrukcji betonowych prędko nie znajdzie w miejscowości Zachodniopomorskie i okolicy, więc jeśli szuka idealnych konstrukcji betonowych to koniecznie powinien poznać Twoją Firmę. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę.

 • Barlinek

2024-03-30 do 2024-04-07

Doskonałej Jakości Fundamenty Myślibórz

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od fundamentów poszukujesz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, do 35m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Zachodniopomorskie z pewnością dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Nie trać czasu i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Barlinek

2024-03-15 do 2024-03-23

Wykonanie Fundamentów Myślibórz

Jeśli bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to Twoje główne walory jako fachowca od wykonania fundamentów to wykonaj zlecenie - Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, do 35m². Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Karsko

2024-03-06 do 2024-03-14

Zapotrzebowanie na fundamenty, 71-100m², Barlinek

Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Barlinek

2024-03-03 do 2024-03-11

Tanie Usługi Wykonania Fundamentów Myślibórz

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Boleszkowice

2024-02-27 do 2024-03-06

Szukam firmy do wykonania fundamentów, 71-100m², Myślibórz

Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Myślibórz

2024-02-09 do 2024-02-17

Zapytanie o wykonanie ławy fundamentowej, 71-100m², Myślibórz

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: tak Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Termin rozpoczęcia prac: 2024-04-01...

 • Myślibórz

2024-01-29 do 2024-02-06

Rewelacyjne Wykonanie Fundamentów

Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Myślibórz

2024-01-09 do 2024-01-17

Świetne Usługi Wykonania Fundamentów

Usługi wykonania fundamentów nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie budowy fundamentów. Poznaj szczegóły zlecenia, które brzmi "Zapytanie o wykonanie fundamentów, 101-150m²". Umów się na rozmowę od razu.

 • Myślibórz

2024-01-01 do 2024-01-09

Zapytanie o wykonanie ławy fundamentowej, 71-100m², Osina

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Informacje dodatkowe: Wykop jest już zrobiony, zbrojenie również. Powierzchnia budynku - 75m2. Potrzebuje pom...

 • Osina

2024-06-04 do 2024-06-12

Zapotrzebowanie na fundamenty, 151-200m², Kłodawa

Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 151-200m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kłodawa

2024-03-07 do 2024-03-15

Zapytanie o wykonanie ławy fundamentowej, 101-150m², Kłodawa

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 101-150m² Informacje dodatkowe: Ławy fundamentowe, ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Termin rozpoczęcia prac...

 • Kłodawa

2024-05-15 do 2024-05-23

Zapotrzebowanie na wykonanie fundamentów, 101-150m², Kłodawa

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 101-150m² Informacje dodatkowe: Dom pod jarzębem 25 - https:/www.archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-pod-jarzabem-25-m6b526b...

 • Kłodawa

2024-04-21 do 2024-04-29

Potrzebna ekipa na wykonanie fundamentów, 101-150m², Kłodawa

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 101-150m² Informacje dodatkowe: Ławy fundamentowe, ścianki fundamentowe z bloczków betonowych. Termin rozpoczęcia prac: w ci...

 • Kłodawa

2024-05-15 do 2024-05-23

Szukam firmy na wykonanie płyty fundamentowej, 36-70m², Zagaje

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 36-70m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Zagaje

2024-05-14 do 2024-05-22

Zapotrzebowanie na wykonanie płyty fundamentowej, 71-100m², Trzcińsko-Zdrój

Jeśli usługi wykonania fundamentów nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to zapytanie jest właśnie dla Twojej firmy. Polegając na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie wykonania fundamentów. Umów się na rozmowę już teraz i prześlij ofertę.

 • Trzcińsko-Zdrój

2024-03-18 do 2024-03-26

Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, 101-150m², Trzcińsko-Zdrój

Poszukujesz zleceniodawcy jako fachowiec od perfekcyjnej budowy fundamentów w rejonie Zachodniopomorskiego lub w okolicznych miastach? Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Trzcińsko-Zdrój

2024-03-26 do 2024-04-03

Pierwszorzędne Fundamenty

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako profesjonalista od fundamentów. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Trzcińsko-Zdrój

2024-02-03 do 2024-02-11

Rzetelne Usługi Wykonania Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Trzcińsko-Zdrój

2024-03-21 do 2024-03-29

Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, do 35m², Bogdaniec

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: do 35m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bogdaniec

2024-03-04 do 2024-03-12

Wyjątkowe Wykonanie Fundamentów

Poszukujesz zleceniodawcy jako specjalista od wyjątkowego wykonania fundamentów w miejscowości Lubuskie lub w rejonie powiatu? Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Stanowice

2024-04-22 do 2024-04-30

Perfekcyjne Fundamenty

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Informacje dodatkowe: dom 9,1 na 9,1 metra Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Jenin

2024-05-06 do 2024-05-14

Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, 101-150m², Witnica

Klient wprowadził zapytanie "Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, 101-150m²". Przyjmij zlecenie fantastycznej budowy fundamentów jako ekspert w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do realizacji działalności z Lubuskiego i pobliskich powiatów. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Witnica

2024-03-20 do 2024-03-28

Znakomite Fundamenty

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako ekspert od fundamentów szukasz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o wykonanie fundamentów, 101-150m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z Pyrzyc na pewno uzasadnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Pyrzyce

2024-02-13 do 2024-02-21

Szukam firmy do wykonania fundamentów, 71-100m², Pyrzyce

Chcesz znaleźć zlecenia do wykonania jako dobry specjalista z zakresu wysokiej klasy budowy fundamentów z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Pyrzyce

2024-05-25 do 2024-06-02

Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, 36-70m², Pyrzyce

Upewnij się, że Zleceniodawcy zlecający wykonanie fundamentów są pewni. Skontaktuj się z nim jako specjalista od wykonania fundamentów. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Pyrzyce

2024-04-10 do 2024-04-18

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Fundamentów

Najczęstsze pytania o fundamentach

Jaki styropian wybrać do izolacji fundamentów?

Izolacja fundamentów to jeden z najważniejszych etapów podczas całej budowy domu. Prawidłowo wykonana, zabezpieczy nas przed podciąganiem wilgoci oraz powstaniem mostków termicznych. W rezultacie, unikniemy w budynku niemiłych „niespodzianek” w postaci grzybów, oraz zyskamy dodatkową izolację cieplną.

Wybierając styropian na fundamenty, należy zwrócić uwagę na współczynnik przewodzenia ciepła (lambda) – im niższy, tym mamy do czynienia z „cieplejszym” styropianem. Obecnie na rynku znajdziemy styropiany: standardowy ESP, hydrofobowy, a także styrodur. W przypadku niskich wód gruntowych, a także braku piwnicy możemy wybrać styropian ESP dedykowany do fundamentów. Styropian „hydro” (znany także jako aqua) charakteryzuje się niską nasiąkliwością i dedykowany jest dla budynków, gdzie znajduje się wysoki poziom wód. W przypadku mokrych gruntów, wysokich fundamentów oraz piwnic, warto rozważyć użycie styroduru, który nie tylko zapewnia doskonałą hydroizolację, ale także odznacza się wysoką odpornością na ściskanie i uszkodzenia mechaniczne.

Jakie koszty trzeba ponieść przy wylaniu i izolacji fundamentów?

Wykonanie fundamentów, na tle całości inwestycji związanej z budową domu, stanowi niewielki ułamek kosztów. Głównym wydatkiem są materiały – stal zbrojeniowa i beton. Koszt budowy fundamentów będzie różny w zależności od powierzchni budynku oraz głębokości fundamentu. Szacuje się, że kwota, jaką należy przeznaczyć na fundamentowanie domu, waha się od od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Na tym etapie prac nie warto jednak szukać oszczędności, szczególnie jeśli chodzi o izolację cieplną budynku. Po zasypaniu fundamentów ziemią, nie będzie możliwości poprawy ewentualnych niedociągnięć i braków. Podczas wykonania fundamentów warto korzystać z pomocy doświadczonych fachowców, którzy oferują wysoką jakość usług i gwarantują profesjonalną realizację.

Jaki specjalista odpowiedzialny jest za wylanie fundamentów?

Za wylanie fundamentów odpowiada ekipa budowlana, w której znajdują się doświadczeni murarze oraz zbrojarze. Jeżeli szukasz sprawdzonych specjalistów koniecznie sprawdź nasz Ranking Najlepszych Firm. Całością prac koordynuje kierownik budowy, który jest odpowiedzialny za właściwy przebieg robót. Powinien on pojawić się na budowie szczególnie podczas wykonywania zbrojenia i wylania fundamentów, a także towarzyszyć geodecie podczas wytyczenia budynku. Przy pracach budowlanych skorzystać możemy także z usług inspektora nadzoru inwestorskiego, który jest odpowiedzialny za kontrolę i nadzór nad całością inwestycji. Warto zatrudnić go szczególnie podczas prac o dużym stopniu skomplikowania i zaawansowania. O powołaniu i wyborze inspektora nadzoru inwestorskiego decyduje inwestor.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Fundamentów